Įkraunama...
Įkraunama...

Spintos su stumdomomis durimis

Mes darysim duris tarp virtuves ir saliono,is pradziu galvojom stumdomas ,bet vis daugiau mastau apie varstomas,gal turit ka grazaus pasiulyti,kur pavyzdziu kokiu pasiziuret g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisy @ 2009 08 10, 17:05)
na as siandien pamasciusi visgi uzsisakiau stumdomomis durimis spinta





o kur uzsisakei? nes ir as ieskau kas nebrangiai padarytu
Papildyta:
QUOTE(lizarde @ 2009 07 07, 22:33)
Su uzsakymais, tai nzn, bet MB 2,5x2,4m su daugybe lentynu spinta padare uz 970 lt. Paplusejo 2 dienas, bet rezultatas ir kaina  thumbup.gif



MB kokia tai firma? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gaisia @ 2009 08 18, 20:40)
o kur uzsisakei? nes ir as ieskau kas nebrangiai padarytu
Papildyta:
MB kokia tai firma?  blink.gif


manau, kad MB - tai lizardes brangusis tongue.gif
Atsakyti
Gal kas nors pasidarėte ar rimtai domėjotės SSistemų siūlomomis berėmėmis durimis? Kokios nuomonės, kokie atsiliepimai?... Gražiai man jos atrodo, kažkokios jaukesnės nei tos su rėmu....
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2009 08 19, 07:46)
Gal kas nors pasidarėte ar rimtai domėjotės SSistemų siūlomomis berėmėmis durimis? Kokios nuomonės, kokie atsiliepimai?... Gražiai man jos atrodo, kažkokios jaukesnės nei tos su rėmu....



Pas mane būtent SS berėmės balinto ažuolo spalvos su bronzintu veidrodžiu. Man tokios gražiausios smile.gif Naudoju dar tik pora mėnesių, nusiskundimų jokių neturiu kolkas.
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2009 08 19, 09:41)
Pas mane būtent SS berėmės balinto ažuolo spalvos su bronzintu veidrodžiu. Man tokios gražiausios smile.gif Naudoju dar tik pora mėnesių, nusiskundimų jokių neturiu kolkas.


O kaip - tas ąžuolas ir veidrodis vienose duryse? Ar šalia?
Jei dareisi SSistemose, gal įsivaizduoji kaip kaina - tokios brangiau ar pigiau nei su rėmu?...
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2009 08 19, 12:12)
O kaip - tas ąžuolas ir veidrodis vienose duryse? Ar šalia?
Jei dareisi SSistemose, gal įsivaizduoji kaip kaina - tokios brangiau ar pigiau nei su rėmu?...


QUOTE(Endendu @ 2009 08 19, 17:05)
Ant vienų durų klijuotas veidrodis. Aukščio taip po 15cm nuo viršaus ir apačios. O ar pigiau, ar brangiau nelabai įsivaizduoju, mastau.gif Nes aš iškart berėmės norėjau, tai ir pasiūlymus tik tokius gavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Endendu: 19 rugpjūčio 2009 - 16:11
Sveikutes.Na musu spinta jau padaryta ir stovi savo vietoj.Mes irenginejame mansarda todel is vienos puses mazesnis nuolydis is kitos labai status,todel nusprendem per visa siena daryti spinta,vienos durys tos kur is desines yra kaip iejimas i kita erdve,nes padarius spinta jos gylis apie 60cm,liko uz jos daug vietos,tai uz spintos sieneles gaunasi dar toks kaip sandeliukas.Siaip padare labai greitai - per pora savaiciu, daremes Komandore.Ziuresim kaip naudosis. biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Manau, kad spintos stumdomomis durimis yra labai praktiškas ir gražus dalykas, bet... Atkreipiau dėmesį į vieną niuansą: ratukai.
Nežinau kaip kitų gamintojų, bet manau kad 'Stanley' truputį neapgalvojo visų niansų. Kaip žinia, visas durų svoris tenka būtent apatiniams ratukams. O viršutiniai rateliai praktiškai tik prilaiko durų lygsvarą. 'Stanley' sistemoje durų aukštis reguliuojasi būtent su apatiniais ratukais (turiu omenyje sureguliavimą 1-2 cm, kad įsiremtų į viršutinį profilį (bėgelį)). O tada jau atsiranda didesnė lūžimo tikimybė. O štai viršutiniai rateliai visiškai nesireguliuoja. Truputį nelogiška... Manau, kad vadovaujantis elemetariąja fizika, kaip tik galėtų būti atvirkščiai: apatiniai ratukai stabilūs (ar bent jau minimaliai reguliuotųsi) o višutiniams tektų didesnės reguliavimo galimybės.
Atsakyti
QUOTE(agnulia @ 2009 08 19, 17:35)
Sveikutes.Na musu spinta jau padaryta ir stovi savo vietoj.Mes irenginejame mansarda todel is vienos puses mazesnis nuolydis is kitos labai status,todel nusprendem per visa siena daryti spinta,vienos durys tos kur is desines yra kaip iejimas i kita erdve,nes padarius spinta jos gylis apie 60cm,liko uz jos daug vietos,tai uz spintos sieneles gaunasi dar toks kaip sandeliukas.Siaip padare labai greitai - per pora savaiciu, daremes Komandore.Ziuresim kaip naudosis. biggrin.gif

Iš nuotraukos nelabai suprantu- toje vietoje, kur visa ši pertvara įrengta, lubos lygios ar ne? g.gif
Pas mus irgi nelygios lubos ir vis mąstau kaip išspręsti tą problemą doh.gif
Atsakyti
Jei nelygios dėl palėpės, tai yra spec durys skirtos palėpėms. Nors atidarytos keistai atrodo smile.gif

http://www.ssistemos.lt/spintos

trečios durys
Atsakyti
vėliau, jei kam bus įdomu, pasistengsiu įmest nuotraukas, kaip viskas atrodo realybėje...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valhala: 20 rugpjūčio 2009 - 13:53