Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(rosena @ 2009 02 09, 12:48)
na mano svajoniu puokstele jau uzsakiau jog butu is tokiu gelyciu , o pamergem greitai isprendziau reikala  is gerberu ir roziu smile.gif



labai grazia puokstele Rosena issirinkai wub.gif as taip pat galvojau apie sias geles, nes floriste man pasiule, tokios dar neatsibodusios geles, tik klausimas man ..ar gerai jos laikosi? ir dar kaip tada jauniki papuost? kokia jam gelyte atlape?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alborada: 11 vasario 2009 - 09:30
QUOTE(Alborada @ 2009 02 11, 09:19)
labai grazia puokstele Rosena issirinkai wub.gif as taip pat galvojau apie sias geles, nes floriste man pasiule, tokios dar neatsibodusios geles, tik klausimas man ..ar gerai jos laikosi? ir dar kaip tada jauniki papuost? kokia jam gelyte atlape?


Jaunikiui galima neprasiskleidusi amariliaus zieda segti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskouoga: 11 vasario 2009 - 09:38
[quote=miskouoga,2009 02 10, 19:55]
Cia Stephanotis


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alborada @ 2009 02 11, 11:19)
labai grazia puokstele Rosena issirinkai wub.gif as taip pat galvojau apie sias geles, nes floriste man pasiule, tokios dar neatsibodusios geles, tik klausimas man ..ar gerai jos laikosi? ir dar kaip tada jauniki papuost? kokia jam gelyte atlape?

na mano floriste sake is ziedlapiuku ar smulkaus ziedelio padarys , o laikosi neblogai sake i kotelius ides bambuko kotelius kad tvirciau laikytusi ir tuos kotelius kazkaip dekoruos zinok tiksliai nzn bet sake del manes pasistengs nes labai jau reikli esu biggrin.gif bet vertinu jog taip stengesi siaip mastau jog galbut pilnavidures amariles pasiimti nes ju ziedukai dar grazeiua atrodo kaip bijunas
Atsakyti
Aš tai labiausiai norėčiau tokios puokštelės bigsmile.gif
Atsakyti
Mano buvo tokia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Arfėja @ 2009 02 11, 10:33)
Mano buvo tokia  blush2.gif


Labai žaisminga ir ryški biggrin.gif man patinka tokios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pykste @ 2009 02 11, 11:36)
Labai žaisminga ir ryški  biggrin.gif  man patinka tokios  thumbup.gif

Aciu blush2.gif
Atsakyti
Aš tai norėčiau puokštytės ant riešo iš smulkių gėlyčių arba iš orchidėjų ax.gif
Atsakyti
Kazkokia man nostalgija, kaip noreciau dar vestuviu blush2.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Arfėjos įdėta su tulpėmis tiesiog nuostabi...
O aš norėjau paklausti merginų, gal kuri nors žinote, kas per milteliai beriami į vandenį, kad gėlės ilgiau laikytųsi?
Atsakyti