Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Kirpėjai Vilniuje

SOS.
ieškau kirpėjos, gabios ilgų, plonų, tačiau besipučiančių, banguotų-linkusių garbanotis plaukų kirpimui.
Jei ji pati garbanė - privalumas biggrin.gif
Atsakyti
Labukas, prisiskaičiau čia labai daug apie Iriną, manau rizikuosiu pas ją smile.gif tačiau toks dalykas biggrin.gif man įgriso mano dabartinė šukuosena, ir tiesiog norėčiau pasakyti: atnaujinkit mane, kaip manot, ar būčiau suprasta? nes tikrai esu sutikus kirpėjų, kurioms taip pasakai, o jos sako: nu tai kaip tave kirpt? o aš nežinau, noriu atsinaujint, noriu to, kas man tinka prie veido ir pan smile.gif o kompu nenoriu rinktis šukuosenos, nes jame vienaip, o realybėj visai kitaip smile.gif taigi, ar esat, kuri taip darius? ar nenusivylėt ir nesigailėjot? beje, mano plaukai iki liemenėles smile.gif
Atsakyti
esu biggrin.gif ir ne viena karta biggrin.gif tada mano vaidilutes sukuosena (be kirpciuku, lygiai nukirpti ilgi plaukai) buvo negailestingai tranformuota i kur kas trumpesne ir su kirpciais ant akiu biggrin.gif tiesa, visai nesigailejau bigsmile.gif svarbiausia pasirinkti gera kirpeja... radikaliam pasikeitimui, ypac jei nezinai ko nori, tavo vietoje nepagaileciau pinigeliu, o ir pries einant pas kirpeja atlikciau nuodugnia zvalgyba biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonbonke...: 09 birželio 2009 - 21:01
QUOTE(Bonbonke... @ 2009 06 09, 23:00)
esu  biggrin.gif ir ne viena karta  biggrin.gif  tada mano vaidilutes sukuosena (be kirpciuku, lygiai nukirpti ilgi plaukai) buvo negailestingai tranformuota i kur kas trumpesne ir su kirpciais ant akiu  biggrin.gif tiesa, visai nesigailejau  bigsmile.gif svarbiausia pasirinkti gera kirpeja... radikaliam pasikeitimui, ypac jei nezinai ko nori, tavo vietoje nepagaileciau pinigeliu, o ir pries einant pas kirpeja atlikciau nuodugnia zvalgyba  biggrin.gif  mirksiukas.gif


Ir kur Jus siuo atveju ejot, jei nepaslaptis? ax.gif
Atsakyti
gal kas nors ka nors zinot apie Rimdziu? niekada nesikirpau pas ji, bet visai noreciau isbandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(buubble @ 2009 06 09, 23:22)
Ir kur Jus siuo atveju ejot, jei nepaslaptis? ax.gif

tada ejau pas Artura is "Merilinos" 4u.gif
Atsakyti
as kai dar gyvenau vilniuj tai eidavau kirptis plauku pas Denisa, jis dirba salone "Mazoji Simona" karoliniskese uz rimi, nebaetsimenu tiksliai gatves.. g.gif

Man jis labai patiko...
atsimenu pirma kart nuejau- sakau darykit ka nors su mano plaukais (ilgis buvo iki liemenuko) tai jis man taip graziai ir gausiai juos iskarpe wub.gif wub.gif wub.gif , buvau nerealiai patenkinta.. nuo tada visa laika pas ji kirpdavausi..
bet po to i anglija isvaziavau..
O dabar lietuvoj, bet labai jau toli nuo vilniaus gyvenu doh.gif .. o taip noreciau vel pas ji apsilankyti... verysad.gif

mokedavau gal apie 60 lt uz kirpima.. kiek dabar kainuoja- nezinau, bet namanau kad drastiskai brangiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MaSol @ 2009 05 18, 21:18)
Sveiki,

gal zinote kur dabar dirba kirpejas Vitalijus is PC Europa? Pasiskambinau, sake nebedirba Europoj, o kazkokiame salone Lukiskiu gatvej ar kur?

Maniškis pas Vitalijų kerpasi, kai grįš galėsiu paklaust kur persikėlė ir kontaktus parašyt jei dar domina.
Atsakyti
merginos, gal kas zinot del Simonos kainu? siandien skambinau, sake, jog kirpimas nuo 70lt g.gif cia kazkas lyg ir minejo, jog nuo 50lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2009 06 10, 22:31)
merginos, gal kas zinot del Simonos kainu?  siandien skambinau, sake, jog kirpimas nuo 70lt  g.gif cia kazkas lyg ir minejo, jog nuo 50lt  ax.gif

Kerpuosi Simonoje. Labai gerai atlieka savo darba thumbup.gif visada patenkinta bunu. Einu pas kirpeja Steise. Kainuoja 80lt pas ja. yra ir brangesniu kirpeju. Priklauso nuo kirpejo /meistro "lygio" ax.gif seip patariu steise, pas ja ir as ir vyras einam ir labai patenkinti, be to labai maloni kirpeja wub.gif
Atsakyti
As irgi paskaicius geru atsiliepimu ejau pas Steise. Na tikejausi kazko super, bet jau pribloske pirmas klausimas: "kaip kirpsime?" nieko pasiulyti negalejo... ir pasakymas "is kirpyklos bent graziai atrodant iseit" man nepriimtinas, nes as kiekviena diena noriu graziai atrodyti...
Norejau ilgesniu priekyje, tai ji viena sona nutrumpino ir sako trumpiau graziau, bet kad jau nebuvo ka sakyt - jau trumpi unsure.gif tad antra karta pas ja negrizau.
Tad musu poziuris del mano sukuosenos nesutapo. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IKkatuks: 12 birželio 2009 - 13:15
Parasykite kokiu nors dar SIMONOS kirpeju analizus biggrin.gif noriu smarkiai trumpint ir darytis kirpcius nuo virsugalvio , tai reikia labiau stilisto/-es
Atsakyti