Įkraunama...
Įkraunama...

Vafliai: traškūs ir skanūs

Merginos, o kaip issikepti vafliu, kurie ir atsale NEBUTU trapus. Man tokie labai skanus. Vaikysteje esu tokiu valgiusi, bet dabar kiek bandziau kepti, visada trapus gaunasi. Ko reikia deti, ar galbut nedeti i tesla, kad jie atsale netrupetu?
Atsakyti
Turiu pirktiniu lakstu, kondensuoto pieno...
Labai noriu pertepti, bet nebezinau kaip tai daroma sad.gif Zinau kad reikia nevirto kondensuoto pieno, sviesto, citrinos sulciu.... Dar kartais dedama i kondensuota piena kavos. Kita sluoksni dar kokia uogiene pertepti galima...
Priminkit mergiotes kaip ta skanesta pasidaryt - nebeatsimenu doh.gif Ieskojau cia visur, bet matyt prastai, tai neradau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 12 balandžio 2007 - 21:51
Mano vafliai lengvai vyniojasi į tūtelę ir tik labiau sukepę būna sausesni ir truputį traškūs arba, kad taptų traškiais, reikia paskleidus juos palaiktyti porą dienų.

250 g miltų
200-150 g cukraus arba pudros
100 g sviesto
6 kiaušiniai
200 ml pieno
3 šaukštai grietinės

Gerai išsukti su mediniu šaukštu sviestą su cukrumi (šaukštą cukraus palikti baltymams), įsukam po vieną trynius, grietinę, po to su mikseriu plakant įmaišyti miltus, po to pieną. Padėti į šaldytuvą, kol plaksim iki standžių putų baltymus. Išplaktus baltymus atsargiai dalimis įmaišom įtešlą ir iškart kepam.

Galiu dar parašyti porą receptų čirvinių blynų-vaflių (širdelių), jei kas norėtų.
Atsakyti
Comma
Riešutų kremas pirktiniams vafliams pertepti

150 g riešutų(gali būti lazdyno,migdolų, žėmės), 1 indelis kondensuoto pieno (su kava, kakava ar be priedų) su cukrumi, 200 g sviesto
Riešutai pakepinami ir susmulkinami. Sviestas išsukamas mediniu šaukštu, į jį po truputį pilamas sutirštintas pienas. MASĖ SUKAMA KOL TAMPA VIENALYTĖ. Supilami paruošti riešutai. gerai išmaišoma.
Atsakyti
QUOTE(Letunė @ 2007 04 20, 19:29)
Galiu dar parašyti porą receptų čirvinių blynų-vaflių (širdelių), jei kas norėtų.


Butinai parasyk - isbandysim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(SilvijaG @ 2007 04 01, 16:56)
Merginos, o kaip issikepti vafliu, kurie ir atsale NEBUTU trapus. Man tokie labai skanus. Vaikysteje esu tokiu valgiusi, bet dabar kiek bandziau kepti, visada trapus gaunasi. Ko reikia deti, ar galbut nedeti i tesla, kad jie atsale netrupetu?

Aha, man irgi skanesni tie NETRAPŪS. Tokie kur minštesni, taip imi ir atpleši gabaliuką rolleyes.gif . Bet čia pateikti tik trapių vaflių receptai. O ko dėti ar nedėti, kaip Silvija sako, kad jie atšalę netrupėtų?
Atsakyti
QUOTE(Letunė @ 2007 04 23, 09:25)
Comma
Riešutų kremas pirktiniams vafliams pertepti

150 g riešutų(gali būti lazdyno,migdolų, žėmės), 1 indelis kondensuoto pieno (su kava, kakava ar be priedų) su cukrumi,  200 g sviesto
Riešutai pakepinami ir susmulkinami. Sviestas išsukamas mediniu šaukštu, į jį po truputį pilamas sutirštintas pienas. MASĖ SUKAMA KOL TAMPA VIENALYTĖ. Supilami paruošti riešutai. gerai išmaišoma.


Labai tau aciu. Nebesulaukus jokiu minciu pati isbandziau tik be riesutu. Emiau kaip tu ir rasai 200 gr sviesto ir indeli kondensuoto pieno. Tik va as atvirskciai juos sumakalavau: i piena supyliau sviesta. Bet gavosi ir suvalgem lotuliukas.gif Bet kadangi turiu dar indeli, tai reikes ismeginti su riesutais. Turetu buti laaaabai skanu. Aciu dar karta 4u.gif
Atsakyti
Vafliai (čirviniai blynai, širdelės)

250 g miltų, 2 kiaušiniai, 50 g sviesto, 1 stiklinė pieno, vanilinio cukraus, truputis druskos.

Sviestas gerai ištrinamas, mušama po trynį, suberiama druska ir sukama. Sukant pamažu supilamas pienas ar grietinėlė, suberiami miltai ir prieskoniai. Prieš kepant sudedami išplakti baltymai ir atsargiai sumaišoma. Įkaitinta vaflinė keptuvėlė patepama riebalais (čia turima omenyje ne elektrinė, o kepama ant dujų), įpilama tešlos, keptuvė uždaroma ir iš abiejų pusių iškepama. Kad vafliai būtų sausi, traškūs, išimtus iš keptuvės reikia sudėti viena eile į skardą ir padžiovinti orkaitėje (aš išdėstau ant stalo). Tiekiant užbarstomi cukrumi arba valgomi su bruknių ar obuolių koše.

Kasdieniniai vafliai

300 g miltų, 100 g krakmolo, 2 stiklinės pieno, 1 kiaušinis, druskos.

Iš miltų, krakmolo, pieno ir trynio, įbėrus druskos, išplakama tešla, sukrečiamas išplaktas baltymas ir atsargiai išmaišoma. Į įkaitintą riebalais pateptą vaflinę keptuvę įpilama tešlos, ir iš abiejų pusių kepama. Prie šių vaflių duodama aguonų pieno, kartais jie valgomi su spirgučiais arba su uogų košėmis.

Šaltinis: „Lietuvių valgiai“
Aš juos abu išbandžiau ir likau patenkinta. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2007 05 10, 18:24)
Aha, man irgi skanesni tie NETRAPŪS. Tokie kur minštesni, taip imi ir atpleši gabaliuką rolleyes.gif . Bet čia pateikti tik trapių vaflių receptai. O ko dėti ar nedėti, kaip Silvija sako, kad jie atšalę netrupėtų?

Manau, kad reikia nedėti jokių riebalų, t. y. tik pieno ir kiaušinį. nes riebalai ir kiaušinio trynys duoda trapumą, o baltymas traškumą. Galima pabandyti išsikepti pagal kasdieninių vaflių receptą, kurį parašiau šiandien. Tik gal dar ir krakmolą pakeisti miltais. Na, tešla priartėja prie pagerintų blynų tešlos. Gal kas pabandys ir parašys? mirksiukas.gif
Atsakyti
LABAS,
KIEK ESU ANKSCIAU SKAICIUS TAI DAUGKAS IESKOJO PAPRASTU VIENTISU VAFLINIU PANASIAI KAIP MOCIUTES TUREJO - RADAU KAUNE!!!! SAVANORIUOSE HIPER MAXSIMOJE. FOTO
user posted image
KAINA IKI 70LT

sekmes perkant ir kepan vaflius! mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raflezija: 07 birželio 2007 - 17:43
Viskas , eisiu ieskoti pirkti cia vaflines thumbup.gif .Maciau vokisku markiu aparatu yra Lietuvoje, tai ir cia tureciau rasti. Gal ax.gif .
Cirvinius tai megsta mano draugas labai kepti bigsmile.gif

200g sviesto
50g cukraus
2 pakeliai vanilinio cukraus
truputi druskos
6 kiausiniai
300 g miltu
2 arbatiniai sauksteliai kepimo milteliu
1/8 l pieno

Gaunasi labai purus. Dievinam su uogene ir pienu essen.gif
Atsakyti
Pagaliau ir aš turiu elektrinę vaflinę clap.gif
Prisiskaičiau čia nuostabiausių receptukų, labai ačiū visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tik norėjau dar paklausti, o kokiais riebalais geriausia tepti kepant ax.gif Ar būtina g.gif
Atsakyti