Įkraunama...
Įkraunama...

Vienkartinė priklijuojama liemenėlė

QUOTE(SKAIDRE @ 2006 07 22, 15:17)
Vakar ziurejau rusu laida, kur pastoviai kalba apie grozi....tai kaip tik kalbejo apie sias silikonines prilimpancias liemeneles. Tai sake, kad ju negalima pastoviai nesioti, negerai papukams smile.gif

Kad jos ne silikoninės. Bent jau tos, kuriomis prekiauja "Miglė". Pardavėja sakė, kad silikoninės blogiau laikosi.
Atsakyti
QUOTE(SKAIDRE @ 2006 07 22, 15:17)
Vakar ziurejau rusu laida, kur pastoviai kalba apie grozi....tai kaip tik kalbejo apie sias silikonines prilimpancias liemeneles. Tai sake, kad ju negalima pastoviai nesioti, negerai papukams smile.gif


O kokia laida ir kada ją rodo? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Maniske silikonine, bet as ir nenesioju kasdien, o tik progomis wub.gif Pvz kita savaitgali vestuvese.. O laiko man labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
As irgi turiu ir ant instrukcijos parasyta,kad daugiausiai 6 val.galima nesioti,bet ir jei ilgiau panesioju,nepastebejau jokiu negatyviu pozymiu
Atsakyti
O as norejau paklausti ar tos liemenels laikytu dideles krutines, tokias kai C ar D? As turiu priklijuojama, ta vienkartine-popieine, tai man ka zinau, labai forma lieva pasidaro priklijavus. Bet jei tie laikytu, tai labi noreciau isigti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xdove @ 2006 08 01, 23:18)
O as norejau paklausti ar tos liemenels laikytu dideles krutines, tokias kai C ar D? As turiu priklijuojama, ta vienkartine-popieine, tai man ka zinau, labai forma lieva pasidaro priklijavus. Bet jei tie laikytu, tai labi noreciau isigti smile.gif

Tų, kur 1000 kartų galima klijuoti yra A, B yr C dydžių. D nėra. Mano nuomone didelei krūtinei geriau būtų liemenėlė, kuri užsisega ne per nugarą, o per pilvą. Buvau parduotuvėje užsidėjusi, tai visai patiko. Bet turi būti ilgesnė bliuskutė, kad nesimatytų bambos (nors galima truputį aukščiau užsisegti). Ir aplamai tokių liemenėlių arba su permatoma juostele nugaroj pasirinkimas žiauriai mažas. Jei randi tai vienos spalvos ar vieno, dviejų dydžių (aišku netinkančių) doh.gif .
Atsakyti
Ana savaite Migleje nusipirkau uz 120 Lt, C dydzio, kuno spalvos, daugkartinius. Maciau, yra ir juodu. Pardaveja isgyre, sake, kad labai daug kas perka, kazkas atejo net antra karta pirkti - tokia gera buvo blink.gif As ir susigundziau.
Namie bandziau prisiklijuoti. Nu zinokit kazkokia nesamone gaunasi schmoll.gif Abu kauselius prisiklijuoti lygiai nu niekaip neiseina schmoll.gif Tai vienas toliau, tai arciau, tai auksciau, tai zemiau doh.gif
Be to, paskaiciau, kad kenkia prakaitavimas. O kadangi ana savaite buvo pakankamai karsta, tai kazkaip neisdrisau iseiti su jais i lauka. Paskui dar suprakaitavus nukris blink.gif Kur as paskui ten su tabaluojanciais papais po miesta vaiksciosiu blush2.gif Bet ir siaip man jie kazkaip nepatikimai atrodo. Jauciu, pastoviai tikrinciausi, ar jie neatsiklijavo. Nors gal cia pripratimo reikalas g.gif
Zodziu, man dabar atrodo, kad pinigus ismeciau i bala verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyrga: 02 rugpjūčio 2006 - 12:13
Tai pabandyk iš pradžių pavaikščioti namuose. Biški paprakaituok blush2.gif . Pasiurbliuok kambarius intensyviau ar dar ką nors pasitvarkinėk stipriau ir suprasi. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrė @ 2006 08 02, 13:19)
Tai pabandyk iš pradžių pavaikščioti namuose. Biški paprakaituok  blush2.gif . Pasiurbliuok kambarius intensyviau ar dar ką nors pasitvarkinėk stipriau ir suprasi.  tongue.gif


Jauciu taip ir reiks pabandyti, nes taip is karto nepabandzius labai rizikinga kazkur i viesuma eiti. Paskui dar pakliusiu i kokia nemalonia ir nepatogia situacija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyrga @ 2006 08 02, 12:12)
Pardaveja isgyre, sake, kad labai daug kas perka, kazkas atejo net antra karta pirkti - tokia gera buvo blink.gif As ir susigundziau.

klausyk, gal cia ju raktine fraze, as kai pirkau vienkartines typ top ta pati sake, bet nusipirkau dideli s..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2006 08 02, 13:48)
klausyk, gal cia ju raktine fraze, as kai pirkau vienkartines typ top ta pati sake, bet nusipirkau dideli s..... doh.gif


cia matyt visu prekybininku firmine fraze... juk reikia kazkaip iskisti preke. dar topines frazes - va mano dukra sita dalyka nesioja, ir mano kaimyne, ir mano kaimynes drauge, ir dar tos drauges drauge ir t.t. biggrin.gif
is tikro, blogiausia, kad tos liemenes prduotuveje nepasimatuosi - reikia pirkti. ir tik tada pamatai ir supranti, patinka ir tinka jinai tau ar ne
Atsakyti
QUOTE(Ingrė @ 2006 08 02, 10:49)
Tų, kur 1000 kartų galima klijuoti yra A, B yr C dydžių. D nėra. Mano nuomone didelei krūtinei geriau būtų liemenėlė, kuri užsisega ne per nugarą, o per pilvą. Buvau parduotuvėje užsidėjusi, tai visai patiko. Bet turi būti ilgesnė bliuskutė, kad nesimatytų bambos (nors galima truputį aukščiau užsisegti).  Ir aplamai tokių liemenėlių arba su permatoma juostele nugaroj pasirinkimas žiauriai mažas. Jei randi tai vienos spalvos ar vieno, dviejų dydžių (aišku netinkančių)  doh.gif .

Apie kokia tu cia sneki ar apie sita :http://www2.victoriassecret.com/images/wear6ways/196514-ftr6.jpg
Atsakyti