Įkraunama...
Įkraunama...

Spintos su stumdomomis durimis

As noreciau likti prie nuomones, kad visgi Vesidoje truksta lientu aptarnavimo ir darbo kokybes. Isitikinau, kad sioje imoneje nepasigaminsi tokios spintos, kokia noretum, o sumokesi tikraaai daug. Rinkdamiesi Vesida, zinojome, kaip ir visi cia pasisakiusieji, kad kainos cia tikrai nemazos, bet norejome kokybes todel uzsisakinejome butent sioje imoneje. Taciau,kai galutiniame variante pamatai, kad montuotojai is antro karto nesugeba kokybiskai ideti kampines spintos duru, tai nebetiki, kad imoneje dirba kompetetingi siam darbui zmones, o ir patys vadybininkai, pranesus apie nekokybiskus darbus tiesiog tvirtina, kad viskas yra atklikta iki galo ir kokybiskai (net nepamate atlikto darbo). Be to, po montavimo buvo paliktos visos siuksles, paprasius jas issinesti, darbuotojai liko labai nustebe...
Trumpai tariant, siuo metu daryciau kitaip - ieskociau mazesnes ir tokiooos garsios imones, nes pasirodo ne nuo vardo ir imones dydzio priklauso darbu kokybe, o ir klienta mazesnes imones brangina labiau...
(cia apie klaipedos skyriu)
Atsakyti
As ilgai ieskojau spintos i miegamaji. Buvau visur, ir Emiroje, ir Vesidoje. Emiroje man nepatiko. Jau buvau beuzsisakanti spinta is Vesidos, bet gerai, kad to nepadariau. Apskritai man nepatiko tas, kad jie negalejo pasiulyti kazka idomaus, grazaus ("padarysim, kaip norit"). O is kur man zinoti, kas patogiau ir geriau? Zodziu dizaineriai "be ideju". Taip pat truko ir praktiniu patarimu. Gerai, kad uzsukau i Ukmerges g. SSistemas. Labai patiko ir aptanavimas, ir daug patarimu gavau, pritaike gera nuolaida, zodziu, viskas super thumbup.gif Montavo vienas labai mandagus meistras ir tikrai labai tvarkingai, isnese siuksles, net valikli padovanojo.
Dabar dar liko hole uzsisakyti spinta. Kai pasitaupysiu, tikrai ten vel kreipsiuos.
Atsakyti
QUOTE(pantherrra @ 2009 08 04, 16:02)
Montavo vienas labai mandagus meistras ir tikrai labai tvarkingai, isnese siuksles, net valikli padovanojo. 
Dabar dar liko hole uzsisakyti spinta. Kai pasitaupysiu, tikrai ten vel kreipsiuos.

pas mane dviese montavo, nes labai auksta spinta, tai net ir dulkiu siurbli turejo,tai tik paklause, kur rozete, kuria galetu naudotis ax.gif
ka dar reiks, irgi ten uzsisakinesiu, bo sake ir dizaineri gali atsiusti, jei reikia ax.gif ir kaina geriausia pasiule, Vesidoj isvis pasijutau sutrukdziusi darbuotoja (baldu rojuj buvau)
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 08 05, 10:42)
pas mane dviese montavo, nes labai auksta spinta, tai net ir dulkiu siurbli turejo,tai tik paklause, kur rozete, kuria galetu naudotis  ax.gif
ka dar reiks, irgi ten uzsisakinesiu, bo sake ir dizaineri gali atsiusti, jei reikia  ax.gif ir kaina geriausia pasiule, Vesidoj isvis pasijutau sutrukdziusi darbuotoja (baldu rojuj buvau)


Taip, siurbli turejo.
O pries uzsisakant buvo dizainere su meistru atvaziavusi (nes norejau paziureti, kaip plokstes spalva dera prie kambario sienu). O uz iskvietima nereikejo nieko moketi. thumbup.gif


Atsakyti
Pasirodau savo dziaugsmu biggrin.gif
pagaliau as turiu spinta,
dar nepabaigta, nes dar dureliu nera salia spintos.
Del ipatingai kreivu sienu reikejo spinta sumontavus ismatuoti tiksliai, nes jos dar ir istrizos bus.
Montavimo metu pjuvenu kambaryje buvo, kaip geroje lentpjuvej doh.gif
Vyras pamates tai, nustebo blink.gif ir sake kad labai daug darbo, buciau nemontaves rolleyes.gif
2 vyrai dirbo nuo 9 iki 17 val. su pietu pertraukele (apie 20 min).
SS produktas thumbup.gif

http://public.fotki....irvita77/butas/

Nemoku kitaip ikelti, kad paziuretumet blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 09 rugpjūčio 2009 - 10:38
QUOTE(Sirvita @ 2009 08 09, 11:17)
Pasirodau savo dziaugsmu  biggrin.gif
pagaliau as turiu spinta
SS produktas  thumbup.gif

http://public.fotki....irvita77/butas/

labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vladislava @ 2009 08 09, 11:21)
labai grazus  thumbup.gif


aciu ax.gif
labai dziaugiuosi, kad pasirinkau balta plokste (balintas uosis) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2009 08 09, 11:17)
Pasirodau savo dziaugsmu  biggrin.gif
pagaliau as turiu spinta,
dar nepabaigta, nes dar dureliu nera salia spintos.
Del ipatingai kreivu sienu reikejo spinta sumontavus ismatuoti tiksliai, nes jos dar ir istrizos bus.
Montavimo metu pjuvenu kambaryje buvo, kaip geroje lentpjuvej doh.gif
Vyras pamates tai, nustebo  blink.gif ir sake kad labai daug darbo, buciau nemontaves rolleyes.gif
2 vyrai dirbo nuo 9 iki 17 val. su pietu pertraukele (apie 20 min).
SS produktas  thumbup.gif

http://public.fotki....irvita77/butas/

Nemoku kitaip ikelti, kad paziuretumet  blush2.gif

Graži ir talpi atrodo thumbup.gif
Tik nesupratau kodėl tiek pjuvenų? Juk surenkant jau viskas paruošta būna g.gif
Atsakyti
Sirvita graži spinta,bet kam ta niša palikta g.gif
Atsakyti
aciukas vertintojoms 4u.gif

Detales kai kurios buvo specialiai ilgesnes ir platesnes, kad galima butu prileisti idealiai prie sienu, grindu ir lubu. Ta prasme jas pripjauna vietoj - objekte tiek kiek reikia, todel ir pjuvenu buvo daug.
Butinai pasirupinkit kuo uzdengti esamus baldus pries montuojant spinta mirksiukas.gif

O ta nisa sone palikta, lyginimo lentai ir dulkiu siurbliui.
Bet ne tame esme, jos ir spintoj galetu gyventi.
To kampo gylis tera 40 cm., verysad.gif todel spinta buvo sumazinta, tam kad butu normalaus gylio, kad rubai kabintusi sonu mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2009 08 09, 17:44)
Detales kai kurios buvo specialiai ilgesnes ir platesnes, kad galima butu prileisti idealiai prie sienu, grindu ir lubu. Ta prasme jas pripjauna vietoj - objekte tiek kiek reikia, todel ir pjuvenu buvo daug.
Butinai pasirupinkit kuo uzdengti esamus baldus pries montuojant spinta mirksiukas.gif

Supratau, ačiū bigsmile.gif
Mes darysimės patys, tai to tikriausiai išvengsim ax.gif
Atsakyti
gal kas Kaune daretes spinta pas paprasta zmogu, ne firma?
Gal galit ka rekomenduot gerai dirbanti mirksiukas.gif
Atsakyti