Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas-6

man ir pagelbos reik, turiu tokias priemones: tamsiai zalsvus seselius, sviesu akiu piestuka smeliny ir nusipirkau sviesiai zalia, gal turit kokiu "vaizdiniu" ta tema, pati esu sviesi, zalsvai rudu akiu, smeline oda g.gif
Atsakyti
QUOTE(KHERERA @ 2009 03 06, 21:36)
Jei bus idomu, tai man labai patiko si makiazo pamokele 4u.gif

http://tv.delfi.lt/video/kgfoodfn/



siektiek atsilikusiai atrasysiu, bet buvo taip malonu pamatyti lietuviska pamokele.
tikrai idomiau ziureti kai viskapaaiskina,ypac gimtaja kalba thumbup.gif
kad daugiau tokiu butu ax.gif

tik lb man keistapasirode kad viska dare rankomis..nu ta prasme pudra, skaistalai.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vixenish @ 2009 05 09, 01:10)
siektiek atsilikusiai atrasysiu, bet buvo taip malonu pamatyti lietuviska pamokele.
tikrai idomiau ziureti kai viskapaaiskina,ypac gimtaja kalba  thumbup.gif
kad daugiau tokiu butu  ax.gif

tik lb man keistapasirode kad viska dare rankomis..nu ta prasme pudra, skaistalai.. blush2.gif

ir man patiko, kad viskas lietuviu kalba thumbup.gif thumbup.gif

o kodel pasirodė keistai? ax.gif
Atsakyti
as asmeniskai jau nebemoku tepti krempudros pirstais, tai nelygiai gaunasi, tai per daug uzsitepa. idealiausiausiai man - teptukas, kuri dar kartais paslapinu jei noriu kuo skaidresnio sluoksnio smile.gif o jei jau ir tada rezeliai gaunasi tai kempinele palyginu
Atsakyti
o koks yra dūmo makiažas?
Atsakyti
merginos, praktiškai pirmą kartą pabandžiau pasidažyti. Viena akis rudai, kita auksinė. nežiūrėkit į odą, pudros netepiau, tik akisVertinkit blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mandra Sandra: 09 gegužės 2009 - 14:13
abi akis padariau rudai:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 05 09, 10:33)
ir man patiko, kad viskas lietuviu kalba thumbup.gif  thumbup.gif

o kodel pasirodė keistai? ax.gif



na tiesiog maniau kadprofisionalai naudoja ar kempineles, ar teptuka..o cia su pirsteliais.ypac skaistalus.tikrai pirma karta matau toki dalyka smile.gif

Sandra, kaip pirmam kartui atrodo neblogai wink.gif tikkiek skiriasi akytes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 09, 13:25)
o koks yra dūmo makiažas?

sveika, imetu dumini makiaza user posted image

QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 09, 14:13)
merginos, praktiškai pirmą kartą pabandžiau pasidažyti. Viena akis rudai, kita auksinė. nežiūrėkit į odą, pudros netepiau, tik akisVertinkit  blush2.gif


man rodos, tu palik auksinius seselius vakarui o ne dienai, nes nelabai tinka prie odos atspalvio smile.gif ax.gif o ten kur rudi seseliai tai jau beveik smokey eyes variantas smile.gif tik apvedimo noretusi smile.gif
Atsakyti
skaitinėjau Jūsų temelę ir norėjau paklausti va kiekvienai dienai ką naudojate? Na ta prasme kaip darotės makiažą jei išvis darotės smile.gif Pvz aš dieną nebent lūpas blizgesiu patebu ir viskas 4u.gif , o jei vakare kur nors einu tai naudoju pudros šiek tiek , tušą ir vėl gi blizgesį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 05 09, 11:11)
as asmeniskai jau nebemoku tepti krempudros pirstais, tai nelygiai gaunasi, tai per daug uzsitepa. idealiausiausiai man - teptukas, kuri dar kartais paslapinu jei noriu kuo skaidresnio sluoksnio smile.gif o jei jau ir tada rezeliai gaunasi tai kempinele palyginu


As taip pat kremus, pudras tepu pirstais ax.gif O kadangi ji naudojo krepinius skaistalus tai del to taip pat tepe pirstais. Siaip dauguma visazisciu dorba pirstais ir tai neiko keista, o ir higienos atzvilgiu mes rankas pastoviai plaunam ir dezinfekuojam, o kempineles man schmoll.gif Teptukais gerai, bet man nepatogu...
Atsakyti
QUOTE(Aeterna @ 2009 05 10, 19:14)
skaitinėjau Jūsų temelę ir norėjau paklausti va kiekvienai dienai ką naudojate? Na ta prasme kaip darotės makiažą jei išvis darotės smile.gif Pvz aš dieną nebent lūpas blizgesiu patebu ir viskas 4u.gif , o jei vakare kur nors einu tai naudoju pudros šiek tiek , tušą ir vėl gi blizgesį  smile.gif

hmm as kiekvienai dienai naudoju lupu balzama arba blizgesi ir siek tiek paryskinu akies kontura imituojant blakstienu linija kadangi blakstienu pas mane nerasta..kartais bronzeriu skruostus paryskinu

QUOTE(Rykute @ 2009 05 10, 21:30)
As taip pat kremus, pudras tepu pirstais  ax.gif  O kadangi ji naudojo krepinius skaistalus tai del to taip pat tepe pirstais. Siaip dauguma visazisciu dorba pirstais ir tai neiko keista, o ir higienos atzvilgiu mes rankas pastoviai plaunam ir dezinfekuojam, o kempineles man  schmoll.gif  Teptukais gerai, bet man nepatogu...

kremus ir as tepu rankomis smile.gifo del kempineliu, jei neklystu kiekvienam klientui reiktu nauja kempinele imt, bet tada jau i bankrota galima isokt biggrin.gif pati sau tai ta pacia kempinele naudoju daug kartu tik prie naudojima isplaunu antibakteriniu muilu, taip pat ir teptuka smile.gif
Atsakyti