Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvybės draudimas

QUOTE(-Coliuke- @ 2012 05 30, 17:02)
kristteja- lyderis turejau omenyje sudarytu sutarciu ir gautu imoku prasme wink.gif
apie visu privalumus, trukumus, rizikos grupes, investavimo kryptis ir t.t.- neverta diskutuoti ir lauzyti ranku- kiekviena kompanija, kaip teigete turi ir pliusu, ir minusu wink.gif
O koki tarptautini ivertinima- reitinga turi Mandatum?
siaip idomu wink.gif

Janna- klystate. Imokos suma gali buti keiciama. Dabar mazai kas sudaro 10 metu gyvybes draudimo sutartis. Bet ir per 10 metu daug kas gali pasikeisti. Gyvybes draudimas- gyvas produktas, nereikia poliso padeti i stalciu ir issitraukti tik tada, kai jis baigiasi. Kiek kartu per visus 10 metu su jumis buvo susisiekes jusu konsultantas? wink.gif


Bet i sia situacija galima paziureti ir is kitos puses - ar butumete tuos pinigus sukaupusi, atidedama kas menesi, sakykim, po 100 Lt i stalciuka? Tikrai ne. Gyvenime nuolat pasitaiko tokiu situaciju, kai isleidziame sutaupytus pinigus ir pradedame is naujo. Todel draudimas, mano manymu, tikrai geras taupymo budas + apsauga
Papildyta:
QUOTE(-Coliuke- @ 2012 06 19, 00:22)
yra dar vienas budas, kaip nereikia sugrazinti mokesciu valstybei...
wink.gif
beje, legalus, tvarkingas,- viskas kaip priklauso smile.gif


Suintrigavote:)
Atsakyti
QUOTE(-Coliuke- @ 2012 05 30, 11:55)
Kompanija lydere siais metais- Compensa.
Ir pades, ir patars, ir gyvybes draudimas- garantuotu palukanu, viskas skaidru, viskas ant popieriaus, jokiu prognoziu neaiskiu ir smegenu plovimo.

Pati dirbu si darba, tad mielai patarsiu, pakonsultuosiu, padesiu- rasykite, kreipkites.
Visada su klientais ieskau pacio geriausio sprendimo jiems, o ne sau.
Mano ivertinimas- rekomendacijos, kurias man mielai duoda mano apdrausti klientai, siuncia pas mane savo giminaicius, draugus, pazystamus. smile.gif
Darbo- turiu daug, bet padeti kiekvienam ,kam reikia- niekada neatsisakau wink.gif
Susisiekite su manimi- suderinsime vizita jums patogiu metu- isklausyktie, ka galime jums pasiulyti- ir tada laisvai galesite pasirinkti- ko ir kiek norite.

Rytojus prasideda siandien!


Kiek teko nagrineti Compensos pasiulymus - susidaro toks ispudis kad taikomas marketinginis sprendimas kurio net konsultantai negali isaiskinti is kur imami mistiniai procentai ir kaip garantuojamos palukanos, labiausiai atkreiptinas demesys kad net ant isperkamosios vertes lapo nededami parasai ir antspaudai smile.gif na cia tik mano asmenine nuomone audituojant pasiulymus ir sutartis.

QUOTE(kristteja @ 2012 05 30, 12:43)
Lyderė kurioje vietoje? Nėra vieno geriausio draudimo. Visi turi tiek privalumų, tiek minusų. Kai kurių minusai labai ryškūs. Viskas priklauso nuo to, ko reikia klientui. O dėl kaupiamojho, tai tuos 2 proc. kuriuos dabar garantuoja kaupiamieji, tai lengva ranka galima ir investiciniame gauti. Be to, yra visada galimybė gauti daugiau, jei investuojama protingai.  Pati atstovauju Mandatum draudimą. Nors jis turi labai daug privalumų lyginant su kitom bedrovėm (apsaugų atveju, investavimo krypčių atveju), bet negaliu tvirtinti, kad jis pats geriausias. Geriausias yra tas, kuris atitinka kliento poreikius. Jei klientui rūpi apsauga, t.y. turėti draudimą nuo kuo didesnio nelaimingų atsitikimų sąrašo, Compensa tikrai nebus pats tinkamiausas. Palyginimui, Jūs draudžiate nuo 10 kritinių ligų, o Mandatum - nuo 18; pas jus 14 investicinių krypčių, Mandatum - 47; pas jus įmokos mokestis pirmais ir 2 metais po 60 proc., Mandatum pirmais - 45 proc., 2-ais - 15 proc.  Ar galite teigti, kad Compensa lyderis??  Žmonės, tikrai nėra vieno geriausio draudimo - viskas priklauso nuo to, ko Jums reikia. Save gerbiantis pardavėjas niekada nedarys taip, kaip tai daro pvz. Aviva pardavėjai. NEtaikau jiems visiems, bet su tais, su kuriais teko susidurti, tai žiauru. Net ir mane turinčią daug patirties draudime suglumino jų pardavimo būdas - labai lengvai gali pakabbinti žmogų...


