Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

Na va, apsilankėm pas gydytoja Bučinskienę Ortodotoj (dantų harmonijoj). Labai faina gydytoja, turbut daugiau niekur ir nebeisim. Gaila nieko konkrečiai negalėjo pasakyti, nes sakė reikia nuotraukų ir atspaudų sad.gif Kaina: metalinių 1400-1600 ltl, keramikiniai 1900 ltl, o safyriniai 2100 ltl. Damonai man atrodo 2300. Bet turbut visai neblogos čia tos kainos g.gif Sakė kad sistemų čia kainos, tai jau gal su viskuo g.gif Dabar darysimės nuotraukas ir vėl eisim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kašariukė @ 2009 04 30, 13:37)
Sakė kad sistemų čia kainos, tai jau gal su viskuo  g.gif  Dabar darysimės nuotraukas ir vėl eisim  ax.gif

Nebus su viskuo, cia kaina bus tik vienam zandikauliui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kašariukė @ 2009 04 30, 13:37)
Na va, apsilankėm pas gydytoja Bučinskienę Ortodotoj (dantų harmonijoj). Labai faina gydytoja, turbut daugiau niekur ir nebeisim. Gaila nieko konkrečiai negalėjo pasakyti, nes sakė reikia nuotraukų ir atspaudų sad.gif Kaina: metalinių 1400-1600 ltl, keramikiniai 1900 ltl, o safyriniai 2100 ltl. Damonai man atrodo 2300. Bet turbut visai neblogos čia tos kainos  g.gif  Sakė kad sistemų čia kainos, tai jau gal su viskuo  g.gif  Dabar darysimės nuotraukas ir vėl eisim  ax.gif


tai cia uz viena zandikauli tik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 04 30, 13:41)
Nebus su viskuo, cia kaina bus tik vienam zandikauliui  mirksiukas.gif

Tai žinau kad vienam žandikauliui, bet tikiuosi kad čia su priklijavimais, ir visokiais pribumbasais priklausančiais, kai deda breketus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kašariukė @ 2009 04 30, 13:46)
Tai žinau kad vienam žandikauliui, bet tikiuosi kad čia su priklijavimais, ir visokiais pribumbasais priklausančiais, kai deda breketus  blush2.gif


tai rikejo visko isisklausinet odontologes,kad paciai ramu butu ir nekiltu klausimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 04 30, 13:58)
tai rikejo visko isisklausinet odontologes,kad paciai ramu butu ir nekiltu klausimu  smile.gif

Tai kad ir taip baisiai daug info buvo smile.gif svarbiausia kad nebutinai iskart visos sumos sumoketi, galima ir kas apslinakyma po tam tikra dali.
Atsakyti
QUOTE(Kašariukė @ 2009 04 30, 14:37)
Na va, apsilankėm pas gydytoja Bučinskienę Ortodotoj (dantų harmonijoj). Labai faina gydytoja, turbut daugiau niekur ir nebeisim. Gaila nieko konkrečiai negalėjo pasakyti, nes sakė reikia nuotraukų ir atspaudų sad.gif Kaina: metalinių 1400-1600 ltl, keramikiniai 1900 ltl, o safyriniai 2100 ltl. Damonai man atrodo 2300. Bet turbut visai neblogos čia tos kainos  g.gif  Sakė kad sistemų čia kainos, tai jau gal su viskuo  g.gif  Dabar darysimės nuotraukas ir vėl eisim  ax.gif



o as pas sia gydytoja gydausi smile.gif
labai puiki gydytoja smile.gif jau 7men as su breketais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 04 30, 14:46)
o as pas sia gydytoja gydausi smile.gif
labai puiki gydytoja smile.gif jau 7men as su breketais  smile.gif

o, kaip faina, papasakok kokius dejaisi, kiek mokėjai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kašariukė @ 2009 04 30, 15:51)
o, kaip faina, papasakok kokius dejaisi, kiek mokėjai.  thumbup.gif


dejausi metalinius uz 1800lt vienam zandikauliui, dejausi tokius breketus kaip daktare pavadintu "protingesnius" kurie veikia du menesius, o td reik paversti, tai vaikstau kas du menesius,o ne kas men... apacios dar neturiu. uzdes dar tik po puses metu, nes pas mane yra sudetingesne problemele verysad.gif
siaip kainos ten nera jau labai mazos... na ziurint ka daro smile.gif labai gerai tas kad nera eiliu dideliu.
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 04 30, 14:57)
dejausi metalinius uz 1800lt vienam zandikauliui, dejausi tokius breketus kaip daktare pavadintu "protingesnius" kurie veikia du menesius, o td reik paversti, tai vaikstau kas du menesius,o ne kas men... apacios dar neturiu. uzdes dar tik po puses metu, nes pas mane yra sudetingesne problemele  verysad.gif
siaip kainos ten nera jau labai mazos... na ziurint ka daro smile.gif labai gerai tas kad nera eiliu dideliu.

o tai čia gal tuos damonus tau dejo? O gal dar kur žvalgeisi?
Atsakyti
QUOTE(Kašariukė @ 2009 04 30, 16:07)
o tai čia gal tuos damonus tau dejo? O gal dar kur žvalgeisi?

ne, ne damonus.. man dejo metalinius tik protingesnius uz tuos paprastus, tai ir mokejau 1800lt. tik esu nepatenkinta, kad gydyma man jau uztes ilgiau nei turejo but..
zvalgiausi dar zalgirio poliklinikoje, bet ten gydytoja labai daug turi klijentu ir neturejo jau vietu, tai man pasiule drauge "dantu hormonija" ten nuejau, pirma karta ejau konsultuotis, poto reikejo ft pasidaryt, tada padare dantu antspaudus ir kita karta jau sudejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 04 30, 15:12)
zvalgiausi dar zalgirio poliklinikoje, bet ten gydytoja labai daug turi klijentu ir neturejo jau vietu, tai man pasiule drauge "dantu hormonija" ten nuejau, pirma karta ejau konsultuotis, poto reikejo ft pasidaryt, tada padare dantu antspaudus ir kita karta jau sudejo smile.gif

Man sakė kad žalgiry deda daugiau kai yra kažkokios problemos. O taip kaip pas mus, kai eiliniai dantų nesklandumai ir neitin dideli pakrypimai, tai geriau eiti kur į privačiai.
Atsakyti