Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Berniukų šukuosenos
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Nuo 3 iki 7 metų
Pages: 1, 2, 3
mage
Pas musiski pastovi ir vienoda sukuosena. Nes plaukai veslus, banguoti. Tai tik i du men. vedam pas ta pacia kirpeja, kuri pakaerpa galiukus ir pamodeliuoja sukuosena. visada plaukuciai krenta ant peciu. Daug kas galvodavo , kad mergyte, del tokiu plaukuciu, bet jei grazus plaukai, kodel gi ne smile.gif
Nikona
Sveikutės, savo žirnį dabar kerpu pati ax.gif truputį su mašinėle truputį padailinu su žirklutėm. Pradžioje ėjom į kirpyklą, nes norėjau, kad maždaug kirpėja suformuotu kokia tai šukuoseną. Tikrai nenorėčiau vaiko nuskusti trumpai, o man ir pačiai nepatinka, tai dabar turim gale uodegytę, kurią kaskart patrumpinam, kad nenušiurtu wub.gif tik ta uodegytė kai pasidarė ilgesnė, tai žiūriu ir garbanotis pradėjo doh.gif smile.gif
sonca
Savo suneli vedame i kirpykla ir kerpa ji labai trumpai. ax.gif nu,bet as esu labai patenkinta.man labai grazu berniukai ilgesniais plaukais,bet jie susyla lakstydami ir plaukiukai buna slapi.zodziu as manau,kad geriau berniukai jauciasi kai juos kerpame trumpai thumbup.gif
s-a-n-d-r-a
as savo angeliuka vedu i kirpykla kerpam trumpai o sonus kartais paskutinejam juostelem thumbup.gif
Babetta
mes ir nuo metu pusantru pradejom kirptis- vyriskai. trumpai.. dabar irgi - nors plauka ibanguojas ir isties labai veshlus- bet ziema ilgesni- vasara trumpesni (karsta ir taip) ..

mano nuomone berniukai turi but berniukais 4u.gif
audriene
Na mes irgi trumpai nes plauku kupeta ziema kai nuiimi kepure tai kaip maumiukas buna jai tik ilgesni,ir tokie nepaklusnus kas kur.Tai mums geriausiai trumpi kerpam su zirklemis ne su masinele.Man grazu. smile.gif
armanlila
Mes taip pat gale turime neilga uodegyte, man labai grazu.
Valedy
Mano bernužėlio ševeliūra nesikeičia nuo to laiko ,kai tik pardėjom kirptis kirpykloj...nes pats kitos nenori,tad "bliūdelis" thumbup.gif
jekaterina.s
mano vyriukas kerpasi namie su masinele, ir tai sunkiai galu gale pabaigiu dailinti doh.gif , o kirpykloje dar nesikirpome, palauksiu, kol kantrybes daugiau atsiras ax.gif
Grok
kirposi sunus tai namuose tai kirpykloje vasara kas 2 men, ziema vos ne kas 4 men. -Pries naujuosius metus nusprendem auginti plaukus, nes norejo issiskirti is minios. #Taciau atsilus orams jis daug lakste kieme daznai galva jam sukaisdavo nuo dideles plauku kupetos doh.gif ,tad nusprendem patrumpinti, blush2.gif auginsim vel nebent rudeni. Manau, kad vaikas turi gerai jaustis, o ne buti gruzio auka. tongue.gif
aGucci
Panašiai iki metų kirpom tik grifkutę. Po to jau ir šoniukus pradėjau trumpint, tik gale neliečiau, nes vaikis gimė su plaukais, tai auginom blush2.gif Pusantrų nukirpom viršuj trumpai, o gale liko ilgi. Nelabai kaip atropdė, atauginom bigsmile.gif Paskui atrodė kaip su kepure doh.gif
O šiai dienai šoniukus kepam trumpai ( bet ne gruzai), viršuje ilgesni (Kad galėčiau su žele sutept), na o gale ir liko tokie ilgi ( dabar jau beveik iki juosmens) per viduriuką ir pinam kasytę wub.gif Jam nemaišo, o man laaabai gražu thumbup.gif Ketinu nupirkti spalvotų siūliukų ir įpinti, kad būtų žaismingiau vasarą rolleyes.gif
ingusetija
man graziausia kai berniukai trumpais plaukuciais. vyras pats kas menesi nukerpa su masinele abu per 5 min. rolleyes.gif ir tvarkinga, ir patogu thumbup.gif
muminukas
QUOTE(Gadiga @ 2009 06 10, 16:23)
Panašiai iki metų kirpom tik grifkutę. Po to jau ir šoniukus pradėjau trumpint, tik gale neliečiau, nes vaikis gimė su plaukais, tai auginom blush2.gif Pusantrų nukirpom viršuj trumpai, o gale liko ilgi. Nelabai kaip atropdė, atauginom bigsmile.gif Paskui atrodė kaip su kepure doh.gif
O šiai dienai šoniukus kepam trumpai ( bet ne gruzai), viršuje ilgesni (Kad galėčiau su žele sutept), na o gale ir liko tokie ilgi ( dabar jau beveik iki juosmens) per viduriuką ir pinam kasytę wub.gif Jam nemaišo, o man laaabai gražu thumbup.gif Ketinu nupirkti spalvotų siūliukų ir įpinti, kad būtų žaismingiau vasarą rolleyes.gif
*

skamba labai įdomiai bigsmile.gif o gal galėtum įdėti nuotrauką iš nugaros nufotkinusi? ax.gif
rutukas
Mano zuikis gime jau su kasom ir niekas tom kasom nepasidare. Tik augo ir stiprejo, tik spalva pasikeite is juodo tapo blondinu rolleyes.gif O kirpti pradejau gana anksti (gal nuo kokiu 9 men ar dar anksciau), nes labai greitai apaugdavo.Pradzioj kirpau pati su zirklem, paskui pripratinau prie masineles. O nesenai seneliai nusivede i kirpykla. Labai sauniai issedejo thumbup.gif
sonataulba
Sunui visada kerpu pati.Nors galvodavau ir noredavau berniukui truputi ilgesnius plaukus laikyt bet jam negrazu.Tai kerpu vadinamuoju bliuduku-virsuj ilgesni o pakausi trumpai.Beje manau graziausiai vaikai atrodo taip kaip jiems labiausiai tinka ax.gif
sviesulys

ir mes kerpames trumpai smile.gif

erikiuxxx
maniski tetis pakirpo trumpai jau antra karta doh.gif
mamulka10

savo mulatukui kita savajte darysim tokia sukuosena biggrin.gif mazus dredukus , tik norime kvadraciukais atskirtus forma , universalinej parduotuveje 3 aukste daro , vat tik kaip jis istemps doh.gif g.gif

kazkas panasaus :
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
alfa159
QUOTE(mamulka10 @ 2009 06 24, 20:19)
savo mulatukui  kita savajte darysim tokia sukuosena  biggrin.gif  mazus dredukus , tik norime kvadraciukais atskirtus forma , universalinej parduotuveje 3 aukste daro , vat tik kaip jis istemps  doh.gif  g.gif

kazkas panasaus :
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
*

Gali buti sunku miegoti- kaip su suktukais.... g.gif
erikiuxxx
QUOTE(alfa159 @ 2009 06 24, 21:35)
*

drinks_cheers.gif 100%,nes pati esu isbandzius,jai atvirai tai gaila vaiko doh.gif verysad.gif
tevu uzgaida,o nepagalvoja apie mazaji..
kankyne miegoti,buvau paaugle,tai mados reikalas buvo doh.gif o kam vaika kankinti? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(sviesulys @ 2009 06 13, 06:50)
ir mes kerpames trumpai smile.gif
*

dredu nereikia mamulka lotuliukas.gif
gosas
QUOTE(Gadiga @ 2009 06 10, 17:23)
*

O turetu super atrodyti tirai butu idomu pamatyti kaip atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
airina4u
Nenoriu izeisti mamyciu, kerpanciu vaikucius trumpai, ypac masinele, bet man graziausi vaikai truputi paaugintais plaukais. Tokie vaikai atrodo daug stilingesni. Per tam tikras sventes ju plaukucius galima sutepti zele. Tuomet atrodo super. Vaikai juk musu atvaizdai. Reikia rupintis ne tik savo isvaizda, bet ir vaiku. O vaikai su ilgesniais plaukais nuo mazens pripranta prisiziureti.
mamulka10
QUOTE(alfa159 @ 2009 06 24, 19:35)
*

ne tikrai nieko jie nemaiso, jau buvo isbande anais metais thumbup.gif siais metais mazius pats uzsinorejo tik kitoki stiliu bigsmile.gif

turim daug draugu afrikieciu is Lietuvos, ju vaikuciai taip pat su tokiaom sukuosenom, kuo jie geri kad vaiko galva kvepuoja ta prasme kad man vaikas prakajtuoja ir jam zymiai greciau galva sukaista kai saule yra, as jau nesneku apie kepures, nuo kurios isvys galva slapia, jo plakai 100 kart standesni uz mano nors jam tik 3 metai doh.gif issukuot labai sunku, be to nesinori duotis doh.gif pavasari apkirpom ji plikai nes jau buvo neimanoma, dabar vel ataugo, kas 2-3 savajtes turiu ji kirpti nes auga kaip ant mieliu thumbup.gif cool.gif ir poto sukuosena o labiau panasi tampa i Pieniu puka biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
pats geriausias budas jam tik tokia sukuosena, mnau kitu viku mamaytesauginantis mulatukus man pritars, nors ir is cia- SM yra kaikurios mamytes su mulatukais su kuriom bendraujam thumbup.gif drinks_cheers.gif

