Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

QUOTE(naca @ 2009 05 12, 16:18)
as citrosept gan ilgai geriau ir didziausiomis dozemis. brangiai gavos, bet poveikio nepajutau jokiausio unsure.gif
jis ne toks kartus su apelsinu ar kitomis citrusu sultimis (gal ir kitomis rugsciomis), kazkaip nuima ta kartuma. bet su vandeniu, tai kazkas klaikaus blink.gif
Papildyta:
Uzusienos, saunu, kai vyrai palaiko  thumbup.gif . maniskis irgi ne burbt wub.gif ir tirtis buvo, ir vaistus bande. bet ne visi tokie unsure.gif



Citrobiotic forte plus aloe pigiau gaunasi, as skaičiavau smile.gif ir jis dar be visa ko alijošiaus ekstraktu praturtintas, tai dvigubas poveikis.. ir aš jį gerdavau vandenyje išmaišytą smile.gif prancūzių forumuose skaitinėjausi, tai jos ten dievagojasi efektyvumu šio preparato...

Solo, aš apie Feminelle vagi C skaičiausi, kai dariau savo namudinį tyrimą, bet nebandžiau... gal tikrai, jei gleivinė sudirgusi nuo dažno gydomųjų žvakučių vartojimo, yra kokių mikro-įtrukimų, tai gali perštėti, juk vitaminas C...

Dar žinot ką prisiminiau? Druskingas vanduo gi labai gerai nuo infekcijų! Maudytis jūroje reikia, tik po maudynių pasikeisti maudymkę, kad sausa būtų (Solo tikriausiai atsiduso: "Ir vėl spec. priemonės...vis ne kaip visiems" biggrin.gif ) arba galima namie į vonią įpilti šilto vandens ir paprastos rupios druskos 250g (arba galima jūrinės - Juodosios arba Negyvosios jūrų druskos) ir pagulėti kokias 15-20min smile.gif
Papildyta:
QUOTE(solo @ 2009 05 12, 16:23)
Aš svająjį turėjau priverst išgert tabletę, ir tai išklausinėjo kas ir nuo ko. Nė viena jo ankstesnė draugė neturėjo tokių bėdų, tai jam dabar labai keista, kad aš tokia zarazna  g.gif


Jo jo.. visi jie vienodi smile.gif tarsi nunuodyti norėtum... šiaip maniškiui tai nė karto jokios reakcijos į grybą nebuvo, iš čia ir įtarimai, kodėl jam gydytis reikia, jei sveikas?... man nusibodo jam kaskart aiškinti, tai praitą vasarą pas ginekologę nusivedžiau ir ji jam trumpai drūtai paaiškino kas čia per reikalas. Gydytojo autoritetas suveikė momentaliai, o tai būčiau iki šiol jam aiškinus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uzusienos: 12 gegužės 2009 - 15:35
laba diena, tai baisiai ligai ir as esu paskelbusi kara...bet deja jis pas mane tapo jau ilgametis doh.gif viskas tesiasi jau beveik septynerius metus...tiesa pirmais mettais budavo karta i tris menesius, veliau terminas trumpejo....vienu metu kiekviena savaite kankindavo..ir tik suvartojus zvakutes jausdavausi geriau...taciau galiu pasakyti, kad paskutiniai metai man pradejo teikti vilti, kad as galiu ja isguiti is savo orgsnizmo....matote pakeiciau ginekologa, kuris man pasiule mesti visus prausiklius lauk, ir apsiplauti ten tik su vandeneliu...antra israse jis man mycosyst (ar panasiai:)) ...suvartojus viena tablete, man dingo pienlige visam menesiui ir nereikejo jokiu zvakuciu...tai suvartojus tris menesius is eiles (geriau per menesines) ...terminas pradejo ilgeti...dabar tablete isgeriu tik pries gryztant vyrui is reiso (reise buna apie 2 men...) bet ir tai ne del to, kad pradedu jausti simptomus, bet taip sakant profilaktiskai .....patikekit ir nuotaika pasitaise, stresu pries sex nebera ...zodziu thumbup.gif
p.s. esu girdejusi, kad esant pienligei is vis nepatartina vonioje gulineti... g.gif
o siaip neseniai operavausi klaipedoje....tai su viena ginekologe isiplepejom...ir as jos paklausiau apie ta pienlige...ar ta liga visam laikui organizma okupuoja...ar negalima jos isguiti...tai ji atsake, kad viska galima tik reikia siek tiek save apriboti...ir visu pirma pradeti ribojima nuo saldumynu...jei sako kyla pagunda labai saldaus ko nors suvalgyti...tai getriau rinktis tik juodaji sokolada...is tikruju pagalvojau...gal tik sutapimas, bet seniau rydavau sokolada saujomis, atrodo budavo noriu tiek jo iki negalejimo...o dabar kai buna , taip sakant lomkes sokoladui...as geriau susilaikau, suvalgau kokiu vaisiu, ar riesutu...tai gal tas saldumynu ribojimas kazkiek savo padare g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riole: 12 gegužės 2009 - 15:43
QUOTE(Uzusienos @ 2009 05 12, 15:35)
Dar žinot ką prisiminiau? Druskingas vanduo gi labai gerai nuo infekcijų! Maudytis jūroje reikia, tik po maudynių pasikeisti maudymkę, kad sausa būtų (Solo tikriausiai atsiduso: "Ir vėl spec. priemonės...vis ne kaip visiems"  biggrin.gif )

Va kodėl vasaros metu man geriau, gi aš jūros vaikas biggrin.gif Aišku, prisideda ir tai, kad nebevaikštom su kelnėm, rūbai lengvučiai ir viskas kvėpuoja.
Atsakyti
QUOTE(Riole @ 2009 05 12, 16:35)
laba diena, tai baisiai ligai ir as esu paskelbusi kara...bet deja jis pas mane tapo jau ilgametis  doh.gif viskas tesiasi jau beveik septynerius metus...tiesa pirmais mettais budavo karta i tris menesius, veliau terminas trumpejo....vienu metu kiekviena savaite kankindavo..ir tik suvartojus zvakutes jausdavausi geriau...taciau galiu pasakyti, kad paskutiniai metai man pradejo teikti vilti, kad as galiu ja isguiti is savo orgsnizmo....matote pakeiciau ginekologa, kuris man pasiule mesti visus prausiklius lauk, ir apsiplauti ten tik su vandeneliu...antra israse jis man mycosyst (ar panasiai:)) ...suvartojus viena tablete, man dingo pienlige visam menesiui ir nereikejo jokiu zvakuciu...tai suvartojus tris menesius is eiles (geriau per menesines) ...terminas pradejo ilgeti...dabar tablete isgeriu tik pries gryztant vyrui is reiso (reise buna apie 2 men...) bet ir tai ne del to, kad pradedu jausti simptomus, bet taip sakant profilaktiskai .....patikekit ir nuotaika pasitaise, stresu pries sex nebera ...zodziu  thumbup.gif



Aš irgi tą pačią metodiką pradėjau taikyti.. tai žiūrėsim kaip bus smile.gif tik tiek, kad tie Mycosystai visi per kepenis duoda, negalima piktnaudžiauti...

O dėl saldumynų vartojimo tai 100%, kad veikia.. Nebevalgysim saldžiai, nebeverksim dėl atsinaujinusios pienligės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzusienos @ 2009 05 12, 16:08)
O dėl saldumynų vartojimo tai 100%, kad veikia.. Nebevalgysim saldžiai, nebeverksim dėl atsinaujinusios pienligės smile.gif

Na, čia sunkiausiai... juos valgau absoliučiai kasdien, nu kaip nors.. unsure.gif Beje, dar klausimų pora turiu:
Artėja mmm, nors kolkas nesiskundžiu, bet bijau, kad po jų vėl gali prasidėt bėdos, kokių priemonių liaudiškų imtis mmm metu? Ir dar, kaip žinia, visos makšties žvakutės yra teplios. Tad ką naudojat nakčiai? Ar dedat įklotus kokius ar be nieko miegat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 12 gegužės 2009 - 18:54
QUOTE(solo @ 2009 05 12, 19:51)
Na, čia sunkiausiai... juos valgau absoliučiai kasdien, nu kaip nors.. unsure.gif  Beje, dar klausimų pora turiu:
Artėja mmm, nors kolkas nesiskundžiu, bet bijau, kad po jų vėl gali prasidėt bėdos, kokių priemonių liaudiškų imtis mmm metu? Ir dar, kaip žinia, visos makšties žvakutės yra teplios. Tad ką naudojat nakčiai? Ar dedat įklotus kokius ar be nieko miegat?


Aš irgi kasdien nors meduolį, nors sūrelį suvalgau blush2.gif Ir paskui verkiam, kad neišlipam iš liūno... ehhh

Per pačias mėnesines nesu girdėjusi, kad reikėtų ko nors imtis, nes organizmas natūraliai valysis. Stenkis natūralesnius įklotus naudoti (aš visad naudoju Libress Nature ar kažkas panašaus, tampaksas - tik ekstra atveju, bet geriau nereikia), juos keisti kas 3-4 val. ir apsiprausti bent porą kartų per dieną... O šiaip visai imtai susidomėjau Mooncup http://www.farmapedi...ms-mooncup.html

Šiaip pienligė linkusi suaktyvėti savaitė prieš mmm arba po mmm, tai stebėk savijautą.. aš jau rašiau apie savo taktiką artimiausiam pusmečiui - kai tik mmm, iškart fluconazolio 150mg ir viskas...
Atsakyti
QUOTE(Uzusienos @ 2009 05 12, 17:08)
Aš irgi tą pačią metodiką pradėjau taikyti.. tai žiūrėsim kaip bus smile.gif tik tiek, kad tie Mycosystai visi per kepenis duoda, negalima piktnaudžiauti...


kiek zinau, visi vaistai daugiau ar maziau kepenims kenkia... g.gif nors  is tikro pagalvojus po tiek kankinimosi su pienlige metu as vistik geriau renkuosi sita bloguma nei tos pienliges sukeliamus nepatogumus unsure.gif



QUOTE(solo @ 2009 05 12, 19:51)
Na, čia sunkiausiai... juos valgau absoliučiai kasdien, nu kaip nors.. unsure.gif  Beje, dar klausimų pora turiu:
Artėja mmm, nors kolkas nesiskundžiu, bet bijau, kad po jų vėl gali prasidėt bėdos, kokių priemonių liaudiškų imtis mmm metu? Ir dar, kaip žinia, visos makšties žvakutės yra teplios. Tad ką naudojat nakčiai? Ar dedat įklotus kokius ar be nieko miegat?


as naudodavau iklotus, nes visgi nelabai smagu be nieko tuo momentu buti...vistiek kazkiek svaresne jautiesi- taip sakant higieniska ir patogu, kelnaites nesusitepa, ir patalyne apsaugota mirksiukas.gif naudodavau descret deo rolleyes.gif
o per mmm teisingai uzusienos minejo, kad geriau naudoti iklotus , vengti tamponu ir keisti tuos iklotus kuo dazniau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riole: 12 gegužės 2009 - 20:55
Žinokit kai žvakutes naudoju, tai be įklotų apsieinu... prigąsdinta iki nežinau kur smile.gif
Atsakyti
labuka,
turiu ir as tokia beda, kuri tikrai labai nemaloni.

Pastaruoju metu pastebejau, kad ji atsinaujina po lytiniu santykiu. Nors daug kas sako, kad nereikia gydyt partnerio (ir vyras sako, kad siaip viskas tvarkoj), bet manau su mielu noru pabandyciau suduot doze ir jam...
tik kaip zinot ka duot? eit pas gine..eiles po 3 savaites.
Gal kas girdet vyrus savo? biggrin.gif nes gi mums elementariai eina, polyginac, lomexin, macmiror ir t.t. 4u.gif

buciau dekinga uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milukas @ 2009 05 13, 12:07)
Pastaruoju metu pastebejau, kad ji atsinaujina po lytiniu santykiu. Nors daug kas sako, kad nereikia gydyt partnerio (ir vyras sako, kad siaip viskas tvarkoj), bet manau su mielu noru pabandyciau suduot doze ir jam...
tik kaip zinot ka duot? eit pas gine..eiles po 3 savaites.
Gal kas girdet vyrus savo?  biggrin.gif  nes gi mums elementariai eina, polyginac, lomexin, macmiror ir t.t.  4u.gif

Tai partnerio nereikia gydyt tik tuomet, jei yra bakterinė vaginozė (BV), o pienligei esant ir partnerį reik gydyt, bent jau mano ginė taip sakė. Abu išgerkit po 1 Mycocist, Diflucan ar Flucohexal tabletę, jei reikia, po 3 dienų - po dar vieną.
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2009 05 13, 14:00)
Tai partnerio nereikia gydyt tik tuomet, jei yra bakterinė vaginozė (BV), o pienligei esant ir partnerį reik gydyt, bent jau mano ginė taip sakė. Abu išgerkit po 1 Mycocist, Diflucan ar Flucohexal tabletę, jei reikia, po 3 dienų - po dar vieną.


Tai vyriokui ir 1 tabletės užteks, jam gi tik profilaktiškai... smile.gif
Atsakyti
Dekui
na man kolkas nereikia, lyg laikausi (neturedama santykiu) biggrin.gif
bet kaip supratau vaistai receptiniai, tikriausiai be gino pagalbos vistiek neapseisiu.
Ir žiūriu kaina skiriasi nemažai šių vaistų 4u.gif
Atsakyti