Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

tosk linksmai tau cia su tom gelytem lotuliukas.gif

niu ka as siandien irgi biski pazaidziau su scrapu..tai sioki toki iskepiau blyniuka..
bet tox sausokas man atrodo..nors kazkuom patinka rolleyes.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Josephin, viskas labai grazu, tik man iskart i akis krenta kad parasymas per mazom raidem, toks lyg tarp kitko, o ten labai grazus zodeliai.. O turi buti pedute ar pedutes, nes ten lyg ir kringeliukas kazkoks - kaip nukritusi S, bet tokiu atveju jinai butu per maza ir nelabai panasi i pacia raide S g.gif
Tosk, man tas paskutinis mano darbas nelimpa, nes spalvos ne mano, nuotraukoj charakteris irgi toks su polekiu, kuri bijojau per grubiai ar kazkaip kitaip izeidzianciai isreikst.Kai darai svetimam zmogui gali nepataikyti su savo emocijom. TAi noredama svelniai isreikst ekspresija - pasirinkau burbulus - kazkam jie buvo uzkliuve is merginu (nu kad tipo ne prie ko jie, tai dabar pasiteisinu).
Atsakyti
*dekui merginos uz komplimentus mano darbeliam zurnale ir siap paskutiniams wub.gif 4u.gif 4u.gif
*Josephin: labai siuolaikinis tavo SB...SISTV galerijos stilius biggrin.gif (geraja prasme). Ar dizaina liftinai ar pati sudeliojai?...siap sau...patiko mirksiukas.gif
Visumoj labai graziai ziurisi, prie detaliu nesikabinsiu, paziurint man silta ir miela ir tai svarbiausia ka bandei perteikti siuo LO...pasiekei tiksla 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scrap8: 21 vasario 2009 - 17:32
linutuk ten pedute..o kringeliukas siaip biggrin.gif aciu uz pagyras..kai nuforkinau ir as pamaniau, kad galetu buti didesnes raides..bet va kai knyga rankose laikai..gerai ziurisi ax.gif
Scrapuke aciu uz pagyrimus..zinau, kad turetum ir daugiau ka pasakyti hihihi.gif
siaip neliftinau nieko butent, bet buvau macius tokiu ideju ir jau norejau pati kazka sudeliot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Josephin @ 2009 02 21, 17:12)
niu ka as siandien irgi biski pazaidziau su scrapu..tai sioki toki iskepiau blyniuka..
bet tox sausokas man atrodo..nors kazkuom patinka rolleyes.gif
nu gi paziurejau jau kelis kartus ax.gif , man tai gerai ziurisi ir tai, kad raideles nelabai dideles irgi nieko, vienu zodziu, grazu mirksiukas.gif tik turiu pasakyti man vis dar neyprasta kadjuodas fonas, tikrai nesakau kad negrazu, ziurisi tikrai thumbup.gif tik truputi man paciai reikia priprasti ax.gif , bet kaip suprantu is nuotrauku, ten jau toks albumas juodais lapais, tai kaip ir kasko neprikaitaliosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2009 02 21, 15:49)
O as kaip durne ta nakty prie kompo sedejau lotuliukas.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(Josephin @ 2009 02 21, 16:12)
niu ka as siandien irgi biski pazaidziau su scrapu..tai sioki toki iskepiau blyniuka..


grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
Josephin ir man visai mielas tas tavo darbukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 02 21, 19:37)
nu gi paziurejau jau kelis kartus ax.gif , man tai gerai ziurisi ir tai, kad raideles nelabai dideles irgi nieko, vienu zodziu, grazu mirksiukas.gif tik turiu pasakyti man vis dar neyprasta kadjuodas fonas, tikrai nesakau kad negrazu, ziurisi tikrai  thumbup.gif tik truputi man paciai reikia priprasti ax.gif , bet kaip suprantu is nuotrauku, ten jau toks albumas juodais lapais, tai kaip ir kasko neprikaitaliosi smile.gif

aha cia tox albumas..istiesu jis piesimui pastelem skirtas ax.gif bet jau seniai mane trauke ant juodo tai uztai ir paemiau..gal tikrai keistai atrodo..bet idomiai rolleyes.gif
Atsakyti
Josephin laaaabai grazu wub.gif Man patinka juodas fonas 4u.gif Vis neapsisprendziu, ar man viena ir daryt ant juodo fono ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2009 02 22, 13:40)
Josephin laaaabai grazu wub.gif  Man patinka juodas fonas 4u.gif Vis neapsisprendziu, ar man viena ir daryt ant juodo fono ax.gif

tai tu ilgai negalvok, o imk ir pabandyk biggrin.gif aciu uz komplimentus blush2.gif
Atsakyti
Josephin, man irgi l.gražu wub.gif
Atsakyti
Josephin, man tavo darbelis thumbup.gif
O juoda spalva viena iš mano mėgstamiausių mirksiukas.gif (šiuo metu)
Ir LO juodame žiūrisi puikiai.
p.s. šviežią straipsnį apie juodą spalvą garderobe skaičiau ... pasirodo tik vieni teigiami atsiliepimai ...

Atsakyti