Įkraunama...
Įkraunama...

Aebleskiver - daniškų spurgų keptuvė

O kiek pansaiai kainuoja tokai elektrine keptuve Danijoje? 4u.gif Pradejau ir as gundytis biggrin.gif
Atsakyti
As siandien kaip tik ziurejau jos kaina 150 lt indu parduotuveje. kalbu apie ta, kuri yra naudojama ant dujines ax.gif elektrines neuzmaciau ax.gif
Atsakyti
man elektrinę pirko už 249 daniškų kronų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2010 10 20, 19:20)
man elektrinę pirko už 249 daniškų kronų  mirksiukas.gif



OHO tai nebrangiai apie 113 lt, na aisku dar plius atsiuntimas, bet ikandama bigsmile.gif
Atsakyti
na taip, siuntimas tai nemažai kainuoja mirksiukas.gif , bet kai kažko labai reikia ir to nėra LT, tai tada kaina ir/ar siuntimo išlaidos nėra toks svarbus rodiklis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, aš jau metai laiko, kaip ieškau būdo įsigyti šią keptuvę, o į danijos mamytes vat ir nesugalvojau kad galiu kreiptis.Radau dar vienoje vietoje tų keptuvių, bet kažin ar ten tos spurgos nemažesnės ir klausimas dar dėl keptuvės kokybės (kinietiškas daiktas).Įdedu nuorodą, kas labiau supranta, gal ką pakomentuos.Electric takoyaki pan. surenki keptuves pavadinimą ir išmeta ten daug jų, dar nelabai supratau ar eitų į Lietuvą parsisiūsti.
Atsakyti
Aš dėl tų taoyaki irgi susidomėjusi bigsmile.gif vis sukau galvą iš kur tų atsisiūsti g.gif , o kur LT jų esi radusi? bigsmile.gif bigsmile.gif


štai kaip jie atrodo :


user posted image

arba toks


user posted image


o yra "krūtesnis" kur pats varto tas spurgytes, štai toks: ( tik šio kaina didesnė)

user posted image

Jo veikimo principas ( video)


Skirtumas tarp Taoyaki ir Aebleskiver yra , nes čia taoyaki gaunasi mažesnės spurgytės ( bet jų daugiau) + receptūra visai kitokia mirksiukas.gif (daugiau mėsiška, su jūros gėrybėmis ir pan.) nors manau ir ten ir ten galima bet ką kepti mirksiukas.gif

o kam įdomu, galite ir youtube pasižiūrėti kaip kas veikia :


o čia panaršymui po google biggrin.gif Taoyaki maker


o čia kaip kiniškos spurgytės - taoyaki atrodo wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
LT tai niekur nemačiau, o tos taoyaki atidžiau pažiūrėjus supratau kad vieno kąsnio spurgytės gaunasi, nenoriu tokių mažų, reikės Danijos mamytės kurios prašyti, gal kuri apsiims su manimi vargti(o kiek siuntimas gali kainuoti į 200 lt.sumą įsitekčiau,keptuvė ir siuntimas kartu).
Atsakyti
QUOTE(trimama @ 2010 10 22, 16:09)
LT tai niekur nemačiau, o tos taoyaki atidžiau pažiūrėjus supratau kad vieno kąsnio spurgytės gaunasi, nenoriu tokių mažų, reikės Danijos mamytės kurios prašyti, gal kuri apsiims su manimi vargti(o kiek siuntimas gali kainuoti į 200 lt.sumą įsitekčiau,keptuvė ir siuntimas kartu).



su 200 lt + siuntimas manau išsisuktum mirksiukas.gif ( aišku, priklauso nuo to, kiek kainuos pati keptuvė, mat jų yra visokių didesnių, mažesnių ir t.t.t.) mirksiukas.gif
Atsakyti
aš visai nebrangiai Ermitaže nusipirkau šitokį džiaugsmą: http://www.youtube.c...feature=related tik dar neišbandžiau, parašysiu, ar pavyks iš pirmo karto smile.gif...
Atsakyti
neklaidinkite kitų nono.gif todėl, kad čia ne tas pats, kas daniškos spurgytės biggrin.gif čia juk paprasčiausių spurgų keptuvė ax.gif ( kitaip : donuts maker )
Atsakyti
o kaina tik apie 50 lt...
Atsakyti