Įkraunama...
Įkraunama...

Vienkartinė priklijuojama liemenėlė

siandien uzejau i apatiniu parduotuve,pasiteiravau,sake turi..na,ka as zn,paziurejau,kazkaip man baugiai pasirode,beto kaina 90lt g.gif o man vienam kartui..tai kazkaip nesusigundziau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyna su sijonu @ 2006 07 21, 15:55)
siandien uzejau i apatiniu parduotuve,pasiteiravau,sake turi..na,ka as zn,paziurejau,kazkaip man baugiai pasirode,beto kaina 90lt  g.gif  o man vienam kartui..tai kazkaip nesusigundziau  doh.gif  blush2.gif


Ebay'juje mačiau pirkti liemenėles, kurios skirtos suknelėms nuoga nugara. Pati liemenėlė tokia "push-up", petnešėlės silikoninės peršviečiamos, o nugaroje taip pat tokia peršviečiama kokių 2 cm pločio silikoninė juostelė.
Atsakyti
QUOTE(Laurie @ 2006 07 21, 17:14)
Ebay'juje mačiau pirkti liemenėles, kurios skirtos suknelėms nuoga nugara. Pati liemenėlė tokia "push-up", petnešėlės silikoninės peršviečiamos, o nugaroje taip pat tokia peršviečiama kokių 2 cm pločio silikoninė juostelė.

o is kokio tu miesto? ax.gif nes abejoju ar pnv,tokia parduotuve yra..kazkaip as nezinau ax.gif
bet reiktu dar ir tokiu paieskot,gal bus,nes kaip sakau klausiau tik apie priklijuojamasias.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyna su sijonu @ 2006 07 21, 15:55)
siandien uzejau i apatiniu parduotuve,pasiteiravau,sake turi..na,ka as zn,paziurejau,kazkaip man baugiai pasirode,beto kaina 90lt  g.gif  o man vienam kartui..tai kazkaip nesusigundziau  doh.gif  blush2.gif

Tai čia dar nebrangiai. Pažiūrėjau MIGLĖS tinklapyje kainuoja 140 Lt.
O kokioj tu parduotuvėj buvai?
Atsakyti
QUOTE(mergyna su sijonu @ 2006 07 21, 17:52)
o is kokio tu miesto?  ax.gif  nes abejoju ar pnv,tokia parduotuve yra..kazkaip as nezinau  ax.gif
bet reiktu dar ir tokiu paieskot,gal bus,nes kaip sakau klausiau tik apie priklijuojamasias..  ax.gif


Kalbėjau apie interneto aukcioną "Ebay". Ten tokią liemenėlę, kurią aprašiau, mačiau pirkti už ~ 6$ + siuntimas į Lietuvą dar panašiai tiek pat būtų, tad išeitų apie 12$, t.y. kokie 32 litai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrė @ 2006 07 21, 18:07)
Tai čia dar nebrangiai. Pažiūrėjau MIGLĖS tinklapyje kainuoja 140 Lt.
O kokioj tu parduotuvėj buvai?

uoj nežinau,kažkaip demesio neatkreipiau,tiesiog babilone vaikščiojau ir radau..tikrai nzn.. doh.gif bet tai kainos tu liemeneliu,galetu pigesnes but.. blush2.gif
Atsakyti
Grozis reikalauja auku.. ir sikart didesniu blush2.gif
Atsakyti
tai manau,galima atrast ir krastutiniu variantu,nes as pinigais nesisvaistau tiek,kad uz vienkartine liemenele,kuria segesiu max 6val.mokeciau 90lt..nieko pries neturiu,kurios tiek moka,as sau tiek leist negaliu ir tiek.. smile.gif tongue.gif
Atsakyti
Na jei atmintis neslubuoja, tai as DAUGKARTINE isigijau uz 50lt..(forume, naujutelaite). mirksiukas.gif Uz vienkartine ir as 90lt nedrisciau moketi.. rolleyes.gif O vat saviske tikrai ne karta uzsidesiu.
Atsakyti
QUOTE(vaida_pb @ 2006 07 21, 23:17)
Na jei atmintis neslubuoja, tai as DAUGKARTINE isigijau uz 50lt..(forume, naujutelaite).  mirksiukas.gif  Uz vienkartine ir as 90lt nedrisciau moketi.. rolleyes.gif  O vat saviske tikrai ne karta uzsidesiu.




90 lt manau irgi kainuoja daugkartine smile.gif nes bazej kainuoja apie 60 lt, tos kurias galima devet 100 kartu, o miglej, kur kainuoja 140 lt. galima devet 1000 kartu smile.gif tai neshiojant ta ish migles kasdien, ja galima butu devet beveik 3 metus smile.gif
Atsakyti
Taigi, visai apsimoka pirkti smile.gif
Atsakyti
Vakar ziurejau rusu laida, kur pastoviai kalba apie grozi....tai kaip tik kalbejo apie sias silikonines prilimpancias liemeneles. Tai sake, kad ju negalima pastoviai nesioti, negerai papukams smile.gif
Atsakyti