musyte015
mums tai su plauku kirpimu sunkiai sekesi , tik po ilgu ikalbinejimu ir prasymu leisdavo truputi pakirpti , bet pati tai nekirpeja ir tikrai nemoku o norisi kad vaiko galvyte butu tvarkinga, tai bandziau su broliu vesti galvoju pamatys kad ten nieko baisaus bet ne net ieiti nenorejo . poto sove mintis nuvesti i vaiku kirpikla , o visa aplinka tai thumbup.gif net nesuprato kur jis yra , tai kol viena vaikuti kirpo tai maniskis apsiprato , pazaide , nu bet kai atejo jo eile tai i mano rankas taip isikibes buvo net bande verkti bet poto nieko . tai labai graziai apkirpo nes as trumpai tai nenorejau tai paliko ilgesnius plaukucius , manau ledai pajudes ir nebus problemu kia karta
aole
Savo trimetį sūnų kerpu pati, nes į kirpyklą tikrai neis schmoll.gif su mašinyte nesileidžia kerpamas, tik su žirklėm. Tai 10 minučių pasėdi gana ramiai... tai vos spėju nukirpti, nes plaukų oho kiek pas jį doh.gif bet nukerpu gana padoriai thumbup.gif toks klasikinis berniukiškas kirpimas ax.gif
(esu ne kirpėja, bet man patinka kirpti ax.gif )
cobra89
vyresnius berniukus galima pagrazinti rasciukais...nors ir maziems tinka,tik aisku paprastesni ir neissaukiantys...
Nireglina
Man labai gražu įvairūs išskusti raštai. Kirpėja kartais mano dičkį taip papuošia. Tik gaila, kad tie raštai išlieka labai trumpai. Porą savaičių ir jų beveik nebesimato.
žibutė69
O man visokie raštai ne prie širdies. maniškis nešioja poilgius plaukus. Man labai kražu kai jie plaikstosi vėjyje. smile.gif
Daila
manajam plaukus kerpam trumpai, nes jis pas mus stambokas ir labai prakaituoja tai ilgesni plaukai mums nelabai gerai, jei pasiduoda, palksto ar panasiai tai visi sonao zliaugia jei plaukai ilgesni ir perpucia iskarto vejas ir atsiranda sloga ar kosulys tai visada kerpame trumpai. viena karta tevelis namuose su masinele ar kita karta kirpykloje. kaip buvo mazas tai balai bijojo masineles ir kirkeju biggrin.gif , kirpykloje kedeje bliaudavo, saukdavo, kad skauda ir dar turedavo laikyti man ranka rolleyes.gif , gerai, kad drauge kirpeja tai ateidavome pas ja darbo pabaigoje doh.gif , o gal nuo 5 metu jau nebebijojo kirpyklos ir pats noriai eidavo, net prasydavo, kad zigzagus padarytu thumbup.gif
lo-lo
Mes nuo metukų einam į kirpyklą 4u.gif Kerpames trumpai, vyriškai. Man gal labiau patinka kai plaukučiai ilgesni, berniukas toks mielesnis blush2.gif bet vasara labai karšta, tai kerpames maždaug kas du mėn. ir trumpai. Iš pradžių kirpėja tik su žirklėm, o ant galo ir su mašinele, bet tik neseniai pradėjo leist su mašinėlę 4u.gif
S.N.A.S
g.gif Savo trimetį irgi norėčiau apkirt kažkaip įdomiau.. Kartą gatvėje mačiau kokį 8-metį bernioką apkirtą labai dailiai.. tik bėda akd tokiam kaime kaip mes gyvenam ne keikviena kirpėja iš mano pasakojimų apkirps reikiamai doh.gif
Gal kas žino kur galima pamatyt dailių berniukų kirpimo foto?
Lotyna*
Visad kerpam trumpai, tik gale paliekam siek tiek ilgesnius plaukucius .. ax.gif
Elvyrcik
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 08 07, 14:44)
g.gif Savo trimetį irgi norėčiau apkirt kažkaip įdomiau.. Kartą gatvėje mačiau kokį 8-metį bernioką apkirtą labai dailiai.. tik bėda akd tokiam kaime kaip mes gyvenam ne keikviena kirpėja iš mano pasakojimų apkirps reikiamai doh.gif
Gal kas žino kur galima pamatyt dailių berniukų kirpimo foto?
*

Suradau toki rusiska saita kur berniuku foto, nes mano mazius vis nori madingos sukuosenos tai ir as ieskojau kaip cia dailiau nukirpus smile.gif Stai jis

http://virtualmakeover.ru/component/option...egory/catid,10/
gordi
QUOTE(Elvyrcik @ 2009 08 11, 09:00)
Suradau toki rusiska saita kur berniuku foto, nes mano mazius vis nori madingos sukuosenos tai ir as ieskojau kaip cia dailiau nukirpus  smile.gif  Stai jis

http://virtualmakeover.ru/component/option...egory/catid,10/
*

aciukas uz si saita thumbup.gif as kaip tik saindien vedu savo vaikina i kirpykla,nes jau labai apauges ir radau 2var.kuris aptiktu.o kas del plauku tai man graziau truputi paauginti.,nepatinka man su masinele plikai nukirpti schmoll.gif
FortePiano
Manieji tai su ilgesniais plaukais vaikšto.Nori būti panašūs į tėtį.Trys pasišiaušeliai doh.gif lotuliukas.gif
Kulverstuke
Aš savo vaikutį vedu į vaikų kirpyklą mirksiukas.gif Pirmą kartą apkirpo bliudeliu - nelabai patiko, antrą karta trukampiu (na paliko tokią kaip ir uodegą gale), o paskui ir iki šiol kerpamės kaip kirpėja išaiškino, vyrišku kirpimu, na šonas ir galas su mašinka, o viršugalvis su žirklėm ir daug fileravimo.
user posted image
user posted image
Na va cia gal kas matysis.... Nors paprastas labai tas musu kirpimas blush2.gif
limcez
Mūsiskio sukuosena kaip Hitlerio smile.gif jam tik ūsus priklijuoti ir juodai plaukiukus nudažyti smile.gif turim šeimyninę superinę kirpėją, tai visi kartu kas mėnesį ir važiuojam. iš pradžių mama, po to tėtis, o jau kai įsidrąsina, tai tada ir mažasis (3 metai ir 4 mėn.) sėdasi tėčiui ant kelių ir kerpasi. po to vaikšto po kirpyklą ir giriasi koks jis gražus smile.gif
ingridukas
Sunelis labai noriai eina i kirpykla.visad prieki zirklem patrumpina,gala masinele.zodziu vyriskai ax.gif
jurgytia
Mes irgi trumpai kerpam, nes plaukų daug ir kai dūksta tai net šlapi plaukai būna smile.gif
snieguoliuke_123
mes tai irgi kerpamės pas kirpėja thumbup.gif tai ji pati paklausia sūnelio kaip nori kirptis. seniau kirpdavom kaip ir bliudeliu, palikom kasytę, bet dabar jau nebenori biggrin.gif tai viršuje plaukiukai ilgesni, šonai trumpi, ir mūsų kirpėja labai gražiai skutinėja, tai šonus visada pagražina thumbup.gif thumbup.gif , tik gaila kad plaukiukai labai greitai atauga ir nebesimato verysad.gif
mamyte 29
Kerpam trumpai, nes kolkas jis nepasako kaip jam patinak. Tik paziuri, kad tetis trumpai, tai ir jam grazu smile.gif tongue.gif
laimulka
kerpames trumpai,vyriskai smile.gif ,kerpa tetis arba einam i vaiku kirpykla thumbup.gif
mammy
Mes kerpames vaiku kirpykloj trumpai ir visada skutinejam apacia, vis nauju navarotu pripiesia mum rolleyes.gif
jurgytia
QUOTE(mammy @ 2009 11 26, 13:48)
Mes kerpames vaiku kirpykloj trumpai ir visada skutinejam apacia, vis nauju navarotu pripiesia mum  rolleyes.gif
*

Mes paprastai visada kirpdavomės, bet dabar biški paauginom plaukus, galvoju irgi, kad gražu būtų, jei ką apačioje paskutinėtų g.gif O kokia ten kirpėja geriausiai kerpa?
kariola
Na mes kerpamės "bliūdeliu",bet kadangi vaikiuko plaukai stori ir jų be galo daug,tai greitai atauga,o ir nelabai noriai sėdi ,tai pradėsim kirpti trumpai-vyriškai.
kristinuliukas
Musu berniuka nukerpa tevelis masinele. I kirpykla neinam, nes neissedetu, o ir trumpai daug geriau, ne taip suslampa plaukai, kai susyla mirksiukas.gif
Rciukas
Dabar auginam i ilgi, tik soniukus apkerpam 4u.gif
Radigo
Kerpam namie kol kas. Kadangi plaukučiai garbanojasi, tai tik patrumpinam, ir tiek... smile.gif
gabani
mes kerpam plaukucius trumpai,kaip cia viena mama rase,sonai,galas su masinka,o virsugalvis su zirklem thumbup.gif
September_Lady
kol kas dziaugiuosi galedama paprastai nukirpti, t.y. virsui ilgesni siek tiek, o apacia "po pirmu" ax.gif kai paaugs ir surimtes, tiek kad isedetu, gal ir kokiu fintu pasidarysim rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.