Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

tikrai mergaitems gali buti tiek pienlige, tiek ir bakterine vaginoze. greiciausiai cia misri infekcija. o gal tu perdedi. gal tos isskyros ne tokios ir varskines, ir kvapas gal ne toks ir bjaurus g.gif . bet tie balti taskeliai gali rodyti pienlige. nesijaudink, nueik pas gydytoja, jau pats laikas mirksiukas.gif
Atsakyti
dieve šventas, ar buvo kam taip?klausiu tų, kurios seniai turi pienligę (pasikartojančią) ar BV...
vadinas taip. mane irgi pradėjo vargint įvairios bėdos, turbūt grybelis ir vaginozė vienu metu (dažnai to nebūna, tik kartą į metus ar dar rečiau). suvartojau lomexin 600. nes parašyta ji gydo ir tą, ir tą. pasidariau tyrimus, pap ir onkocitologinį, taip opat dėl ureplazmų/mikoplazmų, pasėlį. vieni atsakymai laukia pirmad, kiti tik ketvirtadienį, po savaitės.
čiut pasijutau geriau dabar, nebebuvo varškinių išskyrų, nedegino negraužė, jau kokias trejetą dienų, po lomexin sunaudojimo buvo praėję pilnos 5 paros (gal per mažai?) sakoma apie savaitę negalima...
nu ir ką pasimylėjom...ir kojos kaip sakoma išsiskėtė... unsure.gif unsure.gif taip viskas ištino, bet ištino tai čia ne taip skamba, pasižiūrėjau į veidrodį, tai išorinės lyt lūpos tiek išsivertė ir išsprogo , kad matosi išorėj, kaip stačia einu. nežinau ar įsivaizduojat tokį vaizdą. buvau šoke, kad iki tokio dydžio man pirmąsyk gyvenime. po to bandžiau nusisšlapint, pašokau, nes kaip elektra nutvilkė. aišku, juk ten viskas užtinę, kaip nuo gyvatės įkandimo...po to buvo čiut kraujingų rausvų išskyrų...gal įtrūko sienelės o gal rimčiau iš kakaleio, vat suprask... g.gif g.gif na gal sienelės įtrūko...nu žodžiu siaubas ir tiek, ryte atsikėliau, nusišlapint dar negaliu visai unsure.gif , organai nebe tiek pabrinkę...vakar per tą pabrinkimą ir šnd vis sunku nusipraust...

vat ir klausiu visų, turbūt toms, kur recidyvai vyksta, juk taip nesijaučiat kai mylitės...vis tiek kažkada mylitės, negi ištisus mėnesius kai sergat nesimylit...gal simptomai lėtinio vaginito kitokie....man keista tai, jog anksčiau esu jutus per gyvenimą daug aštresnius požymius...bet jokio patinimo iki tokio laipsnio nebuvo. dar negaliu atsigaut nuo šoko.vos ne 4kart g.gif ne perdėsiu...jei eini, tai išsivertęs organas matosi.
galvoju, ar trichomonozės požymiai gali būt, ar dar koks...kaip gyvent iki tų tyrimų...aiškų, jau nesimylėsiu...o gal tikrai kraujas dėl sausumo makšties ar įtrūkimų...žodžiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzu: 21 gegužės 2009 - 07:49
QUOTE(zuzu @ 2009 05 21, 08:46)
dieve šventas, ar buvo kam taip?klausiu tų, kurios seniai turi pienligę (pasikartojančią) ar BV...
vadinas taip. mane irgi pradėjo vargint įvairios bėdos, turbūt grybelis ir vaginozė vienu metu (dažnai to nebūna, tik kartą  į metus ar dar rečiau). suvartojau lomexin 600. nes parašyta ji gydo ir tą, ir tą. pasidariau tyrimus, pap ir onkocitologinį, taip opat dėl ureplazmų/mikoplazmų, pasėlį. vieni atsakymai laukia pirmad, kiti tik ketvirtadienį, po savaitės.
čiut pasijutau geriau dabar, nebebuvo varškinių išskyrų, nedegino negraužė, jau kokias trejetą dienų, po lomexin sunaudojimo buvo praėję pilnos 5 paros (gal per mažai?) sakoma apie savaitę negalima...
nu ir ką pasimylėjom...ir kojos kaip sakoma išsiskėtė... unsure.gif  unsure.gif taip viskas ištino, bet ištino tai čia ne taip skamba, pasižiūrėjau į veidrodį, tai išorinės lyt lūpos tiek išsivertė ir išsprogo , kad matosi išorėj, kaip stačia einu. nežinau ar įsivaizduojat tokį vaizdą. buvau šoke, kad iki tokio dydžio man pirmąsyk gyvenime. po to bandžiau nusisšlapint, pašokau, nes kaip elektra nutvilkė. aišku, juk ten viskas užtinę, kaip nuo gyvatės įkandimo...po to buvo čiut kraujingų rausvų išskyrų...gal įtrūko sienelės o gal rimčiau iš kakaleio, vat suprask... g.gif  g.gif na gal sienelės įtrūko...nu žodžiu siaubas ir tiek, ryte atsikėliau, nusišlapint dar negaliu visai unsure.gif , organai nebe tiek pabrinkę...vakar per tą pabrinkimą ir šnd vis sunku nusipraust...

vat ir klausiu visų, turbūt toms, kur recidyvai vyksta, juk taip nesijaučiat kai mylitės...vis tiek kažkada mylitės, negi ištisus mėnesius kai sergat nesimylit...gal simptomai lėtinio vaginito kitokie....man keista tai, jog anksčiau esu jutus per gyvenimą daug aštresnius požymius...bet jokio patinimo iki tokio laipsnio nebuvo. dar negaliu atsigaut nuo šoko.vos ne 4kart g.gif ne perdėsiu...jei eini, tai išsivertęs organas matosi.
galvoju, ar trichomonozės požymiai gali būt, ar dar koks...kaip gyvent iki tų tyrimų...aiškų, jau nesimylėsiu...o gal tikrai kraujas dėl sausumo makšties ar įtrūkimų...žodžiu doh.gif


Joooo.. Nu ką galiu pasakyti - užuojauta, kad taip stipriai tave prigriebė, bet svarbiausia - nesigasdink. Man kai pirmą kartą gyvenime buvo uždegimas, irgi labai patino viskas, kraujo matėsi išskyrose, o aš dar keliavau tąsyk su nauju savo vaikinu doh.gif Išsigandau ir aš, ir jis, teko iš Paryžiaus ginekologei skambinti ir bandyti jai papasakoti kas su manimi dedasi.. o kaip papasakoti, kai niekad su tuo nesusidūrus ir išvis manai, kad jau paskutinioji artėja.. žodžiu vietoj romantiškos kelionės gavosi 2 savaitės kankynės, vaistus pradėjau vartoti tik grįžusi namo...

Iš tavo pasakojimo, supratau, kad pas ginę jau buvai ir netrukus bus tyrimų rezultatai, paskirs tau gydymą. Po to pirmojo susidūrimo su pienlige daugiau niekad taip baisiai nėra buvę... tfu tfu tfu... šiek tiek patinsta, bet lyginant su tavo pasakojimu - baika..

O su pasimylėjimais, tai besigydant per mėnesiuką gal 1-2 savaitės pilnavertiško gyvenimo kliūna... Aš dabar manau, kad tikrai savaitėlę po gydymo pabaigos išlaukti reikia (su mano diedu niekad taip nepavykdavo - jau kitą dieną po žvakučių klibina, gal todėl ir kartojosi dažnai...) ir ne tik išlaukti, bet per tą laiką panaudoti laktobacilų žvakučių mikroflorai atstatyti...

Vienu žodžiu, neprisigalvok visokių būtų-nebūtų dalykų, palauk tyrimų rezultatų, o kad kiek palengvinti savijautą gal kokiom ramunėlėm apsiplauk iš išorės?.. Sėkmės!
Atsakyti
Pagaliau galiu pasidziaugti... thumbup.gif
jau trys menesiai kaip neturiu pienliges...o sirgau ilgai...prasidejo kai pradejau vartot kontr.zieda...kad as ji dar kada naudociau schmoll.gif
o ko as tik neisbandziau...net mycomax 150mg geriau tris is eiles vos su keliu dienu pertrauka...viska bandziau...jau galvojau kazkas neto...nupirko man maniskis viena diena maxmiror complex 500mg man atrodo...astuonios tokis geltonos kiausinio formos zvakutes..penkias sunaudojau ir fsio....trys guli extra atvejui bet laimes kiek...nebejauciu jokio diskomforto.... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o galvojau tai niekad nesibaigs... doh.gif

p.s. visad dabar prausiuosi su intymios higienos prausikliu MARGARITA su pieno baltymais... thumbup.gif

Pagaliau ir man nusisypsojo laime..laikykites panos,kazkada pageres... mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif visom po baliona mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek zinau labai vertingas papildas yra Basica,tai maisto papildas su mineralinemis medziagomis ir mikroelementais rugsciu-sarmu pusiausvyrai palaikyti organizme,padidina atsparuma bakterijoms visokioms.Manau ir pienliges atveju galima vartoti toki papilda rolleyes.gif
Atsakyti
Aš gerdavau maisto papildą Dida. Tik jį vartojant yra apribojimų, pvz., negalima alkoholio ir pan..
Man asmeniškai jis nepadėjo. o ir kaina nemaža.
Atsakyti
Noriu pasidalinti ir aš savo patirtimi, gal kam padės, man tai labai padėjo. Ilgai mane kankino ši liga, pas ginekologę vaikščiojau kaip į parduotuvę apsiprekinti ( labai dažnai ). Net nuo vėžio siuntė tirtis. Išsigydydavau ir po kokių poros mėnesių vėl iš naujo. Ir taip kokius 5 metus, kol kažkur nepaskaičiau, kad reikia valgyti jogurtą. Kasdienis jogutro valgymas (1stiklinę) man leido pamiršti šią ligą.
Atsakyti
Dar norėjau pridurti (gal jau zinojote 4u.gif ) kad praustumėtes TIK su virintu siltu vandenuku.Pasidarykit ger.sodos tirpalą arba su ramuneliu nuoviru.Sakau is savo patirties- man padejo mirksiukas.gif Gal nebuvo taip rimta, nes jokiu vaistu negeriau, tik prausiausi su sodos arba ramuneliu nuoviru.
Atsakyti
sveikos,as ir draugauju su sita ligele nuo pat paauglystes, kai jokiu santykiu neturejau.
apsiprate jau mes esam su ja:)))po ranka kelios priemones visada ----ecovag (dedu 3 po santykiu, kai buna blogesnis periodas), po santykiu visada pasitepu isore medetku aliejum (rusu gamyba, pirkta turguj kur atvestais vaistais prekiauja).Profilaktika- riboju saldumynus ir bulkas. jogurta valgau kasdiena. ir jogurto kapsules geriu beveik visada (maisto papildas). plaunu kelnaites su vaikisku muilu. apsiprausiu tik su vandeniu. jokiu stringu, tik medvilnines kelnaites,,drabuziai-jokios trinties kad nebutu...isgerus antibiotiku--dviguba doze geriu jogurto tableciu.

siaip labai su santykiais man rysi turi---jei sausesne bunu kai vartomes lovoje, arba ilgiau vartomes, --jau ziurek ir jauciu iskart tempima toj vietoj,,,tai iskart tepuosi medetku aliejum...ir deduosi 3 ecovag,,,,o jei labai jau jauciu tempima--tada klion d sunaudoju.....
sargiu jokiu ir nenaudojam--nes man rodos, kad mane daugiau "nutrina",,,ir nebegeriu kontraceptiku, nes nuo ju man rodos ir dazniau pienlige kibdavo, sausesne budavau, ir aplamai--maziau vartytis norejau\;)))))))

pasiusiuoti begu po pasivartymo,,va tik nebuvau girdejus , kad praustis pries tai nepatartina..... ir kad spanguoliu sultys padeda-nezinojau---spanguolinius preparatus del slapimo pusles uzdegimo naudodavau-----irgi panasioj vietoj besirandanti problema, kuri irgi pasikartoja vis,,ypac saltuoju metu

karta saviskiui ir daviau isgerti diflukan pigesni pakaitala (is m raides rodos)...
tada pasiskaite matyt i neta ilindes kas cia vis mane kamuoja (jo ex drauges neturejo tokios problemos), tai paskui man kai reze viena karta---tau juk saldumynu negalima:)))))

o siaip labiausiai nervuoja, nes nesinori sakyt saviskiui apie si reikala, kad vis kartojasi,,,tai ir santykiu metu vis mastau, nu..jau reiktu greiciau cia viska baigti, bo jei ilgeliau, iskart bus man...

va taip ir gyvenam kartu su ligele:))
Atsakyti
Kas tos ecovag? cia gal sarma reguliuoja jos? 4u.gif
as tai kai neturiu lytiniu santykiu, neturiu ir bedu g.gif
gal tikrai vyra reik gydyti (aisku turiu santykiu, ale ne vaginaliniu) ax.gif


zuzu, gal tau alergija kokia ivyko? siaip ligos atveju patinsta, bet jei tu taip baisiai aprasei, gal tikrai baisiai ten tau

Atsakyti
Sveikos, buvau šiandien pas savo ginę, prisijungiu prie jūsų, nors tepinėlio atsakymas bus tik po poros dienų. Susirgau pirmą kartą, tikriausiai dėl KT. Išrašė Macmiror.
Gal žinot kokių natūralių naminių priemonių (kokių vaistažolių ar pan.), kad būtų galima apsiplaut, sumažint niežėjimą ir ypač perštėjimą? blush2.gif
Papildyta:
Jau radau- ramunėlės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė* @ 2009 06 14, 21:16)
Dar norėjau pridurti (gal jau zinojote 4u.gif ) kad praustumėtes TIK su virintu siltu vandenuku.Pasidarykit ger.sodos tirpalą arba su ramuneliu nuoviru.Sakau is savo patirties- man padejo mirksiukas.gif Gal nebuvo taip rimta, nes jokiu vaistu negeriau, tik prausiausi su sodos arba ramuneliu nuoviru.

SUTINKU SU TAVIM.GERIAUSIAS PRAUSKLIS IS NATURALIU ZOLELIU IR PAN. thumbup.gif DAR PRIDURSIU VIENA, KALIO PERMANGANATAS, ZINOMA PRASKIESTAS, YRA L.GERAS DALYKAS PRAUSIMUISI.
Atsakyti