Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviški grožio salonai,kirpyklos Londone

QUOTE(Julija_ @ 2010 05 07, 18:40)
aciu, jau siek tiek pasidomejau unsure.gif jauciu apseisiu unsure.gif



plaukai atrodo tikrai graziai,bet plaukui tikrai nera jau taip gerai kaip pasakojama. g.gif
Atsakyti
QUOTE(coliuke @ 2010 04 21, 16:06)
negaliu atsidziaugt siandien savo sukuosena, Gintareles tu tikras gintarelis, biggrin.gif  labai labai patiko kaip nukirpai ir nereikejo nieko taisyti, nes amzinai gryzusi is kirpyklos as vistiek nusikirpdavau kaip man reikia pati pries veidrodi, pirma kart gyvenime mane nukirpo taip kaip as norejau  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Jungiuosi i gintareles gerbeju buri 4u.gif taip sauniai nukirpo kad dar ir siandien atsidziaugt negaliu-nukirpo taip kaip seniai jau svajojau rolleyes.gif kur tu anksciau buvai? bigsmile.gif
Atsakyti
na merginos dar viena monologa(turbut)-klausima pateiksiu kur galima graziai kokybiskai nagus susitvarkyt,pasidaryt?Lodone.

Atsakyti
QUOTE(ramaska2 @ 2010 05 15, 15:56)
na merginos dar viena monologa(turbut)-klausima pateiksiu kur galima graziai kokybiskai nagus susitvarkyt,pasidaryt?Lodone.

tikrai galima, kurioje vietoje gyveni? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rraameke @ 2010 05 15, 17:14)
tikrai galima, kurioje vietoje gyveni? g.gif


gyvenu islingtone.ieskau bio sculpture manikiura kur daro su priauginimu kokybiskai smile.gif
butu gerai kur arciau ziurejau salonai kiek radau internete tai gana toli deja.
Atsakyti
QUOTE(ramaska2 @ 2010 05 16, 16:02)
gyvenu islingtone.ieskau bio sculpture manikiura kur daro su priauginimu kokybiskai  smile.gif
butu gerai kur arciau ziurejau salonai kiek radau internete  tai gana toli deja.

o kodel butent sito nori? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rraameke @ 2010 05 16, 13:55)
o kodel butent sito nori? g.gif

biggrin.gif geras klausimas.todel kad jis visiskai nekenkia savam nagui,padeda atsiauginti savus nagus,(tada jau nebereikia kitokiu lotuliukas.gif )nes as esu biski silpnavale savu niekaip nesugebu uzsiaugint.
graziai atrodo (kai padaryta kokybiskai biggrin.gif )
yra dar naujiena nagu srity megstu tai kas nauja ir nekenkia.
vat todel.
Atsakyti
QUOTE(ramaska2 @ 2010 05 16, 17:21)
biggrin.gif geras klausimas.todel kad jis visiskai nekenkia savam nagui,padeda atsiauginti savus nagus,(tada jau nebereikia kitokiu  lotuliukas.gif )nes as esu biski silpnavale savu niekaip nesugebu uzsiaugint.
graziai atrodo (kai padaryta kokybiskai  biggrin.gif )
yra dar naujiena nagu srity megstu tai kas nauja ir nekenkia.
vat todel.

nu aisku tada mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(D@mena @ 2010 05 15, 15:15)
Jungiuosi i gintareles gerbeju buri 4u.gif taip sauniai nukirpo kad dar ir siandien atsidziaugt negaliu-nukirpo taip kaip seniai jau svajojau rolleyes.gif kur tu anksciau buvai? bigsmile.gif



ax.gif gal dar nebuvau atvykusi i Londona blush2.gif mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(rraameke @ 2010 05 16, 15:09)
nu aisku tada mirksiukas.gif

nezinojai apie bio sculpture manikiura? ax.gif
as tai tubdra visai visose grozio srityse kazkaip man buvo vaikai svarbiau nei kaip as atrodau dabar tik nezinau kodel sumaniau biski sau kai ka leist blush2.gif tai emiau dometis ir vat uzsimaniau toki pasidaryt.informacijos gana daug daranciu nelabai nors kaip suzinojau dabar ner tai labai didele naujiena tik brangu todel maziau daranciu nes kokybiskos medziagos yra brangios.
surasiau istorija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ramaska2 @ 2010 05 17, 15:58)
nezinojai apie bio sculpture manikiura? ax.gif
as tai tubdra visai visose grozio srityse kazkaip man buvo vaikai svarbiau nei kaip as atrodau dabar tik nezinau kodel sumaniau biski sau kai ka leist  blush2.gif tai emiau dometis ir vat uzsimaniau toki pasidaryt.informacijos gana daug daranciu nelabai nors kaip suzinojau dabar ner tai labai didele naujiena tik brangu todel maziau daranciu nes kokybiskos medziagos yra brangios.
surasiau istorija  lotuliukas.gif

esu girdejusi, bet neisigilinau, kas tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(rraameke @ 2010 05 17, 18:20)
esu girdejusi, bet neisigilinau, kas tai g.gif



tokie dabar laikai ,kai nesuspeji visko suzinoti is karto g.gif juk tiek daug visko naujo atsiranda doh.gif .
Atsakyti