Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Yste @ 2009 03 07, 11:40)
kirpimo kaina susideda
kirpėjo paklausa + salono išlaikimas + kliento mokumas
kirpėju geru turime daug per 15 metų išauginome
šiai dienai virš 1000 Lt už vieta niekas nemoka
net Gedo pr ir Vokiečių g
klientų mokumas ner pats geriausias

kaina virš 100 Lt tai plėšikavimas

mano pažįstama notarė prieš keleta metų  už kirpimą ir dažymą paklojo700 lt
bet atrodė baisiai, apie ka aš jai ir pasakiau tiesiai
ji daugiau ten nebeėjo
dabar keprasi už 50 Lt tik niekam nepasakoja  kur
atrodo labai gerai

Reziume
visos šnekos apie Pedro, Luciano+ ir Bohemia-
yra tik pasipūtimas

nejuokink
Atsakyti
jauciasi kad zmogus visai nesupranta ka sneka. Ivardinkite bent viena vardini salona kuris nuomuotu vietas? Nuomuoja tik tie kur nera zmoniu. Kaina virs 100 yra plesikavimas- kodel? Lietuvoje valanda kvalifikuoto darbo vidutiniskai tiek ir kainuoja. Ir ne manau kad tai yra plesikamas. Beje jus gal nutuokiate kiek pinigu ikisama i meistro kvalifikacijos kelima, salono vardo sukurima ir tt. Keista kad zmones mano kad atejai ir kerpi....
Atsakyti
Robertailt, ar tu dazai plaukus? Man reiktu su tais augaliniais dazais (goldwell turi), kurie nusiplauna, kad nebutu tu atauganciu saknu.
Atsakyti
turiu viska, dabar ne su jais dirbu bet galiu poarupint smile.gif
Atsakyti
gal kas kerpasi Stiliaus studijoje...prie Congress viesbucio?
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2009 03 07, 21:19)
jauciasi kad zmogus visai nesupranta ka sneka. Ivardinkite bent viena vardini salona kuris nuomuotu vietas?  Nuomuoja tik tie kur nera zmoniu.  Kaina virs 100 yra plesikavimas- kodel? Lietuvoje valanda kvalifikuoto darbo vidutiniskai tiek ir kainuoja.  Ir ne manau kad tai yra plesikamas.  Beje jus gal nutuokiate kiek pinigu ikisama i meistro kvalifikacijos kelima, salono vardo sukurima ir tt.  Keista kad zmones mano kad atejai ir kerpi....

Nafik kisti pinigus i salono vardo sukurima. Klientui svarbu graziai apsikirpti, o ne salono vardas, kuris yra tik burbulo putimas. Gera reputacija sukuriama kai kirpejo ar salono vardas perduodamas is kliento klientui. Reklama reikalinga minimaliai, ypac siais laikais, krize kaip ne kaip. Man kaip klientui labiau reikia ne reklamos, o informacijos, o tai ateini i brangu salona, o tave nukerpa kokia tik kursus baigusi.
Kvalifikacija, tai toks dalykas, protingas pats ismoks, o durna mokyk nors milijona metu, taip ir liks durnas lotuliukas.gif
Atsakyti
Robertai neeisime toli drinks_cheers.gif
kalba ejo apie Giuzeppe'a Luppi'k'a ir kad ""anais laikais uz galiukus atseidavo 130 lt kazkur... ""
1. apie koki salono vardo sukurima tu kalbi? bigsmile.gif
2. ""Lietuvoje valanda kvalifikuoto darbo vidutiniskai tiek ir kainuoja""
t.y. 130 Lt *8 val = 1040 Lt diena? * 20 dd = 20 800 per menesi g.gif
tiek net Jo Ekselensija musu Prezidentas neuzdirba verysad.gif

P.S. ir dar klausimelis doh.gif
kodel tu prie kompo sedi - klientu neturi? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yste: 08 kovo 2009 - 15:38
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 03 06, 01:03)
ne Lopes, o Giuseppe Luppi, prasau neizeidineti mano buvusios "meiles"  lotuliukas.gif  nerealus stilistas jis  wub.gif pasiilgau..

Sorry , kad izeidziau jusu meile, 4u.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Nonka @ 2009 03 05, 23:58)
Oho kaip imantriai skamba smile.gif O kur cia dirba ir is kur suzinojote? ax.gif

O kas cia imantraus? g.gif Zmogaus toks vardas ir pavarde.
Atsakyti
QUOTE(Pinavia @ 2009 03 08, 12:33)
Gera reputacija sukuriama kai kirpejo ar salono vardas perduodamas is kliento klientui.
Kvalifikacija, tai toks dalykas, protingas pats ismoks, o durna mokyk nors milijona metu, taip ir liks durnas  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Gerai pasakei
thumbup.gif
Atsakyti
kada kovo menesi pagal tuos visus menulio kalnedorius geriausia plaukus kirpti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 03 08, 19:46)
kada kovo menesi pagal tuos visus menulio kalnedorius geriausia plaukus kirpti? bigsmile.gif

man patinka kirptis pirmadieni - visa savaite gera nuotaika smile.gif
o siap sako kad plaukai gerai augtu, pataria kirpti per jaunati
kad leciau - kai delčia
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2009 03 07, 22:19)
Ivardinkite bent viena vardini salona kuris nuomuotu vietas?

Ivardinkite kiek vardiniu salonu turi nuosavas patalpas?

o del vietos nuomos - tai vadink kaip nori
jai tu daliniesi % su darbdaviu ar ne tas pats???
ar tau moka fiksuota ATLYGI ???
Atsakyti