Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

QUOTE(Zivivi @ 2009 05 21, 10:45)
Jeeee, negi tikrai as pirma?  ax.gif  mirksiukas.gif  Na, linkiu visoms derliaus sulaukti, kad ir koks jis bebutu wink.gif

tikrai pirma mirksiukas.gif mes dar agurkiukų nei pomidorų savų nevalgom rolleyes.gif na, o svogūnų laiškai, krapai, bazilikai, salotos nesiskaito, čia apie vaisines daržoves kalbant ax.gif
Atsakyti
Ogo bigsmile.gif jau pas jus ir derlius nuiminėjamas thumbup.gif o man darže dar ankstyvas pavasaris, nes kol kas turiu išdygusias salotas ir šiek tiek paaugusias, svogūnus, krapus, pomidoriukai kažkaip sustojo , aitrioji paparika neblogai auga bet dar apie žydėjimą nėr ko svajoti ir neseniai tik pasisėjau karnišonus ir oreganą, ai tiesa kažkokių sėklių turguje įsiūlė kabančių braškių tai pasėjau bet kas iš šito visko išeis nežinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2009 05 21, 13:34)
Ogo  bigsmile.gif jau pas jus ir derlius nuiminėjamas  thumbup.gif o man darže dar ankstyvas pavasaris, nes kol kas turiu išdygusias salotas ir šiek tiek paaugusias, svogūnus, krapus, pomidoriukai kažkaip sustojo , aitrioji paparika neblogai auga bet dar apie žydėjimą nėr ko svajoti ir neseniai tik pasisėjau karnišonus ir oreganą, ai tiesa kažkokių sėklių turguje įsiūlė kabančių braškių tai pasėjau bet kas iš šito visko išeis nežinau  unsure.gif

1. Pomidorai neauga nuo: šalčio; drėgmės trūkumo (jei savaitę nelaistai dar nespėjusių dorai suaugti pomidoriukų, jie užsikonservuoja ir lieka tokio pat ūgio, mat taupo maisto medžiagas ir drėgmę, kol "ateis papildymas" )
2. Oreganas lietuviškai yra raudonėlis hihihi.gif flirt.gif
Atsakyti
As labai viliuosi sulaukti pomidoru derliaus. Jau grazus nemazas ziedelis yra... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 21, 14:16)
1. Pomidorai neauga nuo: šalčio; drėgmės trūkumo (jei savaitę nelaistai dar nespėjusių dorai suaugti pomidoriukų, jie užsikonservuoja ir lieka tokio pat ūgio, mat taupo maisto medžiagas ir drėgmę, kol "ateis papildymas" )
2. Oreganas lietuviškai yra raudonėlis hihihi.gif  flirt.gif


O tai kokiu daznumu jus laistot? Viena karta i savaite ar kaip? As tai kiekviena penktadieni, bet kai patevis pamate mano pomidorus, ju virsutiniai lapeliai pradejo suktis, tai sako, gal jiems yra per daznas laistymas. Tai nzn kaip cia laistyt.
Atsakyti
QUOTE(aistulle2000 @ 2009 05 21, 15:58)
O tai kokiu daznumu jus laistot? Viena karta i savaite ar kaip? As tai kiekviena penktadieni, bet kai patevis pamate mano pomidorus, ju virsutiniai lapeliai pradejo suktis, tai sako, gal jiems yra per daznas laistymas. Tai nzn kaip cia laistyt.

as tai laistau, kai matau, kad lapukai pavyte
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 21, 14:16)
1. Pomidorai neauga nuo: šalčio; drėgmės trūkumo (jei savaitę nelaistai dar nespėjusių dorai suaugti pomidoriukų, jie užsikonservuoja ir lieka tokio pat ūgio, mat taupo maisto medžiagas ir drėgmę, kol "ateis papildymas" )
2. Oreganas lietuviškai yra raudonėlis hihihi.gif  flirt.gif

pomidorai mano auga mažyčiuose vazonėliuose, o lieju aš juo po nedaug bet beveik kas vakarą, sakau gal jiems reikia didelio indo tai reiks persodinti g.gif
dėl oregano hihihi.gif kadangi atsiuntė man jo iš Ispanijos tai ant pokelio buvo užrašyta oreganas aš kažkaip net nemasčiau kad turi ir kitą pavadinimą tongue.gif šio prieksonio niekur nedėdavau bet labai jau prigirė jį ir sugundė atsisiusti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistulle2000 @ 2009 05 21, 15:58)
O tai kokiu daznumu jus laistot? Viena karta i savaite ar kaip? As tai kiekviena penktadieni, bet kai patevis pamate mano pomidorus, ju virsutiniai lapeliai pradejo suktis, tai sako, gal jiems yra per daznas laistymas. Tai nzn kaip cia laistyt.

kai žemės paviršius porą dienų būna garantuotai pradžiūvęs. tada laistau ax.gif balkone šilta, dažnokai laistydama jau oho kokius užsiauginau didis.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 21, 16:05)
kai žemės paviršius porą dienų būna garantuotai pradžiūvęs. tada laistau  ax.gif balkone šilta, dažnokai laistydama jau oho kokius užsiauginau  didis.gif


Jei neklystu, tai jusu balkonas istiklintas, del to ir silta? Mano tai nestiklintas, tai negaliu daznai laistyti, nes nespeja isdziuti. As kartais pirsta ikisu i zeme ir paziuriu ar slapia. Tai sakot, kas dvi dienas laistot ir gerai auga. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aistulle2000 @ 2009 05 21, 17:11)
Jei neklystu, tai jusu balkonas istiklintas, del to ir silta? Mano tai nestiklintas, tai negaliu daznai laistyti, nes nespeja isdziuti. As kartais pirsta ikisu i zeme ir paziuriu ar slapia. Tai sakot, kas dvi dienas laistot ir gerai auga.  thumbup.gif

aha, įstiklintas ax.gif bet laistau kas kokias 3-5 d., nuo orų priklauso smile.gif
Atsakyti
Bent jau balkoninius pomidorus tai patariama laistyti gausiai, bet retai g.gif
Atsakyti
Sveikutės. Matau daržiukai neblogai auga thumbup.gif wub.gif išduokit man paslaptį kur ir kaip ir kokius svogūnus auginatės g.gif nes aš pasisėjau laiškinių į nelabai didelį lovelį, tai tokie siūlai auga ir viskas doh.gif doh.gif
Pas mane tai kol kas nedidelis daržas balkone biggrin.gif krapai auga gerai ir tikrai toks pat skonis ir kvapas kaip lauke augančių ir jau antrą kart prisisėjau thumbup.gif Turiu pasėjus lauke augti skirtų pomidorų, tai bandysiu bent pora balkone pasilikt, nes prieš kelis metus tuos balkoninius tai gerai sekėsi augint, tik pomidoriukai maži maži buvo wub.gif ir ne teik jau daug kaip norėtųsi doh.gif biggrin.gif Dar mėginsiu agurkų pora augintis bigsmile.gif nors kolkas jiems nelabai pas mane patinka biggrin.gif doh.gif Dar meginsiu užsiaugint plaušenę (lyg taip vadinasi g.gif ) nevalgoma bet naudinga, nes galima plaušinę ekologišką užsiaugint thumbup.gif
Atsakyti