Įkraunama...
Įkraunama...

--->Laparoskopija<---

Na nezinau kiek kenkia ibumetinas,bet man daktare nestumo metu nuo migrenos priepuoliu leido gerti.

O jau bijunu grozis,taip ir isivaizduoju ju kvapa wub.gif .
Atsakyti
[quote=Tiria,2009 04 28, 16:53]
as irgi neskaitydavau ypac tokiu vaistu,kaip ibumetinas... ar nospa.. bet kai pradejasu stimuliuotis.. tai pradejau skaityt visus lapukus, nes pagalvodavau jei netycia nestuke.gif ar gali pakenkt..ir siaip visokiu man negeru dalyku budavo nuo tu vaistu.. g.gif dabar toks iprotis gavosi perskaityt pirma info ir tik tada gert vaistus.. taip ir su ibumetinu buvo.. po lapar labai nesveikai skausmingos mmm buvo.. tai nusipirkau 2 dezutes ibumetino... maniau visus isgersiu is to skausmo... ir nimesilio 3pakukius, tai va ibimetino,kaip ir nebereiks man jau daugiau.. wub.gif
[/quote]

as dar kartais ir dabar ibumetino irgerdavau kai galva skaudedavo bet va susiradaui internete aprasyma tai tikrai raso kad kenkia, psio daugiau gyvenime ibumetino nei i burna schmoll.gif biggrin.gif
[/quote]
cia negali zinot,kas kam padeda.. as po lapar nebegriau tai nestuke.gif o pas drauge mmm tai budavo tai ne... 2men nebuvo.. atsirado ibumetino kalna isgere ir va nestuke.gif net nescia budama gere ibumetina, nes labai pilvas skaudejo, nu ji nezinojo ,kad nestuke.gif galvojo,kad pries mm taip skauda..ir kas kasdien galvojo ,kad rytoj mm pasirodys,kol NT nepasidare.. wub.gif ji 3 sav uz mus vyresne wub.gif
Atsakyti
[quote=vitalyte25,2009 04 28, 15:58]
as dar kartais ir dabar ibumetino irgerdavau kai galva skaudedavo bet va susiradaui internete aprasyma tai tikrai raso kad kenkia, psio daugiau gyvenime ibumetino nei i burna schmoll.gif biggrin.gif
[/quote]
cia negali zinot,kas kam padeda.. as po lapar nebegriau tai nestuke.gif o pas drauge mmm tai budavo tai ne... 2men nebuvo.. atsirado ibumetino kalna isgere ir va nestuke.gif net nescia budama gere ibumetina, nes labai pilvas skaudejo, nu ji nezinojo ,kad nestuke.gif galvojo,kad pries mm taip skauda..ir kas kasdien galvojo ,kad rytoj mm pasirodys,kol NT nepasidare.. wub.gif ji 3 sav uz mus vyresne wub.gif
[/quote]

manau kad kiekvienas vaistas vienam gali pakenkti kitam gali jokios zalos nepadaryti cia jau individualiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 15:28)
Nejuokink. As siandien, kaip kvaile, su megstuku ir dar su golfiuku atvariau.  doh.gif
Kodel pamirsau, kad as tik su dzinsais turiu vaikscioti  doh.gif

Papildyta:
Sake, kad retas daiktas to Bijuno teksturos gauti, Rusijoje pilna, Ukrainoje, bet ne Lietuvoje.
Reikes dometis po vaistines, dabar pamirsau paklausti kazkaip  ax.gif


Skorpione, jei tau ju labai reikia, tai as galiu gal paorganizuot g.gif as gi muitinej dirbu, tai su tais vairuotojais kasdien susiduriu. Galiu savo pastoviu vairuotoju paprasyt kad atveztu g.gif
Atsakyti
[quote=Tiria,2009 04 28, 17:03]
cia negali zinot,kas kam padeda.. as po lapar nebegriau tai nestuke.gif o pas drauge mmm tai budavo tai ne... 2men nebuvo.. atsirado ibumetino kalna isgere ir va nestuke.gif net nescia budama gere ibumetina, nes labai pilvas skaudejo, nu ji nezinojo ,kad nestuke.gif galvojo,kad pries mm taip skauda..ir kas kasdien galvojo ,kad rytoj mm pasirodys,kol NT nepasidare.. wub.gif ji 3 sav uz mus vyresne wub.gif
[/quote]

manau kad kiekvienas vaistas vienam gali pakenkti kitam gali jokios zalos nepadaryti cia jau individualiai ax.gif
[/quote]
yes drinks_cheers.gif visiskai sutinku ax.gif 4u.gif
koks man grazus toks vezimelis..klasikinis user posted image
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 28, 16:06)
koks man grazus toks vezimelis..klasikinis [img]


Vitalyte, tikrai grazus vezimelis smile.gif
Beje, norejau taves paklusti, kada tau teplioti pradejo? Nuo kurios nestumo savaites? Jei gerai pamenu, tai tau dar pries mm patepliojo ir tu jau mums rasei, kad pareina raudonoji armija, taciau buvo atvirksciai wub.gif
Jei pameni, gal gali papasakot, kaip tau buvo kazkur 10 DPO IUI?
Atsakyti
Susitariau siandien su savo gine kuri man lapar dare, kad apziuretu mane, nes kaip ir dabar turetu O buti, tai labai paciai pasidare idomu ar kiausidziu drilingas man padejo g.gif bandziau darytis OT, bet kad as ten ne velnio nesuprantu doh.gif viena diena lyg ir ryskios labai abi juosteles, kita diena jau vel neberyskios, poto vel ryskios doh.gif kazkoks marazmas doh.gif Tai va prasiechoskopuosiu ir tada jau tikrai bus viskas aisku rolleyes.gif
Atsakyti
skorpione tai kaip dabar as jauciuosi sedziu su sijoneliu ir tikiuos tu tik su dzinsais o va se tau biggrin.gif

Klausyk jei susiorganizuosi tu bijunu lasu tai pasakyk ir man nes pas mane irgi bijau kad neaugtu tos bjaurybes...


Valgau beproto astrius krekerius ir kaifuoju kaip dievinu astru maista.... ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2009 04 28, 17:11)
Vitalyte, tikrai grazus vezimelis smile.gif
Beje, norejau taves paklusti, kada tau teplioti pradejo? Nuo kurios nestumo savaites? Jei gerai pamenu, tai tau dar pries mm patepliojo ir tu jau mums rasei, kad pareina raudonoji armija, taciau buvo atvirksciai  wub.gif
Jei pameni, gal gali papasakot, kaip tau buvo kazkur 10 DPO IUI?

ne zinok netepliojo man iki tol kol neatejo mmm diena.. ta diena pradejo tepliot, tokios rausvos iskyros.. o iki tos dienos, isskyros buvo baltos ir ju buvo daug ypac po wc tai net nutekedavo klozete blush2.gif baltos bet bekvapes tokios tasios , ne gal ne tasios o slidzios.. kaip per vaisingas dienas bet neskaidrios.. baltos baltos..
Atsakyti
Merginos, o kur Duniu dingusi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 28, 16:23)
ne zinok netepliojo man iki tol kol neatejo mmm diena.. ta diena pradejo tepliot, tokios rausvos iskyros.. o iki tos dienos, isskyros buvo baltos ir ju buvo daug ypac po wc  tai net nutekedavo klozete  blush2.gif  baltos bet bekvapes tokios tasios , ne gal ne tasios o slidzios.. kaip per vaisingas dienas bet neskaidrios.. baltos baltos..


Aisku, dekui uz atsakyma wink.gif
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 15:15)
Susitariau siandien su savo gine kuri man lapar dare, kad apziuretu mane, nes kaip ir dabar turetu O buti, tai labai paciai pasidare idomu ar kiausidziu drilingas man padejo g.gif  bandziau darytis OT, bet kad as ten ne velnio nesuprantu doh.gif  viena diena lyg ir ryskios labai abi juosteles, kita diena jau vel neberyskios, poto vel ryskios doh.gif  kazkoks marazmas doh.gif  Tai va prasiechoskopuosiu ir tada jau tikrai bus viskas aisku rolleyes.gif

cypliau 4u.gif
Atsakyti