Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 43

QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 04 26, 16:28)
As karpau kiekvienais metais, bet po zydejimo. Nezydi jeigu pries zydejima karpomos.

Pas mane pries zydejima nukirptos bigsmile.gif
Atsakyti
Gal zinote kur galima butu gauti Kauno raj. akmenu? Reikalingi ne per dideliausi, mazdaug vidutinio obuolio dydzio.
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 04 26, 17:30)
Pas mane pries zydejima nukirptos bigsmile.gif

Tai matyt joms tas pats kada jas kerpa thumbup.gif
Atsakyti
Noreciau patarimo blush2.gif Nusipirkau nediduke kanadine eglute, nediduke apie 40 cm, noreciau ja auginti ant terasos, pasodinau ja i platu vazona, gal patarsit ka prie jos galima butu sodinti, kad ir vasara ir ziema graziai atrodytu, ir negreitai augtu g.gif
Papildyta:
QUOTE(satanele @ 2009 04 26, 17:09)
Labukas ,kaip buvau zadejusi imetu forzitiju gyvatvore

user posted image

super thumbup.gif thumbup.gif atrodo
Atsakyti
Sveikos sodininkės-gelininkės 4u.gif Gal kuri auginate visažalį putiną? kaip jam sekasi žiemoti Lietuvoje? Kokių "kaimynų" jam parinkote?
Atsakyti
QUOTE(giedryte1 @ 2009 04 25, 15:38)
Sveikos ateinu ir vel pas jus pagalbos  blush2.gif  žadejau gelyna daryti su dolomitiniu akmeniu , bet kai pažiurejom kokios kainos  doh.gif  tai pamaniau gal bandyti su paprastais akmenimis pradejau sendien delioti ir noriu paklausti nuomones ka manot ar gera linkme einu  blush2.gif  čia tik pradzia ten matosi pabraižyta kaip žadu daryti kazkaip apvalio taip nelabai noretusi  g.gif  ka manot  4u.gif ar verta ar visdelto aukot pinigelius tam dekoratyviniui akmeniui  ax.gif
user posted image

pirmiausia kokį akmenį bedėtum reikia vengti tokių rikiuočių "lygiuot-ramiai". Akmenys turi natūraliai atrodyti. Labiau natūralus rezultatas gautųsi, jei įsivaizduotum štai tokį procesą: pripili mašinos kėbulą akmenų, išverti juos į gėlynui numatytą vietą, o ant viršaus užverti pusę kėbulo žemės - dalis akmenų pasislėps po žemėm daugiau, dalis mažiau, nebus nenatūralių rikiuočių, beliks augalus parinkti, o kontūras nebūtinai turi būti bvien išakmenų, juk kokią nors atkarpą galima augalais apjuosti. Aišku niekas taip nedaro, aš tik pabandžiau vaizdžiai papasakoti, kaip atrodytų natūraliai susiformavęs reljefas.

QUOTE(nuosirdi @ 2009 04 26, 10:31)
Sveikos, merginos, radau šią temą, ateinu paklaust, gal turit kokių alpinariumų foto gražių išsisaugojusios ar šiaip kokių gražių šiuolaikinių gėlynų...
Pas mane liko vienas didžiulis plotas, dabar noriu jį papuoštti, galvojau daryti didelį alpinariumą, kuris palaipsniui augtų...pradėjom tik dėl vaizdo dėlioti akmenis...ir kazkaip man visai nepatiko...
Mąstau, gal papraščiausiai atitverti ir išlankstyti su plasmasine atitvara, pažaisti su spygliuočiais ir gėlynais, galbūt mažais akmenukais, bei spalvotomis drožlėmis...
Gal patarsit man ir padėsit apsispręsti 4u.gif
user posted image
[/img]

alpinariumų foto
dar alpinių kalnelių
Atsakyti
Aš šį savaitgalį padirbėjau su alpinariumu - gal turėsite kokių komentarų, pastabų, kaip būtų galima patobulinti šį mano meno kūrinį smile.gif

Buvo:
http://public.fotki....0090419009.html

Dabar po pertvarkos:
http://public.fotki....iogalas033.html

Prikišau ten visokių augaliukų: rūdgrūdėlė, levanda, šilokai, aubretė, portenšlago katilėlis, levisija, hortenzija, ūksminė uolaskėlė, gvaizdė, vaistutis... ir intarpai su perkūnropėm - mat jų ant kalnelio be proto daug priviso doh.gif Gal ir nelabai dabar kas matosi, bet tikiuosi bus gražu, kai pradės žydėti... blush2.gif

