Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

QUOTE(Magnifique @ 2010 09 27, 18:05)
Pas mane vėl pienligė.Nebuvo jos tik vieną ciklą  doh.gif  Bet ir tai,tai buvo laimėjimas.Dabar vėl geriu Nystatiną.Kol kas didelio poveiko nejaučiu (tik 3 diena iš 14 geriu)... Tai telieka laukt kol aprims viskas....Labiausiai noriu,kad pienligės nebūtų per operaciją,nes man paskirta operacija lapkričio pradžioj,tai iki tol noriu išsigydyt,nes jei skaudės viską ir dar plius niežės aną galą,tai  turbūt mirsiu  doh.gif  doh.gif



sveikos. gal jum pades mano patirtis vargau su pienlige du metus tai yra tai nera, paskutini pusmeti tai is vis neisgydziau keliom dienom ir vel tas pats. gyvenu anglijoje tai ne lietuvoj ne cia niekas nepadejo, BET vieno vizito i lietuva metu apsilankiau pas viena ginekologe vilniuje ji vienintele sugalvojo antibiotiku israsyt DIFLUCAN. IR CLOTRIMAZOL zvakuciu bei tepalo, po savaites viskas praejo. zvakuciu panaudot net neteko. jei uzeina kartais niezulys pasitepu kremuku ir tiek jau pusmetis, kai ta zaraza nepuola, net po tu vaistu po triju menesiu pastojau, o stengemes net metus.
Atsakyti
QUOTE(vvaiduciuke @ 2010 09 27, 21:36)
sveikos. gal jum pades mano patirtis vargau su pienlige du metus tai yra tai nera, paskutini pusmeti tai is vis neisgydziau keliom dienom ir vel tas pats. gyvenu anglijoje tai ne lietuvoj ne cia niekas nepadejo, BET vieno vizito i lietuva metu apsilankiau pas viena ginekologe vilniuje ji vienintele sugalvojo antibiotiku israsyt DIFLUCAN. IR CLOTRIMAZOL zvakuciu bei tepalo, po savaites viskas praejo. zvakuciu panaudot net neteko. jei uzeina kartais niezulys pasitepu kremuku ir tiek jau pusmetis, kai ta zaraza nepuola, net po tu vaistu po triju menesiu pastojau, o stengemes net metus.

Diflucan-ne antibiotikas,o priešgrybelinis.Čia tas pats,kad Mikomax ir tt.Veiklioji medžiaga Flukonazolis-jis man jau senokai nepadeda.Aš su pienlige irgi jau gerus 2 metus kovoju.Tai bandysiu jaučiu ryt pirkt clotrimazolio.Jis brangus labai?Tept tik išorėj?
Atsakyti
Pameginkit naudoti lactacyd femina ginekologini skysti, man bent jau jis padejo geriau uz bet kokias antigrybines zvakutes. + jogurto kapsules thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tirpi17: 06 spalio 2010 - 14:12
QUOTE(Magnifique @ 2010 09 27, 21:05)
Diflucan-ne antibiotikas,o priešgrybelinis.Čia tas pats,kad Mikomax ir tt.Veiklioji medžiaga Flukonazolis-jis man jau senokai nepadeda.Aš su pienlige irgi jau gerus 2 metus kovoju.Tai bandysiu jaučiu ryt pirkt clotrimazolio.Jis brangus labai?Tept tik išorėj?

Jeigu geriamieji vaistai nepadeda, tai Clotrimazolio kremukas tuo labiau veiks tik dieną - dvi. Manau, kad vienintelis, kas tikrai veiks, tai gerti priešgrybelinius vaistus METUS ar ilgiau (man gydytoja išrašė gerti Flukonazole kas mėnesį po vieną didelę dozę iškart po mm), tuo pat metu tvarkant makšties mikroflorą (naudojant ovules su laktobacilomis). Kai viskas taip išsibalansavę, kad infekcija trunka metais, tai vien vietiškai patept kremuku ar apsiplaut ginekologiniu skysčiu nieko nepadės. Reikia gydytis sistemiškai (ir tai gali sugrįžti... man gydytoja patarė išvis kelnaičių nedėvėt, nu bet kaip tai padaryt šaltu metu, kai reik ir į darbą, ir į mokslus eit.. rolleyes.gif )
Atsakyti
Sveikos 4u.gif mane irgi kamuoja tos pacios bedos.. va ir db kovojau pries kelias dienas.. Isgeriau fluconazolio kaps. ir isidejau lomexin zvakute (man regis tokie pav.) ir dar tepiausi kelias dienas klotrimazolio tepaliuku. Kazkaip nepadejo... unsure.gif schmoll.gif

Del isskyru tai geriau pasidare, bet del perstejimo ir niezulio savotisko tai nekas... schmoll.gif

Turiu lactacyd femina prausimosi geli ir to skyscio buteli, bet kadangi ant jo nera nei angliskai nei lietuviskai parasyta kaip naudot, tai ta skysti nelabai zinau kaip naudoti.. Gal kas gali parasyti???
Nes kol kas naudojau ji kaip ir paprasta prausikli... Bet lyg zinau kad ji kazkaip skiest reikia ar ka... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta balta @ 2010 10 09, 23:23)
Jeigu geriamieji vaistai nepadeda, tai Clotrimazolio kremukas tuo labiau veiks tik dieną - dvi. Manau, kad vienintelis, kas tikrai veiks, tai gerti priešgrybelinius vaistus METUS ar ilgiau (man gydytoja išrašė gerti Flukonazole kas mėnesį po vieną didelę dozę iškart po mm), tuo pat metu tvarkant makšties mikroflorą (naudojant ovules su laktobacilomis). Kai viskas taip išsibalansavę, kad infekcija trunka metais, tai vien vietiškai patept kremuku ar apsiplaut ginekologiniu skysčiu nieko nepadės. Reikia gydytis sistemiškai (ir tai gali sugrįžti... man gydytoja patarė išvis kelnaičių nedėvėt, nu bet kaip tai padaryt šaltu metu, kai reik ir į darbą, ir į mokslus eit.. rolleyes.gif )

Negaliu ilgai gert priešgryblinių-jie man nedera su kitais vaistais.Beto-kiek tai kainuoja!!Suprsčiau,jei kompensuotų,bet,kad nekompensuoja.O sugėriau Nystatino pakuotę ir tolia tepu Clotrimazoliu.Lyg ir viskas gerai.Gersiu dar iki operacijos 2 sav.kad po to neišlystų.O Clotrimazoliu reikia teptis minimum mėnesį.Todėl veiks tikrai ilgiau nei dvi dienas.
Atsakyti
Sveikos,

Šį malonumą buvau gavusi pries gerą mėnesį. Pasikonsultavau su ginekologe, nusipirkau žvakučių ir kremo ir per gerą savaitę praėjo, bet problema, jog mano partneris perėmė šitą ligą. Tepėsi jis tuo pačiu kremu kaip ir aš, ir jam kaip ir praėjo. Nuėjau pas ginekologę pasitikrinti- pasakė, jog viskas gerai, grybo nebėr, galiu drąsiai mylėtis. Tiesa, jokio tepinėlio nedarė, tiesiog pažiųrėjo ir tiek. Kadangi buvo praėjusios geros dvi ar daugiau savaičių, tai drąsiai tai ir padarėm. Ir ką - vėl jį išbėrė. Man nieko. Tiesa, smileysex.gif metu šiek tiek nemaloniai graužė tiek man, tiek jam. Vėl jis tepėsi kremu, praėjo beveik visiškai. Na vėl po geros savaites smileysex.gif , ir vėl jį išberia. Man nieko. Nors ir vėl veiksmo metu graužia nemaloniai. Tiesa, mano partneris ką tik sugėrė neblogą antibiotikų dozę, galbūt tai kažkiek paskatino ligą? Bet toks jausmas, kad čia aš daugiau tą ligą iššaukiu. Ir tas deginimas/graužimas veiksmo metu keistas. Rodos, tikrai ne sausa, bet vistiek.
Gal kas susidūrėt?
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2010 10 10, 16:13)
Negaliu ilgai gert priešgryblinių-jie man nedera su kitais vaistais.Beto-kiek tai kainuoja!!Suprsčiau,jei kompensuotų,bet,kad nekompensuoja.O sugėriau Nystatino pakuotę ir tolia tepu Clotrimazoliu.Lyg ir viskas gerai.Gersiu dar iki operacijos 2 sav.kad po to neišlystų.O Clotrimazoliu reikia teptis minimum mėnesį.Todėl veiks tikrai ilgiau nei dvi dienas.

Po antibiotikų gėrimo šitą "malonumą" apturėjau laaabai ilgą laiką, todėl tikrai žinau, kad vien tepaliukai (nors ir pusę metų kasdien jais tepant) nieko nepakeis, jei tai chroniška problema.
Atsakyti
QUOTE(Balta balta @ 2010 10 10, 19:04)
Po antibiotikų gėrimo šitą "malonumą" apturėjau laaabai ilgą laiką, todėl tikrai žinau, kad vien tepaliukai (nors ir pusę metų kasdien jais tepant) nieko nepakeis, jei tai chroniška problema.

Aš gi rašau,kad pradžiai gėriau Nystatiną.Clotrimazolis daugiau gaunasi,kaip gydymo užtvirtinimas.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 09 27, 18:41)
Kaip jūs jį naudosite? mirksiukas.gif


Na instrukcija ten rusiškai , aš apskritai esu prigąsdinta daktaro, kad jokių purškimų į vidų negalima, o Malavit instrukcijoje kaip ir rekomenduojama. Ai nusispjoviau ir kokias keletą dienelių purškiausi praskiestą Malavit tirpalą. Iškart pagerėjo, bet toliau nieko nedariau. Išskyros buvo negražios, padarė tepinėlį, o jame nerado grybo. Viskas gerai, vienu žodžiu X failai. vis dar geriu Dida papildą. Galvoju, gal man to grybo dabar ir sumažėjo tiek , kad nerodo tepinėlis, o išskyros tiesiog sausos ir man gal kažkaip valosi tas organizmas. Kol kas gersiu papildus, o šį mėnesį jei tik pajausiu ką negero lėksiu tepinėlį pasidaryti privačiai ir greitai. Tada darysiu išvadas ir greičiausiai bandysiu kreiptis į kitą gydytoją gal net homeopatą, o tai mano gydytojas vaisingumo srity specializuojasi. Visai jau man nebelaiko nervai, šitiek pinigų anam galui reik išleist, kad jau nei pavalgymui nebeužtenka, uždaras ratas sad.gif
Atsakyti
Kad jo nerado tepinelyje, tai nieko nereiskia schmoll.gif . Turbut tuo metu jis buvo uzslopintas, bet greitai vel prisidaugino. As visada jausdavau, kada ji ras , o kada ne, nors kita diena jau galedavo viskas pasikeisti.
Man Malavit nepadejo visiskai, jokio poveikio nepajutau.

_vartotoja_, manau, kad pas tave jis niekur nedingo. vyrams daznai pasireiskia tik vietine, pavirsine reakcija, o toliau jis nenueina. Manau, tai daugiau tavo problema unsure.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti