Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas-6

Sunreja, as manau, kad bronzantas netepamas tokiais kiekiais, kaip krempudra, ar sausa pudra, vistiek reiktu kazkokio pagrindo , cia tik mano nuomone:)
Atsakyti
Grazi lupu spalva, tik kazkaip nelabai lygiai uztepta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 11 26, 10:27)
Sunreja, as manau, kad bronzantas netepamas tokiais kiekiais, kaip krempudra, ar sausa pudra, vistiek reiktu kazkokio pagrindo , cia tik mano nuomone:)


Aisku smile.gif Bet man labai graziai veidukas issilygina su juo ir pasidengia idegiu wub.gif
Atsakyti
O stai kaip daromi makiazai zurnalu virseliams ir reklamoms cool.gif Pavaiksciokit ir po kitus lapus, ten ju 7 yra. Si "makiazo" technologija siais laikais jau yra naudojama ir prognozuojama, kad ateityje tik populiares...
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2009 11 26, 13:07)
Aisku  smile.gif  Bet man labai graziai veidukas issilygina su juo ir pasidengia idegiu  wub.gif

O pagrinda gali deti tik ant voku wink.gif
Papildyta:
F_A, as taip esu makiaza pasidarius, nufotkinau savo grimo nepagadinta veida ir "pasidaziau" virtualiai tongue.gif beveik nesiskiria nuo tikro makiazo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 11 26, 15:56)
F_A, as taip esu makiaza pasidarius, nufotkinau savo grimo nepagadinta veida ir "pasidaziau" virtualiai tongue.gif beveik nesiskiria nuo tikro makiazo smile.gif

Imesk foto, ka? bigsmile.gif Labai smalsu, kaip gavosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 11 26, 15:56)
O pagrinda gali deti tik ant voku wink.gif


Pagrinda seseliams as ir dedu tik ant voku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2009 11 25, 10:35)
As ir nesenai pradejau naudoti Urban Decay primeri seseliams, bet jo spalvyte tokia sviesi...  unsure.gif  Maciau yra dar ir kazkokia kita spalva - shimmering, tai cia jau turetu buti su zvilgesiu kazkokiu, gal kas turit?  4u.gif

Ir dar vienas klausimukas - jei as visa veida tepu su bronzine pudra ant pacio galo beveik, kada reikia tepti seselius: pries tepant bronzine pudra ar ant jos?  blush2.gif



del UD Primerio, tai ta sviesi spalvyte ant voku siaip turetu net nesimatyti, nes jis turi susigerti i voko oda ir tik suvienodinti jo spalva, o ne nuspalvinti. Naujoji "Sin" spalvyte yra svelniai rusva ir jos paskirtis yra suintensyvinti blizgiu seseliu spalva ir pati blizgejima. Beje, jei ant jo uztepsit matinius sesesiu, tai per spalva "prasimus" labai svelnus zerejimas. Pati naudoju abu, laiko abu taip pat, tik bespalvi naudoju ant viso voko, o blizguji - tik ant judancios voko dalies. Svarbiausia tiek su vienu, tiek su kitu yra nepadauginti, jo reikia labai nedaug.

del priemoniu tepimo "eiliskumo", tai as visada pirmiausia "susitvarkau" veida ir po visu pudru ant voku tepu UD primeri ir tada seselius (labai retais atvejais, kai darau ypac tamsu smoky eye, pirmiausia dazau akis, o tada veida). Jei tepsite UD ar kita seseliu pagrinda pacioj pradzioj ir ant virsaus pudruosit ir t.t., tai prie odos "prikibs" pudra, o ne seseliai.
Atsakyti
QUOTE(petite princesse @ 2009 11 26, 16:37)
del UD Primerio, tai ta sviesi spalvyte ant voku siaip turetu net nesimatyti, nes jis turi susigerti i voko oda ir tik suvienodinti jo spalva, o ne nuspalvinti. Naujoji "Sin" spalvyte yra svelniai rusva ir jos paskirtis yra suintensyvinti blizgiu seseliu spalva ir pati blizgejima. Beje, jei ant jo uztepsit matinius sesesiu, tai per spalva "prasimus" labai svelnus zerejimas. Pati naudoju abu, laiko abu taip pat, tik bespalvi naudoju ant viso voko, o blizguji - tik ant judancios voko dalies. Svarbiausia tiek su vienu, tiek su kitu yra nepadauginti, jo reikia labai nedaug.

del priemoniu tepimo "eiliskumo", tai as visada pirmiausia "susitvarkau" veida ir po visu pudru ant voku tepu UD primeri ir tada seselius (labai retais atvejais, kai darau ypac tamsu smoky eye, pirmiausia dazau akis, o tada veida). Jei tepsite UD ar kita seseliu pagrinda pacioj pradzioj ir ant virsaus pudruosit ir t.t., tai prie odos "prikibs" pudra, o ne seseliai.


Aciu uz issamu paaiskinima 4u.gif aciuks.gif

Kita karta pirksiu ta blizgu pagrinda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2009 11 26, 16:46)
Aciu uz issamu paaiskinima  4u.gif  aciuks.gif

Kita karta pirksiu ta blizgu pagrinda  ax.gif



prasom 4u.gif

siaip jei ieskot savo odos spalva atitinkancio seseliu pagrindo, pabadykit MAC Paint Pot'us. Ju yra ivairiu spalvu, tikrai atsirinksit. Kainuoja jie tikrai ne daugiau nei UD ir ipakavimas patogesnis. Pagal savo odos spalva galit rinktis pavyzdziui tarp Painterly, Bare Study ar Soft Ocre...

Marlena is makeupgeek.com savo internetineje parduotuveje turi daugumos paintpot'u meginiu (mazdaug penktadalis normalaus kiekio, uztenka 10-14ai kartu).
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti