Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvybės draudimas

QUOTE(JViktorija @ 2012 08 02, 13:35)
Sveiki,
vyras apsidraudes kaupiamuoju draudimu ir visa seima nuo nelaimingu atsitikimu. Ziema vyras turejo kojos trauma, atliktas magnetinis rezonansas, nustatyta diagnoze ir paskirta operacija. Nusiuntem draudimui visus dokumentus ir gaunam atsakyma, kad draudimas nebus ismoketas. Kadangi daugiau kaip pries metus, iki apsidraudimo, vyras buvo pas gydytoja del kojos skausmo. Ligos istorijoje tada buvo parasyta, kad nestabilus kelias, jokiu


pas mus panaši situacija viską normaliai mokėjo, bet jau po operacijos. gal ne taip supratot? nors iš tikro jei jums tada jau nustatė tą pačią diagnozė kaip ir dabar, tai tikai keista, nes mums pirmuosius kartus kreipiantis tiesiog neteisingai diagnozavo.

o kad buvo nustatyta diagnozė, jie negali meluot, viskas poliklinikos dokumentuose. kiekvieną kartą konsultuojant gydytojas įrašo kokį nors kodą, tai gal jei ir sutampa Jūsų atveju.
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2012 09 10, 23:25)
pas mus panaši situacija viską normaliai mokėjo, bet jau po operacijos. gal ne taip supratot? nors iš tikro jei jums tada jau nustatė tą pačią diagnozė kaip ir dabar, tai tikai keista, nes mums pirmuosius kartus kreipiantis tiesiog neteisingai diagnozavo.

o kad buvo nustatyta diagnozė, jie negali meluot, viskas poliklinikos dokumentuose. kiekvieną kartą konsultuojant gydytojas įrašo kokį nors kodą, tai gal jei ir sutampa Jūsų atveju.


Šiaip daug kas priklauso nuo to, kokioj įmonėj draudžiatės. Įvairios įmonės skirtingai traktuoja panašius atvejus. Šiaip prieš draudžiantis reikia labai gerai išsiklausinėt draudimo kompanijos žmogaus apie tokius dalykus.
Atsakyti
QUOTE(gggiedr @ 2012 09 13, 14:04)
Šiaip daug kas priklauso nuo to, kokioj įmonėj draudžiatės. Įvairios įmonės skirtingai traktuoja panašius atvejus. Šiaip prieš draudžiantis reikia labai gerai išsiklausinėt draudimo kompanijos žmogaus apie tokius dalykus.


na, taip, pritariu... tas tiesa, jei jau tiap įrašyta sąlygose, tai jau mes pasirašėm po jom.

čia dar galvoju galėjo pripašyti senatį, kad per vėlai kreipėsi, reikėjo po pirmojo...
Atsakyti
[QUOTE]

Galėjo aišku. Šiaip apskritai, jei turit savo konsultantą, tai geriausia iškart jam skambint, vos tik įvykiui atsitikus smile.gif pirmas skambutis greitajai, antras konsultantui smile.gif tokiu atveju, jie nemažai gali pagelbėt. Aišku jei konsultantai profesionalūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gggiedr @ 2012 09 13, 14:04)
Šiaip daug kas priklauso nuo to, kokioj įmonėj draudžiatės. Įvairios įmonės skirtingai traktuoja panašius atvejus. Šiaip prieš draudžiantis reikia labai gerai išsiklausinėt draudimo kompanijos žmogaus apie tokius dalykus.


Labai daznai pries draudziantis zadami kalnai, draudziantis retas kuris gilinasi i sutarties vingrybes.
Atsakyti
QUOTE(rausvakase @ 2012 09 16, 12:10)
Labai daznai pries draudziantis zadami kalnai, draudziantis retas kuris gilinasi i sutarties vingrybes.


Be abejo, šiaip aš toj pačioj Compensoj buvau konsultacijose pas tris skirtingus konsultantus. Ir būtent pas trečią sužinojau apie visas išlygas, visokias grėsmes kurios gali būt ir panašiai, vat tas man patiko ištikrųjų.
Atsakyti
O gal galit kasnors parekomenduot kokį konsultantą? kuris normaliai viską paaiškintų. Draugė mano nori draustis, o ta konsultantė, pas kurią aš apsidraudžiau nebedirba draudime.
Atsakyti
QUOTE(rausvakase @ 2012 09 16, 12:10)
Labai daznai pries draudziantis zadami kalnai, draudziantis retas kuris gilinasi i sutarties vingrybes.


bekit kuo toliau nuo tu, kurie zada aukso kalnus smile.gif

QUOTE(gggiedr @ 2012 09 17, 09:55)
Be abejo, šiaip aš toj pačioj Compensoj buvau konsultacijose pas tris skirtingus konsultantus. Ir būtent pas trečią sužinojau apie visas išlygas, visokias grėsmes kurios gali būt ir panašiai, vat tas man patiko ištikrųjų.


kiekvienas konsultantas (neprofesionalas) gali interpretuoti savaip, kad tik pritraukti zmogu pas save. Tai neprofesionalu, neteisinga.
Privalo buti suteikta kvalifikuota, teisinga ir issami informacija- kas tai yra, ka jus uz tai gaunate, ko galite tiketis ir t.t. ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niktė: 04 spalio 2012 - 14:31
Pas mus su SEB investinciniu kaupiamoju draudimu prastai. Per krizes labai nukentejom, dabar draudimas isaldytas, bet nuostoliai kas metus dideli. Eisiu rytoj paziuret kas ten ir ka daryti - nutraukti, nutraukit kai bus 10 metu ar pakeisti i kaupiamaji, ar padaryti tiesiog sakaitas vaikams......
Nebenoriu to draudimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2012 10 04, 12:13)
Jei neturite puikiu investavimo ziniu ir patirties, jei jusu seimoje tai pirmasis ilgalaikis kaupiamasis isipareigojimas- rinkites TIK garantuotu palukanu gyvybes draudima. 4u:



Noriu jums šioje vietoje stipriai paprieštaruti smile.gif Investicinis daug geriau nei kaupiamais. Tuos kelis proc., kuriuos garantuoja kaupiamieji, lengva ranka galime gauti investiciniame draudime. Tik reikia kryptis saugesnes pasirinti. Sutinku, kad neturinčiam žinių ar laiko šioje srityje yra šiek tiek kebliau, bet Mandatum Life ką tik rinkai pristatė unikalią paslaugą - NEMOKAMĄ INVESTICIJŲ VALDYMO PASLAUGĄ. Prieš sudarant sutartį nustatomas žmogaus rizikos profelis ir pasiūlomas vienas iš 5 investavimo portfelių. Ką ir kaip daryti kiekvieno portfelio viduje sprendžia profesionalus valdytojas. Tuo tarpu žmogus mėnesio pabaigoje tik informuojamas SMS žinute ir el.paštu apie rinkos pokyčius ir atliktus portfelio pakeitimus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niktė: 05 spalio 2012 - 06:52
Visai man apsukote galva biggrin.gif
raportuosiu rytoj, kokius man aukso kalnus pazades SEB. As aisku jais netikesiu - tada ir matysim ka toliau daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2012 10 04, 15:03)
Visai man apsukote galva  biggrin.gif
raportuosiu rytoj, kokius man aukso kalnus pazades SEB. As aisku jais netikesiu - tada ir matysim ka toliau daryti  mirksiukas.gif



na kiek esu susidūrus su bankų draudimais tai jie nėra pelningi. Nes bankam tas nėra pagrindinė veikla. Ištikrųjų draugė viena buvo nuėjus pas vieną konsultantą iš Compensos, tai sakė paaiškino jai viską normaliai, tai nors tikrą vaizdą apie draudimą susidarė. Aš ir pati prieš drausdamasi, keliose įmonėse buvau, tai pas visus savi niuansai biggrin.gif bet pas Compensą tie niuansai tokie normaliausi atrodo smile.gif na bent jau man, aišku čia pilna ir kitokių nuomonių smile.gif
Atsakyti