Įkraunama...
Įkraunama...

Aebleskiver - daniškų spurgų keptuvė

Sweikos. gal kuri nors turite pyragaičių keptuvę puff? Aš ją nusipirkau ir likau šiektiek nusivylus.. gautas rezultatas nėra toks, kokio norėtųsi..
Gal kuri nors jau bandėte kepti? būčiau dėkinga, jei pasidalintumėte savo patirtimi.. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2010 - 22:38
QUOTE(Nijolea @ 2008 12 25, 20:35)
Sweikos.  gal kuri nors turite pyragaičių keptuvę puff? Aš ją nusipirkau ir likau šiektiek nusivylus..  gautas rezultatas nėra toks, kokio norėtųsi..
Gal kuri nors jau bandėte kepti? būčiau dėkinga, jei pasidalintumėte  savo patirtimi.. biggrin.gif

gal galima butu paklausti, kas cia per keptuve, kazkaip nesiorientuoju g.gif
Atsakyti
Ją reklamuoja per top shop. g.gif
va cia galite paziuret apie ja
thumbup.gif
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
ir mane sudomino bigsmile.gif lauksiu komentaru.
Atsakyti
O kuom Jus nuvylė ši keptuvė?
Mačiau vienoje receptų knygoje keletą receptų siai keptuvei, atrodė tai labai skaniai.
Atsakyti
reklama tikrai neatitinka tikroves doh.gif
Maniau gausis geresnis rezultatas g.gif
kepant ant mazos ugnies vidus lieka nevisalaik iskepes, o kepant ant didednes visada, pridega... blink.gif
vbis galvoju kokia cia tesla padarius, kad butu skanu, nes kokia tik bedaryciau, jie nesigauna skanus ir purus kaip rodo per reklamą.. doh.gif
Atsakyti
Radau štai tokį receptą, gal pravers. O Jūs kepat iš abiejų pusių?

Spurgos su įdaru

250g. miltų
1/4 l. pieno,
25g. mielių,
1 kupinas v.š. cukraus,
1 pakelis vanilinio cukraus,
1 žiupsnelis druskos,
3 kiaušiniai,
125 g. džiovintų slyvų,
1 citrinos tarkuota žievelė,
1/8 l. baltojo vyno,
2 kupini v.š. cukraus,
1 nubrauktas a.š. cinamono,
margarino kepimui.

Į dubenį įpilkite miltų ir juose ranka išrauskite duobelę. Truputį pašildyto pieno išsukite su sutrupintomis mielėmis, cukrumi, vaniliniu cukrumi ir supilkite į duobutę miltuose. Palikite 20 min. pakilti. Po to įpilkite likusį pieną, įberkite druskos, įmuškite kiaušinius, tešlą gerai išminkykite ir vėl palikite pakilti. Slyvas užpilkite vynu, suberkite cukrų, cinamoną, citrinos žievelę ir pavirinkite. Turi likti tiršta košė. Tada įkaitinkite pyragaičių keptuvę, į kiekvieną jos lizdelį įkrėskite po 1 a.š. margarino, lizdelį išriebaluokite ir 3/4 jo prikrėskite tešlos, o ant viršaus uždėkite truputį slyvų tyrės. Spurgas kepinkite iš abiejų šonų kol apsitrauks tamsiai gelsva plutele. Apvoliokite cukruje.
Atsakyti
aciu uz recepta 4u.gif butinai pabandysiu
taip, pyragaicius kepu is abieju pusiu
Atsakyti
gal kas žino, kur LT tokią keptuvę ( tiek paprastą, tiek elektrinę) galima būtų įsigyti? 4u.gif

Elektrinė
user posted image

user posted image

Paprasta:
user posted image

user posted image


tuo pačiu ir receptuką radau : čia
Atsakyti
Turiu tokia elektrine keptuve, tesla darau 'is akies' bet ne su mielem o su soda, greiciau pasidaro ir daugiau sansu kad gausis.
Atsakyti
Cia yra receptas ir filmukas kaip kepti, reikia kelis kartus pasukti, tada iskepa vidus. Daniškos spurgelės AEBLESKIVER

irmulia
Domejausi kazkada tokia keptuve, bet namie ir taip jau daug visokiu rakandu, tai kol kas atsisakiau. LT neradau, nors kazkada TOP shop reklamavo. Gal galima ju uzklausti?
Gal kas is pazistamu i Danija vazineja? Man drauge buvo pasiryzusi parvezti, kol neapsigalvojau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laselis: 12 balandžio 2010 - 18:23
Ech, verysad.gif aš nuo rudens kankinuosi ieškodama šios keptuvės LT ir kol kas nieko... verysad.gif
Atsakyti