Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 20, 11:55)
Kai seniau kelis vazoninius pomidorus daviau pažįstamiems ir draugams, jie iš laikinųjų vazonėlių ilgokai nepersodino dar, o aš iškart į didelius vazonus sodinau. Manieji pomidorai dabar 3 x didesni, stori kaip medžiai  lotuliukas.gif  žydi it pašėlę, bijau, kad dar aukštesni neužaugtų  doh.gif  darau išvadą, kad į nuolatinę erdvią augimo vietą reikia pomidoriukus kuo anksčiau sodinti  g.gif

siandien pat pora persodinsiu blink.gif kontroline grupe, taip sakant lotuliukas.gif
Atsakyti
As turesiu dar vaziuot indu dideliu nusipirkti pomidorams, nes keli prasosi didesnio indo. Bet kaip reikes praeit balkone tai velnias zino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 05 20, 13:36)
siandien pat pora persodinsiu  blink.gif  kontroline grupe, taip sakant  lotuliukas.gif


žinok, tikrai, gal 6-iems žmonėms daviau pomidoriukų, tai kai jie prieš kelias dienas rodėsi, kokie jų pomidoriukai, išpūtusi ais su savaisiais palyginau - manieji jau tikrai 30 cm ribą pasiekę, išsiskėtę, didžiuliai, o kiek žiedų prikrovė doh.gif mielai įkelčiau foto, bet kad aparatas nedraugauja su kompu, reikia kompą keisti tada unsure.gif
QUOTE(Didele_meile @ 2009 05 20, 14:22)
As turesiu dar vaziuot indu dideliu nusipirkti pomidorams, nes keli prasosi didesnio indo. Bet kaip reikes praeit balkone tai velnias zino  doh.gif

ai, pasieniais sustatyk, bus gerai ir tau, ir jiems mirksiukas.gif mano milžinai šiltnaminiai 25 l kibiruos milžiniškuos auga sėkmingai, o šiandien į nuolatines talpas 4 normalius agurkus pasodinau rolleyes.gif oi bus derliaus rolleyes.gif
Atsakyti
Nu net pavydas ima - kokie jūsų pomidorai dideli. Aš tai auginu neįstiklintame balkone, tai jiems matyt šalta, todėl ir nenori augti. Nors šiaip tai tai tokie storakamieniai.
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 05 20, 15:34)
Nu net pavydas ima - kokie jūsų pomidorai dideli. Aš tai auginu neįstiklintame balkone, tai jiems matyt šalta, todėl ir nenori augti. Nors šiaip tai tai tokie storakamieniai.

drinks_cheers.gif As irgi neisitiklintam auginu, tai nelabai auga, nors kamienai grazus, bet iki zydejimo jiems dar toli g.gif
Atsakyti
Gal ir sulauksim derliaus. Esu keletą daigelių padovanojusi kolegėms, tai įstiklintame balkone sakė, kad bujoja. Nu gi pavydas ima, kad pas ją bus geriau nei pas mane doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 05 20, 15:52)
Gal ir sulauksim derliaus. Esu keletą daigelių padovanojusi kolegėms, tai įstiklintame balkone sakė, kad bujoja. Nu gi pavydas ima, kad pas ją bus geriau nei pas mane doh.gif

hihihi.gif
Atsakyti
As jau valgau savo balkoninius agurkus wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 05 21, 08:49)
As jau valgau savo balkoninius agurkus  wub.gif  wub.gif

bigsmile.gif oi, sveikinam, sveikinam! drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
taigi, pirmosios vietos agurkų derliaus ankstyvumo lenktynėse laimėtoja - Zivivi first.gif ploja.gif

Kas bus antrasis prizininkas? bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 21, 09:25)
bigsmile.gif  oi, sveikinam, sveikinam!  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
taigi, pirmosios vietos agurkų derliaus ankstyvumo lenktynėse laimėtoja - Zivivi  first.gif  ploja.gif

Kas bus antrasis prizininkas?  bigsmile.gif

Bijau, kad prizininkių daugiau gali ir nebūti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 05 21, 10:33)
Bijau, kad prizininkių daugiau gali ir nebūti biggrin.gif

nežinau, nežinau, aš ką tik balkone maldavau užsimezgusio agurkyčio, kad anas greičiau augtų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 21, 10:25)
bigsmile.gif  oi, sveikinam, sveikinam!  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
taigi, pirmosios vietos agurkų derliaus ankstyvumo lenktynėse laimėtoja - Zivivi  first.gif  ploja.gif

Kas bus antrasis prizininkas?  bigsmile.gif


Jeeee, negi tikrai as pirma? ax.gif mirksiukas.gif Na, linkiu visoms derliaus sulaukti, kad ir koks jis bebutu wink.gif
Atsakyti