Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(DeeDee @ 2009 03 23, 15:37)
kiek atmintis neša apie kalbamas foto, mano akimis žiūrint, visai tiko. Šiuo metu tyrinėju vazonų ir lovelių "reklamines" foto, daug puošybos elementų yra, ir tie patys kaspinai yra, tik jie ne bantukais rišami, o tiesiog "palaidais" galais, kad plaikstytųsi vėjuje. Gražu, kuomet viskas suderinta ir neperkrauta smile.gif

siaip jau nesistengiau daryt, kad bjauriai atrodytu tongue.gif , na dziuto ar zoliu kaspinai, linines virves tinkamoj aplinkoj vaizdo tikrai negadina, bet as jau aptingau su tom dekoracijom, dabar man geriau isvaizdus augalas arba vazonas, kuriam nebereiketu kaspinu biggrin.gif . Nesakau, kad ju niekad pas mane nebus, nes dazniausiai gavus dovanu kokia gausiai dekoruota puokste ar vazonine kompozicija, ju neismetu - ikisu dar kur kitur gyvenimo pailginimui...
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2009 03 23, 15:26)
gal as saviski kukmedi ribosiu i rutuli bigsmile.gif
ar tiktu rutulys? atkartotu puskiparisi  g.gif :
kada cia genet ji geriausia pradet? g.gif [iki siol genejau tiek, kad nebutu per platus]

Mano subjektyvia nuomone, ten rutulio forma žiūrėtųsi smile.gif Dėl genėjimo galiu pasakyt tik iš "bendrų" taisyklių - spygliuočiai genimi vasarą, ne pavasarį. O kukmedis patvirtina šią taisyklę ar yra išimtis iš jos, aš nežinau... O pas Tave kukmedis paprastas, ar toks "vazos" formos, kai vidurys tuščias, o šakos iš šonų kyla aukštyn (foto nelabai matosi)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlio smiltelė: 23 kovo 2009 - 17:36
miniatiūrinis gyvenimas vazonuose wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 23, 18:30)

as jau,tundra,norejau saukt,kad man reikia tokio ala varinio karucio,tik laiku susipratau,kad jis tokis labai mazas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 23, 17:30)

cia butu gera ideja vaikams toki miniatiuru soda irengti - galetu rupintis "savo kiemu" ir mokytis priziureti augalus.
Papildyta:
QUOTE(rozamunda @ 2009 03 23, 18:37)
as jau,tundra,norejau saukt,kad man reikia tokio ala varinio karucio,tik laiku susipratau,kad jis tokis labai mazas blush2.gif

as turiu toki a la medini - nereikia lotuliukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2009 03 22, 12:37)
Šįryt vyturiuką girdėjau  wub.gif  wub.gif  wub.gif

O aš jau seniai ir gerves, ir vyturiuką, ir varnėnus ir pempes girdėjau ax.gif Kai sėdžiu nuo ryto iki vakaro šiltnamyje, tai išgirstu vos parskridusius paukštelius thumbup.gif Tik gaila, kad už lango oras kaip žiemą unsure.gif
Atsakyti
kadangi pas mus ir dabar sninga, tai turiu klausimą - ką veiki šiltnamyje nuo ryto iki vakaro+ blush2.gif
Atsakyti
Aš ten ir žiemą turiu pakankamai darbo, o dabar dar ir pagalbininkas nekenktų biggrin.gif Auginu vienmetes (ir ne visai) gėles mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 23 kovo 2009 - 21:48
*MONAMI* atkalbinau nuo pirkimo Maximoj, o pati neatlaikiau.

Helleborus niger, kaina 15.99
[attachmentid=173180]
Papildyta:
Tik kada dabar man ji geriau lauke sodint, gal kai atsils iki kokiu +10? g.gif kiek teko skaityti molinga dirva jiems patinka.
Atsakyti
QUOTE(Perliukas @ 2009 03 23, 16:31)
ačiū , daug maž aišku  4u.gif  šiferį tik iš vienos - gėlyno pusės įkasčiau

pamirsau pasakyt, kad tu tuju saknys pavirsines, isstumia laikui einant bet ka..

QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 03 23, 17:29)
O pas Tave kukmedis paprastas, ar toks "vazos" formos, kai vidurys tuščias, o šakos iš šonų kyla aukštyn (foto nelabai matosi)?

greiciausiai vaza...
gal eis kaip nors ja ''uzpidyti'' genejimu g.gif

QUOTE(DeeDee @ 2009 03 23, 17:30)

as pirmakart matau! bigsmile.gif
Papildyta:
Tina,
klaikus grozis wub.gif
Atsakyti
Stai ka radau knygoje "TAVO VALDA" :

"Kukmedziai yra vieni is puosniausiu ir prabangiausiu gyvatvoriniu augalu. Karpomi jie greitai atauga ir tankeja, todel nesunku isgauti norima gyvatvores forma. Eileje sodinami 30-50 cm atstumais. Tinka derlinga, humusinga artima neutraliai reakcijai dirva. Viena is tinkamiausiu yra tarpinio kukmedzio " Hiksii ", " Hillii " ir " Hatfieldii " veisles, kurios greitai auga formuodamos placiai koloniska daugiavirsune laja ir pasiekia 3-5 m auksti. Europinio kukmedzio veisles " Fastigiata ", " Erecta " yra jautresnes salciui uz tarpinio kukmedzio veisles. Uz jas atsparesnes yra veisles " Hessei " siaura laja (iki 4-5 m aukscio) ir " Melfard " - blizganciais spygliais, koloniska forma (iki 2 m aukscio). Atspariausi, nors ir letokai augantys, butu Lietuvoje retokai auginami smailiaspyglio kukmedzio kultivarai. "
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2009 03 23, 23:33)
pamirsau pasakyt, kad tu tuju saknys pavirsines, isstumia laikui einant bet ka..

ir šiferį blink.gif vienmetės ar dvimetės gėlės gal nieko tokio ar ir joms vietos nebūtų g.gif
Atsakyti