Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Miaška @ 2009 01 28, 10:57)
drinks_cheers.gif
Tik pridursiu, kad žiauriai išbertą veidą gydžiausi dar mėnesį po to, kai nustojau Pantogarą vartot. Tiesą akant, tik todėl ir nustojau, kad veido jau priliest nebuvo galima - tokiais skausmingais spuogais išvartė doh.gif


Vaje, o as kaip tik nusipirkau Pantogar pabandyti unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2009 01 29, 10:52)
Porą metų skalavau, kantrybės turiu, vis laukiau ir tikėjausi, bet jokio poveikio nesulaukiau, tik plaukus pasausino.

Geras doh.gif . Vadinasi, ir dilgėlių nuoviras sausina plaukus, o aš nesupratau, nuo ko mano ir taip sausi plaukai išsausėjo - taigi pradėjau skalauti tuo nuoviru. Taip, kad šis kariavimo būdas su slenkančiais plaukais bus atmestas g.gif
Atsakyti
Mano pusseserė naudojo kaukytę prieš plaukų slinkimą.Sakė jei laaabai padėjo.Aš ir turiu dabar,nors man tie plaukai itin neslenka.Išplovus plaukai nerealiai švelnūs ir minkšti, blizga,efekto dar jokio nejaučiu.Žiūrėsiu kas bus. Jei ką domina, tai vadinas Instituto Naturvita hair loss mask, kažkaip taip. smile.gif Kosmadoj ieškokit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mocha: 29 sausio 2009 - 22:33
QUOTE(Kabuki @ 2009 01 29, 21:33)
Vaje, o as kaip tik nusipirkau Pantogar pabandyti  unsure.gif  doh.gif


Nesigąsdink, tikrai ne visas beria nuo Pantogaro, gal tau idealiai tiks mirksiukas.gif . Du mėnesius ir aš suvartojau, pradėjo berti tik antro mėnesio vidury. Bet plaukams efektą tikrai pajutau. Ir nagams, kurie ir taip puikios formos - puolė augti kaip pasiutę, vos spėjau dilde darbuotis biggrin.gif

QUOTE(Auksuolė @ 2009 01 29, 21:44)
Geras  doh.gif  . Vadinasi, ir dilgėlių nuoviras sausina plaukus, o aš nesupratau, nuo ko mano ir taip sausi plaukai išsausėjo - taigi pradėjau skalauti tuo nuoviru. Taip, kad šis kariavimo būdas su slenkančiais plaukais bus atmestas  g.gif


Aš darydavau taip: dilgėlių nuovirą atskiesdavau vandeniu 3 litrų stiklainyje, ir įmaišydavau į tą stiklainį gerą šaukštą medaus. Tada nesausėjo plaukai.
Atsakyti
as esu skalavus dilgeliu nuoviru, tai man padejo, gal ne tiek nuo slinkimo, nes nelabai tuomet slinko, bet plaukai laaaaabai atsigavo, kieno tamsus plaukai - tai ir spalva atgaivina;) bet skalaut reikia ne savaite ir ne dvi:)
Atsakyti
bet blondinėms dilgėlių nuoviras gali suteikti žalsvą atspalvį.
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2009 01 29, 12:42)
Man vienu metu kokstais plaiukai slinko doh.gif skalavau su svieziu dilgeliu nuoviru( rinkau dilgeles pati), kazkiek padejo. Bet ir vel pradejo slinkti plaukai. Pasitikrinau skidlaiuke: o ji siek tiek "slubuoja". Reziume: siap sau plaukai neslenka, reikia ieskoti priezasti. g.gif  Kitaip ka mes nekrausime ant savo galvos, bus tik lengva  pagalba paciam plaukui, o ne slinkimo prevencija  smile.gif
Problema gali buti hormonalineje veikloje. Kartais uztenka nustoti gerti kontraceptikus ir slinkimas sustoja ir pan. Rasau is savo "skaudzios" patirties


Papildyta:
QUOTE(Miaška @ 2009 01 29, 13:56)
Iš mano karčios patirties: tik nustojau gerti kontraceptikus ir per kelis mėnesius netekau trečdalio plaukų. Tai man arba juos gert visą gyvenimą, arba daugiau nei nepradėt doh.gif


bottom line vis tiek ta pati - hormon.tabletes, nestumai, gimdymai, stresai, skydliaukes ligos... - veiksnys visada vienas, vis tie musu hormonai. Nes akivaizdu,kad ko jau ko, bet del pacius plaukucius tausojanciu priemoniu naudojimo tai forumietems isradingumo nestinga mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 30, 00:07)
Nesigąsdink, tikrai ne visas beria nuo Pantogaro, gal tau idealiai tiks mirksiukas.gif . Du mėnesius ir aš suvartojau, pradėjo berti tik antro mėnesio vidury. Bet plaukams efektą tikrai pajutau. Ir nagams, kurie ir taip puikios formos - puolė augti kaip pasiutę, vos spėjau dilde darbuotis biggrin.gif



Pantogar geriu kazkur menesi, neberia nei trupucio kol kas smile.gif tik kol kas ir kasos neauga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 01 29, 15:07)
as galiu tik pasidziaugt jau 4u.gif  4u.gif
turejau ir as ta problemele. perskaiciau visas jusu temas ir patarimus.
susirinkau geriausia "komplekta", bet deja neviska isbandziau  blush2.gif
ir paskui staiga nusprendziau juos nukirpt trumpai - vsio, bedos baiges, 5 plaukai iskrenta po galvos plovimo ir dziovinimo. tfu tfu tfu, aisku  rolleyes.gif
galvoju, kad daug kas buvo nuo noro uzsiaugint plaukus. jie pradejo veltis ir automatiskai daugiau ju israudavau  rolleyes.gif


Geras pastebejimas thumbup.gif Ir as kai uzauginau per ilgus, man pradejo veltis ir slinkti daugiau negu reikia doh.gif tai nukirpau gal 10 cm , pradejau geriau"susikalbeti" su savo plaukucias, jie geriau isisukuodavo ir toks jausmas, kad krenta maziau ax.gif Bet vis dar krenta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2009 01 30, 14:00)
Geras pastebejimas thumbup.gif Ir as kai uzauginau per ilgus, man pradejo veltis ir slinkti daugiau negu reikia doh.gif tai nukirpau gal 10 cm , pradejau geriau"susikalbeti" su savo plaukucias, jie geriau isisukuodavo ir toks jausmas, kad krenta maziau ax.gif Bet vis dar krenta g.gif


kaip nekeista, ir as galiu prisideti prie tos pacios nuomones, pakirpau plaukus apie puse sprindzio ir slinkimas apmazejo. dabar dar pradesiu babos afgajos kursa: nusipirkau svogunu+varnalesu+medaus kauke ir purskala su berzu pumpurais+dilgelem. siu priemoniu nebandzius, ziuresiu koks rezultatas.
Atsakyti
QUOTE(be*starlet @ 2009 01 30, 19:24)
kaip nekeista, ir as galiu prisideti prie tos pacios nuomones, pakirpau plaukus apie puse sprindzio ir slinkimas apmazejo. dabar dar pradesiu babos afgajos kursa: nusipirkau svogunu+varnalesu+medaus kauke ir purskala su berzu pumpurais+dilgelem. siu priemoniu nebandzius, ziuresiu koks rezultatas.


Gal gali daugiau apie purškalą papasakot? Kaip tik ieškau kokio nenuskalaujamo, kad ir kaina nesikandžiotų, ir chemijos mažiau būtų smile.gif
Atsakyti
Sveikos
Pamaciau tema ir galvoju pasidalinsiu patirtimi. Po gimdymo labai isslinko plaukai, galvojau apie vitaminus, bet visi vitaminai taigi sintetika ir tik tersi organizma visokiu s.... as visada priesininke vitaminu visokiu
Bet atsitiko stebuklas. Buvau kirpykloje ir kalbejau su kirpeja, sakau kad girdejau apie azoto kauke, tai kirpeja sake, kad tikrai padeda...
tai nusprendziau pabandyt.. ir jau po trecios proceduros pradejo augti eziukas per visa galva. Aisku kaip sake tos moteriskes kurios tai daro galutinis rezultatas matysis tik po 6 men. nes plaukai turi nors kiek paaugti smile.gif
Esu patenkinta super :0 gal pasikartoju, gal jau kalbejote sioje temoje apie tai bet cia tikrai super dalykas
Atsakyti