Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: --->Laparoskopija<---
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Nesulaukiančioms gandro > Archyvas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
vitalyte25
QUOTE(Tiria @ 2009 04 28, 16:24)
Jeigu koki viena kita miltuka isgersi tai manau kad nieko blogo neatsitiks as per mmm per menesi isgeriu du miltukus nes niekas daugiau nesumazina skausmo kaip nimesil o ir mano gine liepe tik ji gerti mmm metu bet ne daugiau kaip du miltukus per cikla, o nuo cistu skausmo tai man liepdavo nospa ir ji man padedavo  ax.gif
Gal vaistineje rasi bijuno lasu  g.gif
*

as ir per mm gerdavau po 1-2 miltukus...nuimdavo skausma.. thumbup.gif o informaciniam lapeli skaiciau,kad ibumetinas sutrigdo vaisinguma.. g.gif bet nutraukus jo vartojima vaisingumas atsistato.. tai ibumetino niekada nebegeriau.. nu tiksliau po lapar as jo nebegeriau g.gif

o kas cia per bijunu lasai.. ta prasme tu geliu bijunu blush2.gif user posted image
Tiria
[quote=vitalyte25,2009 04 28, 15:37]
as ir per mm gerdavau po 1-2 miltukus...nuimdavo skausma.. thumbup.gif o informaciniam lapeli skaiciau,kad ibumetinas sutrigdo vaisinguma.. g.gif bet nutraukus jo vartojima vaisingumas atsistato.. tai ibumetino niekada nebegeriau.. nu tiksliau po lapar as jo nebegeriau g.gif

oho sito tai nezinojau as anksciau budavo pokeli pusantro sugeriu per mmm ir nelabai man jis ka padedavo blink.gif va ka reiskai neskaityti informaciniu lapeliu doh.gif
vitalyte25
QUOTE(gelyte26 @ 2009 04 28, 16:34)
Sveikos mergytes 4u.gif
Prasinesu jums su naujienom wink.gif siandien vel keliavau pas gydytoja, tai 11 CD turiu kairej pusej dominuojanti apie 16mm folikuliuka wink.gif tai sake apie penktadieni,sestadieni turi ivykt ovuliacija, reiks daryt ND, o nuo sekmadienio pradesiu gerti Duhastona,o pirmadieni vel begsiu pas gytoja kad pasiziureti ar susprogo... Jau baigiu prisisvajoti.... Mergaites,o tos kurioms rado endo naudojat kokius specialiai papildomus vitaminus ar kazka??As tai geriu tik zuvu taukus ir folio rugsti...Tiesa,gydytoja sake kad itaria jog pas mane yra balno formos gimda, tai dabar nebezinau ar cia gerai ar nelabai....
*

nieko negeriau jokiu spec vitaminu, tik tada geriau nakvisu alieju, foline ir viskas.. po lapar prirase diferilino, bet as jo nesusileidau, nes nestuke.gif reiks gal po gimdymo susileist,,nzn.. arba teks kam atiduot tuos vaistukus.. wub.gif 1000lt tie vaistai bet kompensuojami.. kai 3 stadija thumbup.gif
Papildyta:
[quote=Tiria,2009 04 28, 16:39]
[quote=vitalyte25,2009 04 28, 15:37]

oho sito tai nezinojau as anksciau budavo pokeli pusantro sugeriu per mmm ir nelabai man jis ka padedavo blink.gif va ka reiskai neskaityti informaciniu lapeliu doh.gif
*

[/quote]
as irgi neskaitydavau ypac tokiu vaistu,kaip ibumetinas... ar nospa.. bet kai pradejasu stimuliuotis.. tai pradejau skaityt visus lapukus, nes pagalvodavau jei netycia nestuke.gif ar gali pakenkt..ir siaip visokiu man negeru dalyku budavo nuo tu vaistu.. g.gif dabar toks iprotis gavosi perskaityt pirma info ir tik tada gert vaistus.. taip ir su ibumetinu buvo.. po lapar labai nesveikai skausmingos mmm buvo.. tai nusipirkau 2 dezutes ibumetino... maniau visus isgersiu is to skausmo... ir nimesilio 3pakukius, tai va ibimetino,kaip ir nebereiks man jau daugiau.. wub.gif
skorpione20
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 28, 15:37)
as ir per mm gerdavau po 1-2 miltukus...nuimdavo skausma..  thumbup.gif  o informaciniam lapeli skaiciau,kad ibumetinas sutrigdo vaisinguma..  g.gif  bet nutraukus jo vartojima vaisingumas atsistato.. tai ibumetino niekada nebegeriau.. nu tiksliau po lapar as jo nebegeriau  g.gif

o kas cia per bijunu lasai.. ta prasme tu geliu bijunu  blush2.gif  user posted image
*

Jo, yra tas vaistinis bijunas, tai vat jo tekstura reikia gerti apie 2 menesiu.
vitalyte25
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 16:47)
Jo, yra tas vaistinis bijunas, tai vat jo tekstura reikia gerti apie 2 menesiu.
*

nezinojau g.gif
Tiria

as irgi neskaitydavau ypac tokiu vaistu,kaip ibumetinas... ar nospa.. bet kai pradejasu stimuliuotis.. tai pradejau skaityt visus lapukus, nes pagalvodavau jei netycia nestuke.gif ar gali pakenkt..ir siaip visokiu man negeru dalyku budavo nuo tu vaistu.. g.gif dabar toks iprotis gavosi perskaityt pirma info ir tik tada gert vaistus.. taip ir su ibumetinu buvo.. po lapar labai nesveikai skausmingos mmm buvo.. tai nusipirkau 2 dezutes ibumetino... maniau visus isgersiu is to skausmo... ir nimesilio 3pakukius, tai va ibimetino,kaip ir nebereiks man jau daugiau.. wub.gif
*

[/quote]

as dar kartais ir dabar ibumetino irgerdavau kai galva skaudedavo bet va susiradaui internete aprasyma tai tikrai raso kad kenkia, psio daugiau gyvenime ibumetino nei i burna schmoll.gif biggrin.gif
Busiukas
Na nezinau kiek kenkia ibumetinas,bet man daktare nestumo metu nuo migrenos priepuoliu leido gerti.

O jau bijunu grozis,taip ir isivaizduoju ju kvapa wub.gif .
vitalyte25
[quote=Tiria,2009 04 28, 16:53]
*

[/quote]

as dar kartais ir dabar ibumetino irgerdavau kai galva skaudedavo bet va susiradaui internete aprasyma tai tikrai raso kad kenkia, psio daugiau gyvenime ibumetino nei i burna schmoll.gif biggrin.gif
*

[/quote]
cia negali zinot,kas kam padeda.. as po lapar nebegriau tai nestuke.gif o pas drauge mmm tai budavo tai ne... 2men nebuvo.. atsirado ibumetino kalna isgere ir va nestuke.gif net nescia budama gere ibumetina, nes labai pilvas skaudejo, nu ji nezinojo ,kad nestuke.gif galvojo,kad pries mm taip skauda..ir kas kasdien galvojo ,kad rytoj mm pasirodys,kol NT nepasidare.. wub.gif ji 3 sav uz mus vyresne wub.gif
Tiria
[quote=vitalyte25,2009 04 28, 15:58]
*

[/quote]
cia negali zinot,kas kam padeda.. as po lapar nebegriau tai nestuke.gif o pas drauge mmm tai budavo tai ne... 2men nebuvo.. atsirado ibumetino kalna isgere ir va nestuke.gif net nescia budama gere ibumetina, nes labai pilvas skaudejo, nu ji nezinojo ,kad nestuke.gif galvojo,kad pries mm taip skauda..ir kas kasdien galvojo ,kad rytoj mm pasirodys,kol NT nepasidare.. wub.gif ji 3 sav uz mus vyresne wub.gif
*

[/quote]

manau kad kiekvienas vaistas vienam gali pakenkti kitam gali jokios zalos nepadaryti cia jau individualiai ax.gif
cyplius
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 15:28)
Nejuokink. As siandien, kaip kvaile, su megstuku ir dar su golfiuku atvariau.  doh.gif
Kodel pamirsau, kad as tik su dzinsais turiu vaikscioti  doh.gif

Papildyta:
Sake, kad retas daiktas to Bijuno teksturos gauti, Rusijoje pilna, Ukrainoje, bet ne Lietuvoje.
Reikes dometis po vaistines, dabar pamirsau paklausti kazkaip  ax.gif
*

Skorpione, jei tau ju labai reikia, tai as galiu gal paorganizuot g.gif as gi muitinej dirbu, tai su tais vairuotojais kasdien susiduriu. Galiu savo pastoviu vairuotoju paprasyt kad atveztu g.gif
vitalyte25
[quote=Tiria,2009 04 28, 17:03]
*

[/quote]

manau kad kiekvienas vaistas vienam gali pakenkti kitam gali jokios zalos nepadaryti cia jau individualiai ax.gif
*

[/quote]
yes drinks_cheers.gif visiskai sutinku ax.gif 4u.gif
koks man grazus toks vezimelis..klasikinis user posted image
Mergyte_82
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 28, 16:06)
koks man grazus toks vezimelis..klasikinis [img]
*

Vitalyte, tikrai grazus vezimelis smile.gif
Beje, norejau taves paklusti, kada tau teplioti pradejo? Nuo kurios nestumo savaites? Jei gerai pamenu, tai tau dar pries mm patepliojo ir tu jau mums rasei, kad pareina raudonoji armija, taciau buvo atvirksciai wub.gif
Jei pameni, gal gali papasakot, kaip tau buvo kazkur 10 DPO IUI?
cyplius
Susitariau siandien su savo gine kuri man lapar dare, kad apziuretu mane, nes kaip ir dabar turetu O buti, tai labai paciai pasidare idomu ar kiausidziu drilingas man padejo g.gif bandziau darytis OT, bet kad as ten ne velnio nesuprantu doh.gif viena diena lyg ir ryskios labai abi juosteles, kita diena jau vel neberyskios, poto vel ryskios doh.gif kazkoks marazmas doh.gif Tai va prasiechoskopuosiu ir tada jau tikrai bus viskas aisku rolleyes.gif
dendule
skorpione tai kaip dabar as jauciuosi sedziu su sijoneliu ir tikiuos tu tik su dzinsais o va se tau biggrin.gif

Klausyk jei susiorganizuosi tu bijunu lasu tai pasakyk ir man nes pas mane irgi bijau kad neaugtu tos bjaurybes...

Valgau beproto astrius krekerius ir kaifuoju kaip dievinu astru maista.... ax.gif wub.gif
vitalyte25
QUOTE(Mergyte_82 @ 2009 04 28, 17:11)
Vitalyte, tikrai grazus vezimelis smile.gif
Beje, norejau taves paklusti, kada tau teplioti pradejo? Nuo kurios nestumo savaites? Jei gerai pamenu, tai tau dar pries mm patepliojo ir tu jau mums rasei, kad pareina raudonoji armija, taciau buvo atvirksciai  wub.gif
Jei pameni, gal gali papasakot, kaip tau buvo kazkur 10 DPO IUI?
*

ne zinok netepliojo man iki tol kol neatejo mmm diena.. ta diena pradejo tepliot, tokios rausvos iskyros.. o iki tos dienos, isskyros buvo baltos ir ju buvo daug ypac po wc tai net nutekedavo klozete blush2.gif baltos bet bekvapes tokios tasios , ne gal ne tasios o slidzios.. kaip per vaisingas dienas bet neskaidrios.. baltos baltos..
Busiukas
Merginos, o kur Duniu dingusi? g.gif
Mergyte_82
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 28, 16:23)
ne zinok netepliojo man iki tol kol neatejo mmm diena.. ta diena pradejo tepliot, tokios rausvos iskyros.. o iki tos dienos, isskyros buvo baltos ir ju buvo daug ypac po wc  tai net nutekedavo klozete  blush2.gif  baltos bet bekvapes tokios tasios , ne gal ne tasios o slidzios.. kaip per vaisingas dienas bet neskaidrios.. baltos baltos..
*

Aisku, dekui uz atsakyma wink.gif
dendule
QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 15:15)
Susitariau siandien su savo gine kuri man lapar dare, kad apziuretu mane, nes kaip ir dabar turetu O buti, tai labai paciai pasidare idomu ar kiausidziu drilingas man padejo g.gif  bandziau darytis OT, bet kad as ten ne velnio nesuprantu doh.gif  viena diena lyg ir ryskios labai abi juosteles, kita diena jau vel neberyskios, poto vel ryskios doh.gif  kazkoks marazmas doh.gif  Tai va prasiechoskopuosiu ir tada jau tikrai bus viskas aisku rolleyes.gif
*

cypliau 4u.gif
vitalyte25
QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 17:15)
Susitariau siandien su savo gine kuri man lapar dare, kad apziuretu mane, nes kaip ir dabar turetu O buti, tai labai paciai pasidare idomu ar kiausidziu drilingas man padejo g.gif  bandziau darytis OT, bet kad as ten ne velnio nesuprantu doh.gif  viena diena lyg ir ryskios labai abi juosteles, kita diena jau vel neberyskios, poto vel ryskios doh.gif  kazkoks marazmas doh.gif  Tai va prasiechoskopuosiu ir tada jau tikrai bus viskas aisku rolleyes.gif
*

siand per vizitacija girdejau,kaip D sake kitiems gyd,kad man irgi buvo atliktas tas kaiusidziu draivingas blush2.gif o sitai net nezinojau to..o kas tas yra?
dendule
QUOTE(Busiukas @ 2009 04 28, 15:24)
Merginos, o kur Duniu dingusi? g.gif
*

Duniu dirba labai stipriai, vakarais buna tik ax.gif
cyplius
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 28, 16:26)
siand per vizitacija girdejau,kaip D sake kitiems gyd,kad man irgi buvo atliktas tas kaiusidziu draivingas  blush2.gif o sitai net nezinojau to..o kas tas yra?
*

Na bent jau man nevykdavo ovuliacija, tai kiausidese lazerio pagalba pribade skyluciu blush2.gif tai dabar jau sake kad turi but viskas ciki mirksiukas.gif tai va tas subadymas vadinasi kiausidziu drilingas, o pati diagnoze vadinasi policistiniu kiausdziu sindromas mirksiukas.gif
vitalyte25
QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 17:31)
Na bent jau man nevykdavo ovuliacija, tai kiausidese lazerio pagalba pribade skyluciu blush2.gif  tai dabar jau sake kad turi but viskas ciki mirksiukas.gif  tai va tas subadymas vadinasi kiausidziu drilingas, o pati diagnoze vadinasi policistiniu kiausdziu sindromas mirksiukas.gif
*

hm...??? man ne karto nera buve uzsimine,kad pas mane PKS g.gif kame sakneles? tik siand suzinojau,kad mane drilingavo unsure.gif
skorpione20
QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 16:04)
Skorpione, jei tau ju labai reikia, tai as galiu gal paorganizuot g.gif  as gi muitinej dirbu, tai su tais vairuotojais kasdien susiduriu. Galiu savo pastoviu vairuotoju paprasyt kad atveztu g.gif
*

Tu rimtai, mergyt? bigsmile.gif
Tai as tada siandien ir rytoj perskambinu vaistines, jei is ties problema,
tada pasinaudosiu tavo gerumu ax.gif
Kaip gera, kad turiu as jus
group.gif
cyplius
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 16:40)
Tu rimtai, mergyt?  bigsmile.gif
Tai as tada siandien ir rytoj perskambinu vaistines, jei is ties problema,
tada pasinaudosiu tavo gerumu  ax.gif
Kaip gera, kad turiu as jus
group.gif
*

Tai aisku kad rimtai rolleyes.gif juk tikrai nesunku. Tik tada tu man suzinok kaip tiksliai vadinasi smile.gif Ir dar turek omeny, kad reiks palaukt kokias dvi savaiteles tai tikrai, nes reikia sulaukt savo patikimu vairuotoju, duot jiems uzsakyma, ir poto palaukt kol jie vel sugris ax.gif ir siaip manau kad kaina turetu but pigesne, nes labai daug kas cia is musu praso atvezt ivairiausiu vaistu ir siaip visokiu niekuciu, nes tikrai daug pigiau 4u.gif
skorpione20
QUOTE(dendule @ 2009 04 28, 16:18)
skorpione tai kaip dabar as jauciuosi sedziu su sijoneliu ir tikiuos tu tik su dzinsais o va se tau biggrin.gif

Klausyk jei susiorganizuosi tu bijunu lasu tai pasakyk ir man nes  pas mane irgi bijau kad neaugtu tos bjaurybes...
Valgau beproto astrius krekerius ir kaifuoju kaip dievinu astru maista....  ax.gif  wub.gif
*

Butinai pranesiu, matai Cyplius dar sake pasistengs gauti, jei LT problema bus thumbup.gif
Mano sesuo is seniau turi is Ukrainos atsivezus, tai vaikams savo duoda, nes jos bijo daug ko, tai ir nuo baimiu gerai jis.
Apskritai, bijunas daug kur eina, kaip homeopatas.

Dar kitas receptas gydyti cistas - tai gerti po 0.5 stiklines naturaliu moliugu sulciu 2 kart per diena ir didinto doze po to iki 2-3 stikliniu per diena.
Tai as jau visa vaga pas uosvius sode moliugu uzsisodinau blush2.gif
vitalyte25
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 17:47)
Butinai pranesiu, matai Cyplius dar sake pasistengs gauti, jei LT problema bus  thumbup.gif
Mano sesuo is seniau turi is Ukrainos atsivezus, tai vaikams savo duoda, nes jos bijo daug ko, tai ir nuo baimiu gerai jis.
Apskritai, bijunas daug kur eina, kaip homeopatas.

Dar kitas receptas gydyti cistas - tai gerti po 0.5 stiklines naturaliu moliugu sulciu 2 kart per diena ir didinto doze po to iki 2-3 stikliniu per diena.
Tai as jau visa vaga pas uosvius sode moliugu uzsisodinau  blush2.gif
*

geras cia del moliugu... nezinojau.. blush2.gif
mane MB kai supyksta vadina moliugeliu blush2.gif o as ji simsonu blush2.gif
skorpione20
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 28, 16:58)
geras cia del moliugu... nezinojau..  blush2.gif 
mane MB kai supyksta vadina moliugeliu  blush2.gif  o as ji simsonu  blush2.gif
*

Prajuokinai tu mane lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , kad vadini SB simsonu lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image
vitalyte25
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 18:06)
Prajuokinai tu mane  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  , kad vadini SB simsonu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

user posted image
*

nu kad jie panasus yra.. jis irgi prisidirba vos ne kaip Huomeris viska... skuba bega ,lekia.. o saldumynus valgo ,kaip drakoniukas... kur saldu ten mano brangusis.. jis kai kasi ziuri nusiperka pyrageli ir arbatele geria.. alaus isvis beveik negeria ,nebent kai po kasio vaziuoja i kur visi atsigert... drinks_cheers.gif
Boruzele07
Noriu paklausti, pas mane yra 5 cm cista po IUI uzsilikusi, ir gine paskyre kontraceptikus, ir sako, kad sekanti menesi po KT vartojimo planuociau daryti laparaskopija. O gal kam taip buvo, jei as si cikla pasidaryciau laparaskopija? Zinoma, sako gine, kad ta cista galetu ir pati isnykti savaime, bet vistiek reikes daryti laparaskopija? O as noreciau viena menesiuka sutaupyti? ar taip kas daro?

Gal merginos galetume parekomenduoti koki kauno kliniku ginekologa, kuris "gerai" daro laparaskopijas?
Jolete
Katės nagai (košačij kogotj) - neblogas vaistukas, turiu pažystamų žmogeliukų kas vartojo ir tikrai padėjo sunaikinti cistas.
...sara...
...sveikutės visos...
vitalyte smagu girdėti, kad Jums viskas gerai pagaliau 4u.gif ... o drilingą jei planuojamas nėštumas daro visada, nes jis padidina pastojimo tikimybę rolleyes.gif
...o aš prapuolėlė draugo tėvo laidotuvėse buvau, bet kolkas pas mane viskas gerai, net neramu darosi, nes jokių per didelių maudimų ir pan, išskyrus (.)(.)...
...kolkas pas gydytoją nebuvau ir eisiu kaip bus apie 10 sav, jei nepajausiu kažko neįprasto anksčiau...
skorpione20
QUOTE(...sara... @ 2009 04 28, 19:45)
...sveikutės visos...
vitalyte smagu girdėti, kad Jums viskas gerai pagaliau  4u.gif ... o drilingą jei planuojamas nėštumas daro visada, nes jis padidina pastojimo tikimybę  rolleyes.gif
...o aš prapuolėlė draugo tėvo laidotuvėse buvau, bet kolkas pas mane viskas gerai, net neramu darosi, nes jokių per didelių maudimų ir pan, išskyrus (.)(.)...
...kolkas pas gydytoją nebuvau ir eisiu kaip bus apie 10 sav, jei nepajausiu kažko neįprasto anksčiau...
*

Sveikute pradingele.
O tai NT ka rodo?
Kiek pamenu lyg ir vaiduokliavo pas tave, ar ne? smile.gif
Papildyta:
Matau Duniukas skaito inirtingai 000164.gif
vitalyte25
QUOTE(...sara... @ 2009 04 28, 20:45)
...sveikutės visos...
vitalyte smagu girdėti, kad Jums viskas gerai pagaliau  4u.gif ... o drilingą jei planuojamas nėštumas daro visada, nes jis padidina pastojimo tikimybę  rolleyes.gif
*

sveika dingusioji.. wub.gif smagu,kad viskas gerai.. didekit ir toliau graziai aukit.. bet as patarciau gal nueit pas gyd.. kiek tau jau yra laiko.. ? nes jug reikia paziuret kaip ten viskas yra... unsure.gif nu bet ka as zinau,gal ir nebutinai.. bet man atrodo ,kad reikia pasirodyt.. apie 5-6 sav.. wub.gif
Duniu
Sveikos mielos mergiukes,
Malonu,kad vis dar mane prisimenat biggrin.gif
Labai noriu su jumis bendrauti, diena tiesiog neimanoma, bandau vakare, bet ir siuo metu turiu darba daryti..... o taip traukia pas jus pabendrauti ir rupi, kaip jums sekasi....
ehhhhh....

Papildyta:
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 08:30)
user posted image
*

Nu bet ir graziai cia pasveikinai nuo ryto 4u.gif
skorpione20
Kaip JUMS patinka, mergytes?
Vaziuoju as sau po darbo namo ir taip karsta, net slapia visa, o dar i kamsti patekau..galvoju, ne nesinervinsiu del to kamscio, bet jau taip nervas ima
ir ka manot? Ziuriu skrenda pulkas drugeliu ir skraidinasi gera nuotaikele, daug optimizmo, pozytivaus mastymo, begale vilties, beribi tikejima...
As ir saukiu: "Bukit geri, skriskit pas mane i masiniuka, as noriu jusu skraidinama turta inesti pas savo mergytes i foruma, nes mums labai reikia siu dalyku, kuriuos nesates.
Ir jie sutiko zinokit... thumbup.gif

user posted image
mmazuliuke
skorpuke taip smagu kad tavo nuotaika superine,ir kokios mintys,as taip nesugalvociau 4u.gif
Aciu uz tuos grozius,gal ir jie mums ne tik gera nuotaika bet ir leliukus atnest pades wub.gif
vitalyte25
QUOTE(Duniu @ 2009 04 28, 21:31)
Labai noriu su jumis bendrauti, diena tiesiog neimanoma, bandau vakare, bet ir siuo metu turiu darba daryti..... o taip traukia pas jus pabendrauti ir rupi, kaip jums sekasi....
ehhhhh....
Papildyta:

*

ne nu kur jau cia tavi pamirsi musu DUNIU 4u.gif

Skorpioniuk wub.gif ale koks grozis cia pavasarinis.. tiksliau jau ir vasara beveik uznesei cia wub.gif

o as guminukus i save kemsu...galjoju maziau kaloriju turi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
cyplius
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 20:34)
Kaip JUMS patinka, mergytes?
Vaziuoju as sau po darbo namo ir taip karsta, net slapia visa, o dar i kamsti patekau..galvoju, ne nesinervinsiu del to kamscio, bet jau taip nervas ima
ir ka manot? Ziuriu skrenda pulkas drugeliu ir skraidinasi gera nuotaikele, daug optimizmo, pozytivaus mastymo, begale vilties, beribi tikejima...
As ir saukiu: "Bukit geri, skriskit pas mane i masiniuka, as noriu jusu skraidinama turta inesti pas savo mergytes i foruma, nes mums labai reikia siu dalyku, kuriuos nesates.
Ir jie sutiko zinokit... thumbup.gif

user posted image
*

wub.gif
As jau grizau is gines ax.gif tai kaip ir kol kas geros naujienos, O dar neivyko, bet folikulai jau tam pasiruose blush2.gif tik va jie pas mane tik vienoj kiausidej g.gif bet gine sake kad cia nieko blogo rolleyes.gif
skorpione20
QUOTE(mmazuliuke @ 2009 04 28, 20:38)
skorpuke taip smagu kad tavo nuotaika superine,ir kokios mintys,as taip nesugalvociau 4u.gif
Aciu uz tuos grozius,gal ir jie mums ne tik gera nuotaika bet ir leliukus atnest pades wub.gif
*

Tai tie didesnieji, kur ruzavi drugeliai, jie vasinguma sake nesa thumbup.gif
Tai cia mums visoms tikrai uzteks zinokit.
As negaliu atsidziaugti savo gera nuotaika ir vieno nesuprantu.
kai as sergu mmm, pas mane niekada per visa mano sirgimo gyvenima, niekada nebuvo siuo metu geros nuotaikos!!! O dabar kas dedasi, nesuprantu, kai po savo depresijos grizau pas jus, man kazkas pasidare. as trykstu gera nuotaika, trykstu graziomis mintimis, ir trykstu dideliu noriu, kad mes visos pastotumeme, todel ir dalinuosi savo gera nuotaikele su jumis, mano drauges. juk negrazu butu, jei laikyciau gera nuotaika tik pas save, mane tevai moke dalintis 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 20:41)
wub.gif
As jau grizau is gines ax.gif  tai kaip ir kol kas geros naujienos, O dar neivyko, bet folikulai jau tam pasiruose blush2.gif tik va jie pas mane tik vienoj kiausidej g.gif  bet gine sake kad cia nieko blogo rolleyes.gif
*

Tai gerai, Cypliuk, kad ir vienoje kiausideje, svarbu jie yra thumbup.gif thumbup.gif
pasiimk viena vaisingumo drugeli, nes jis tau priklauso 4u.gif
Mapatysi, kaip tu greitai, mazute, patapsi nestuke.gif
Busiukas
Skorpione kaip miela wub.gif wub.gif wub.gif .

Cypliau,lauksim geru ziniu po keliu savaiciu mirksiukas.gif .
vitalyte25
QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 21:41)
wub.gif
As jau grizau is gines ax.gif  tai kaip ir kol kas geros naujienos, O dar neivyko, bet folikulai jau tam pasiruose blush2.gif tik va jie pas mane tik vienoj kiausidej g.gif  bet gine sake kad cia nieko blogo rolleyes.gif
*

tai dabar smileysex.gif smileysex.gif smileysex.gif hah.gif hihihi.gif
nes tikrai gerai cia ... svarbu,kad auga tie folikulai.. ,kad nereikia papildomai vaistuku blush2.gif
skorpione20
QUOTE(Duniu @ 2009 04 28, 20:31)
ehhhhh....
Papildyta:

*

blush2.gif
cyplius
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 20:44)
Tai tie didesnieji, kur ruzavi drugeliai, jie vasinguma sake nesa  thumbup.gif
Tai cia mums visoms tikrai uzteks zinokit.
As negaliu atsidziaugti savo gera nuotaika ir vieno nesuprantu.
kai as sergu mmm, pas mane niekada per visa mano sirgimo gyvenima, niekada nebuvo siuo metu geros nuotaikos!!! O dabar kas dedasi, nesuprantu, kai po savo depresijos grizau pas jus, man kazkas pasidare. as trykstu gera nuotaika, trykstu graziomis mintimis, ir trykstu dideliu noriu, kad mes visos pastotumeme, todel ir dalinuosi savo gera nuotaikele su jumis, mano drauges. juk negrazu butu, jei laikyciau gera nuotaika tik pas save, mane tevai moke dalintis  4u.gif

Papildyta:
Tai gerai, Cypliuk, kad ir vienoje kiausideje, svarbu jie yra  thumbup.gif  thumbup.gif
pasiimk viena vaisingumo drugeli, nes jis tau priklauso  4u.gif
Mapatysi, kaip tu greitai, mazute, patapsi  nestuke.gif
*

as jau netycia ne viena pasiemiau, o daugiau blush2.gif bet dar ir jums visoms palikau rolleyes.gif
Duniu
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 20:34)
Ir jie sutiko zinokit... thumbup.gif [/b]
*

Grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 28, 20:38)
o as guminukus i save kemsu...galjoju maziau kaloriju turi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

Taigi Taigi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
skorpione20
QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 20:47)
as jau netycia ne viena pasiemiau, o daugiau blush2.gif  bet dar ir jums visoms palikau rolleyes.gif
*

Gali ir daugiau, Cypliuk, uzteks tikrai visoms
yahoo.gif ploja.gif assa.gif
Duniu
QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 20:41)
*

O neplanuoji OT daryti? man kazkaip atrodo,kad tai geriausias budas pagauti laiku ovuliacija...
o mano ciklas visai po laparoskopijos grybauja doh.gif tai negalejau mmm sulaukti, o dabar - maza to, kad jos kazkokios nenormaliai minimalios, tai ir niekaip pabaigos nesimato blink.gif au antra savaite eina...tokiu ciudu ar man nebuvo smile.gif
Papildyta:
Lin4e vakar pamirsau tau atsakyti blush2.gif
Klausei, del veluojanciu mmm ir laparskopijos...
Laparoskopija per mmm nedaro, jau geriau tada kad jos pas tave visai veluotu...
man teko atideti antra operacija menesiui,nes mmm atejo pris pat operacijos data doh.gif
nors kiek skaiciau, raso kad geriau kai laparoskopija daro pirmoj ciklo pusej...
man abu kartus buvo antroj g.gif
Tau jau kita savaite operacija...greitai laikas bega...
Papildyta:
QUOTE(Boruzele07 @ 2009 04 28, 17:44)
Noriu paklausti, pas mane yra 5 cm cista po IUI uzsilikusi, ir gine paskyre kontraceptikus, ir sako, kad sekanti menesi po KT vartojimo planuociau daryti laparaskopija. O gal kam taip buvo, jei as si cikla pasidaryciau laparaskopija? Zinoma, sako gine, kad ta cista galetu ir pati isnykti savaime, bet vistiek reikes daryti laparaskopija? O as noreciau viena menesiuka sutaupyti? ar taip kas daro?

Gal merginos galetume parekomenduoti koki kauno kliniku ginekologa, kuris "gerai" daro laparaskopijas?
*

Labas Boruzele,
Daro cia pas mus visaip 4u.gif Kiek atsimenu tu jau nemazai esi darius IUI , man laparoskopija pasiule is karto dar pries pirma IUI, nors ir visi tyrimai ir GN buvo geri...tiesiog, per laparoskopija tiksliau gali nustatyti problemeles ir jei jos yra -pasalinti. Jei tau siulo KT del cistos pagerti,tai ji pas tave funkcine ( t.y. turi dingti po KT), bet kadangi bet kokiu atveju planuoji daryti lparoskopija...tai tikrai nera ko laukti 4u.gif Kai zinosi data,ateik pas mus i parasiuka 4u.gif
cyplius
QUOTE(Duniu @ 2009 04 28, 21:02)
O neplanuoji OT daryti? man kazkaip atrodo,kad tai geriausias budas pagauti laiku ovuliacija...
o mano ciklas visai po laparoskopijos grybauja doh.gif tai negalejau mmm sulaukti, o dabar - maza to, kad jos kazkokios nenormaliai minimalios, tai ir niekaip pabaigos nesimato blink.gif au antra savaite eina...tokiu ciudu ar man nebuvo smile.gif
Papildyta:
Lin4e vakar pamirsau tau atsakyti blush2.gif
Klausei, del veluojanciu mmm ir laparskopijos...
Laparoskopija per mmm nedaro, jau geriau tada kad jos pas tave visai veluotu...
man teko atideti antra operacija menesiui,nes mmm atejo pris pat operacijos data doh.gif
nors kiek skaiciau, raso kad geriau kai laparoskopija daro pirmoj ciklo pusej...
man abu kartus buvo antroj g.gif 
Tau jau kita savaite operacija...greitai laikas bega...
*

Zinok bandziau OT daryti, bet kad man jis kazkoki gryba pjove doh.gif Viena karta labai ryskios abi juosteles, kita jau nebe, o trecia ir vel ryskios doh.gif zodziu, nutariau daugiau nedaryti, kam? ar taip ar taip kasdien tuos vadinamus ND darom blush2.gif ir zinau kad O turi but po keliu dienu... Esu tos nuomones, kad bus taip kaip turi buti drinks_cheers.gif Gali myletis ir kasdien, o rezultato jokio, o gali per cikla viena karta pasimylet ir bac ir yra 4u.gif Kaip jau kazkada merginos minejo, manau kad musu stebukliukas pats pasirenka laika, kada jam pas mus atkeliauti rolleyes.gif , o mes tik jam parodom teisinga kelia smile.gif
Duniu
Busiukai
Nerealu filmuka idejai wub.gif wub.gif Negalvojau, kad 17 savaiciu jau toks didelis lelius buna wub.gif wub.gif
Nu Ineza, jau tikrai bus matyt kas wub.gif pipiska ar pimpukas biggrin.gif wub.gif
t.y. mergiuke ar berniukas wub.gif (aisku mes zinom,kad lelyte bus biggrin.gif wub.gif )
Laukiam pirmadienio 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 21:13)
o mes tik jam parodom teisinga kelia smile.gif
*

Teisingas mastymas 4u.gif
ir ND kiekviena diena - neprastas maratonas biggrin.gif wub.gif
dendule
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 28, 19:38)
ne nu kur jau cia tavi pamirsi musu DUNIU  4u.gif

Skorpioniuk  wub.gif  ale koks grozis cia pavasarinis.. tiksliau jau ir vasara beveik uznesei cia  wub.gif

o as guminukus i save kemsu...galjoju maziau kaloriju turi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 19:41)
wub.gif
*

Oj vitalyte kaip labai megstu guminukus, kazkada turejau prikausomybe nuo ju lotuliukas.gif lotuliukas.gif

cypliau gerai tu cia sumaste relax ir pagausit savo gandra as jauciu parvesit is Turkijos 4u.gif

skorpione na ir drugeliai grazus tavo wub.gif aciu....klausyk kas ten pas jus buvo per avarija kad belekoks kamstis buvo skaiciau laikrastyje smile.gif
zyzia mano brangusis kad is SM islysciau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Duniu @ 2009 04 28, 20:20)
Busiukai
Nerealu filmuka idejai wub.gif  wub.gif Negalvojau, kad 17 savaiciu jau toks didelis lelius buna wub.gif  wub.gif
Nu Ineza, jau tikrai bus matyt kas wub.gif pipiska ar pimpukas biggrin.gif  wub.gif
t.y. mergiuke ar berniukas wub.gif (aisku mes zinom,kad lelyte bus biggrin.gif  wub.gif )
Laukiam pirmadienio 4u.gif
Papildyta:

Teisingas mastymas 4u.gif
ir ND kiekviena diena - neprastas maratonas biggrin.gif  wub.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif as taip vyra nukankinau irgi biggrin.gif bet koks sportas lotuliukas.gif
vitalyte25
QUOTE(dendule @ 2009 04 28, 22:25)
Oj vitalyte kaip labai megstu guminukus, kazkada turejau prikausomybe nuo ju  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

cypliau gerai tu cia sumaste relax ir pagausit savo gandra as jauciu parvesit is Turkijos  4u.gif
skorpione na ir drugeliai grazus tavo  wub.gif aciu....klausyk kas ten pas jus buvo per avarija kad belekoks kamstis buvo skaiciau laikrastyje smile.gif
zyzia mano brangusis kad is SM islysciau smile.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif as taip vyra nukankinau irgi biggrin.gif bet koks sportas lotuliukas.gif
*

zinai..man po tu guminuku... as visa pakeli suvalgiau liko keletas blush2.gif tai taip dabar pykina, nezinau kur detis.. vandeniuka geriu..seiles kaupiasi.. siaubas unsure.gif silpna net darosi.. wub.gif

po tu eik jau miegot, neerzink savo zu wub.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.