Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 43

user posted image

Ankstesnių temų nuorodos:

Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9
Namo aplinka 10
Namo aplinka 11
Namo aplinka 12
Namo aplinka 13
Namo aplinka 14
Namo aplinka 15
Namo aplinka 16
Namo aplinka 17
Namo aplinka 18
Namo aplinka 19
Namo aplinka 20
Namo aplinka 21
Namo aplinka 22
Namo aplinka 23
Namo aplinka 24
Namo aplinka 25
Namp aplinka 26
Namo aplinka 27
Namo aplinka 28
Namo aplinka 29
Namo aplinka 30
Namo aplinka 31
Namo aplinka 32
Namo aplinka 33
Namo aplinka 34
Namo aplinka 35
Namo aplinka 36
Namo aplinka 37
Namo aplinka 38
Namo aplinka 39
Namo aplinka 40
Namo aplinka 41
Namo aplinka 42

Kuriančios svajonių sodus. Bendraminčių plepsėjimai ''ne į temą''

Sodai-atgaiva akims - vaizdelių nuorodos be plepesių

Internetiniai fotoalbumai, kaip ir kur susikurt smile.gif - paaiškinimai, kaip šiame forume skelbti nuotraukas
Atsakyti
Merginos, bandau formuoti naujus mini gėlynukus ir noriu jusu kritikos bei patarimu.
1. Gelynukas tarp vysniu. Geles kokias sodinti kaip ir numaciusi. Kaip sakoma nieko neiprasto: krokai, narcizai, Irisai Germanica, velyves, ir dar kelios kuriu pavadinimu nezinau. Is vienos puses suformavau atitvara nuo zoliu is kankoreziu apie 20cm gylio. Pati gelyna i virsu (kaip nuotrauka padaryta) dar plesiu. Ar reiktu kokios zalumos papildomai prie planuojamu geliu?
http://www.78.lt/ima...1E_49EF033C

2. Kadangi praeita meta mano MB nudegino puse kadagio (saslykus kepdamas, kol as ligoninej po gimdymo gulejau biggrin.gif ), tai sugalvojau pastatyti ir nudazyti kazkoki sena sulinio rentini su skylute. Jame galvoju virsuje pasodinti lobeliju, kad svirtu per krastus. O apacioje islys ir zeme sliaus nasturtos. Dar kad kadagio sakos plikos nesimatytu sodinsiu tuos augaliukus kur nuotraukos kaireje puseje sudeti. Kaip jums toks mano variatas?
http://www.78.lt/ima...7F_49EF033C
http://www.78.lt/ima...6C_49EF033C

3. Krumai. Buvo krazus kelis metus, o dabar stipriai issiplete. Ar juos galima apgeneti, formuoti?
http://www.78.lt/ima...76_49EF033C

Labai lauksiu jusu minciu, o ypac domintu kritika, nes su deriniais pas mane problema.
Atsakyti
Kazi ar ne per anksti iskasiau krokus g.gif .Lapai jau isgule buvo.
Papildyta:
Ant vysnios matau kabo ratas kazkoks. Tai kaip ir etnografija kvepia. Sodinciau ramuniu ir aguonu. Butu baltai raudona wub.gif, dar gal rugegeliu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrinekuoja: 22 balandžio 2009 - 14:22
Turiu kaip tik baltu smulkiais gausiais ziedlapiais ramuniu. Nezinau pavadinimo, bet as jas vadinu daugiametem rugiagelem, ir kazkokia gele panasia i aguona. Geras pasiulymas, tik ar zemaugiu ko nors netruktu? Visos sios isvardytos geles aukstokos. Ka tada mazo dar pasodinti?
Atsakyti
My WebpageCia gelynas aplink medi.
Papildyta:
QUOTE(Mamulka123 @ 2009 04 22, 15:28)
Turiu kaip tik baltu smulkiais gausiais ziedlapiais ramuniu. Nezinau pavadinimo, bet as jas vadinu daugiametem rugiagelem, ir kazkokia gele panasia i aguona. Geras pasiulymas, tik ar zemaugiu ko nors netruktu? Visos sios isvardytos geles aukstokos. Ka tada mazo dar pasodinti?

Man tai visas grazumas ir yra tame, kad jos beveik vieno aukscio ir susimaise sudaronaturalumo ispudi, kaip gamtoj. Butu tokios aukstos zydincios saleles vejoj.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Sveikinu su en.....tine temele clap_1.gif Ka mes be be ju darytume g.gif , knygas skaityti reiktu biggrin.gif Tai va, klausimas, Jus cia vis perkate, grazinates. Gal zinote kur yra didesnis veigelu pasirinkimas? Na kad ir kokybe ir kaina butu normali. Man reiktu apie Kauna. Soltroje gal ir yra, bet kainos ten truputi fear.gif Plungeje yra, kainos super mazos, bet kelias tolimas. Gal kuri uzmatete kokia "skylute" kur geru augalu buna. Isduokite paslapti. Aciu.
Atsakyti
My WebpageCia grazu.
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrinekuoja: 22 balandžio 2009 - 14:39
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 04 22, 15:37)

nu tu su tuo savo Webpage is proto varai-ir taip kiekviena miela diena ten tupiu tease.gif
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2009 04 22, 15:42)
nu tu su tuo savo Webpage is proto varai-ir taip kiekviena miela diena ten tupiu tease.gif

Ir as ten pat kiekviena laisva minute kybau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2009 04 22, 15:42)
nu tu su tuo savo Webpage is proto varai-ir taip kiekviena miela diena ten tupiu tease.gif


Kaip gražu, ypač su eukaliptu thumbup.gif

Planuojame sodinti plataną namie (man jis kažkaip panašus pasirodė šitoje foto į eukaliptą? g.gif ). Jis kaip ir didelis, bet genimas. O kokie augalai derintųsi prie jo pagal stilistiką?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spurga577: 22 balandžio 2009 - 15:17
Del gelyno apie medzius jau vaizdeli sioki toki susidariau. Aciu uz proto apsvietima umn.gif biggrin.gif . O kas patars del kitu vaizdu?
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 04 22, 16:34)
Laba diena  4u.gif  Sveikinu su en.....tine temele clap_1.gif Ka mes be be ju darytume  g.gif , knygas skaityti reiktu  biggrin.gif  Tai va, klausimas, Jus cia vis perkate, grazinates. Gal zinote kur yra didesnis veigelu pasirinkimas? Na kad ir kokybe ir kaina butu normali. Man reiktu apie Kauna. Soltroje gal ir yra, bet kainos ten truputi fear.gif Plungeje yra, kainos super mazos, bet kelias tolimas. Gal kuri uzmatete kokia "skylute" kur geru augalu buna. Isduokite paslapti. Aciu.

sveika,gal žinot Plungėje kurioje vietoje maždaug yra,ar gal kokią nuorodą galit įmest blush2.gif 4u.gif
Atsakyti