Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(dilgelyt @ 2009 01 25, 14:38)
jeigu as namie sedeciau tai naudociau svogunu kaukes,!!!juk kas bande, tvirtina kad tikrai efektyvu, tiek slinkimo stabdymui tiek augimo skatinimuyi ir t.t tik  del ypatingos smarves suslapus netiketai plaukams nesiryztu,taciau namie sedint gi nesulysite ;]]] tad isnaudokite si laika, veliau tokios progos gali ir nebebut!

drinks_cheers.gif 100%
Atsakyti
svogunu kaukes tikrai thumbup.gif as, kadangi nesedziu namie, tai naudoju kiekviena penktadieni smile.gif per savaitgali issiplauna ir isgaruoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 01 25, 20:35)
o kaip tiksliai daroma yra svogunu kauke?as galvoju kol namie sedziu gal pabandyt,nes dabar sedziu ir lieciu savo plaukus,na bize plonyte baisu ziuret,o kur sviesinti tai atrodo kad iskandzioti jie,o ta svogunu kauke daryt reik kekviena syki kai plaunu galva?

Sveika ,aš svogūnų kaukę dedu maždaug kartą per 10 dienų .kiaušinio trynys ,šlakelis citrinos sulčių ,šlakelis brendžio [to gal ir nebūtinai reikia g.gif ] šaukštas alyvuogių ar ricinos aliejaus ,šaukštas medaus ,pusės nedidelio svogūno sulčių ,viską` pakaitinu ,tada ant plaukų šaknų sudedu ,maišelis ir šiltas rankšluostis ant galvos. .Būnu apie 2 val .
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 01 26, 19:46)
Sveika ,aš svogūnų kaukę dedu maždaug kartą per 10 dienų .kiaušinio trynys ,šlakelis citrinos sulčių ,šlakelis brendžio [to gal ir nebūtinai reikia  g.gif ] šaukštas alyvuogių ar ricinos aliejaus ,šaukštas medaus ,pusės nedidelio svogūno sulčių ,viską` pakaitinu ,tada ant plaukų šaknų sudedu ,maišelis ir šiltas rankšluostis ant galvos.  .Būnu apie 2 val .

Dėjau šiandien kaukę: svogūno sultys, citrinos sultys ir pakaitintas aliejus. Laikiau porą val., tai perplaunant plaukai slinko kuokštais doh.gif Dar taip baisiai niekad neslinko. Nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2009 01 27, 18:10)
Dėjau šiandien kaukę: svogūno sultys, citrinos sultys ir pakaitintas aliejus. Laikiau porą val., tai perplaunant plaukai slinko kuokštais  doh.gif  Dar taip baisiai niekad neslinko. Nieko nesuprantu  doh.gif

g.gif o kiek tos citrinos pylei? ir kiek svogūnų ? gal per daug ? aš tai dar medaus dedu .
Atsakyti
Gal kasnors galėtumėt parašyti kokiais tiksliai kiekiais reikia visko dėti į svogūnų kaukę?
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2009 01 27, 17:10)
Dėjau šiandien kaukę: svogūno sultys, citrinos sultys ir pakaitintas aliejus. Laikiau porą val., tai perplaunant plaukai slinko kuokštais  doh.gif  Dar taip baisiai niekad neslinko. Nieko nesuprantu  doh.gif


Dievulėliau, na ko čia nesuprast? Plaukai slenka - vadinasi, slenka, ir nenustos slinkti staiga po vienos kaukės. Kol įtrini kaukę - pamasažuoji galvos odą, vadinas, padedi iškristi tiems plaukams, katrie jau negyvi ir greitai vis tiek kristų. Nėra stebuklingų kaukių, kurios padėtų iš pirmo karto, na, nebent Moment klijai biggrin.gif
Kol tryniau druska, man pirmais kartais irgi apie 100 ar keliasdešimt plaukų iškrisdavo, paskui nustojo smile.gif
Kantrybės 4u.gif
Atsakyti
miaška, tu cia ziuriu druskos masaziuko zinove, pasakyk man kokia cia nauda labiau ar is druskos ar pacio masazavimo? na girdejau kad druska turi gydomaja...kosmetine galia....? unsure.gif sorry, gal kvailas klausimas, nu bet man neaisku blush2.gif bandziau viena karta sia procedura, bet antra nepasiryztu...kazkaip man atrodo "grubiai" elgiuosi su plaukais... unsure.gif
Atsakyti
Cia radau ivairiu kaukiu recepteliu
http://www.aliejus.c...auku_prieziura/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alaja: 28 sausio 2009 - 08:50
QUOTE(Miaška @ 2009 01 28, 00:02)
Dievulėliau, na ko čia nesuprast? Plaukai slenka - vadinasi, slenka, ir nenustos slinkti staiga po vienos kaukės. Kol įtrini kaukę - pamasažuoji galvos odą, vadinas, padedi iškristi tiems plaukams, katrie jau negyvi ir greitai vis tiek kristų. Nėra stebuklingų kaukių, kurios padėtų iš pirmo karto, na, nebent Moment klijai biggrin.gif
Kol tryniau druska, man pirmais kartais irgi apie 100 ar keliasdešimt plaukų iškrisdavo, paskui nustojo smile.gif
Kantrybės 4u.gif

Aš ir nesitikėjau, kad po pirmo karto nustos slinkti, bet kad kuokštais plaukai eis lauk tai ir blush2.gif Jau ir taip ant galvos ne kas liko doh.gif Nu reiks su druska dar kada pabandyti, palyginsiu plaukų reakciją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 01 27, 23:43)
miaška, tu cia ziuriu druskos masaziuko zinove, pasakyk man kokia cia nauda labiau ar is druskos ar pacio masazavimo?


Tokia jau ten ir žinovė - kaip ir visos, paskaičiau, paklausiau, ir išbandžiau.
Mano manymu, pats masažiukas yra labai efektyvus, nes sukatyvina kraujotaką - ilgai dar po plovimo galva kaista, be to, nuvalo apnašas nuo galvos odos, tai jei po to kokią kaukę užsidėt ar ampulę gydomąją įtrint - geriau pasisavina.
O pati druska... g.gif Na, joduota jinai, bet kiek to jodo galvos oda gauna, ir kiek jo jai reikia - nežinau. Tiesiog man tas metodas labai tiko ir patiko, o ir kaina - simbolinė biggrin.gif

QUOTE(vaida L @ 2009 01 28, 09:11)
Aš ir nesitikėjau, kad po pirmo karto nustos slinkti, bet kad kuokštais plaukai eis lauk tai ir  blush2.gif  Jau ir taip ant galvos ne kas liko  doh.gif  Nu reiks su druska dar kada pabandyti, palyginsiu plaukų reakciją  mirksiukas.gif


Aš efektą, t.y. sumažėjusį slinkimą pastebėjau maždaug po mėnesio, kartą per savaitę prieš plovimą įsitrindavau druską, o kitą kartą - nakčiai aliejuku. Pirmais kartais tikrai nuimdavau saujas plaukų po masažo, dabar - jau tik kuokštelį smile.gif O kadangi ataugantis ežiukas pasirodė dar prieš tai (gal Pantogaro nuopelnas, nežinau), tai tikiuosi atgauti bent dalį prarastų plaukų.
Atsakyti
O kadangi ataugantis ežiukas pasirodė dar prieš tai (gal Pantogaro nuopelnas, nežinau), tai tikiuosi atgauti bent dalį prarastų plaukų.
[/quote]

Man ir atrodo, kad visgi pantogaras padaro savo darba smile.gif as pries 2 men baigiau gerti 3 men. pantogar kursa smile.gif tada atrode, kad plaukai nebeslanka ir nustojau gerti g.gif bet dabar, kai matau jau gerokai paaugusias antenas, tai si nuopelna, manau, galiu priskirti tik pantogarui thumbup.gif
Atsakyti