Visiskai sutinku su nuomone - kad geriausias draudimas tas, kurio is tiesu reikia klientui ir kur yra aiskumas bei asmeninis konsultanto isipareigojimas palaikyti rysi su klientu ir buti atsakingu uz suteikta paslauga drinks_cheers.gif Beje siulyciau analizuojant rinka itraukti ir Metlife draudima 4u.gif (kritiniu ligu sarasas 32, administravimo mokestis 10 eur per metus, tik ten nera investiciniu draudimu, o tradiciniai su garantuotom sumom po parasu ir stabiliu virspelniu, jau nekalbu apie kompanijos dydi - ot pavariau reklamos lotuliukas.gif ). Siaip tai tie kurie nori keturgubos grazos is draudimu, siulau jiems visada versla kurti biggrin.gif draudimo paskirtis kartu su taupymu sau siek tiek kita, ir tai neturi finansiskai jaustis kiekvieno asmens gyvenime, bet tai jau aisku pagal poreiki kiekvieno.

QUOTE(nerka @ 2012 06 21, 13:56)
Prisipazinsiu, nelabai nusimanau apie draudimo rusis, todel atsidariau sia diskusija. Pries kelias dienas mane pakonsultavo vienos draudimo kompanijos atstove del kaupiamojo gyvybes draudimo. Kadangi noriu apdrausti savo vaikus nuo nelaimingu atsitikimu , viska isklausiau. Bet man tie "kaupimai" ir dar 10 metu skamba itartinai. Niekas nezino, kas per tuos 10 metu nutiks. Zodziu, abejoju kaupiamojo gyvybes draudimo tikslingumu. Geriau jau atidesiu vaikams kiekviena men. po 100 litu, o , jeigu butu imanoma, apdrausiu vaikus nuo nelaimingu atsitikimu atskirai imokejus viena imoka metams. Patarkit ar tai imanoma ir kurioje bendroveje? Kiek mazdaug kainuoja, kokios draudizamosios sumos? aciu.


Jei tikslas tik kaupti galima deti ir i kojine, ir i banka, ir investuoti. Jei tikslas - sukaupti bet kokiu atveju vaikui gyvenimo pradziai suma kuria planavote ir ne mazesne, net jei paciam kas nutiktu tada tai - kaupiamojo draudimo sritis. Juk rizika nesukaupti vaikui yra nukreipta i ta kuris kaupia - draudeja. Cia kaip minejo kolege auksciau - viskas priklauso nuo kliento poreikiu -ko jam reikia - tik tuomet zmogus buna patenkintas, o ne tada kai turi kazka kas tinka visiems ir nzn kam to reikia ax.gif Del vaiku draudimu - kokybiskiausias ir aiskaiusias traumu sarasas pagal kainos ir kokybes santyki Lietuvos draudime, bet cia keliu finansu konsultantu nuomone tik, o ne absoliuti smile.gif

QUOTE(Vasaris @ 2012 06 26, 22:15)
Bet i sia situacija galima paziureti ir is kitos puses - ar butumete tuos pinigus sukaupusi, atidedama kas menesi, sakykim, po 100 Lt i stalciuka? Tikrai ne. Gyvenime nuolat pasitaiko tokiu situaciju, kai isleidziame sutaupytus pinigus ir pradedame is naujo. Todel draudimas, mano manymu, tikrai geras taupymo budas + apsaugaPapildyta:
Suintrigavote:)



Visiskai sutinku ir tai tik papildo mano asmenini poziuri - kad kiekvienam zmogui savi poreikiai (vienam apsauga nuo saves, kitam - kaupti kojineje) ir kad niekada nereikia moketi uz tai ko tau nereikia, net jei tai tobulas produktas, bet kai zinai kad tau reikia to ir ne kito daikto ar siuo atveju draudimo - perki ir lieki patenkintas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ezokvantė: 01 liepos 2012 - 20:00
QUOTE(janna @ 2012 05 30, 13:08)
Kadangi esu net ir ismoka gavusi, pasibaigus draudimo sutarciai, tai galiu pasidalinti siokia tokia patirtim, kuri mane  ne ytin maloniai nustebino.

