Įkraunama...
Įkraunama...

Votis

man vakar ant kaklo iskilo oj kokia diele votis... visnevskio vaistinese neberasit, nes uzdraustas vaistas, rusai - blogis atseit.. unsure.gif gerai, kad dar turejau atsidejus, tai dabar su kompresiuku vaikstau, bet skauda, tai...

su salve gal cia tik man taip, bet karta ant kaktos buvo iskile ir kai patepiau man puse veido istino, kaip daktare pasake, vos akies nepraradau, taip kad bukit atsargios.. dare tyrimus alergenu, bet kazkodel nesurado kas ten man galejo pakenkti..

spausti taip pat nepatariu, nes karta ant uzpakaliuko kai pirma votis atsirado su mama isspaudem.. teko daktaram drena statyt, o as pora savaiciu nei atsisest, nei atsigult ant nugaros negalejau.. doh.gif

norejau paklausti.. o is kur tu zuikio tauku butu galima gauti?
Papildyta:
QUOTE(kristulle. @ 2007 05 28, 21:34)
O kaip jus naikinat nuo vočių likusius randus?  blush2.gif  Man tai blogiausiai kai nuo vočių lieka randai, kartais nemažos duobutes, negaliu devet nei šortų nei sijonelių  verysad.gif
As kelis didesnius senus randus su contactubex tepiau, tai isnyko, bet kaip tas duobutes islygintii?????  g.gif



aha, butu visai idomu.. mat ir man pora tokiu like.. nenaikinu, nes nelabai matomose vietose jos yra.. blush2.gif bet siaip noreciau, kad ju nebutu.. schmoll.gif
Atsakyti
man vienintelis dalykas, PADEJES PANAIKINTI VOTIS, IR JOS NEBESIKARTOJO, TAI PO KRAUJO PERPYLIMO, KAI IMA IS VENOS IR SULEIDZIA I UZPAKALI, tikrai tikrai, nes tiek vargau, kad vaje vaje
Atsakyti
o man ir krauja tikrino, bet visad labai geras sako... ir to perpylimo man trubut nepavyktu padaryt, nes pas mane riesuose venu nesimato ir daktarai negali adatos ibest.. doh.gif jau bandyta ir uzverzt, ir kamuoliuka spaudyt ir nieko visiskai verysad.gif
Atsakyti
Mano pirmaisiais gyvenimo metais kildavo labai daug vociu, tai isgyde su kazkokios bobulytes gamintu tepaliuku is kastonu. o veliau, kai jų mažiau kilo, tai patarkuodavo zalios bulves ant merliuko ir uzklijuodavo pleistru gerai. Bulve dziudama istraukdavo i save pulini. Kai bulve sudziuna, ją reikia pakeisti. Dar girdejau, kad svogūno patarkuoto tokiu pat principu deda. Ir tikrai niekada nespaudė man jų, nes viskas į bulvę susigerdavo.
Papildyta:
[quote=alina_nr_1,2007 05 29, 12:01]
norejau paklausti.. o is kur tu zuikio tauku butu galima gauti?
Papildyta:

Pas medziotojus prasyk. Man mama kazkada per pazystamus buvo gavus, bet ka gydziau nepamenu. Gal koki raumens uzdegima arba angina. Jie tikrai smirda, bet veiksmingi.
Atsakyti
mano vaikui per 4 mėnesiu jau 6 votis keliasi. vedžiau pas gydytoją, padarė paprastą kraujo tyrimą, tipo viskas gerai. bet nėra gerai, jei taip kyla votys. neužilgo planuojam išsikraustyti, tai nebenoriu trumpam keisti gydytojos. prieš mokyklą vėl vesiu, reiks reikalauti išsamesnio kraujo tyrimo. išgąsdinote mane su stafilokoku. čia ne juokas.
Atsakyti
Matau, kad daugeliui is cia pasisakiusiu votys budavo pacios silpniausios rusies. Man kai atsirasdavo, budavo tokie skausmai... isviso esu turejusi apie 7 votis ir su kiekviena isaugusia guldydavo i ligonine ir pjaudavo. Kas pikciausia, kad votys atsiranda paciose nepatogiausiose vietose: pazastyse, ant veido, uzpakalio, kelieno ir pan... Visokie tepalai tikrai nepadejo, o mieles dar labiau isaukdavo ju augima. Tfu tfu tfu, jau kokius 4 metus dingo is mano kuno. Beje, randu turiu nemazai. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emb: 27 rugpjūčio 2007 - 13:54
Gal man kas galit paaiskint, kuom skiriasi votis nuo pulinio (absceso)?
Atsakyti
QUOTE(ursule @ 2007 05 29, 20:11)
man vienintelis dalykas, PADEJES PANAIKINTI VOTIS, IR JOS NEBESIKARTOJO, TAI PO KRAUJO PERPYLIMO, KAI IMA IS VENOS IR SULEIDZIA I UZPAKALI, tikrai tikrai, nes tiek vargau, kad vaje vaje

Man lygiai ta pati dare ,tik del mieziu-kildavo istisai.Tikrai padejo 100% thumbup.gif .Tik as neatlaikiau viso kurso,nes pradeda nuo mazos dozes,didina ir paskui grizta iki maziausios.Man labai skaudedavo galva.Bet ,kad ir nebaigiau-vistiek padejo.
O del venu-tai vistiek randa kur idurt,priklauso nuo seseles sugebejimo.
Atsakyti
po pusmecio man vel iskilo votis, si karta jau pazastyje. skaumas dieve mano, nenoriu prisiminti. rankos negalejau valdyti... vel tepiau visnevski, sprogo, isbego upelis puliu, padare paselio tyrima ir vel auksinis stafilakokas... ir vel antibiotiku kursas ir vel visiskas nusilpimas nuo ju... vel stojuos ant koju vitaminais ir papildais.. bet kas is to? nezinau ar isnaikinau ta bacila ar ne, ar vel laukti sekancios voties?
beje, vyrui tas pats. tik as pagyju, jam atsiranda votis... nejau tai dar ir uzkreciama?
Atsakyti
Na nemanau,kad votys uzkreciamos...Bet gal geriau pasiklausti,kokio gydytojo apie tai...
Atsakyti
Man ant liezuvio pries nepilna menesi atsirado spuogas, galvojau praeis, vit C truksta. Mazejo po truputeli, o dabar staiga antra diena isdidejes ir vel skauda... ir kad jis ne ant liezuvio o paciame liezuvyje, viduje kazkaip, kaip zirnis. Ar tai vidinis pulinys, ar kas? Gal kas galit pakonsultuoti?? Aciu.
Atsakyti
Esu niescia jau du menesius. Pazastyje isaugo milziniska votis!! verysad.gif Visa beda, kad esu Airijoje, ir Lietuvoje tebusiu uz poros savaiciu... Ar vaikeliui nekenkia ta bjaurybe?? Girdejau, kad galima deti svieziu tarkuotu bulviu kompresus. Ar tikrai padeda??
Atsakyti