Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

o kiek sake su viskuo mazdaug kainuos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo buozgalviuks: 29 balandžio 2009 - 19:17
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 04 29, 20:15)
o kiek sake su viskuo mazdaug kainuos? g.gif

ta prasme kiek mazdaug busiu palikus litu gydytojai gydymo gale, kai nuims breketus?
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 29, 21:30)
ta prasme kiek mazdaug busiu palikus litu gydytojai gydymo gale, kai nuims breketus?



taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 04 29, 21:41)

Sake apie 5 tukstancius litu.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 29, 21:42)
Sake apie 5 tukstancius litu.. smile.gif


aa kaip ir man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 04 29, 22:24)
aa kaip ir man  4u.gif

O kokius Tu nesioji (atleisk jei anksciau rasei, o as nepamenu)? smile.gif kiek laiko? kokiam mieste? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 29, 23:06)
O kokius Tu nesioji (atleisk jei anksciau rasei, o as nepamenu)? smile.gif  kiek laiko? kokiam mieste? smile.gif


As nesioju metalinius,7 menesius,vulniuje,o tu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 04 29, 22:31)
As nesioju metalinius,7 menesius,vulniuje,o tu? 4u.gif

o kokioj klinikoj dejaisi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 04 29, 23:31)
As nesioju metalinius,7 menesius,vulniuje,o tu? 4u.gif


As turiu 8 keramikinius priekyje, o ten kur nesimato - metalinius smile.gif Man jau 6 menuo eina, siaip Vilniuje gyvenu, bet vazineju i Kauna smile.gif o apacioje nesioji ar dar tik desies veliau?
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 30, 09:34)
As turiu 8 keramikinius priekyje, o ten kur nesimato - metalinius smile.gif  Man jau 6 menuo eina, siaip Vilniuje gyvenu, bet vazineju i Kauna smile.gif  o apacioje nesioji ar dar tik desies veliau?


o kodel kaune dejaisi ?:)turiu jau ir apacioj,po menesio laiko uzdejo ir apacioje kai nesiojau,tai dziaugiausi,kad teko iskart prie abieju priprast biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 04 30, 10:22)
o kodel kaune dejaisi ?:)turiu jau ir apacioj,po menesio laiko uzdejo ir apacioje kai nesiojau,tai dziaugiausi,kad teko iskart prie abieju priprast  biggrin.gif

As kadangi norejau butent safyriniu arba keramikiniu, tai paskaiciavau kad man Kaune pigiau iseina nei Vilniuj:) ir man taip pat uzdejo:pirma ant virsaus, o po menesio jau ir apacioje smile.gif pas tave sakandis irgi netaisyklingas? elastikus nesioji?
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 30, 10:37)
As kadangi norejau butent safyriniu arba keramikiniu, tai paskaiciavau kad man Kaune pigiau iseina nei Vilniuj:) ir man taip pat uzdejo:pirma ant virsaus, o po menesio jau ir apacioje smile.gif  pas tave sakandis irgi netaisyklingas? elastikus nesioji?



pas mane iltiniai isauge auskciau ir sakandis blogas,dar nesioju toki lanka per gomuri doh.gif kuris mane nervina:) elastiku nenesioju:) o kokia pas tave situacija?bet tai tau pigiau istikruju jei keramikinius turi ir apie 5000 smile.gif
Atsakyti