Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 43

QUOTE(inrinke @ 2009 05 05, 11:25)
Na, tokia kaip smulkiaziede ramune-chrizantema ant koto. Galesiu nufotkint ir ideti nuotrauka. :rolleyes:Sake, kad daugiamete, tik medziagini maisa ant "galvos" reiks uzmauti.

ar tokia mirksiukas.gif
user posted image
margeritemis vokieciai vadina ramunes tongue.gif isbandyta...gyvavo viena vasara,perziemojimui inesiau i rusi,pavasari nebeatsigavo...daugiau nebeeksperimentuoju,nusiperku tu ramuniu vienai vasarai mirksiukas.gif siemet irgi pirkau,tik ne ant stiebo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(damute31 @ 2009 05 05, 22:34)
siandien buvau medelyne,tai rododendrai ant stiebo,1.60m  70 lt kainavo

na va visai normali kaina,pigiau nei pas mus bigsmile.gif bet manes kazko tai nedomina ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wolke: 05 gegužės 2009 - 21:43
QUOTE(rozamunda @ 2009 05 05, 19:40)
renku tau medziaga
[url=http://www.gapphotos.com/imagedetails.asp?imageno=126185]
irt.t.



Sakykit, o pagal kokius raktozodzius sioje svetaineje vykdot paieska?
Atsakyti
QUOTE(Jurgitaite @ 2009 05 05, 22:49)
Sakykit, o pagal kokius raktozodzius sioje svetaineje vykdot paieska?

šalia nuotraukos, dešinėj pusėj yra raktažodžių ( Keywords ) sąrašas, o ten ne tik augalo lot pavadinimas, bet ir kiti su nuotrauka susiję raktiniai žodžiai, kurie kartojasi kitose nuotraukose.
Atsakyti
Mergaitės, ačiū jums labai už nuoširdžius patarimus, kad pilsiu kažkokį plotą akmenukais tai faktas, gal kartais vaizdas pagerės...Bandysiu kažką 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dista @ 2009 05 05, 20:11)
O tai gal ten ne šilokas, kur pas jus šalia violetinio?  blush2.gif
Turguj pardavime mačiau tokį ir pardavėja aiškino, kad tai šilokas...  ax.gif Nors gal tik panašiai atrodė, bet man labai jau spalva patiko...  ax.gif O pas mane jei šilingė augtų saulėje, tai būtų visuomet tokia geltona?

ar apie sita snekam g.gif - tai karpazole.

Sliauziancioji silinge sauletoje vietoje buna visa laika ryskiai geltona. Nors jai reikia dregmes, bet pas mane ji jos gauna labai minimaliai - tik kai palyja.
Atsakyti
Pasakyciau, kad man tie kudloti spygliuociai siaip sau, bet bus kaip su mulcu doh.gif

Matau Rokoko naktineja. As jau droziu miegot. MB tik dabar isdave jog internetas jau pajungtas, tai kystelejau nosi.
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 05 05, 22:00)
šalia nuotraukos, dešinėj pusėj yra raktažodžių ( Keywords ) sąrašas, o ten ne tik augalo lot pavadinimas, bet ir kiti su nuotrauka susiję raktiniai žodžiai, kurie kartojasi kitose nuotraukose.

nu as gal visai jau doh.gif , bet nematau salia nuotrauku parasyta keywords g.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 05 05, 14:23)
Natūralios drožlės yra ir žavios, ir gražios,

man ir tos naturalios po ziemos atrodo kaip siuksles.
tai tik mano nuomone 4u.gif

QUOTE(vida777 @ 2009 05 05, 17:17)
siand dariau fotoreportaza kol batareikos nusedo...

aciu rokoko uz viendieniu grozi s/aa1/vida777/IMG_7133.jpg]http://

smagus reportazas thumbup.gif

ner uz ka 4u.gif
palyginus su mano, tokia mazyle... is tiesu norejau sakyt nupezusi blush2.gif ..

QUOTE(damute31 @ 2009 05 05, 18:04)
o gal nori ji padovanot,ismest gi gaila

man patiko sis komentaras. smile.gif
medis tai ten grazus, tik atitinkamos aplinkos reikia.

QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 05 05, 19:00)
Vida 777, ten pas tave lyg velyviu lapus uzmaciau. Ar taip? Maniskiai gigantai. Laukiu kol nugels ir perkelsiu po krumu, bet ten bus labai tamsus seselis. Kazi ar jie pakantus saules stygiui?

pabandyk iskasti,ir palaikyti sausai. o zydinti gali puodyneje thumbup.gif kai nuzydes, svoguniukus pakasi kur nors , ir tt. [jei pameni, as taip dariau - ''kariuomene'']



Na rodausi savo daugiameciu geliu darzeli ax.gif , kurio esme - zydejimas nuo paskutinio iki pirmo sniego [atsiprasau uz frazes kartojimasi].
vakar perkeliau zydincius narcizus is priekio toliau [nieko nesakykit, man to reikejo, zinau, ka darau] komentuoti jau tingiu...

pries:
foto is balkono, kur matyti narcizu perkelimo butinumas, kadangi uzgozta antroji augalu eile.
is priekio priesais fasadinius langus, kaip realiai tas darzelis ir matyti

PO:
is balkono, narcizai atitraukti

is priekio po perkelimo:
user posted image


pernai
suraskit 10 skirtumu lotuliukas.gif
na sezoninia ziedai tie patys, kai kurie perkilnoti, tik ''naujiena'' tulpes ten dar nezydi [3 rusiu], bet jei rimtai, tai vasarines ir rudenines daugiametes geles perkilnotos ir pasikeitusios - matysim veliau.

antrasis [tiksliau, treciasis po paciu ankstyviausiu, kuros jau nuzydejo] etapas turetu buti siauralapiu bijunu [2 rusiu], baltasaknes ir dailiojo auskarelio zydejimas vienu metu [gal dar bus likusiu d. marguciu, plius truputi ziognages ir tulpiu bei normaliai pasirodziusiu velai zelianciu lapiniu]


Vida777,
o zydriu ''toj vietoj'' ten yra - kisa nosis pilnavidures ''blue spike'', ypatingai ilgai zydincios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokoko: 05 gegužės 2009 - 23:40
Rokoko, baisiai dailus raktažolių bortelis wub.gif

Žydriausia, žiūrėk viršutiniame dešiniajame kampe 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 05 gegužės 2009 - 23:41
QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 05, 21:39)
tiek jau to, kad trūksta įgūdžių, bet tai darau su meile  wub.gif

su kuo tave ir sveikinu 4u.gif Sveika istojus i musu kluba biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti