Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės, pyragėliai - 2 tema

QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 06, 13:46)
blink.gif kaip suprantu su kitokio riebuvo sviestu nepavyktų?? g.gif


Kodel, pavyktu smile.gif tiesiog pas mane namie tokio visad dazniausiai buna, tai su tokiu ir darau smile.gif
Atsakyti
bet 72%ieb Saulutė- tai ten jau tepinys.. ne sviestas skaitos..... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 06, 14:18)
bet 72%ieb Saulutė- tai ten jau tepinys.. ne sviestas skaitos..... blink.gif


Zinok man puikiai gaunasi ir su tokiu smile.gif beje, kiausiniu visu nesumusk iskart, nes jei mazi kiausiniai, tai reiks 4, bet jei didesni, tai buna uztenka 3,5 smile.gif na ziuret pagal konsistenciaj reikia. Puse kaiuso atskirt galima ji suplakus, ir puse ipylus i tesla smile.gif
Atsakyti
Mergawitės, niekur nerandu OLESTOS EKLERŲ kremo. help.gif help.gif
gal padėtumėt rasti? kažkur į cipsiuko receptus įmetus buvo... bet nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 06, 17:26)
nerandu OLESTOS EKLERŲ kremo.

4u.gif radau
Atsakyti
Sveikutes
Labai pasiilgau arbatiniu bandeliu .. tokios kaip buvo anksciau , gal kas zinot koki receptuka?
Atsakyti
sveikutes,
gal galetumet patarti is kuriu bandeliu recepto galima butu kepti bandeles dešrainiams? busiu dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanetyte @ 2009 06 16, 12:34)
sveikutes,
gal galetumet patarti is kuriu bandeliu recepto galima butu kepti bandeles dešrainiams? busiu dekinga  4u.gif

pabandyk sita recepta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 04 01, 10:51)
viskas gausis  thumbup.gif man ir pirmi bandymai nieko gera nezadejo, bet jau dabar taip atkaliau mieline tesla kad jokiu problemu..
o del nougat mases: ji minkstoka bet atsildyti nereikia.as atpjaunu norimo dydzio gabaliiukus ir sudedu ant teslos  mirksiukas.gif  jie tada pasileidzia bekepdami ir buna ciki .sekmes beeksperimentuojant  4u.gif


Sveiki! Jau kuris laikas buvau atitrukusi nuo virtuves ir kulinariniu bandymu. Pagaliau pavyko ikelti foto, tai noriu parodyti foto ilgai keptu bandeliu ax.gif
Bandeles "ekspermentas,"((IDARAS) svogunai+kr r kumpis+ truputi sonines+pievagrybiai + varske+ truputi majonezo ir pomidoru padazo+bazilikas ,prieskoniai+viska pakepinau). Gavosi labai skanios thumbup.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(wiwi @ 2009 06 29, 20:33)
Bandeles  "ekspermentas,"

labai pavykes eksperimentas user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2008 12 13, 11:59)
PLIUSKOS  lotuliukas.gif   " Bandeles prie arbatos "



Va, ką tik išbandžiau šitą receptą 4u.gif Prisipažinsiu, jei kepdavau kada pagal iš akies ir atminties prisimintus receptus, praktiškai niekad nepavykdavo biggrin.gif
Taigi, cukraus dėjau dvigubai ir miltų man neužteko, tad kokį 100g pridėjau..baigiant kepti uogienės uždėjau...super gavosi, net vyras parvažiavo neplanuotų pietų biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherich: 31 liepos 2009 - 12:54
tai,ka merginos,bandeliu niekas nebekepa????
tai as idesiu viena receptuka,man patiko sios bandeles,nes yra skanios,o ir graziai atrodo,mano vaikams buvo dziaugsmo,nes megsta desreles.Bandeles vadinasi Caterpilar lotuliukas.gif
Tesla:
200 ml pieno,
2 v.s.cukraus,
1 v.s.sausu mieliu(sunaudojau pakeli 7g)
1 a.s. druskos,
20 g aliejaus,
300 g miltu,
Pienisku desreliu,kiausinis,parmezano surio,kecupo,krapu.

100ml pieno pasildome,sudedame mieles ir 1v.,s.cukraus,ismaisome ir leidziame suputoti.
Persijojame miltus,sudedame likusi cukru,druska,alieju,supilame likusi pasildyta piena,suputojusias miels ir isminkome minksta tesla.Leidziame pakilti.

Imame teslos gabaliuka(pasidarome 10 mazu teslos rutuliuku) iskociojame ir ivyniojame desrele.Desrele ipjauname 8 kartus,iki galo neperpjauname,tik iki teslos.Tada pirma gabaliuka lenkiame i kaire puse,antra i desine ir taip lankstome visus gabaliukus.Leidziame pakilti 15min.Tada aptepame plaktu kiausiniu,trupuciu kecupo,pabarstome parmezano suriu,krapais ir kepame 220C ikaitintoje orkaiteje 20min,ziureti pagal orkaite,as kepiau 200C 15min,kol graziai pageltonuos.
Skanaus!
man labai labai patiko,tikrai kepsiu daznai,nes labai grazios ir skanios wub.gif
user posted image
Atsakyti