Kaupiamasis gyvybes draudimas. Trukme 10metu. Imokos dydis  - maksimali suma, atsiimant maksimalia mokesciu lengvata ( pradeta buvo kai dar atskaitymai vyko , berots, nuo 33proc). Inasas - metinis vienkartinis.

1. Atsiemiau visus kiek inesiau. Bet tai tarsi ir tapymas.
2.Painaudojau mokesciu lengvata, betsioje vietoje didesnis valstybes nuopelnas nei draudimo kompanijos.
3. Pelnas plius virspelnis, standartinis, kuris  per 10metu sudare viso labo100EUR.
Tai va sioje vietoje -juokas per asaras! Aisku niekas nesitikejo uzdirbti milijono. Na bet si suma man pasirode ganetinai juokinga.
O jei dar ivertinus infliacja.... tai norisi saukt is apmaudo.

Tad pasirasant kaupiamaji gyvybes draudima tokio stebuko kuris yra deklaruojamas  tiketis neverta (nebent ivykus draudiminiam ivykiui).
Pasirasius sutarti draudimo kompanija maziausiai domina infliacija (vienais metais inasas nesudarys dideliu problemu, kitais gi, soktelejus infiacijai - tai gali buti gana skausminga).  Tuo tarpu ismokos lieka tos pacios, suma nekintama.


Dovanokit uz smalsuma, idomu tik ar ne Ergo sutartis pas Jus buvo? virspelniai labai priklauso nuo kompanijos dydzio ir investavimo krypciu, net jei tai yra tradicinis kaupiamasis gyvybes draudimas su garantuota suma, kuo didesnis kapitalas bendroves - tuo didesne graza generuojant pinigus ax.gif atitinkamai ir klientu virspelniai, juk jokia draudimoi bendrive nera labdaros ogranizacija turbut bigsmile.gif be to sitoje vietoje atsirandantys GD bankuose su garantuotom sumom daznai pamirsta pamineti kad is ju iskaitomi ir adminsitraciniai mokesciai..

QUOTE(izita @ 2012 06 12, 13:56)
siek tiek netikslus pasakymas, susigrazinto pajamu mokescio nereiks sumoketi valstybei, jei esi iki 26 metu amziaus, arba sei daugiau kaip 55 metu. visais kitais atvejais reiks sumoketi susigrazinta pajamu mokesti. jei esi daugiau kaip 55 metu, tai nutraukti gali ir po 5 metu kaupimo...
Musu valstybe lengvatas taiko tik jauniems ir pensininkams.
Del to sudarydami GD sutartis perspejam klienta, kad geriau draustis bent iki 55 metu, nes tuomet mokesciu nereiks moketi


Nebutinai draustis bent iki 55 metu, nes naudos gaveja sutarties pabaigai gali keisti, pvz i vaika, kuris neturi 26 metu. Tokiu atveju gali drausdis kad ir 10 metu, jei sutarties pabaigai tau butu net 40 ar 50 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lioncik @ 2012 05 30, 07:51)
Sveiki. Nuo 2011 metu rugsejo men. apdradziau savo 2 sunus Aviva draudime. Nes pries tai vyresnisis turejo kojos trauma. uz 2 vaikus moku 256 lt per men. Kovo men vel atsitiko nelaime. Issuko antros kojos keliena. Kadangi jau buvome apdrausti iskart kreipiausi. Kai atlikome visus tirymus nusiunte musu lygos istorija ir po dvieju savaiciu gavome ismoka-3000 lt. Net nesitikejau tokiai sumai. Be jokiu problemu. Pagal savo pavyzdi pasakysiu. kad rimta irpatikima kompanija.


