Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Kirpėjai Vilniuje

gal kas kerpatės pas Daivą Alondž salone? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2009 07 03, 00:10)
gal kas kerpatės pas Daivą Alondž salone?  g.gif

Tam paciam salone kerpuosi tik ne pas Daiva o pas Jovita smile.gif
Atsakyti
Yra Grozio salonas (Vilnius,Fabijoniskes,Staneviciaus g prie Simono Staneviciaus vid.mokyklos.) Labai man patinka,moterys eikit ten smile.gif Kirpeja Grazina. tel.salono 2479560. Klausosi klienciu noru,pataria,jei reikia,paaiskina..ir puikiai dazo plaukus,kerpa smile.gif Patikrinta smile.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsataN<--: 04 liepos 2009 - 13:52
QUOTE(chile0 @ 2009 07 04, 13:50)
Tam paciam salone kerpuosi tik ne pas Daiva o pas Jovita  smile.gif


Kazkada daziausi viena karta pries kelis metus pas Jovita Alondze, likau labai patenkinta. Kazin, ar cia ta pati Jovita? g.gif Pries pora metu buvo jauna tamsiaplauke mergina smile.gif
Atsakyti
Reikia pagalbos 4u.gif esu is kito miesto bet noriu ilagalikio tiesinimo Gatineau salone. Jis yra Totorių g. 19 ax.gif kaip man ji rasti jei vaziuciau autobusu? gal mazdaug zinot kiektaxi kainuotu nuo autobusu stoties iki salono? gal jis yra prie kokiu zinomesniu objektu; kaip Akropolis, galbut senamiesty blush2.gif Labai aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 05, 12:19)
Reikia pagalbos  4u.gif  esu is kito miesto bet noriu ilagalikio tiesinimo Gatineau salone. Jis yra Totorių g. 19  ax.gif  kaip man ji rasti jei vaziuciau autobusu? gal mazdaug zinot kiektaxi kainuotu nuo autobusu stoties iki salono? gal jis yra prie kokiu zinomesniu objektu; kaip Akropolis, galbut senamiesty  blush2.gif  Labai aciu mirksiukas.gif


Jei neturi Vilniaus zemelapio - pasinaudok www.maps.google.com , o autobusu marsrutai yra www.vilniustransport.lt
Atsakyti
QUOTE(relax @ 2009 05 16, 11:06)
Aš tai visalaik plaukus tvarkausi pas Kristę. Na, man tai super kaip ji dirba. Kaip pradėjau pas ją kirptis, kaip pasitaisė mano plaukai, kokie pastorėjo ir pradėjo šuoliais augti.Gal ji kokius kerus naudoja? ax.gif  Ją parekomendavau draugei, jai lygiai tas pat su plaukų augimu... biggrin.gif
Ji dirba Vln. Didlaukio gatvėje, ten kur yra kažkokia tai buitinių paslaugų mokykla. Kiek supratau tai ten ji  ir dirba, dėsto kirpimą.
Bet man tai patiko. Draugei darė vestuvinę šukuoseną, tai ta net nustebus buvo, kai iki vakaro viskas čiki išsilaikė.
Ir šiaip ji tokia paprasta, labai pataria, rekomenduoja ko reik plaukams, galima tartis dėl patogaus laiko...Faina...
Ir svarbiausia, kokybė lenkia kainą... thumbup.gif
Visa tai patyriau pati. : ax.gif

Relax, gal turit omeny Bonton saloną? gal galėtumėt patikslint, kurioj kirpykloj dirba Jūsų minėta kirpėja? įdomu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(salia upes @ 2009 07 05, 12:24)
Jei neturi Vilniaus zemelapio - pasinaudok www.maps.google.com , o  autobusu marsrutai yra www.vilniustransport.lt

Radau ta Totoriu gatve, o kiek Taxi pas jus kainuoja, patogioau butu man is autobusu stoties iskart nuvaziuoti i kirpykla ? nes pas mane tai jie labai pigus blush2.gif Atsiprasau kad ne i tema blush2.gif


Ten tu autobusu tiek daug doh.gif Gal kas galetu pasakyti koks autobusas vaziuotu nuo autobusu stoties iki tos totoriu gatves, koks stoteles pavadinimas? gal kas zinos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 05 liepos 2009 - 18:31
QUOTE(Rainnute @ 2009 03 03, 10:58)
Aciu  4u.gif  gyveni ir mokaisi, vis raminu save, kad cia tai smulkmena, ataugs... siandien jau tik juokas ima, kai veidrodyje pamatau cipolina  lotuliukas.gif teisingai skai, reikejo net nemoketi, bet itariu buciau ten ir apsiverkus prie visu, del to tik islekiau is ten kuo greiciau.



Puikiai supantu tavo busena, bet tavo vietoje reikejo netyleti. Jei visi nepatenkinti klientai iskart pareikstu pretenzijas, tai tokiu atgrubnagiu idijotu butu maziau. Turiu omeny ne siaip lepneliskus kaprizus, o argumentuoja, garsu ir aisku pasakyma, kad nukirpo ne pagal susitarima. Pasakyti pradzioj paprastai, palaukti, ka atsakys. Jei issisukineja - paklausti, kokia kompensacija uz tai. Jei nesiseka susisneketi, pagrasinti Vartotoju Teisiu Apsaugos Tarnyba. Jei vel nepadeda - grizus namo, pries pradedant verkti i pagalve paimti ir paskambinti i ta tarnyba. Pateikti visa smulkia informacija - salono pavadinima, kirpejos varda, kirpimo laika, data, vieta, adresa, ir smulkiai isaiskinti situacija. Nereikia tyleti, kirpejas ne dievas, visi turime pareigas ir teises. Jei kiekvienas jaus atsakomybe, nuo to mums visiems bus tik geriau. O kai merginos ir moterys is kuklumo tyli (bijo "uzsirauti", pasirodyti "fifom"), taip ir vyksta savivale, taip ir buna visi meistai "neklystantys".
Atsakyti
QUOTE(TOCAMI @ 2009 06 24, 01:33)
??ko čia gėdytis, taigi kirpėjas, o  ne ginekologas :


Profesionalo niekada bijoti nereikia. Nei kirpejo, nei ginekologo, nei dar ko nors. Priesingai - reikia sakyti viska, kas neramina, neaisku ir ko nori. O jei meistras yra kvailas ir pasiputes, tai tokio nereikia.
Atsakyti
QUOTE(maiiia @ 2009 06 30, 11:29)
Taip, tik už trumpą kirpimą.

uz kirpima 200lt... blink.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif nesuprantu ka jis jums ten padaro..uz tokia kaina... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pikudama @ 2009 06 17, 11:26)
ax.gif  ax.gif  ax.gif  nemanau, kad dabar kazkas apskritai mazeja, ypac kainos  doh.gif

ai dar tiesa, vilniuj tai esu buvus tik pas Inesa is VDG style, tai kaip kazkurioj temoj mergaite viena ir sake - tikejaus daugiau.. mokejau 100 lt uz tokius eksperimentinius ciaukst ciaukst zirklemis, keleta piktu patarimu del "neprieziuros", na ir siaip norejosi daugiau kazkokio atidumo, kruopstumo, asmeninio demesio ir pakalbejimo.. o buvo mazdaug taip - "as tau dabar taip biski minimaliai cia padarysiu, o tu ziurek, jei nepatiks, grisi"   g.gif  zinau, kad labai sunkios klientes yra tokios kaip as - mano plaukai ilgi, tiesus, ploni, o as svajoju apie kazkoki nerealu kirpima, kad ir ilgis isliktu, ir butu pakile nuo saknu, savaime lengvesni, savaime biski garbanoti, lia lia lia, besiplaikstantys...  4u.gif  bet dabar eisiu pas Rimdziu tu paciu noru issakyt, ir tikiu 100%, kad man bus pagelbeta  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Lankiausi ir as pas Inesa, bet man nepatikoeksperimentinius ciaukst ciaukst zirklemis buvo ir rezultatas gan nieko, bet labai daug reikedavo demesio skirti rytais( o man tai sudetinga smile.gif ), bet pikciausia buvo, kai uzdejo dazus, per ta laika paeme kita klienta irgi dazymui ir ten uzsibuvo, reikejo eiti klausti ar neperilgai as cia su tais dazais sedziu... REZULTATAS nudeginti baisus plaukai...

QUOTE(INGRIDIK81 @ 2009 06 13, 10:04)
sveiki.MERGINOS  temos  pradzioje  daug  raset  apie  irina,kur  jinai  dirba?  neradau  nei  vieno atsakymo!!!!!!!!!



Lankiausi ir cia smile.gif dazymas man labai patiko thumbup.gif bet kirptis daugiau nebandysiu schmoll.gif nukirpusi vis tvarke tvarke, kol is trumpu plauku liko dar trumpesni...

Na ir nesiseka man... Dabar vel ziurineju Jusu komentarus kur pasiduoti... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akai: 07 liepos 2009 - 08:49