Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

Linutuk, puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 02 23, 13:55)
ir as pasirodysiu su savo paskutines minutes darbeliu, siandien dukrele i gimtadieni pakviesta,

nu kaip grazu ir kaip mergaitiska..graziai cia sugalvojai bigsmile.gif

QUOTE(Scrap8 @ 2009 02 23, 14:21)
*mano garderobe irgi nera juodos...ne visiem ji tinka prie kolorito...mane taip isbalina kad atrodau "lavoniska", o tamsiai ruda--tai mano juoda mirksiukas.gif


**as buvau nupirkus suneliui kojnes kurios buvo suverztos tokiais mini Puma brendo savarzelem...ismeciau, o paskui grizau "isgelbeti" is siuksliu...pagalvojau kad kaip berniukam tai gali tikti prie sportiniu LO....nepagydoma as doh.gif

*va va..man irgi kazkaip juoda nelimpa..o as labai megstu dar zemes spalvas..rusvas..chaki ir pan.
** as irgi tokia..pastoviai visas mandresnes atiketes susirenku..daznai kanors is drabuziu perkant ziurek kox sustresnis sniuriukas prie etiketes ar dar kox s..viskas man pravers..B juokias lotuliukas.gif
Atsakyti
Aha, merginos, va ir Linutukas savo atviruke-vokelyje puikiai panaudojo visai ne SB gėlytę, o paprastą išardytą. Aš žinau, nes ir man tokių padovanojo oro_buckis.gif Aš irgi renku įdomesnes drabužių etiketes, raištelius, visi dukrytės meškiukai apiplėšti - kaspinai nurišti ir į mano juostelių skrynelę saugiai suslėpti... biggrin.gif Prieš išmesdama šiukšlę, 3 kartus pagalvoju, ar tikrai scrape man nepravers... g.gif biggrin.gif Liga.

Linutuk, nuostabus vokelis wub.gif wub.gif wub.gif Tiesiog pasakiškas, mergaitiškas, skanus.... mmmm.... šaunuolė wub.gif

Josephin, nu gerai pasakei apie SB nesugadintus žmones lotuliukas.gif thumbup.gif

Scrapuke, aš ir ten darbuojuos wink.gif tongue.gif ir čia. flirt.gif Ajai labiau patiko man padėti, ji jau turi nemažą scrapinimo stažą. biggrin.gif Įsižeidė, kai neleidau jai priklijuot nuotraukos ir pati priklijavau. biggrin.gif Kai pabaigėm, klausiu: "Ar tau gražu?" Sako: "Gražu, tik aš noriu su Pūkuotuku". doh.gif lotuliukas.gif Neįtikau. biggrin.gif
Atsakyti
Scrap8, aciu 4u.gif , taip pakolkas ir darau, tik apie akverele nepagalvojau, o kaip tik norejau kazko vietoj spec popieriaus.
Dazniausiai perku Tiimari parduotuveje, ten kazkiek priemoniu buna. Bet jau ziuriu kad baigiu seimos biudzeta isleist lotuliukas.gif
Atsakyti
Bounty, sveika prisijungus 4u.gif

Linutuk, gražu thumbup.gif Aš sužavėta wub.gif
Atsakyti
aciu merginos notworthy.gif jus tikri draugai friends.gif smile.gif
Atsakyti
aLua fantastiskas lagaminiukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Linutukai puikiai issisukai namu salygomis thumbup.gif As ir atpazinau viena gelyte lotuliukas.gif

QUOTE(*Bounty* @ 2009 02 23, 13:11)
Sveikutes!!!

Visai netycia uzejau i jusu foruma -  sudomino negirdetas zodis. Pradzioj nelabai supratau kame cia tas "azartas" ir isejau.
Po kurio laiko pastebejau, kad klijuodama nuotraukas vis bandau kazkaip dar pagrazinti, po to pastebejau kad nuolat visur ieskau idomesniu detaliu ir supratau kad pati to nenoredama uzsikreciau  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Dabar vis ieskau minuteles kad paskaityti apie SB, paziureti darbeliu, padelioti savas... Mano pradzia dar visai "nuline" - keli lipdukai-paveiksliukai-kaspinukai... Bet kaip visko norisi doh.gif  O ir nepigiai visos tos daleles kainuoja  doh.gif
Gal galesit pasidalinti patirtim kuo galima butu pakeisti kai kurias detales? blush2.gif


Sveika prisijungusi 4u.gif
Mergaites jau dave daug patarimu, kaip pigiai ysigyti pagrazinimu. Dabar kuriamam LO panaudosiu saldainiu popieriu (tas toks minkstas, is keliu sluoksniu, kury dezutese deda ant virsaus), nuplesus sluoksniais, gauni popieriu su faktura ir tereikia atsargiai su dazais prabraukti per virsu, ir turi puiku marga popiery 4u.gif Sekanciam LO noriu panaudoti sena dukrytes suknele, su kuria ir nupaveiksluota (ta suknele turi demyciu kurios neissiplauna). Nezinau kas ir kaip iseis, bet pabandysiu 4u.gif Ruosiausi ismesti dukros kelnytes, bet atkreipiau demesy, kad visai nenusiploves uzrasas "Beautiful life with ELLE", tai issikirpau nukirpusi ta ELLE... Ir vietoj to galutinio zodzio galima dakurti kas tik y galva saus. Toliau praeita savaite nusipirkusi vienetinius obuolius atkreipiau demesy y tinkliukus y kuriuos kiekvienas buvo supakuotas... Jie puikiai tiks SB doh.gif lotuliukas.gif Na vienu zodziu liga progresuoja lotuliukas.gif Man Loriete irgi parode dezute, kurioje kaupia va toky nestandartiny gery. Pasisemiau geru ideju 4u.gif Taip kad cia horizontai platus bigsmile.gif
Atsakyti
Tosk thumbup.gif
Puiki mintis su tuo popierium kur is saldainiu!!!! Tik vakar kaip tik toki ismeciau doh.gif
Nors jau tiek nesamoniu esu prikaupus lotuliukas.gif Bet tokiu savo kolekcijoj neturejau mirksiukas.gif Aciu uz puikias idejas!!! 4u.gif
Atsakyti
Josephin, tai dabar pas tave juodojo scrapo periodas tęsis kol nesibaigs tas juodas albumas thumbup.gif lotuliukas.gif Liuks išmoksi puikiai valdyti juodą foną, šaunuolė thumbup.gif

