Įkraunama...
Įkraunama...

Berniukų šukuosenos

kerpame patys trumpai rolleyes.gif bet šiaip man patinka paauginti berniuku plaukai ir dailiai pakoreguoti,kai mano mažylio bus storesni plaukai ir leisis kad jį kirptu kirpėja būtinai paauginsim ir savo plaukučius truputi smile.gif
Atsakyti
Kas 1.5 menesio kirpykloje smile.gif Trumpai (zirklemis, ne masinele schmoll.gif ), sonuose ruozelius padaro paties pageidavimu biggrin.gif Man paciai labai grazu paauginti plaukai berniukui, bet saviskiui nepavyko uzauginti tokios sukuosenos, nes pas ji siek tiek banguoti linke ir labai jau tokie pukuciai like nuo gimimo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prettiness: 08 balandžio 2009 - 15:33
Pas musiski pastovi ir vienoda sukuosena. Nes plaukai veslus, banguoti. Tai tik i du men. vedam pas ta pacia kirpeja, kuri pakaerpa galiukus ir pamodeliuoja sukuosena. visada plaukuciai krenta ant peciu. Daug kas galvodavo , kad mergyte, del tokiu plaukuciu, bet jei grazus plaukai, kodel gi ne smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, savo žirnį dabar kerpu pati ax.gif truputį su mašinėle truputį padailinu su žirklutėm. Pradžioje ėjom į kirpyklą, nes norėjau, kad maždaug kirpėja suformuotu kokia tai šukuoseną. Tikrai nenorėčiau vaiko nuskusti trumpai, o man ir pačiai nepatinka, tai dabar turim gale uodegytę, kurią kaskart patrumpinam, kad nenušiurtu wub.gif tik ta uodegytė kai pasidarė ilgesnė, tai žiūriu ir garbanotis pradėjo doh.gif smile.gif
Atsakyti
Savo suneli vedame i kirpykla ir kerpa ji labai trumpai. ax.gif nu,bet as esu labai patenkinta.man labai grazu berniukai ilgesniais plaukais,bet jie susyla lakstydami ir plaukiukai buna slapi.zodziu as manau,kad geriau berniukai jauciasi kai juos kerpame trumpai thumbup.gif
Atsakyti
as savo angeliuka vedu i kirpykla kerpam trumpai o sonus kartais paskutinejam juostelem thumbup.gif
Atsakyti
mes ir nuo metu pusantru pradejom kirptis- vyriskai. trumpai.. dabar irgi - nors plauka ibanguojas ir isties labai veshlus- bet ziema ilgesni- vasara trumpesni (karsta ir taip) ..

mano nuomone berniukai turi but berniukais 4u.gif
Atsakyti
Na mes irgi trumpai nes plauku kupeta ziema kai nuiimi kepure tai kaip maumiukas buna jai tik ilgesni,ir tokie nepaklusnus kas kur.Tai mums geriausiai trumpi kerpam su zirklemis ne su masinele.Man grazu. smile.gif
Atsakyti
Mes taip pat gale turime neilga uodegyte, man labai grazu.
Atsakyti
Mano bernužėlio ševeliūra nesikeičia nuo to laiko ,kai tik pardėjom kirptis kirpykloj...nes pats kitos nenori,tad "bliūdelis" thumbup.gif
Atsakyti
mano vyriukas kerpasi namie su masinele, ir tai sunkiai galu gale pabaigiu dailinti doh.gif , o kirpykloje dar nesikirpome, palauksiu, kol kantrybes daugiau atsiras ax.gif
Atsakyti
kirposi sunus tai namuose tai kirpykloje vasara kas 2 men, ziema vos ne kas 4 men. -Pries naujuosius metus nusprendem auginti plaukus, nes norejo issiskirti is minios. #Taciau atsilus orams jis daug lakste kieme daznai galva jam sukaisdavo nuo dideles plauku kupetos doh.gif ,tad nusprendem patrumpinti, blush2.gif auginsim vel nebent rudeni. Manau, kad vaikas turi gerai jaustis, o ne buti gruzio auka. tongue.gif
Atsakyti