labai idomei surasyta, kadangi uz issukimus, isnarinimus ir pan. yra kiek mazesnis ismokos procentas. na nebent jau apdrausta labai didele traumu suma.
dar jei ta suma butu ismoketa uz luzi tai galeciau pilnai patiketi. pati esu apdraudusi dukra traumu suma 20000lt moku per menesi 70lt ir uz rankos luzi gavau 2000lt. cia tai yra realu, bet uz issukta keleni...nebent sakau didele traumu suma vos ne 100000 doh.gif kadangi dazniausiai draudimo bendroves uz isnarinimus, patempimus ir visa kita kas nera luzis sumoka 2-3% draudimo sumos.
Atsakyti
Sveiki,
vyras apsidraudes kaupiamuoju draudimu ir visa seima nuo nelaimingu atsitikimu. Ziema vyras turejo kojos trauma, atliktas magnetinis rezonansas, nustatyta diagnoze ir paskirta operacija. Nusiuntem draudimui visus dokumentus ir gaunam atsakyma, kad draudimas nebus ismoketas. Kadangi daugiau kaip pries metus, iki apsidraudimo, vyras buvo pas gydytoja del kojos skausmo. Ligos istorijoje tada buvo parasyta, kad nestabilus kelias, jokiu konkreciu diagnoziu daugiau nera irasyta. Draudike aiskina, kad is poliklinikos gavo duomenis, kad tada(daugiau nei pries metus) buvo nustatyta diagnoze butent tokia pati kaip dabar. Nors gydytojai aiskina, kad neimanoma nustatyti tokios diagnozes plika akim, butinas magnetinis rezonansas. Dabar vyskta tampymaisi, draudike aiskina is savo varpines, gydytojai, kad tai absoliutus issisukinejimas ir nenoras ismoketi draudimo.
Klausimas toks: ar gali neismoketi draudimo, jeigu buvo vizitas pas chirurga, bet jokiu konkreciu diagnoziu nebuvo nustatyta?
Jeigu draudeja butu aiskinus, kad neismoka vien del to, kad buvo tas vizitas, kad del kokiu nors prielaidu neismokejo, gal dar patikeciau. Bet mane siutina, kad ji akivaizdziai meluoja, aiskindama, kad tada buvo nustatyta diagnoze, lygiai tokia pati kokia kokia yra dabar. Nors patys matem irasa kortelej, nera jokiu jokiu diagnoziu.
Kaip elgtis toliau tokioj situacijoj?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(JViktorija @ 2012 08 02, 13:35)
Sveiki,
vyras apsidraudes kaupiamuoju draudimu ir visa seima nuo nelaimingu atsitikimu. Ziema vyras turejo kojos trauma, atliktas magnetinis rezonansas, nustatyta diagnoze ir paskirta operacija. Nusiuntem draudimui visus dokumentus ir gaunam atsakyma, kad draudimas nebus ismoketas. Kadangi daugiau kaip pries metus, iki apsidraudimo, vyras buvo pas gydytoja del kojos skausmo. Ligos istorijoje tada buvo parasyta, kad nestabilus kelias, jokiu konkreciu diagnoziu daugiau nera irasyta. Draudike aiskina, kad is poliklinikos gavo duomenis, kad tada(daugiau nei pries metus)  buvo nustatyta diagnoze butent tokia pati kaip dabar. Nors gydytojai aiskina, kad neimanoma nustatyti tokios diagnozes plika akim, butinas magnetinis rezonansas. Dabar vyskta tampymaisi, draudike aiskina is savo varpines, gydytojai, kad tai absoliutus issisukinejimas ir nenoras ismoketi draudimo.
Klausimas toks: ar gali neismoketi draudimo, jeigu buvo vizitas pas chirurga, bet jokiu konkreciu diagnoziu nebuvo nustatyta?
Jeigu draudeja butu aiskinus, kad neismoka vien del to, kad buvo tas vizitas, kad del kokiu nors prielaidu neismokejo,  gal dar patikeciau. Bet mane siutina, kad ji akivaizdziai meluoja, aiskindama, kad tada buvo nustatyta diagnoze, lygiai tokia pati kokia kokia yra dabar. Nors patys matem irasa kortelej, nera jokiu jokiu diagnoziu.
Kaip elgtis toliau tokioj situacijoj?
Aciu


Labai sunku komentuoti Jusu situacija nematant dokumentu ir nezinant koks draudimas,t.y. taisykliu, isimciu ir pan. Klausimas - ar pries pasirasant sutarti pildete sveikatos lapa ir jei taip ar jame nurodete buvusia trauma? galu gale jei nesutinkate - privaloma medicinine apziura su draudimo istaiga pasirasiusioje medicinos istaigoje, arba jei ir ten nesutiktumete su rezultatais, tada jau savo saskaita kreipkites i nepriklausomus medikus ir gincykite. Kito varianto nematau, taciau kaip minejau nemacius dokumentu ir situacijos nezinant is arti, juolab koks draudimas - sunku komentuoti... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ezokvantė: 07 rugpjūčio 2012 - 06:49
[COLOR=red]Sveikos mamytes,

pritariu kas sakot, kad geriausias draudimas kiekvienam yra toks kokio jam labiausiai reikia, vienam studiju kaupiamasis, kitam gyvybes rizikos ir t.t. manau svarbiausia kad renkantis kompanija su jumis bendrautu paprastai, nuosirdziai ir viska iki smulkmenu isaiskintu. Visos kompanijos turi ka pasiulyti bet tik aiskinantis ir bendraujant su konsultantu paaiskeja ko jums reikia is tikruju ir kas gali tai pasiulyti. Man paciai daug draudimo rusiu atrode man visai nereikalingos kol apie jas zinojau mazai, o kai suzinojau daugiau atsirado ir susidomejimas ir noras sudaryti sutarti. Galiu rekomenduoti Ergo konsultante jei kam aktualu rasykite, tai mano manymu viena patikimiausiu bendroviu Lietuvoje.
Atsakyti
Lenda pas mane pastoviai Compensos ir kiti panasus veikejai, siuncia simpatiksas paneles.... Bet niekas nesugeba man isaiskinti to draudimo naudos. Kaip beskaiciuociau, bet pigiau gaunasi tuos pinigus investuot i NT ir reikalui esant isigrynint, nei tuot valdyt kokiem nors tarpininkam, kurie vistiek tuos pinigus kur nors investuoja, tik dar savo agenturinius pasiima.
Atsakyti
QUOTE(Apollo @ 2012 08 07, 17:55)
Lenda pas mane pastoviai Compensos ir kiti panasus veikejai, siuncia simpatiksas paneles.... Bet niekas nesugeba man isaiskinti to draudimo naudos. Kaip beskaiciuociau, bet pigiau gaunasi tuos pinigus investuot i NT ir reikalui esant isigrynint, nei tuot valdyt kokiem nors tarpininkam, kurie vistiek tuos pinigus kur nors investuoja, tik dar savo agenturinius pasiima.


O kas Jums yra nauda?
Atsakyti
Jei ka nors domina galeciau placiau papasakoti apie gyvybes draudima ir parinkti Jums naudingiausia varianta, nes bendraujama su visomis kompanijomis, kurios uzsiima gyvybes draudimu.
Atsakyti
Matot kaip su tuo gyvybes draudimu. Uzdirbt milijonu is jo tikrai neuzdirbsi, cia faktas. Nebent pasiimsi investicini draudima, tada su juo pastoviai dirbsi visa sutarties laikotarpi, tada gal ir uzdirbsi daug. Bet kaip ten bebutu, paimkit kad ir ta kaupiamaji draudima. Jus gi jei dirbat susigrazinat 15% nuo imoketos sumos. Tai reiskia, kad jus jau gaunat 15% graza. Kokia kojine jum atiduos tiek pinigu? As pati apsidraudus. Aisku susimoku ta 100 lt (kas man yra tikrai nemazai), bet tai bent jau jauciuosi ramiai dviraciu vazinedama, kad jei kas atsitiks, gausiu ismoka smile.gif o ir pensijoj kazka turesiu. O del to, kad daug kas gali atsitikt per sutarties laikotarpi. Nu *****, taip staigiai nei ta infliacija auga nei kas. Pamatysiu, kad nekazkas darosi su musu ekonomika, paimsiu, pasinaudosiu islygom, nutrauksiu ta sutarti ir pasiimsiu pinigus. O kitaip tai isvis nieko neprisiversciau taupyt.
Atsakyti
QUOTE(Ezokvantė @ 2012 08 08, 07:46)
O kas Jums yra nauda?



Matot kame yra problema su NT. Pinigų iš NT taip greitai neišsigryninsi. Pažiūrėkit, vien butą išnuomot kartais trunka kelis mėnesius, o jeigu norit parduot nekilnojamą turtą, tai kartais tenka palaukt ir metus. Aišku, galima ir greičiau, bet tada kaži ar kaina už kurią parduosit nekilnojamą turtą bus geriausia.
Atsakyti