Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai: užuolaidos, romanetės ir kt. - 6

QUOTE(atnala @ 2009 07 06, 14:34)
o tai roletu ,kaina metrais ,o ne kvadratais,o ,kaip tada ,jai langas labai aukstas ? g.gif  ax.gif



jeigu didelis langas - taigi neapsimoka pirkti kai kaina skaiciuojama kvadratais. Nes kaina skaiciuojama uz 1 m plocio, o ilgis nesvarbu. Mums kai taip skaiciavo - tai labai nemazai pinigeliu sutaupeme thumbup.gif Cia panasus principas kaip uzuolaidu - mokame uz uzuolaidos ploti, o ne uz jos ilgi. Na nebent jusu langas labai jau didelis butu ir neuztektu standartinio ilgio.
Atsakyti
Prireike ir man patarimo 4u.gif
Ruosiuos uzdengti virtuvini langa, langas plastikinis, tradicinio dydzio, seno daugiabucio, o kadangi yra pirmame aukste ir prie pat laiptines, tai reik ir dieninio ir naktinio uzdengimu biggrin.gif Uzuolaidu nenoriu, zaliuzes svarstytinas variantas, bet tik blogiausiu atveju unsure.gif . Sugalvojau deti plonus ar dalinai permatomus roletus(jei tokiu buna g.gif )cia vietoj dienines uzuolaidos, o vietoj naktines-romanete kabinama ant karnizo. Kokie variantai dar butu galimi, gal turit kas nors kokiu ideju? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sin City @ 2009 07 09, 16:42)
Prireike ir man patarimo 4u.gif
Ruosiuos uzdengti virtuvini langa, langas plastikinis, tradicinio dydzio, seno daugiabucio, o kadangi yra pirmame aukste ir prie pat laiptines, tai reik ir dieninio ir naktinio uzdengimu biggrin.gif Uzuolaidu nenoriu, zaliuzes svarstytinas variantas, bet tik blogiausiu atveju unsure.gif . Sugalvojau deti plonus ar dalinai permatomus roletus(jei tokiu buna g.gif )cia vietoj dienines uzuolaidos, o vietoj naktines-romanete kabinama ant karnizo. Kokie variantai dar butu galimi, gal turit kas nors kokiu ideju? bigsmile.gif

o as deciau atvirksciai,naktinius roletus ir dienine romanete,tai jau vakare jokio plyselio neliks pasaliniu akims blink.gif
Atsakyti
Gal kas pirkote ritinines užuolaidas iš Ermitažo? Kaip jas pakabinti, ar ten dar reikia kažką papildomai siūti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sin City @ 2009 07 09, 13:42)
Prireike ir man patarimo 4u.gif
Ruosiuos uzdengti virtuvini langa, langas plastikinis, tradicinio dydzio, seno daugiabucio, o kadangi yra pirmame aukste ir prie pat laiptines, tai reik ir dieninio ir naktinio uzdengimu biggrin.gif Uzuolaidu nenoriu, zaliuzes svarstytinas variantas, bet tik blogiausiu atveju unsure.gif . Sugalvojau deti plonus ar dalinai permatomus roletus(jei tokiu buna g.gif )cia vietoj dienines uzuolaidos, o vietoj naktines-romanete kabinama ant karnizo. Kokie variantai dar butu galimi, gal turit kas nors kokiu ideju? bigsmile.gif


Gal geriau tankaus audinio roletą, kurį vakare užtrauktum, o šiaip kokią lengvą užuolaidėlę ax.gif Romanėtės ant standartinio buto vietuvėje nedėčiau, vien dėl to, kad man užuolaidos "judėsį" turi, o romanėtės "statiškos" , tinkančios ramiose patalpose cool.gif
Atsakyti
Sveikos,
ir man reikia patarimo dėl užuolaidų.... reikia naktinių į miegamajį. Dieninės - iš lengvos organzos iki žemės. Sienos plotis, kur langai, apie 3,5m. Užmačiau medžiagą "lino" parduotuvėje: sudėtis linas su medvilne... gana plonos... klausimas būtų - ar tinka toks audinys naktinėms užuolaidoms (ar ne per plonas)?, kiek reikėtų metrų į plotį? ar kris? ar reikėtų įsiūti kažką į apačią, o gal pasiūtikažkokį pamušalą????
4u.gif smile.gif Būsiu dėkinga už patarimus... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2009 07 12, 22:43)
Sveikos,
ir man reikia patarimo dėl užuolaidų.... reikia naktinių į miegamajį. Dieninės - iš lengvos organzos iki žemės. Sienos plotis, kur langai, apie 3,5m. Užmačiau medžiagą "lino" parduotuvėje: sudėtis linas su medvilne... gana plonos... klausimas būtų - ar tinka toks audinys naktinėms užuolaidoms (ar ne per plonas)?, kiek reikėtų metrų į plotį? ar kris? ar reikėtų įsiūti kažką į apačią, o gal pasiūtikažkokį pamušalą????
4u.gif  smile.gif  Būsiu dėkinga už patarimus... smile.gif

Organza su linu ketinat "maišyti"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 07 13, 08:28)
Organza su linu ketinat "maišyti"? g.gif


Tas "lino" audinys tamsiai rudos spalvos su šviesiu įaustu siūlu ir gana gero kritimo.... Man kažkaip atrodo, kad gal nesipjaus audiniai.... 4u.gif smile.gif net nežinau....
Atsakyti
Gal galite įdėti langų pavyzdžių aprengtų dieninėmis užuolaidomis ir romanetėmis. Taip noriu aprengti virtuvės langą.
Atsakyti
Sveikos. Reikia ir man patarimo. g.gif Yra vitrininis langas (isejimas kiemo puseje i busima terasa) langas aukstas ir apie 2,5 plocio. Tai va noriu uzuolaidos lengvos, lengvos (jokiu organzu ir pn. ) Ir dar nezinau ar karniziuka deti tik toje lango nisoje ar ant virsaus? Nu isivaizduojate, ji turi taip plaikstytis, romantiskai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 07 13, 13:27)
Ir dar nezinau ar karniziuka deti tik toje lango nisoje ar ant virsaus?


Ant viršaus- tai kur turit galvoje- lubose, ant lango rėmo ar nišoje g.gif
Jei bus nišoje, gali trukdyti atidaryti duris/langą g.gif Man gražiau, kai karnizas virš nišos smile.gif

O aš galvoju apie nendrinius roletus smile.gif Gal kas nors turit ? Pasidalinkit patirtim cool.gif

Atsakyti
Galvoje turiu ar nisoje ar virs nisos? g.gif Ir kokie tie karnizai turetu buti? Visai tokiose "madose" nenusimanau verysad.gif
Atsakyti