Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujo Rh

Mūsų su vyru kraujo Rh yra minusai. Ar tiesa, kad sunkiau pastoti kai abu sutuoktiniai turi Rh minusus?
Atsakyti
netiesa - jau sakiau tongue.gif
nors kai eisim pas gydytoja paklausiu butinai del sito dalyko, vdrug anoji pamelavo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 08 04, 12:49)
netiesa - jau sakiau tongue.gif
nors kai eisim pas gydytoja paklausiu butinai del sito dalyko, vdrug anoji pamelavo rolleyes.gif

Na dėl skirtingų Rh aš žinau, kad netiesa, bet aš ir noriu sužinoti dėl vienodų Rh, o būtent dėl Rh (-).
Atsakyti
taigi ir sakau - pas mane su vyru Rh- pas abu. Kol kas vaiku neturim, bet gydytoja sake kad tai itakos neturi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 08 04, 13:07)
taigi ir sakau - pas mane su vyru Rh- pas abu. Kol kas vaiku neturim, bet gydytoja sake kad tai itakos neturi ax.gif

Aha, tada aš ne taip supratau, nes iš pradžių galvojau, kad pas jus skirtingi Rh.
Be to pliusiukam lengviau, nes nesigamina antikūniai, o nešiojant kūdikį esant skirtingiems mamos ir vaiko Rh GALI pradėti gamintis tie antikūniai, po gimdymo būtina tada suleisti gama globulino, kad kitų nėštumų metu nesigamintų vėl tie antikūniai, kurie priima vaisių (kūdikį) kaip svetimkūnį (nes Rh skiriasi).
Na nežinau ar aš aiškiai parašiau g.gif biggrin.gif
Atsakyti
va ziurek ka radau:

Dabar dažnai šnekama apie sveiką šeimą, liaudies medicinos išsaugotos žinios gali būti ne tik įdomios, bet ir vertingos. Šeimos kūrimui jaunieji ruošdavosi labai ilgai, kartais net dvejetą metų. Tuo metu abiejų pusių tėvai stengėsi parodyti, kad jų pusėje nėra ligų. Ypač rūpinamasi, kad jaunieji nebūtų silpno kraujo (minusinis rezusas).

Pirmos kraujo grupės vaikinas gali tuoktis su bet kokios kraujo grupės mergina, nerizikuodamas palikuonių sveikata, antros – su antros ir ketvirtos, trečios – su trečios ir ketvirtos, o ketvirtos – tik su ketvirtos. Merginai reikėtų pasiieškoti pirmos arba savo kraujo grupės jaunikio. Kraujo atitikimas buvo laikomas ir būtina sąlyga šeimos darnai.

Paruošta pagal Hab.Dr. E. Šimkūnaitės straipsnį.

tik kazkaip keista man kad minusinis rezusas vadinamas silpnu krauju, as kaip tik maniau kad jis stiprus:) bet vadinasi kazkas tame yra g.gif g.gif na po poros savaiteliu eisiu pas gyd tai paklausiu butinai, o gal istikro del tu kraujo grupiu neiseina pastoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 08 04, 13:29)
va ziurek ka radau:

Dabar dažnai šnekama apie sveiką šeimą, liaudies medicinos išsaugotos žinios gali būti ne tik įdomios, bet ir vertingos. Šeimos kūrimui jaunieji ruošdavosi labai ilgai, kartais net dvejetą metų. Tuo metu abiejų pusių tėvai stengėsi parodyti, kad jų pusėje nėra ligų. Ypač rūpinamasi, kad jaunieji nebūtų silpno kraujo (minusinis rezusas).

Pirmos kraujo grupės vaikinas gali tuoktis su bet kokios kraujo grupės mergina, nerizikuodamas palikuonių sveikata, antros – su antros ir ketvirtos, trečios – su trečios ir ketvirtos, o ketvirtos – tik su ketvirtos. Merginai reikėtų pasiieškoti pirmos arba savo kraujo grupės jaunikio. Kraujo atitikimas buvo laikomas ir būtina sąlyga šeimos darnai.

Paruošta pagal Hab.Dr. E. Šimkūnaitės straipsnį.

tik kazkaip keista man kad minusinis rezusas vadinamas silpnu krauju, as kaip tik maniau kad jis stiprus:) bet vadinasi kazkas tame yra g.gif  g.gif  na po poros savaiteliu eisiu pas gyd tai paklausiu butinai, o gal istikro del tu kraujo grupiu neiseina pastoti unsure.gif

Taaiipp, straipsnis labai įdomus.
Kadangi greit neisiu pas gydytoją, tai lauksiu gal tu pasakysi gydytojų nuomonę. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Birutyte @ 2005 08 04, 12:36)
Mūsų su vyru kraujo Rh yra minusai. Ar tiesa, kad sunkiau pastoti kai abu sutuoktiniai turi Rh minusus?


Netiesa.
Labai reti atvejai, kuomet neišeina pastoti (tiksliau įvyksta labai ankstyvi persileidimai) dėl antikūnų prieš kitus kraujo grupių antigenus (Duffy, Kidd, Lutheran, MNS ar kt). Bet tik ne prieš RhD. Prieš jį ir prieš kitus šios sistemos antigenus susiformavę antikūnai paprastai vaisių pažeidžia antroj nėštumo pusėj 4u.gif
O straipsnis tai totali nesąmonė prieštaraujanti bet kokiam sveikam protui ir mokslo žinioms tongue.gif
Atsakyti

Jau didesnės nesąmonės negalėjo parašyt doh.gif doh.gif doh.gif
Susinervinau perskaičius.

Merginos, atsipūskit - kraujo grupė -AB0 sistema, Rh, Kelly, Duffy ir kitos pastojimui įtakos neturi. Rh gali turėti įtakos išnešiojimui ir tai dažniau antrame ir vėlesniuose nėštumuose. kitu atveju - pažeidimai nėštumo metu reti. Bet kad pastojimui įtakos turėtų - gryniausia nesąmonė. Baikit išsigalvoti ir gydytojams galvas "maročinti".

Mergaitės, tikrai prašau - nurimkit - dėl kruajo grupių pastot visos galit. Kad tik tiek tų problemų būtų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes.Isgirdau toki dalyka ir labai susinervinau...Mano Rh +,mano vaikino Rh-.Ar tiesa,kad bus sunku pastoti? unsure.gif
Atsakyti
Netiesa
Atsakyti
aš tik vat neseniai perskaičiau, kad tipo jeigu moters kraujo grupė - neigiama, o vyro - teigiama, tai pastoti galimybė sumažėja iki 85 proc. ką aš žinau, kiek tame tiesos. g.gif
Atsakyti