Įkraunama...
Įkraunama...

Bilietai į JAV

Sveiki,
Pagaliau sulaukem tos dienos, kai lietuvaiciai truputi laisviau gali keliauti i ta "svajoniu sali" - JAV. As jau senokai cia gyvenu, bet mano teveliai dar ne karto nera buve manes cia aplanke. Labai noreciau, kad sia vasara jie visgi susiruostu atvykti. Taigi turiu dideli klausyma. Kur geriau pirkti lektuvo bilietus? Lietuvoj? JAV? Jei Lietuvoj, tai kokios kontoros pigiausios? O jei JAV, kaip tuos bilietus i Lietuva geriau persiusti? Prasau pasidalinti savo patirtimi.
Aciu. 4u.gif
Atsakyti
kainos panasios is kur bepirktum, del persiuntimo jei perki cia tai yra pastas, ups, fedex ir t.t. ka cia daugiau prigalvosi.. o jei bilietas elektroninis tai is vis nieko nereikia niekam persiuntinet.

kur geriausia pirkti tai geriau uzklausk kelioniu temoje, yra ten ir temu apie JAV. Mano mama siandien nusipirko bilieta is www.greitai.lt manes cia aplankyt tai 1450 litu mokejo - pigiau turbut nelabai ir buna, nes ankstesnius kartus tai po 3000 litu mokedavo mazdaug.
Atsakyti
nu tikrai ,kad pigu. Bet cia turbut todel, kad ne vasara skrenda. Vasara bilietai dvigubai kainuoja.
Atsakyti
nu tikrai ,kad pigu. Bet cia turbut todel, kad ne vasara skrenda. Vasara bilietai dvigubai kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(sigitawhatever @ 2009 01 11, 01:10)
nu tikrai ,kad pigu. Bet cia turbut todel, kad ne vasara skrenda. Vasara bilietai dvigubai kainuoja.


taip, skrenda i kovo gala, grizta balandzio vidury...
Atsakyti
Michgirl cia i abu galus blink.gif

As mamai pati pirkau is lenku avialiniju, tai ji su elektroniniu keliavo. Kiek dabar ziurejau, tai per suomius is NYC pigiausia yra,,,
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2009 01 11, 02:44)
Michgirl cia i abu galus blink.gif

As mamai pati pirkau is lenku avialiniju, tai ji su elektroniniu keliavo. Kiek dabar ziurejau, tai per suomius is NYC pigiausia yra,,,


taip i abu, Vilnius-Amsterdam-Los Angeles ir atgal smile.gif
Atsakyti
Kiek paziurejau, vasara be 2000+ niekaip nissisukti. Galvoju gal i rusu travel agenturas pabandyt paskambinti, ten visada bilietai pigiau(bent jau is USA i LIetuva).
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2009 01 11, 07:41)
kainos panasios is kur bepirktum, del persiuntimo jei perki cia tai yra pastas, ups, fedex ir t.t. ka cia daugiau prigalvosi.. o jei bilietas elektroninis tai is vis nieko nereikia niekam persiuntinet.

kur geriausia pirkti tai geriau uzklausk kelioniu temoje, yra ten ir temu apie JAV. Mano mama siandien nusipirko bilieta is www.greitai.lt manes cia aplankyt tai 1450 litu mokejo - pigiau turbut nelabai ir buna, nes ankstesnius kartus tai po 3000 litu mokedavo mazdaug.

na as irgi pradedu jau dairytis bilietuku ax.gif
man tik idomu pasidare 1450 mokejo uz kokius bilietus? gal ten kur su 2 persedimais ir tarpai tarp lektuvu po 6 ar 8 val? g.gif
nes uz tokia kaina GERU bilietu,tai kazkaip as nerandu schmoll.gif
pernai irgi skelbes greitai.lt kad po 1200-1400 yra...bet teko moket 3000. cia buvo pigiausias variantas,kad butu su vienu persedimu ir tarpai tarp lektuvu apie 1.5 val..
P.S. ir dar patiems perkant lt bilietus svarbu neapsigaut. nes yra kompaniju, kuriu reisai 'nesuristi', ir gali tekti persedant pasiimt ir vel priduot bagaza. Labai blogai,kad perkant bilietus internete nepateikia apie tai info!
Atsakyti
QUOTE(ausra.bite @ 2009 01 23, 05:37)
na as irgi pradedu jau dairytis bilietuku ax.gif
man tik idomu pasidare 1450 mokejo uz kokius bilietus? gal ten kur su 2 persedimais ir tarpai tarp lektuvu po 6 ar 8 val? g.gif
nes uz tokia kaina GERU bilietu,tai kazkaip as nerandu schmoll.gif
pernai irgi skelbes greitai.lt kad po 1200-1400 yra...bet teko moket 3000. cia buvo pigiausias variantas,kad butu su vienu persedimu ir tarpai tarp lektuvu apie 1.5 val..
P.S. ir dar patiems perkant lt bilietus svarbu neapsigaut. nes yra kompaniju, kuriu reisai 'nesuristi', ir gali tekti persedant pasiimt ir vel priduot bagaza. Labai blogai,kad perkant bilietus internete nepateikia apie tai info!



skrydis uz 1450 buvo labai patogus, su vienu persedimu Amsterdame ir neilgai laukti tarp skrydziu, bet deja jis nuplauke, kadangi Vilnius-Amsterdamas atkarpa buvo su Flylal. Nieko kito logishko KLM negalejo pasiulyti, kad pakeisti kitais marsrutais, tai teko atsaukti bilietus. Dabar ziurinejom kitu, bet nieko logishko nera... net i kaina neziurint, nera patogiu skrydziu, visi arba su 2 persedimais ir dar bagazo atsieminu paciam kazkur ir vel pridavimu, arba 8 -10 val laukti tarp skrydziu.. .mes nusprendem palaukti siek tiek, gal per ateinanti menesi atsiras daugiau reisu is Vilniaus, nes dabar ten situacija gudi...
Atsakyti
Mano bilietai man 1700$ trim zmonem atsieina birzelio menesiui smile.gif bet persedimas 45 min, patogiausias skrydis man , as ilgu persedimu su vaikais nei neziuriu schmoll.gif geriau 200$ extra sumokesiu negu poto turesiu didziausia galvos skausma kuom juos ten uzimt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *PM*: 23 sausio 2009 - 22:24
QUOTE(*PM* @ 2009 01 23, 16:18)
Mano bilietai man 1700$ trim zmonem atsieina birzelio menesiui smile.gif bet persedimas 45 min, patogiausias skrydis man , as ilgu persedimu su vaikais nei neziuriu  schmoll.gif geriau 200$ extra sumokesiu negu poto turesiu didziausia galvos skausma kuom juos ten uzimt  doh.gif



kuriam oro uoste persedimas? nes 45 minutes kai kur gali but labai mazai, ypac jei terminalus pakeist reikia... as kai pernai per frankfurta skridau ir terminalus keist reikejo, tai i viena puse skrendant 1,5 val persedimas buvo, nusileido lektuvas is JAV apie pusvalandziu veliau, tada ejau ejau be sustojimo su krepsiai ir vaiko vezimu apsikrovus, ir kai atejau prie lektuvo i lietuva - jau sodint buvo pradeje doh.gif tai visa laime, kad pries nusileidziant susiprotejau vaika pazadint ir pamaitint, nes jei buciau to nepadarius ir butu teke oro uoste maitint buciau pavelavus, arba butu klykes vaikas visa laika... dabar jau su vaiku tikrai bijociau 45 min persedimu.. nebent tai mazam oro uoste kokiam...
Atsakyti