Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

Va ir mano rezultatas (dariau pirmą kartą, tai nelabai gražūs išėjo blush2.gif )
user posted image
o receptas šis:
http://tv.delfi.lt/video/3kZgh1S1/
Atsakyti
Liuks thumbup.gif labai grazus isejo thumbup.gif
O ta delfi maciau siandien, ten sviestas vietoj margarino g.gif Kitos sako,kad su sviestu kieta tesla iseina .
Suprask kaip nori biggrin.gif gal reiktu ir anuos isbandyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gino: 20 kovo 2009 - 19:37
QUOTE(gino @ 2009 03 20, 19:37)
Liuks  thumbup.gif labai grazus isejo  thumbup.gif
O ta delfi maciau siandien, ten sviestas vietoj margarino  g.gif Kitos sako,kad su sviestu kieta tesla iseina .
Suprask kaip nori  biggrin.gif gal reiktu ir anuos isbandyti  4u.gif


Tai aš nepaminėjau, kad vietoj sviesto Eve margarina dėjau blush2.gif daugiau viską dariau kaip reportaže.
Tikrai skanūs išėjo, nors ir su sviestu įdomu pamėgint būtų g.gif
Atsakyti
niu reiks pabandyt susigundziau ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o kaip jums ta virsu tap graziai gaunasi uzsukti?
Atsakyti
Gino, ačiū už receptą 4u.gif . Šiandieną pasigaminome, gavosi fantastiški kibinai thumbup.gif Kadangi sergame ir iki parduotuvės nebuvo kam nulėkti, tai vietoj margarino naudojau sviestą. Patikėkite, tešla gavosi minkštučiukė, skanučiukė essen.gif

QUOTE(SOLVEIGUSIA @ 2009 03 20, 20:04)
niu reiks pabandyt susigundziau ax.gif  mirksiukas.gif


Būtinai pabandyk ir gero apetito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deww @ 2009 03 20, 22:38)
o kaip jums ta virsu tap graziai gaunasi uzsukti?


Ačiū, bet man atrodo, kad nelabai gražiai gavosi rolleyes.gif Kairės rankos nykščiu prilaikau užlenktą gabaliuką ir ant jo su dešine sekantį lenkiu, neatleidus dar nykščio.
Įtariu nelabai aiškiai papasakojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mauras @ 2009 03 21, 01:10)
Gino, ačiū už receptą  4u.gif . Šiandieną pasigaminome, gavosi fantastiški kibinai thumbup.gif Kadangi sergame ir iki parduotuvės nebuvo kam nulėkti, tai vietoj margarino naudojau sviestą. Patikėkite, tešla gavosi minkštučiukė, skanučiukė essen.gif
Būtinai pabandyk ir gero apetito  smile.gif




thumbup.gif Butinai isbandysim su sviestu,bet tik veliau,nes jau persivalgem kibinu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillly @ 2009 03 20, 19:37)
Va ir mano rezultatas (dariau  pirmą kartą, tai nelabai gražūs išėjo blush2.gif )
user posted image
o receptas šis:
http://tv.delfi.lt/video/3kZgh1S1/



Niam niam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillly @ 2009 03 21, 12:36)
Ačiū, bet man atrodo, kad nelabai gražiai gavosi rolleyes.gif  Kairės rankos nykščiu prilaikau užlenktą gabaliuką ir ant jo su dešine sekantį lenkiu, neatleidus dar nykščio.
Įtariu nelabai aiškiai papasakojau biggrin.gif



Tikrai labai graziai gavosi thumbup.gif O man tai nepavyksta taip susukti,vyras susuka blush2.gif Na,bet jei jam geriau sekasi,ner cia ko man pergyventi,lai daro vyras mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi dariau kibinus, pasiziurejus delfio pamokele. Gavosi superiniai. Dejau viska , kas buvo parodyta, tik grietines dejau ne 350 o 200 gr., nes man pasirode, kad tesla labai minksta gaunasi.
Man ju gavosi 25, tai 10 su vyru suvalgem, kitus nusinesem i svecius. Kaip Jus manot, ar galima butu kibinus uzsaldyti dar nekeptus? Gal kas jau praktikuoja tai? Ir kiek laiko kibinus uzsaldytus kepti, ar reikia pries tai atsildyti?
Va kiek klausimu turiu ax.gif
aciu
Atsakyti
As nebandziau saldyti. mes iskepam visus,o paskui reikalui esant pasisildom. Gal kas kitas bande mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti