Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 43

QUOTE(smth1 @ 2009 05 04, 11:45)
Man pas tave gelyne truksta grupavimo. Visi augaleliai pavieniu ismetyti. Suprantu, kad palikai tarpus ju pletimuisi, bet na vien augalu pletimuisi tie tarpai per dideli.

siaip ne tie tarpai palikti, o pinigeliu stygius, nes neiseina iskrat visus augaliukus nusipirkti, tai taip po biski ir kisamas tas gelynas, del to jis toks ir skurdokas blush2.gif

QUOTE(vida777 @ 2009 05 04, 12:06)
rena brangiausioji su savo groziais sugryzo  oro_buckis.gif .
Ta akmeni , pati virsutini dolomita prie perkunropiu (kur smailia virsune i virsu) arba paguldyk, arba pabandyk i apacia nuleisti po didziuoju dolomitu siek tiek link puseles. Apacioje tarp perkunropiu gali smulku sliauziaka ikisti (siandien nei apie ka daugiau nesigalvoja, tik apie ciobreli - pvz. kilimini). Link didziojo dolomito gali kisti uolaskeliu, siloku.

aciu uz bucki 4u.gif biggrin.gif
ten zinok gal kokie 5 tokie stulpai pastatyti ir perkunropes tik pernai pasodinau, o ciobreli esu pasejusi, tik nzn ar isdygs, jei isdygs, tada kitamet dar sesiu, na zo vis daugeja po biski augaliuku, o tavo patarimai, kaip visada thumbup.gif eisiu dar per uosvienikes gelynus prasinesti, turi tu augaliuku kur pasiulei ax.gif biggrin.gif

QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 05 04, 12:16)
Nepatinka man skalda ir kruvos akmenu, bet antra foto labai labai grazi wub.gif. Taip naturaliai atrodo thumbup.gif , o dar jeigu ciobreliai ten kvepetu wub.gif

na juk visiems neitiksi biggrin.gif
man patinka tie akmenys, nes prieziura minimali, o su zolepjove ir taip uztenka pasilakstymu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(paukstele @ 2009 05 04, 10:32)
Oi koks žiedelių grožis pas visas  bigsmile.gif
O aš turiu tokią problemėlę: iškasė prūdą (didžiulįįįįįįįįį), norisi po truputį jį greičiau apželdinti. Tačiau su vandens augaliukais problema: vandens lelijų nebepardavinėja internetu pavėlavau, kitur nerandu.....maximoj Klaipėdoj mačiau kelis vandesn augalėlius, nu bet kaina didžiulė, o mano prūde jų net nesimatys.... verysad.gif  Tai va pasiguodžiau  verysad.gif

Gal kas žino (niekaip neprisikambinu) ar Šilutės raj. Inkakliuose R.Tamošauskienės gėlyne neprekiauja vandens augalais?

praeitais metais Frezijoje mačiau daug vandens lelijų g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2009 05 04, 15:31)
na juk visiems neitiksi biggrin.gif
man patinka tie akmenys, nes prieziura minimali, o su zolepjove ir taip uztenka pasilakstymu tongue.gif

Tsakant skonio reikalas tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(rena @ 2009 05 04, 15:31)

ten zinok gal kokie 5 tokie stulpai pastatyti ir perkunropes tik pernai pasodinau, o ciobreli esu pasejusi, tik nzn ar isdygs, jei isdygs, tada kitamet dar sesiu...

O ar nebandei ciobrelio is misko parsinesti? Gal augtu. O dar miske katileliu buna ir tokiu geltonai zydinciu augaliuku, liaudiskai sausukais vadindavom. Man staiga toptelejo mintis, kad sale tu spygliuociu gal galima butu pabandyt apgyvendint miske augancius augaliukus. Eksperimento vardan butu galima pabandyt, jeigu neprigytu bent jau nuostolio nebutu, o ir seimai gal visai nieko butu po miska pasibastyt. Tsakant ir poilsis ir nauda. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 05 04, 15:59)
Tsakant skonio reikalas tongue.gif

O ar nebandei ciobrelio is misko parsinesti? Gal augtu. O dar miske katileliu buna ir tokiu geltonai zydinciu augaliuku, liaudiskai sausukais vadindavom. Man staiga toptelejo mintis, kad sale tu spygliuociu gal galima butu pabandyt apgyvendint miske augancius augaliukus. Eksperimento vardan butu galima pabandyt, jeigu neprigytu bent jau nuostolio nebutu, o ir seimai gal visai nieko butu po miska pasibastyt. Tsakant ir poilsis ir nauda. 4u.gif

drinks_cheers.gif

reiks pasiulyt, tik nzn ar seima pasirasys ant tokios isvykos, nes kolkas vyksta intensyvus siltnamio statymas po darbu, nu bet pazirsti galima biggrin.gif tongue.gif
aciu uz ideja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2009 05 04, 17:02)
drinks_cheers.gif

reiks pasiulyt, tik nzn ar seima pasirasys ant tokios isvykos, nes kolkas vyksta intensyvus siltnamio statymas po darbu, nu bet pazirsti galima biggrin.gif  tongue.gif
aciu uz ideja 4u.gif


Zirsk zirsk. Va, mamai šį savaitgalį iš miškelio tempiau į sodą pakalnutes ir sodinau po medeliais sode lotuliukas.gif Gal ir Tau pavyks į tokią augalų medžioklę šeimyną išvilioti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 05 04, 12:45)
4u.gif  merginos gal galit pasakyti,kas čia  ax.gif
gal kenis ax.gif čia iš maximos kur spygliuočių mixas buvo ax.gif
user posted image

Cia kadagiukas 4u.gif nepastebejau, gal kuri jau atsake. Toks maksiminimis pas mane labai graziai auga.
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2009 05 04, 08:31)
na štai ir aš savo tulpiukus mažylius parodysiu smile.gif

user posted image

labai jau panasios i maniskes miniatiurines bigsmile.gif ,salia kuriu net kroko lapai atrodo dideli-kaimyne pagalvojo,kad pas mane cia kokie " navatni" (idomus-aut p.)krokai auga ax.gif
Papildyta:
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 05 04, 10:26)
4u.gif  kaip gražu žiūrėti į tokią išpurentą žemę  wub.gif  aš vieną dieną daviaus prie savo lopinėlio kur planuoju gėlyną tai maniau,kad numirsiu  doh.gif  žemė kaip akmuo,kol nugramdžiau viršutinę velėną  doh.gif jau sakiau eisiu per kaimą ieškodama traktoriaus,kad man ten viską suartų  doh.gif
pasiguodžiau  blush2.gif

pletojant zemes gerinimo tema-kaip pvz pagerinti tikra priesmelio dirva-ar pavasari visa pavirsiu kompostu pabarstyt-juk sukast ,kai augalai pasodinti neis-ar kaip tik rudeni kompostuot,kad geriau ziemotu g.gif
Papildyta:
QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 04, 10:47)
Patikėk, ir pas mane kaip akmuo, vyras viršutinį sluoksnį sijojo per sietą ir vežė į gėlyną, nes irgi vien grumstai doh.gif Dar turiu nupirkusi kelis maišus juodos žemės, kai ta truputį sukris, tai ant viršaus užpilsiu 4u.gif

vietoj gelynu geriau parodyk mums savo saunuoli vyra,kurs taip tau padeda lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(inrinke @ 2009 05 04, 10:49)
Sveikos, SuperMamos. smile.gif
Noriu prisijungti prie jusu kompanijos. ax.gif Tikiuosi, geranoriskai mane priimsite i savo buri. flirt.gif

nu perskaiciavau tavo vaikuciu buri-va tu pas mus supermama wub.gif tikrai.Buk pagarbinta 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rena @ 2009 05 04, 10:59)
Sveikutes, atejau isklausyti kritikos blush2.gif

atrodo, kad skaistyklon atejai tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2009 05 04, 15:10)

Dekui uz konsultacija. aciuks.gif Siandien visa diena plusejau lauke, susikasiau dar viena, nenumatyta, gelyneli. karsta.gif Visaai patiko, apetitas bevalgant atsiranda. hihihi.gif Vyras tvorele padare, taip smagu, kai sodyba grazeja. flirt.gif
O su gelytemis, tai zinau, kad bus galvos skausmas.
Tam, siandieniniam, gelyneliui tai esu numaciusi pasiseti medetkas ir nasturtas. Nezinau, ar kas siais laikas tokias gelytes seja, bet man ten idealiai tiks. Ryt leksiu pirkti seklyciu. Tikiuosi, gausiu. Ideciau ir foto, bet tik sukasta zeme, be gelyciu, kazin ar kam bus idomu ziureti. mastau.gif
Atsakyti
as kaip ir rena, atejau isklausyti kritikos tongue.gif
sodinau savo plotelius, atrode jie mazi, siandien sodinau, bet man dar truksta geliu, as nelabai ir isivaizduoju iki kokio dydzio kai urios isaugs.
va cia mano bendras vaizdas abieju ploteliu smile.gif
user posted image

kur hortenzija, pasodinau melsve ir turejau atliekama uolaskele tai ir ja pasodinau, ziuresiu kaip visos atzels
norejau kad melsve uzdengtu ir pamata ir kristu ant tu groteliu biski g.gif
user posted image
o cia plotelis, kuri noriu vesliai apzeldint. Hiacintai ten dabar yra ir man baisiai trukde, bet nenorejau ju raut, tegul nuzydi (nors suvarge siemet kazkokie g.gif ), tada jus ten neliks. man ten dar truskta geliu ir as nelabai isivaizduoju kokio aukscio uzaugs heichera ir brunera, kad nedengtu jos kitu ir kad ju nieks neuzgoztu
pasodinau dvi melsves (viena kampoe, kita iskart uz hiacintu pries viendienes), 2 viendienes palei pamata (tik 2 turejau), heichera sodinau pagal jusu patarimus prie trinkeliu bortelio, brunera lygioj eilej su meslve. bet kai susodinau, pagalvojau, kad gal reikejo viska antraip daryt, ta prasme meslves i ta kampa kur prie groteliu g.gif ar isvis melsves sodint pvz i viena kampa ir i kita? dar man patiko elebroas, noreciau ir ji pasodint. ir siaip nezinau kiek issiples, bet dar truksta, va vienas kampas dar tuscias likes (bet kadangi sklypas zemyns, tai reiktu tada kad uz melsves biski aukstesnis butu-arba tikrai reikia viska antraip,persodint g.gif ). o priekyje salia heicheros galvojau geltona ta siloka sodint, man atrodo isrysketu tada ta bordo spalva. bet ar ta heichera neuzgos, ten dar sklypas zemej,a gal ir ja reikejo tojs pusej kur prie groteliu, o priekyje kokiu mazesniu, matysiu tik kai viskas suags, bet niekad neauginau siu geliu, tai nezinau kokio dydzio ir plocio doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 05 04, 11:45)
drinks_cheers.gif  aš taip ir sugalvojau,tai reiks kurią dieną pasidarbuot vėl  biggrin.gif  4u.gif
tikiu,biški kažkaip susivėlinom mes šiemet su tais kasimais doh.gif
Papildyta:
4u.gif  merginos gal galit pasakyti,kas čia  ax.gif
gal kenis ax.gif čia iš maximos kur spygliuočių mixas buvo ax.gif
user posted image

Kadagys strikta.
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2009 05 04, 20:47)
atrodo, kad skaistyklon atejai tongue.gif  lotuliukas.gif

kad cia reik eit apsisarvavus ir tik laukti kritikos, nes lb jau retai kas papleksnoja per peti ir pasako, kad viskas ciki lotuliukas.gif

QUOTE(Žydriausia @ 2009 05 04, 22:51)
sodinau savo plotelius, atrode jie mazi, siandien sodinau, bet man dar truksta geliu, as nelabai ir isivaizduoju iki kokio dydzio kai urios isaugs.

aha, ziuriu pas tave milijonas klaustuku, kaip ir pas mane lotuliukas.gif
vat ir man ta pati problema, as niekaip neisivaizduoju iki kokio dydzio augs tie augalai ir kazkaip poto gaunasi, kad ne vietoj pasodintas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2009 05 04, 23:07)
*kad cia reik eit apsisarvavus ir tik laukti kritikos, nes lb jau retai kas papleksnoja per peti ir pasako, kad viskas ciki lotuliukas.gif
**aha, ziuriu pas tave milijonas klaustuku, kaip ir pas mane lotuliukas.gif
vat ir man ta pati problema, as niekaip neisivaizduoju iki kokio dydzio augs tie augalai ir kazkaip poto gaunasi, kad ne vietoj pasodintas doh.gif

* bet gi gerai, kad iškritikuoja - pasigaudai visokių minčių.. juk nebūtina taip daryti kaip pasako mirksiukas.gif Aš tai dėkinga už visą kritiką (kol kas daugiausiai jos buvo... - pagyrimo nei vieno, bet nemažai paskatinimų ir toliau siekti tobulumo smile.gif )
** aš kaip pradedančioji, tai irgi susodinau kaip man atrodė gražiau, o jei per daug išaugs - nesuku sau galvos - persodinsiu kitur tongue.gif
Atsakyti