Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 4

QUOTE(Kaja888 @ 2009 03 22, 12:19)
O vargeli, ir reikėjo man pamatyti tą Gorenje RK-ORA-E šaldytuvą  doh.gif  Jau grožis  wub.gif  Gal kas turit tokį? Ar ką blogo žinot?  doh.gif

Kur čia tas grožis lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 03 22, 14:36)
Kur čia tas grožis lens.gif

nu vat paveiksliuke nesimato biggrin.gif durys juodos stiklinės, rankena sidabrinė, duryse save matai kaip veidrody biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2009 03 22, 16:24)
nu vat paveiksliuke nesimato  biggrin.gif  durys juodos stiklinės, rankena sidabrinė, duryse save matai kaip veidrody  biggrin.gif


Apie praktinę priežiūrą ir valymą jo pagalvojai??? Ypač jei mažuėlių namie turit???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ruda lape @ 2009 03 22, 16:50)
Apie praktinę priežiūrą ir valymą jo pagalvojai??? Ypač jei mažuėlių namie turit???? g.gif

ieškojau metalo spalvos, balto nenoriu, netinka mums toks nė prie nieko. tai kad tie metaliniai lygiai taip pat teplūs ir visi pirštai matosi doh.gif tai ar tą valyt ar tą biggrin.gif vienu žodžiu, save įtikinėju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2009 03 22, 15:56)
ieškojau metalo spalvos, balto nenoriu, netinka mums toks nė prie nieko. tai kad tie metaliniai lygiai taip pat teplūs ir visi pirštai matosi  doh.gif  tai ar tą valyt ar tą  biggrin.gif  vienu žodžiu, save įtikinėju  biggrin.gif

Jei metalinis lakuotas, nesakyčiau, kad matosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 03 22, 21:05)
Jei metalinis lakuotas, nesakyčiau, kad matosi ax.gif

Tai jau tą išsiaiškinau, būčiau nebent tokį ir pirkus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2009 02 06, 15:13)
42 db  g.gif

o jusu reikalavimam is liebher nieko nebus, mes irgi tokio ziurejom, tik neradom g.gif  o LG turiu, tai labai blogos nuomones esu apie ji rolleyes.gif


Kiek žinau visų šaldytuvų yra apie 40 dB.

QUOTE(eglejtree @ 2009 02 11, 11:39)
Nors kaip sakiau, pasirinkimas labai jau nedidelis, vien del ugio. Gal dar Beko maciau tokio aukscio. Snaiges ne neziurejom....nes tevai jau turejo. Po poros trejeto metu neapsikente pirko nauja.



QUOTE(*zyza* @ 2009 02 12, 13:34)
o man liūūdna.. sulig garantiniu terminu plastmasės snaigėje išlūžinėjo - ir viena lentyna ir durelių skyrius. nebuvo ten jau nepakeliamai prikrauta. draugė guodėsi, kad jos eletroliuksui tas pats, nors pas ją tai išvis tas šaldytuvas su pele pasikorusia (gyvena viena)

gal galit kas patart kur tų lentynų nusipirkt  4u.gif


Matot kaip... Tėvai turėjo, aš turiu dabar, tai viskas ok, jokių problemų su snaige. Dirba gerai, niekas nelūžta, triukšmas normalus, penki metai pas mane, pas tėvus tikrai daugiau. Ieškau dabar naujo vien dėl to, kad norime įmontuojamo, o tai ką turi snaigė pasiūloje - nepatiko.


QUOTE(lialiauskiene @ 2009 02 25, 15:51)
tik saldiklyje, ale nereikes atirpinti ir priduktai nesulimpa tarpusavyje, na ka zinau koldunai kaip susiklijuodavo taip ir toliau susiklijuoja.. galima butu sakyti kad nevykes no frost del firmos, bet liebher geriausi saldytuvu gaimtojai, tai vargu ar cia su sistema kazkas blogai,zinau tik tiek, kad kai pirksiau kita saldytuva tai be no frost sistemos.
jei kas nort galiu savo parduoti biggrin.gif


Geras, ačiū tau, matau, kad nesirinksiu no frost net šaldiklyje...


QUOTE(Kaja888 @ 2009 03 05, 10:05)
biggrin.gif
,,Sutepti" tai ta prasme,kad specialiu kažkokiu skysčiu vis reikia sutepti, kad tų pirštų antspaudų nesimatytų  biggrin.gif
O šiaip dė sutepimo, tai... vaikams nepaaiškinsi, kad prie šaldytuvo nesiliestų  biggrin.gif


Tai va būtent, jau aš keikiu tuos visus sidabrinius daiktus, ant baltų tikrai ne taip matosi doh.gif Kad gražiau sidarbriniai, tai faktas (bent man).
Atsakyti
o gal kas turit Liebherr firmos šaldytuvą,na po beko jau norisi kažko geriau,gal kas turit įdomu ar jie verti tų pinigų. g.gif jau dabar bijau visų firmų kad nebūtu nuo vilko ant meškos. g.gif būsiu dėkinga jei parašysit į až savo nuomone. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra757 @ 2009 03 23, 19:00)
o gal kas turit Liebherr firmos šaldytuvą,na po beko jau norisi kažko geriau,gal kas turit įdomu ar jie verti tų pinigų. g.gif jau dabar bijau visų firmų kad nebūtu nuo vilko ant meškos. g.gif būsiu dėkinga jei parašysit į až savo nuomone. aciuks.gif

na jei perskaitytum šitą ir senąją temą, tai matytum, kad Liebherr'iai išgirti labiausiai biggrin.gif Net buvau jau susigundžiusi smile.gif Kaune Ogminoj su B vaikštinėjom, žiūrinėjom, ale kad nesiteikė niekas prieiti, tai ir mes patingėjom pirkti ir prieti lotuliukas.gif Atrodė gražiai gal, o Elixe kai pamačiau juos nučiupinėtus ir nenuvalytus, tai tokie baisūs pasirodė doh.gif Bet tai čia smulkmena, kaip supratai, svarbu kokybė biggrin.gif
Atsakyti
Aš niekaip negaliu suvokt, kuo inkrustuotas turėtų būt toks daiktas kaip šaldytuvas, kad už jį mokėčiau 2000-5000 Lt unsure.gif
Na, "Beko", aišku, jau būtų kitas kraštutinumas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 03 23, 20:59)
Aš niekaip negaliu suvokt, kuo inkrustuotas turėtų būt toks daiktas kaip šaldytuvas, kad už jį mokėčiau 2000-5000 Lt unsure.gif

kuria prasme? smile.gif čia ta prasme bet kokios firmos virš 2000 jau neapsimoka? smile.gif
Aš tai tik vieno dalyko nesuvokiu, kokius antkainius lietuviai prekybininkai užsidėję doh.gif Jei mano nusižiūrėtas šaldytuvas čia, Topo centre, kainuoja 3500 ar 3600, na internete keliais šimtais pigiau, o Lenkijoj 1900 nekainuoja, tai gal man nepatingėt, ir ten pirkt, ar Lietuvos ekonomiką remti ? doh.gif biggrin.gif Ir suprask dabar, jis inkrustuotas kažkuo ar visiškas š... biggrin.gif Jei pirkčiau čia, tai išeina, kad gerokai ,,inkrustuotas", jei ten, tai nieko ypatingo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaja888: 23 kovo 2009 - 21:22
QUOTE(Sophi @ 2009 03 23, 20:59)
Aš niekaip negaliu suvokt, kuo inkrustuotas turėtų būt toks daiktas kaip šaldytuvas, kad už jį mokėčiau 2000-5000 Lt unsure.gif
Na, "Beko", aišku, jau būtų kitas kraštutinumas rolleyes.gif

Na 5000 gal irt nemokeciau, bet 2500 manau pati ta kaina saldytuvui mirksiukas.gif
Pati uz tokia kaina dairausi ax.gif
Atsakyti