Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas-6

QUOTE(LapėSnapė @ 2009 05 20, 16:45)
4u.gif Sveikos, Panickos!
As visiska pradedancioji makiazo srity, nors pagal metelius jau kaip ir seniai butu laikas dazytis  doh.gif Taciau kadangi kai buvau vaikas mieliau su berniukais po medzius laksciau, nei mamos kosmetika bandydavau, taip ir uzaugau nieko neismokus blink.gif O dabar labai noretusi grazintis  blush2.gif Tad gal man patarsit? 4u.gif
Neisivaizduoju, kaip dazyt akis! Kiek bandau pagal nuotraukas, tai arba atrodau kaip su "fanarais", arba kaip visai nepasidazius blink.gif Akys pas mane dideles, blakstienos ilgos, viskas ciki piki, bet turiu problemu su oda! Pas mane kraujagysles labai arti odos, tad visa siek tiek paraudus, o paakiai (ir vokai) visada rausvai/gelsvai/violetiniai! doh.gif Plaukai kastoniniai, oda irgi tamsesne, tad bandziau dazyti ruda spalva, juoda, taciau tik isryskedavo mano tamsus paakiai ir viskas!  verysad.gif Prisipirkus esu visokiu maskuojamu piestuku, krempudru, taciau jei prisitepu daug, tada isryskeja rauksleles po akim blink.gif , tad irgi nieko gero!
Tad ko imtis? Gal kuri ka patartumet? Noretusi kartais ir kokia spalvele pasidazyt, violetine mano megstamiausia wub.gif , bet kad bijau, jog kai uzmaliavosiu violetines, tai atrodysiu visiskai kaip i akis gavus  biggrin.gif

Taip pat norejau paklaust apie blakstienu tusa 4u.gif Pati retokai ji naudoju, mat girdejau, jei daznai naudosi, tai blakstienos arba isslinks, arba sutrumpes blink.gif Tai tiesa?

Jei naudosi gera tusa ir vakare nusiprausi nieko blogo neatsitix lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif http://farm4.static....pg?v=1212030570
http://media.photobu...lluminaire2.jpg
Atsakyti
QUOTE(LapėSnapė @ 2009 05 20, 16:45)
4u.gif Sveikos, Panickos!
As visiska pradedancioji makiazo srity, nors pagal metelius jau kaip ir seniai butu laikas dazytis  doh.gif Taciau kadangi kai buvau vaikas mieliau su berniukais po medzius laksciau, nei mamos kosmetika bandydavau, taip ir uzaugau nieko neismokus blink.gif O dabar labai noretusi grazintis  blush2.gif Tad gal man patarsit? 4u.gif
Neisivaizduoju, kaip dazyt akis! Kiek bandau pagal nuotraukas, tai arba atrodau kaip su "fanarais", arba kaip visai nepasidazius blink.gif Akys pas mane dideles, blakstienos ilgos, viskas ciki piki, bet turiu problemu su oda! Pas mane kraujagysles labai arti odos, tad visa siek tiek paraudus, o paakiai (ir vokai) visada rausvai/gelsvai/violetiniai! doh.gif Plaukai kastoniniai, oda irgi tamsesne, tad bandziau dazyti ruda spalva, juoda, taciau tik isryskedavo mano tamsus paakiai ir viskas!  verysad.gif Prisipirkus esu visokiu maskuojamu piestuku, krempudru, taciau jei prisitepu daug, tada isryskeja rauksleles po akim blink.gif , tad irgi nieko gero!
Tad ko imtis? Gal kuri ka patartumet? Noretusi kartais ir kokia spalvele pasidazyt, violetine mano megstamiausia wub.gif , bet kad bijau, jog kai uzmaliavosiu violetines, tai atrodysiu visiskai kaip i akis gavus  biggrin.gif

Taip pat norejau paklaust apie blakstienu tusa 4u.gif Pati retokai ji naudoju, mat girdejau, jei daznai naudosi, tai blakstienos arba isslinks, arba sutrumpes blink.gif Tai tiesa?

Sveika panicka 4u.gif
jei imestum cia savo foto butu lengviau tau kazka patarti... del tokiu mitu apie tusa tai nesamone lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LapėSnapė @ 2009 05 20, 16:45)
Taip pat norejau paklaust apie blakstienu tusa 4u.gif Pati retokai ji naudoju, mat girdejau, jei daznai naudosi, tai blakstienos arba isslinks, arba sutrumpes blink.gif Tai tiesa?


Oj negaliu, kaip prisijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jei nuo tuso butu tokios pasekmes, senai visos be blakstienu butumem doh.gif biggrin.gif
Atsakyti

Taip pat norejau paklaust apie blakstienu tusa 4u.gif Pati retokai ji naudoju, mat girdejau, jei daznai naudosi, tai blakstienos arba isslinks, arba sutrumpes blink.gif Tai tiesa?
[/quote]


Na dar ziurint koks tusas, jei stovi atidarytas 5metus, tai gali ir nukristi blakstienos. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dita555 @ 2009 05 21, 10:27)
Na dar ziurint koks tusas, jei stovi atidarytas 5metus, tai gali ir nukristi blakstienos. thumbup.gif


Kazin, ar butu imanoma pasidazyti blakstienas su tusu, kuris 5 metus stovi atidarytas biggrin.gif
Atsakyti
as mokiausi makiazo paslapciu Latvijoje, nuostabi visaziste ir tokiu suptilybiu suzinojau. Pvz. kaip pasidaryti kasdienini naturalu makiaza. super
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 05 20, 18:56)
Sveika panicka 4u.gif
jei imestum cia savo foto butu lengviau tau kazka patarti... del tokiu mitu apie tusa tai nesamone lotuliukas.gif

Kad nei normaliu fotkiu (kur matytus odos problemos), nei fotiko neturiu g.gif tad nera kaip cia save i ta kompa ilkelt g.gif
Atsakyti
Tiesa, pamirsau padekot 4u.gif , kad nuraminot del tuso biggrin.gif Reiks pradet naudot bigsmile.gif

kartu Jusu, kaip profesionaliu, noreciau paklaust tokiu elementariu klausimeliu blush2.gif :
Gal galit man, kaip visiskai naivuolei, paaiskinti, kokios skirtingu pudru savybes? Pvz. yra kremines, rutulines, mineralines, kompaktines, egipto zeme... doh.gif Zodziu, gyva galybe! Taciau kuo jos visos skirias? Ta prasme, suprantu, kad jos skirtingos ir sudetim ir t.t., taciau kuo jos skiriasi pagal tai, kaip dengia, kaip atrodo ir t.t.?

Tas pat man neaisku ir su seseliais - koks skirtumas tarp skystu ir kietu? g.gif O kaip del lupu piestuko+lupu blizgio ir lupdaziu? g.gif

Is sono atrodo, kad visu produktu poveikis vienodas, taciau tada neaisku, tai KAM reikia tiek daug visokiu skirtingu blink.gif ?..

Paaskinkit man neismanelei doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LapėSnapė @ 2009 05 21, 21:18)
Paaskinkit man neismanelei  doh.gif



O jūs nemanot, kad jei paslaitytumėte, kas šiame forume prirašyta, pasidarytų žymiai aiškiau? Čia labai daug inforamcijos, rasit atsakymus į visus savo klausimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mitsouko: 21 gegužės 2009 - 21:23
[quote=LapėSnapė,2009 05 21, 22:18]

Gal galit man, kaip visiskai naivuolei, paaiskinti, kokios skirtingu pudru savybes? Pvz. yra kremines, rutulines, mineralines, kompaktines, egipto zeme... doh.gif


Egipto zeme thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dariene @ 2009 05 21, 19:25)
as mokiausi makiazo paslapciu Latvijoje, nuostabi visaziste ir tokiu suptilybiu suzinojau. Pvz. kaip pasidaryti kasdienini naturalu makiaza. super


Gal atskleisit keletą tų paslapčių? 4u.gif
QUOTE(LapėSnapė @ 2009 05 21, 22:18)
Gal galit man, kaip visiskai naivuolei, paaiskinti, kokios skirtingu pudru savybes? Pvz. yra kremines, rutulines, mineralines, kompaktines, egipto zeme... doh.gif  Zodziu, gyva galybe! Taciau kuo jos visos skirias? Ta prasme, suprantu, kad jos skirtingos ir sudetim ir t.t., taciau kuo jos skiriasi pagal tai, kaip dengia, kaip atrodo ir t.t.?


Bandysiu trumpai paaiškint: Kreminės pudros maskuoja daugiausiai ir efektas geriausias, tačiau dienai reiktų rinktis lengvesnę, kad veidas neatrodytų kaip "nutinkuotas" smile.gif Mineralinė-tai biri pudra, kuri naudojama vietoj kreminės, ypač vasarą, kai nesinori odos apkrauti sunkiu makiažu. Rutulinės pudros- tai skaistinti veidui skirtos priemonės, jos skirtos paryškinti kai kurias veido dalis, pvz bronzinės spalvos rutulinė pudra su blizgučiais labai gražiai pabrėžia įdegį ir t.t.. Kompaktinė pudra naudojama užbaigti makiažui, jį sutvirtinti, tačiau kai kurios moterys ją naudoja vieną netgi be kreminės pudros. Egipto žemė-tamsaus atspalvio kompaktinė pudra, tačiau kiek žinau dabar jau yra ir tokių kurias galima naudoti ir su šlapia kempinėle. Tai yra visiškai natūrali pudra, tikriausiai dėl to dauguma moterų ją taip dievina. Apie ją daug pasakyti negaliu, esu šviesios odos ir EŽ nenaudoju, nes šios pudros spalva tinkama tik įdegusioms.
Tikuosi padėjau, o šiaip daugybė temų apie kosmetiką, taigi nepatingėkite paskaityti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegant: 23 gegužės 2009 - 17:41
QUOTE(Elegant @ 2009 05 23, 18:33)
Egipto žemė-tamsaus atspalvio kompaktinė pudra, tačiau kiek žinau dabar jau yra ir tokių kurias galima naudoti ir su šlapia kempinėle. Tai yra visiškai natūrali pudra, tikriausiai dėl to dauguma moterų ją taip dievina. Apie ją daug pasakyti negaliu, esu šviesios odos ir EŽ nenaudoju, nes šios pudros spalva tinkama tik įdegusioms.




Vat sitoj vietoj labai klystat 4u.gif EZ toli grazu NE naturali pudra.. paskaitykit sudeti smile.gif kitas dalykas, ji tinka ne tik idegusiai odai..reik tik moket uzsitept 4u.gif pati esu sviesios odos..ir labai graziai atrodo ir naturaliai paruduoja.. smile.gif tik nereik padaugint ir sepetuko gero reik smile.gif
Atsakyti