Įkraunama...
Įkraunama...

Berniukų šukuosenos

keliu temą į viršų, na, gal atsiras mamyčių, kurios pasidalins savo berniukų šukuosenų idėjomis.... 4u.gif
Atsakyti
Įdomi tema labai, būtų smagu daugiau nuotraukyčių pamatyti smile.gif. Mes kirpykloje lankomės nuo 7 mėnesių, tai galima sakyti jau labai seniai. Plaukai mano berniuko kaip berniukui per daug geri biggrin.gif - daug, stori, garbaniuojasi (nors dabar jau mažiau) ir tikrai tokius plaukus būtų gaila skusti mašinėle (to niekada ir nesame darę). Dažniausiai šonus ir viršų nukerpa trumpiau, gale palieka truputį prailginta.
Mažiukai esame turėję ir tokias garbanas smile.gif
user posted image
Dažniausiai kirpdavomės taip:
user posted image
O paskutinį kartą buvom va tokie biggrin.gif Bet čia vyrukas su žele susitepęs
user posted image

Bet sugalvojau, kad būtų visai smagu apkirpti jį taip, kaip apkirpo vyruką Mados reido stiliaus pakeitimo akcijoje praeitą savaitę (tik reikėtų foto surasti, nes mūsų kirpėja TV beveik nežiūri ax.gif doh.gif )
Atsakyti
dabar nusikirpes trumpai ,
Atsakyti
ir mes kerpames trumpai
Atsakyti
laaabai nemegstu trumpai nukirptu ar net nuskustu su "1 numeriu" vaikų. Kaip kokie "bezprizornikai" - visi vienodi. Aš - uš stilių ir savitumą. todėl mano vaikiuko plaukai - visada paauginti ir dailiai pakoreguojami mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes kerpames ne visai trumpai, turim savo sukuosena jau tongue.gif
Atsakyti
Paliekam ilgesnius plaukus -kerpam kaip futbolista smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Nepykite jei as cia ne vietoje kita tema pradejau, bet as pirma karta cia ir man labai reikia jusu pagalbos.
turiu sunuti kuriam kovo 30 sekaks 4 metukai. viskas mums labai gerai, visai nesergame, tik va siandien maudyniu vonioje patebejau, kad mano mazylio veidas aplypes jo plaukais. pabandziau paliesti jo plaukus tikrai ir mano rankos aplipo jais. po maudyniu ejau plaiti vonios ir atkreipiau demesi i jos dugna pilnas mazylio plauku. ar tai normalu, kad 4 metu vaikui slenka plaukai, ir gan stipriai. tai pastebejau pirma karta, bet labai sunerimau. gal kas buvote susidure su tuo??? mat mes gyvename ne Lietuvo ir iskarto neturiu kur kreiptis. labai dekoju uz nuomone ir atsakymus.
Papildyta:
Sveikos mamytes. Nepykite jei as cia ne vietoje kita tema pradejau, bet as pirma karta cia ir man labai reikia jusu pagalbos.
turiu sunuti kuriam kovo 30 sekaks 4 metukai. viskas mums labai gerai, visai nesergame, tik va siandien maudyniu vonioje patebejau, kad mano mazylio veidas aplypes jo plaukais. pabandziau paliesti jo plaukus tikrai ir mano rankos aplipo jais. po maudyniu ejau plaiti vonios ir atkreipiau demesi i jos dugna pilnas mazylio plauku. ar tai normalu, kad 4 metu vaikui slenka plaukai, ir gan stipriai. tai pastebejau pirma karta, bet labai sunerimau. gal kas buvote susidure su tuo??? mat mes gyvename ne Lietuvo ir iskarto neturiu kur kreiptis. labai dekoju uz nuomone ir atsakymus.
Atsakyti
Sveikos, aš saviškį visada kirpdavau pati, nes po vieno senelio bandymo nuvesti į kirpyklą jis paniškai bijojo kirpėjų unsure.gif nors tada jo net nekirpo doh.gif tai buvo ir mašinėle "kareiviškai" kerpamas, nes reikėjo į tėtį panašiam būt, buvo ir "bliūdeliu"... bet kad iš manęs tokia kirpėja doh.gif
Ir va prieš savaitę įkalbėjau pabandyt nueit apsikirpt thumbup.gif pavyko ! nukirpo labai gražiai, atrodo panašiai kaip signe...'s sūnelis, tik nugaroje trumpesni plaukučiai thumbup.gif nu man nerealiai gražu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(voras34 @ 2009 03 18, 17:38)
esu sakius- rezultatas nulinis,vistiek nukerpa labai trumpai, man atrodo, kad jos manęs net negirdi, bent jau neišklauso tai tikrai..., gal dėl to, kad nesu konfliktiška g.gif

na aš pakankamai konfliktiška bet tai nepadeda doh.gif
pas mus ta pati problemą , jau N kirpyklų perėjom visada išeinam nepatenkinti ( tiksliau aš nepatenkinta) kerpa kaip joms patogiau o ne kaip aš pasakiau jau nežinau ką daryt doh.gif
mes Kaune kas ką gal parekomenduotu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 27 kovo 2009 - 23:31
na mes taip pat pabande daugeli kirpimu. tik pas mus plaukucia lb smulkus tai nelb ka eina is ju padaryti g.gif . ilgokai buvom apkerpami(kirpeju "deka") "bliudeliu", bet mums lb netinka ta tokia gripkute, tai atsisakem jo. apskritai, kai pasakau, kad nenorim gripkutes, manes kirpejos nesupranta, ko as noriu g.gif . bet paskutinius kelis kartus kai pradejau vesti pas savo kirpeje, rodos ji mane suprato, viskas pagerejo. buvom apsikirpe kaip dima bilanas ax.gif . tikrai tiko thumbup.gif . tik deja, kadangi ploni plaukuciai, tai po nakties budavo baisu doh.gif . is nugaros palikti ilgesni plaukai susiveldavo taip, kad neidavi issukuoti doh.gif . db esam trumpesniais plaukuciais, bet ir taip lb tinka biggrin.gif . (virsugalvis ilgesnis, apacioj ir sonuose trumpai)
Atsakyti
Na mes jau savo bernuzeli kerpam nuo 1metuku nes plauku jam ant galvos tikrai netruksta.Turi jau net ir savo kirpeja kuri zino jau kaip ji uzimti kol yra kerpamas.Tai mes dazniausiai sonus kerpame masinele o virsu zirklemis ir gale riesta uodegele biggrin.gif vat nesenai kai kirpomes pabandeme biskuti sonuose rastelius isskusti tai jau atrodo visai graziai na pasistenksiu nufotkinti ir ideti foto. ax.gif
Atsakyti