Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvybės draudimas

QUOTE(pumpurelis.indra @ 2012 10 04, 16:45)
na kiek esu susidūrus su bankų draudimais tai jie nėra pelningi. Nes bankam tas nėra pagrindinė veikla. Ištikrųjų draugė viena buvo nuėjus pas vieną konsultantą iš Compensos, tai sakė paaiškino jai viską normaliai, tai nors tikrą vaizdą apie draudimą susidarė. Aš ir pati prieš drausdamasi, keliose įmonėse buvau, tai pas visus savi niuansai biggrin.gif bet pas Compensą tie niuansai tokie normaliausi atrodo smile.gif na bent jau man, aišku čia pilna ir kitokių nuomonių smile.gif


Baikit varyt nesamones ir varyt vienas ant kito,kas cia noridarytis draudima,tai galiu pakomentuoti taip,kad sitame forume patys agentai sedi ir vieni ant kitu varo.
Gerb. brokeriai,turekit sazines , neklaidinkit zmoniu, otiems kas domisi draudimu,patarciau susitikti su visomis gyv. draudimo kompaniju imonemis , isklausyti pasiulymus ir patiems daryti isvadas.
Visos draudimo kompanijis privalo pateikti savo klientui pilna informacija,arba duoti pasiskaityti taisykles pries apdraudziant.
Atsakyti
QUOTE(JVC @ 2012 10 04, 16:24)
Baikit varyt nesamones ir varyt vienas ant kito,kas cia noridarytis draudima,tai galiu pakomentuoti taip,kad sitame forume patys agentai sedi ir vieni ant kitu varo.
Gerb. brokeriai,turekit sazines , neklaidinkit zmoniu, otiems kas domisi draudimu,patarciau susitikti su visomis gyv. draudimo kompaniju imonemis , isklausyti pasiulymus ir patiems daryti isvadas.
Visos draudimo kompanijis privalo pateikti savo klientui pilna informacija,arba duoti pasiskaityti taisykles pries apdraudziant.


biggrin.gif aš net polisą pasirašius neskaičiau visų taisyklių nuo A iki Z smile.gif
Atsakyti
Žiūrinėju aptarnavimo mokesčius. Man mokesčiai atrodo grobuoniški - sumoki 100, nuskaičiuoja per mėnesį - 9,50 Lt.

https://ib.swedbank....ainynas_svf.pdf
Atsakyti
QUOTE(pumpurelis.indra @ 2012 10 04, 14:45)
na kiek esu susidūrus su bankų draudimais tai jie nėra pelningi. Nes bankam tas nėra pagrindinė veikla.

drįsčiau paprieštarauti, jei kalba eina apie investicinius draudimus - bankas bet kokiu atveju investuoja - ir indėlius, ir draudimo įmokas ir t.t. Taip, kad čia pagrindinis Compensos argumentas, kai nueini pas juos pasikonsultuoti. Tiek draudimo įmonės, tiek bankai turi savo darbuotojus, kurie dirba su investavimais. Pats draudimo faktas taip, bankui tai papildoma veikla, kaip ir pensijų kaupimas, studijų draudimas ir t.t.
P.S. aš nei bankininkė, nei draudimo agentė smile.gif tiesiog prieš metus rinkomės gyvybės draudimą gana atsakingai - daug kur buvom konsultuotis, daug skaičiau ir t.t. pasirinkau, kas man atrodė geriausia, nors kitiems čia (t.y. forume) atrodo blogas pasirinkimas smile.gif Kol kas nesigailiu, kaip bus toliau parodys gyvenimas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(JVC @ 2012 10 04, 15:24)
Baikit varyt nesamones ir varyt vienas ant kito,kas cia noridarytis draudima,tai galiu pakomentuoti taip,kad sitame forume patys agentai sedi ir vieni ant kitu varo.
Gerb. brokeriai,turekit sazines , neklaidinkit zmoniu, otiems kas domisi draudimu,patarciau susitikti su visomis gyv. draudimo kompaniju imonemis , isklausyti pasiulymus ir patiems daryti isvadas.
Visos draudimo kompanijis privalo pateikti savo klientui pilna informacija,arba duoti pasiskaityti taisykles pries apdraudziant.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes turime Swedbanke kaupiamaji vaiko fonda,esam labai labai patenkinti,nes viskas aisku ir paprasta,o svarbiausia garantija,kad nebus nuostolio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ligituka @ 2012 10 08, 16:40)
Mes turime Swedbanke kaupiamaji vaiko fonda,esam labai labai patenkinti,nes viskas aisku ir paprasta,o svarbiausia garantija,kad nebus nuostolio  thumbup.gif