a Lua, puikiai papuošei lagaminėlį thumbup.gif drinks_cheers.gif O auklėtojos reakcija suprantama, turbūt jos įpratę, kad tik iš jų reikalaujama grožius vaikams daryti, o mamos toli gražu ne visos atneša tokius daiktus ....


*Bounty*
, sveika prisijungus, merginos jau tau kalnus patarimų pažėrė, aš dar galiu pridėti, kad labai sėkmingai naudoju dėžių kartoną, plėšau jų sluoksnius ir naudoju kaip faktūrinį grožį arba naudoju kaip pagrindą visam darbui. Jis labai tvirtas ir lengvas - man labai patinka.
O šiandien va nukrapščiau nuo naujausių aparatų grandinėles ir panaudojau paskutiniams darbams biggrin.gif , kuriuos jau šiandien tikiuosi su kelti čia....

LINUTUK, nu kaip gerai išsisukai iš padėties drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Man tik gaila, kad dabar vaikams turbūt vienintelė dovana tai pinigai.... Aš tai savo sūnėnams ir dukterėčioms specialiai nedovanoju pinigų lotuliukas.gif sakau darykit man ką norit lotuliukas.gif

Tosk
, puikių patarimų pažėrei, manau reiks ir man atidžiau pasižiūrėti ką naudoju ir papasakoti, nes kartais net nesusimąstau kaip ką naudoju cool.gif
Atsakyti
Puikią temą užvedė Bounty drinks_cheers.gif Būtų šaunu ir toliau dalintis savo paslaptėlėm, kaip šiukšles paversti menu. thumbup.gif Lauksim relijos pasakojimo. O Scrapukės bloge galima pamatyti pavyzdžius, kaip daromas scrapas iš paprastų namų apyvokoje naudojamų daikčiukų. thumbup.gif

Agnėja netgi konkursuose dalyvauja darydama SB namų sąlygomis: popierių nudažo akvarėle, gėlytes nuneria vąšeliu, kalėdinę kepurytę padaro iš veltinio ir vatos ir t.t. thumbup.gif

Tiesa, papuošimo elementus galima nupiešti pačiai arba atsispausdinti iš neto. Linutukė kažkada mokino, kaip pasidaryti epoksinius paveikslėlius. drinks_cheers.gif Atsispausdini arba išsikerpi norimą paveikslėlį ar kelis kartus patepi jį 3D laku arba PVA klijais - ir gauni iškilų paveikslėlį.
Atsakyti
QUOTE
O Scrapukės bloge galima pamatyti pavyzdžius, kaip daromas scrapas iš paprastų namų apyvokoje naudojamų daikčiukų. thumbup.gif

mano ikvepimas naudoti naminius daikciukus yra beabejo ikveptas vienos nerealiai talentingos scraperes 2peas forumietes Ashley (jau anksciau apie tai minejau..bet pasikartosiu, pradziamoksliam tai pravers matyti kad galima kazka padaryt is nieko):
cia jos 2peas galerija
jos braizas yra akvarele ir kasdieniniu niekuciu, atlieku, skiauteliu, panaudojimas scrapui...ji dazniau pati pasidaro negu kad naudoja spec SB priemones...tai tapo jos brendas tiesiog; is jos dauuuug ideju vis pasisemiu ir gravituoju link tokio zaismingesnio nesuvarzyto stiliaus. Man dar vis sunku uztektinai atsipalaiduot ir "zaisti" bescrapindama o ne bandyt viska tiesiai ismatuot ir suklijuot rolleyes.gif Ji netgi retai naudoja kokius alfabeto lipdukus, ar iskirstas raides...rankom uzraso pavadinimus ir jos ranku rastas ir vaikiskai paisytos geles ant tiek ispopuliarejo kad lyg Autumn Leaves (?) padare akrilinius stampukus...be galo ja gerbiu kad daro taip kaip jos skonis diktuoja o nebando scrapint pagal siuolaikinias SB madas.
Keistas Vaisius man labai patiko...akvarele panaudojo ir sidabro filija.
Likuciu uzduociai uzduociai panaudot ne SB priemones...matau net celofana panaudojo biggrin.gif
Kaip pamatau tokius mergaitiskus LO...labai dukriuko uzsimanau
Atsakyti
Niu, pagaliau susikėliau visas foto į inetą, todėl galiu parodyti ir jums. Prašau iš anksto atleisti, kad bus daug foto, neturiu niekur jokio albumo gražaus kol kas, todėl visas dedu čia lotuliukas.gif

Knygutės, užrašinės ar šiaip belekas mano dvyniams:dukterėčiai ir sūnėnui wub.gif

user posted image

user posted image

Čia merginos. Labai esu patenkinta. Jai tikrai patiks, nes dabar kaip tik rožinio periodo pabaiga, manau, prasidėjo. Tikiuosi šis mano darbas ją dar labiau stumtelės pradėti žiūrėti į kitas spalvas lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

O čia padariau penkias tokias kišenes, į kurias galės prisidėti slaptų meilės laiškelių biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo relija: 24 vasario 2009 - 00:33