O dar grožėjausi aplink namus žydinčiomis tulpėmis:
http://public.fotki....iogalas043.html
http://public.fotki....iogalas044.html
Ir mėgavausi hiacintų skleidžiamu aromatu (gaila, kad per nuotraukas to kvapo nesijaučia... ax.gif ). Kol kas jie dar tik lenda po truputį, bet kiekvieną pavasarį džiaugiuosi šiuo vaizdu:
http://public.fotki....iogalas032.html
Atsakyti
nu su maze kazka nuveikt sudetinga doh.gif turejau daug planu, bet nuveikiau toli grazu ne viska, bet si ta padariau

iskeliau tuja ir kadagi, nelabai radau jiems vietos, tai tuja tiesiog nunesiau uz garazo ir pasodinau ten i tokia vieta, kur kartais [asodinu kas atlieka doh.gif ten dar nesutvarkyta aplinka, tai gal veliau kada jai vietos atsiras g.gif o kadagi keliau prie to miskinio didelio kadagio, bet man ten jis nelipo, dejau is priekio, is sono, sukiojau visaip, nu be rysio kazkaip. bet palikau, sakau jei neisipaisys, tai ir ta iskelsiu uz garazo doh.gif
nu gal dar ka pasiulysit kaip ten pagrazint, nes man tai nelabai ziurisi g.gif
user posted image
jo elementariai nesimato, gerai tik tiek, kad vartai atsidaro ir jo nekliudo, bet pats kadagys tai kazkaip isnyksta. kaip ji paryskint, sakau gal kokio spalvoto mulco papilt, nes jei priekyje pasodini, kur veja, tai isvis be rysio, kai kadagys su veja susilieja doh.gif nezinau, padariau, bet likau nepatenkinta. o gal dar ten galima kazka pagrazint, nes ta apacia nuplikus tai taip ir matosi g.gif

nu ir tas lopinelis kur iskeliau tuja su kagadiu, sudeliojau ka turiu, kaip sodint, nu dar melsve bus (tik va galvoju i kuria puse sodint, ar prie groteliu, ar kur namo kampas g.gif o gal abiejuose kampuose skitingas?) na jei prie pat namo sienos pasodinciau lkai vida siule viendienes (daugiau kol kas minciu neturiu, perverciau kelis zurnalus ir knygute tai minciu tokiu aukstu ir nelabai placiu-neradau g.gif ) nu ka dar tam lopinelyje pasodint? g.gif
ten kiemas zemyn eina, matyti pagal zemiu kieki tam plotelyje, jos lygiai, todel vienam kraste bordiuras didesnis, tai va norisi, kad kazkas islustu is to bordiuro, tai galvojau melsve, bet ar ji neuzgos visu augalu , nes is snono vaizdas nuo gatves g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 26 balandžio 2009 - 22:05
QUOTE(dista @ 2009 04 26, 22:08)
Aš šį savaitgalį padirbėjau su alpinariumu - gal turėsite kokių komentarų, pastabų, kaip būtų galima patobulinti šį mano meno kūrinį smile.gif

pirmiausia man krito į akis visokių dirbtinių "balvonų" gausa.... man tai jie ten visai nereikalingi... schmoll.gif
antra - o kodėl tas kalnelis toks smailėjantis? jis čia kažką slepia? gal minėjai, gal kažką praleidau, nes paskutiniu metu nelabai turiu laiko įdėmiai sekti temą... man tokia smaila kone ugnikalnio forma kažkaip labai jau nenatūraliai atrodo...
trečia - tikrai sunku įžiūrėti kas kur auga, gal kai suvešės bus lengviau vertinti, tačiau pagrindinis patarimas būtų: sodink vienodus augalus didesnėmis grupėmis, neišbarstyk jų po visą plotą bile kaip ir bile kur
ketvirta - pabandyk pagrupuoti akmenis, nes dabar beveik šachmatine tvarka išdėlioti, nesukelai natūralumo ispūdžio... tarkim suglausk į krūvą pora akmenų, kur nors greta jų sodink kažkokį augalą Gal netgi imčiau ir padaryčaiu iš akemnų priekinėje lygumėlėje kažkuriam šone tokią kaip terasą, laiptelį ir už tų akmenų pripilčiau daugiau žemės, kad išvengti tokio staigaus kalno šovimo į viršų, nes dabar atrodo lygu lygu ir bac aukštyn kaip spuogas
penkta - ta juosta priekiniame kontūre tikrai labai jau į aks lenda.... arba ją trauk lauk arba kišk gilyn, kad su vejos paviršiumi susilygintų. Juk kai ji taip išlindu stovi, tai net ir pjauti žolę palei tą kraštą nežinia kaip reikės...
tu jau atleisk, kad aš čia taip prikritikavau, ale prašei tai ir nepagailėjau... ax.gif tik rankų nenuleisk, niekas negimė mokėdamas, jei tik norėsi, tikrai susikursi mielą akiai vaizdelį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 24, 08:59)
Taip paciai. Nezinau ar ne per velu juos jau kasti.

as vis galvoju, kaip man ta platana is taves paimti... g.gif
Papildyta:
QUOTE(dista @ 2009 04 26, 21:08)
Aš šį savaitgalį padirbėjau su alpinariumu - gal turėsite kokių komentarų, pastabų,

varles alpinariume... g.gif lyg ir anti iziuriu...
tada jau geriau patys kiciskiausi nykstukai
Atsakyti
QUOTE(dista @ 2009 04 26, 22:08)
Aš šį savaitgalį padirbėjau su alpinariumu - gal turėsite kokių komentarų, pastabų, kaip būtų galima patobulinti šį mano meno kūrinį smile.gif

Buvo:
http://public.fotki....0090419009.html

Dabar po pertvarkos:
http://public.fotki....iogalas033.html

Prikišau ten visokių augaliukų: rūdgrūdėlė, levanda, šilokai, aubretė, portenšlago katilėlis, levisija, hortenzija, ūksminė uolaskėlė, gvaizdė, vaistutis... ir intarpai su perkūnropėm - mat jų ant kalnelio be proto daug priviso  doh.gif Gal ir nelabai dabar kas matosi, bet tikiuosi bus gražu, kai pradės žydėti...  blush2.gif

O dar grožėjausi aplink namus žydinčiomis tulpėmis:
http://public.fotki....iogalas043.html
http://public.fotki....iogalas044.html
Ir mėgavausi hiacintų skleidžiamu aromatu (gaila, kad per nuotraukas to kvapo nesijaučia...  ax.gif  ). Kol kas jie dar tik lenda po truputį, bet kiekvieną pavasarį džiaugiuosi šiuo vaizdu:
http://public.fotki....iogalas032.html

Labai grazios tulpes wub.gif . Statuleles ir as mesciau lauk. Ta antis tai dar nieko, bet jau varles doh.gif
Papildyta:
Kazkada lyg buvo kalbeta, kad buna viszaliu heucheru. Issiaiskinau, kad as pati turiu viszale doh.gif "Silver scroll"
Atsakyti
as tai noriu pasigirti blush2.gif , kas esu patenkinta savo daugiameciu gelynu - po rudeniniu pertvarkymu viskas liuks thumbup.gif beveik..


tik kazkaip menesi nerandu fotiko kroviklio doh.gif ir nieko dar siemet nenufotkinau! AS?! doh.gif
o kaip ivairus krokai po visa sklypa dziugino!

geras sprendimas buvo pametyt didziasias margutes po visa darzeli tarp bijunu - jie tik daigelius kisa, o margutes su veslia zaluma taip uzpildo viska wub.gif tuoj tuoj prazys.
pagaliau pasirode lelijos - prisiskaiciusi knygu sukisau jas [davido] 20cm gylin lotuliukas.gif maniau, prasmegs ten..

pasirode ir Keratavio cesnakas- jetau koki grazus lapai wub.gif su violet apacia
o Hairt cesnakas kazkoks nabagelis atrodo [bent jau kol kas]

labai anksti siemet suzele pas mane 'kvapioji naslaite alba'
dar nepasirode Knifofijos duota naslaite dryzuotais lapukais g.gif
ankstyvasis bijunas jau su pumpurais. viendiene taip pat.
siauralapiu bij. grazios palmes. ir tt...

mano pilnavidures purienos - katalogines!!!!
AAAAAAAA!!!!!!!!!!! fotikas nusedes!!!
taip apsipyle ziedais, kad vos lapai matyti lotuliukas.gif
atrodo kaip kaimisku kiausiniu tryniai is tolo lotuliukas.gif

siand viska patresiau - ZALSTA FLORAL biriom trasom.
anksciau patresiau spygliuocius.

na, ir baisiai baisiai sausa visur! doh.gif
paleidau dirbt purkstuka.

Atsakyti