Domejosi mano drauge swede vaiku kaupiamuoju, tai siaip sake nieko stebuklingo. Pries tai Compensoj buvo, tai sake Compensoj geriau kaupiasi smile.gif nu bet aisku, vel visi puls kad giriu cia Compensa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ligituka @ 2012 10 08, 16:40)
Mes turime Swedbanke kaupiamaji vaiko fonda,esam labai labai patenkinti,nes viskas aisku ir paprasta,o svarbiausia garantija,kad nebus nuostolio  thumbup.gif

Labai idomu, kokia garantija jums suteikia bankas?
Kiek man zinoma, bankai siulo investicini kaupiamaji draudima, kur visa rizika tenka paciam zmogui wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2012 10 11, 17:56)
Labai idomu, kokia garantija jums suteikia bankas?
Kiek man zinoma, bankai siulo investicini kaupiamaji draudima, kur visa rizika tenka paciam zmogui wink.gif


o kuo blogai, kad visa rizika tenka žmogui? Juk jau ne kartą kalbėta, kad galima pasirinkti kryptis, kurios yra saugios, nepasižymi dideliais svyravimais arba jų išvis nėra. KAupiamieji garantuoja vos 2-3 proc. Tai nėra pakankama grąža, kad bent mokesčius padengtų. Jei kalbėsime apie investicinius su rizikingomis kryptimis, tada šiek tiek kitaip gali būti. Bet juk čia ne investicinio draudimo blogybė, o konsultanto, kuris neišsiaiškinęs jūsų rizikos tolerancijos, investavimo žinių ir patirties sudarė per daug rizikingą investavimo planą. Žmonės, nesibaiminkite tų investicinių draudimų, jie labai geri, tik reikia tinkamai viską sudėlioti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristteja: 12 spalio 2012 - 07:34
QUOTE(kristteja @ 2012 10 12, 08:32)
o kuo blogai, kad visa rizika tenka žmogui? Juk jau ne kartą kalbėta, kad galima pasirinkti kryptis, kurios yra saugios, nepasižymi dideliais svyravimais arba jų išvis nėra. KAupiamieji garantuoja vos 2-3 proc. Tai nėra pakankama grąža, kad bent mokesčius padengtų. Jei kalbėsime apie investicinius su rizikingomis kryptimis, tada šiek tiek kitaip gali būti. Bet juk čia ne investicinio draudimo blogybė, o konsultanto, kuris neišsiaiškinęs jūsų rizikos tolerancijos, investavimo žinių ir patirties sudarė per daug rizikingą investavimo planą. Žmonės, nesibaiminkite tų investicinių draudimų, jie labai geri, tik reikia tinkamai viską sudėlioti mirksiukas.gif


masems yra blogai. Tik vienetai yra zmoniu, kurie supranta, kas is tikro yra investavimas ir patys gali tas kryptis valdyti, susigaudyti, laiku ir tinkamai reaguoti. Ir deja, kaip bebutu gaila, vis dar yra per daug nevykusiu konsultantu, kuriems nauda sau yra visu svarbiausia....

Cia yra mano nuomone. Ne visiems tinka investicinis draudimas. As nesakau, kad jis isvis yra blogis. BET rinktis kiekvienas turi tikrai atsakingai.
Pvz yra kompanija, kuri pries sudarydama investicini draudima zmogui pries tai atlieka testa- kokios jo investavimo zinios- jei jos nulines arba labai zemo lygio- tada investicinis draudimas nesudaromas. Manau, elgiasi atsakingai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dinka*: 12 spalio 2012 - 10:04
QUOTE(Dinka* @ 2012 10 12, 11:03)
Pvz yra kompanija, kuri pries sudarydama investicini draudima zmogui pries tai atlieka testa- kokios jo investavimo zinios- jei jos nulines arba labai zemo lygio- tada investicinis draudimas nesudaromas. Manau, elgiasi atsakingai.



neudaromas, nes dauguma gyvybes draudimo bendrovių turi per mažai krypčių, kad galėtų pasiūlyti saugiai ir taip, kad nereikėtų jokio valdymo smile.gif bet yra dar bendrovių, kurios turi ilgą inv. fondų sąrašą. yra krypčių, tinkančių visoms rinkos situacijoms. be to, kaip minėjau, jau yra bendrovė, teikianti nemokama investicijų valdymo paslaugą. tai didele nauda zmogui, nenusimananciam investicijose ir norinciam sukaupti daugiau, nei gali pasiulyti paprasti kaupiamieji mirksiukas.gif

juk kaupiamasis ir investicinis draudimai yra visiskai tas pats, tik kaupiamojo atveju bendrove garantuoja tam tikras mažas palukanas, o sau 97 proc. atveju pasiima didesne dali investicines gražos...
Atsakyti
QUOTE(kristteja @ 2012 10 12, 11:08)
neudaromas, nes dauguma gyvybes draudimo bendrovių turi per mažai krypčių, kad galėtų pasiūlyti saugiai ir taip, kad nereikėtų jokio valdymo smile.gif  bet yra dar bendrovių, kurios turi ilgą inv. fondų sąrašą. yra krypčių, tinkančių visoms rinkos situacijoms. be to, kaip minėjau, jau yra bendrovė, teikianti nemokama investicijų valdymo paslaugą. tai didele nauda zmogui, nenusimananciam investicijose ir norinciam sukaupti daugiau, nei gali pasiulyti paprasti kaupiamieji mirksiukas.gif

juk kaupiamasis ir investicinis draudimai yra visiskai tas pats, tik kaupiamojo atveju bendrove garantuoja tam tikras mažas palukanas, o sau 97 proc. atveju pasiima didesne dali investicines gražos...


nemanau kad saraso ilgis turi itakos zmogui, kuris neturi patirties bei reikiamu ziniu, kad savo fondus teisingai ir kryptingai valdytu smile.gif
Kiekvienoje bendroveje dirba atsakingi asmenys uz investavima. Tai visiems teikiama nemokamai pasirasius sutarti.
Tai cia gaunasi sviestas sviestuotas mano manymu :)Niekas kitas nebus labiau suinteresuotas sukaupti atitinkama finansine nauda, nei pats asmeniskai. O kai tai daro bendroves, ar mokamai, ar nemokamai- darbuotojai gauna atlygi, tai ju darbas. Ir nuo ju kiekvieno jau pirklauso, kiek jis saziningai atsidaves darbui, kokia jo patirtis ir t.t.

Su jumis diskutuoju ne todel, kad irodyciau, jog investicinis yra blogai, o kaupiamasis yra gerai. Jokiu budu. Abu budai yra geri, ir tinka tikrai ne kiekvienam. Juk zmones skirtingi, skirtingi ju poreikiai wink.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2012 10 12, 11:50)
nemanau kad saraso ilgis turi itakos zmogui, kuris neturi patirties bei reikiamu ziniu, kad savo fondus teisingai ir kryptingai valdytu smile.gif
Kiekvienoje bendroveje dirba atsakingi asmenys uz investavima. Tai visiems teikiama nemokamai pasirasius sutarti.
Tai cia gaunasi sviestas sviestuotas mano manymu :)Niekas kitas nebus labiau suinteresuotas sukaupti atitinkama finansine nauda, nei pats asmeniskai. O kai tai daro bendroves, ar mokamai, ar nemokamai- darbuotojai gauna atlygi, tai ju darbas. Ir nuo ju kiekvieno jau pirklauso, kiek jis saziningai atsidaves darbui, kokia jo patirtis ir t.t.

Su jumis diskutuoju ne todel, kad irodyciau, jog investicinis yra blogai, o kaupiamasis yra gerai. Jokiu budu. Abu budai yra geri, ir tinka tikrai ne kiekvienam. Juk zmones skirtingi, skirtingi ju poreikiai wink.gif
4u.gif



Jūs turbūt nesupratote, kas yra valdymo paslauga ax.gif Tai ne šiaip konsultanto paslauga ar patarimas ką ir kaip keisti, o profesionalaus fondu valdytojo, kasdien stebincio rinkas ir tikrai ismanancio savo darba paslauga. Šiaip įprastai tokios paslaugos yra mokamos ir ne taip jau mažai ax.gif Ką keisti, į ką, kada ir t.t. sprendžia ne žmogus, ne konsultantas ar koks draudimo brokeris, o profesionalas. Žinoma, žmogaus rizikos profilio nustatymas čia yra būtinas. Žmogui parenkamas jo riziką atitinkantis portfelis, o ką daryti to portfelio viduje nuspręs valdytojas. Visi portfeliai remiasi absoliučios grąžos strategija smile.gif
Atsakyti