Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Kirpėjai Vilniuje

QUOTE(jolanta.jjolanta @ 2009 09 02, 16:24)
sveikos merginos.
aš lankausi žirmuose, milagra, pas kirpėje Rūtą, o kokią ji man vestuvių dienia nuostabią šukuoseną padarė, afigiet, llllllllllabai fainai smile.gif

biggrin.gif Nu ir kokią gi ten šukuoseną padarė gi jums smile.gif prašom įkelt foto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmia @ 2009 09 02, 16:21)
matau temelej daug giriama Irina ir Laimis
man labai knietetu suzinoti kokiuose jie grozio salonuose dirba

Turbūt čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IKkatuks @ 2009 09 02, 10:05)
Na as po ilgu svarstymu uzsirasiau pas Laimi  rolleyes.gif  Atsiliepimu apie ji mazai, tad abejoniu yra, bet tikiuosi nenusivilsiu  cool.gif  Galvojau pas Irina, bet kai atsiliepimai geri tik apie dazyma, tad nerizikuosiu, nes pradziai noriu kirpimo  bigsmile.gif


Laksim atsiliepimų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*joy* @ 2009 08 27, 21:40)
Labas,
Lankiausi ir pas Katiusa, ir pas Stela. Daug nedetalizuosiu, bet man labiau patiko Stelos darbas. Atitinka kainos ir kokybes santykis, o ir patirties pas ja, mano akimis - daugiau.
Bet cia tik mano asmenine nuomone ir patirtis  mirksiukas.gif



Aš irgi pirma nuėjau pas Katiusha, dabar eisiu pas stella, tai kai grysiu ikelsiu abiejų darbų foto smile.gif pas katiusha forume jau ikėliau jos darbo rezultatus ir aprašiau viską, tai dabar beliko stellos, biški bijau, nes turiu ilgus gražius plaukus, ir noriu sruogelių biški šviesių imesti ax.gif
Atsakyti
Nuoroda i Katiusos foruma gal galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KIKO @ 2009 09 04, 16:52)
kai grysiu ikelsiu abiejų darbų foto 

Nekantriai lauksim bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
As tai nusprendziau nueit i nauja salona,kiekviena diena ta vieta centre praeinu,taj neseniai pamaciau,kad atsidare naujas grozio salonas "Ars Loreta",kaip tik ruosiausi pagyvynt sukuosena,padary ciolka )Pakliuvau pas kirpeja Inga,nors ir jauna,kiek kalbejau su ja, tai sake,kad dirba tik metus,bet is karto matosi,kad panelei,patinka jos darbas,ir dirba lb kokybishkai,tad likau labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas dazesi ar kirposi YURY salone pas kirpeja Rida(vaikinas)? Toks jaunas berniukas 4u.gif Buciau dekinga uz info, nes pas ji einu sviesintis ax.gif Truputi bijau, nes is ryzos noriu tapt graziai blondiniska blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolphin: 09 rugsėjo 2009 - 15:07
sveikos:) gal kas buvot salone expert - kalvariju gatvej, prie zaliojo tilto?
Atsakyti
Įspūdžiais, patirtimi bei patarimais toliau dalinkimės šioje temoje 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti