Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas

kad zaizdeles stemplei gytu daug kas patare pasitvirtinusi metoda,stiprios degtines nieko nevalgiu isgert.Dar tai paciai problemai biciu pikio spiritinis tirpalas skiestas vandenuku.kad nekiltu rugstis pries pusrycius isgeriu stikline vandens su vienos citrinos sultimis.Geriau Balvociutes zoleles,viena maisiuka sunaudojau,gal ir buvo koks poveikis.Dabar po valgio geriu Simkunaites zoleliu rinkini,ten su saldymedziu.na manau tikrai padeda,per diena rugsciu nebejauciu,ir duobuteje dilgsejimo nebera.Vakare dar isgeriu valerijono arbatos.Noreciau pabandyti akupresuros metoda su grikiais,bet nezinau kaip tiksliai tai daryti 4u.gif .Dar viena metoda esu girdejus ir pati po truputi naudoju.Yra tokie vadinami juros ryziai.Tai reikia ju antpila gerti.Sako kad sureguliuoja rugstinguma,pagerina virskinima.Pradejus naudoti gali but paumejimas,o po to tik geret pradeda.Gydytojai dazniausiai israso doze vaistu ramia sirdim ir tiek.Vaistai tik slopina tuos simptomus,bet juk priezasties viso sito negydo.Sako negalima vaisiu citrusiniu.Bet ypac citrinos kylant rugsciai padeda.Citrinos rugstis susijungusi su skrandzio sultimis sudaro bazine terpe.o ne rugstine.Daug visur ieskojau informacijos,tai dab bandau pritaikyt ka imanoma.tiesiog reikia atrasti sau tinkama buda gydytis.Beje paskutini karta pavalgau vakare iki 19 val.po to nebent arbateles,vanduo.
Atsakyti
Sveikos,mergaites 4u.gif Buvau pametus sita temute,galvojau,kur gi ji pradingo doh.gif prie kompo retai prisedu,tai ir prasprudo jos nauji namuciai,dabar kazkaip netycia aptikau blush2.gif Smagu sugrizti smile.gif
Man skrandukas kaip ir apsitvarkes dabar,na,rugstys kyla,bet ne visada,vartoju ranitidina kaip ir anksciau,ir savo gamybos su alijosium.Bet jau geriau tiek,kad galiu ir juodos duonos retkarciais,ir dar sio bei to,bet pastebejau kad labai riebiai negaliu,pykint pradeda.Vat tik dabar jau visa savaite klaikiai jauciuosi,vis pykina (bet cia ko gero ne skrandis kaltas),valgyt nelabai galiu,o pora paskutiniu naktu ir nemiegojau,ir dabar miego nesinori,nei valgyt...Nezinau,koks velnias cia mane uzpuole,pries pora savaiciu nuo gripo pasiskiepijau,tai gal cia nuo to...?gal per smegenis dave?
Kazkada esu gerusi tuos juros ryzius,turejau,kai skrandis dar buvo sveikas,bet paskui ir sveikam skrandziui pasidare per rugstu tai nustojau vartoti.O ir dauginasi jie be proto greitai doh.gif Dar nuo ju labai apetitas sukyla ,istisai valgyt norejosi lotuliukas.gif
Del citrinu-man pora benrdadarbiu sake kad issigyde erozijas citrinom.Vienas is ju isgere svieziai isspaustas dvieju berods citrinu sultis grynas,ir to vieno karto ir uzteko,sveikas po siai dienai.Na,man kazkaip baisoka rizikuoti,vien nuo minties dantis sutraukia... ax.gif
Atsakyti
na matyt kaip kokiam organizmui tie ryziai.man kai pradeda kilt uzgeriu ir nebekyla.Grynu neskiestu sulciu nerizikuociau,bet skiestos tikrai padeda,mat rugstis nelygu rugsciai.ajurvedos gydytojai irgi toki gydima nuo senu laiku rekomendavo.as irgi abejojau kol nepabandziau :)Dar siandien vaistinei maciau kazkokius miltelius berods Vitax vadinasi,ten parasyta,kad sureguliuoja rugsciu ir sarmu pusiausvyra.Beje ,ar kuri esat bande gerasias zarnyno bakterijas?Pagal viska ju trukumas yra blogo virskinimo ir puvimo procesu padarinys.Del to pucia pilvukus,riaugejama,na ir manau rugsciu irgi del to daugiau isiskiria.tai vat butu gal gerai itraukt ir jas i gydyma 4u.gif aiksu cia tik mano pamastymai.
Atsakyti
Aha,bakterijas karts nuo karto pavartoju,tikrai padeda.Bet Lietuvoj ju geru nera,kad butu normalios dozes ir tikrai butu veiksmingos.Anksciau buvo tokios "acidofilus su pektinu" ,dar buvo lactobacilus,neblogos tokios,o tai kas yra dabar tik pinigu ismetimas ir kainos kosmines...Man brolis internetu is kazkokios uzsienio firmos uzsake,parsiunte,tai tikrai geros,ir kainuoja gerokai pigiau,uztenka vienos kapsules per diena,Swanson,probiotic complex.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 11 13, 20:16)
Aha,bakterijas karts nuo karto pavartoju,tikrai padeda.Bet Lietuvoj ju geru nera,kad butu normalios dozes ir tikrai butu veiksmingos.Anksciau buvo tokios "acidofilus su pektinu" ,dar buvo lactobacilus,neblogos tokios,o tai kas yra dabar tik pinigu ismetimas ir kainos kosmines...Man brolis internetu is kazkokios uzsienio firmos uzsake,parsiunte,tai tikrai geros,ir kainuoja gerokai pigiau,uztenka vienos kapsules per diena,Swanson,probiotic complex.

na as vakar Acidofilus nusipirkau,nes pasirode doze normali,viena ar dvi kapsules per diena.Kitas kaip paziurejau tai net po 8 ar 10 kapsuliu usvartot reikia.Na matysiu ar veiksmingos bus.O ta kur rugstis reguliuoja organizme tai vadinas Basika Vital,ten neteisinga pavadinima parasiau 4u.gif .Tik vat kas man labiausei nepatinka,kad kol nerijau zarnos ir vaistu negeriau,tai ir neskaudejo taip ir rugstys taip agresyviai nekilo.o tik nutraukus vaistus siaubas kas dares.
Atsakyti
Kristukas94,denaxa Kur perkate juros ryzius? ax.gif O saltalankio aliejaus nebandete gerti?
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2010 11 14, 00:49)
Kristukas94,denaxa Kur perkate juros ryzius? ax.gif O saltalankio aliejaus nebandete gerti?

na tu ryziu manau pirkt nerasit.jie keliauja is ranku i rankas.tai tokie permatomi mazuciai grudeliai.juos reikia maitinti saldintu vandeniu ir razinom,jie auga dauginasi.tas vandenukas igauna saldzirugsti skoni,jy ir reikia gerti.nebandziau dar sito aliejaus.o jus?
Atsakyti
Laukiu dar sio aliejaus smile.gif Nesu nieko girdejusi apie tuos ryzius blush2.gif
Atsakyti
jeigu suprantate rusiskai yra aprasyti sie ryziaihttp://www.narmed.ru/articles/netrmed/sea_rice/
Atsakyti
Sveikos, as jau 4metai turiu sia beda" refliuksa" ....vaistai nepadeda, atsisakiau visko kas kelia rugstis, bet vistiek tas pats....nezinau ko griebtis...uzsisakiau aloe vera sulciu...paziuresiu gal pasitaisys bukle...
Papildyta:
QUOTE(Giedrime71 @ 2010 10 29, 22:20)
ar jums nuo GERL skaudėjo skrandį pavalgius, kai paūmėdavo ir skausmas gali plisti  į nugarą?geriu  2 savaites raniberl ir omeprazoli.. o pagerėjimas tik vos vos  matomas... tik kurią dieną nustoju gerti ir pilvą pučia, skrandį skauda.




ranibelas ir omeprozolis bent jau man nepadejo....dabar net negeriu...geriau sauksta semenu aliejaus isgeriu kad rugstis numustu...nusivyliau vaistais" juodai" ...ieskau kitokiu budu gydytis
Atsakyti
as irgi geriu aloje vera sultis, ir dar geriu biciu pikiu tabletes, zinokite truputi geriau man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 11 11, 14:53)
labas mergaites,ir as su ta pacia beda jungiuosi prie jusu 4u.gif man nustate stemples uzdegima ir erozijas.israse vaistu,bet nei vieni,nei kiti netiko.pykino skaudejo galva,skaudejo zarnyna.dabar stengiusi gydytis visais imanomais liaudiskais metodais.radau internete naturalu,is zoleliu pagaminta tirpala rugstingimui mazinti,vadinasi Klux,ar esate kuri bandziusi?

Aš tai šio tirpalo klausiau 3 skirtingose vaistinėse, tai niekur neturi... Tai nežinau kaip gaut net pabandymui smile.gif
Atsakyti