Įkraunama...
Įkraunama...

Kolonoskopija

QUOTE(Airinė* @ 2014 01 07, 20:05)
Bet koks jis slykstus  doh.gif isgeriau 4 , kazkaip tikejaus sedesiu tulike , bet taip normaliai nueini, atsipalaiduoji , vel nueini...

Bet kaip as bijau to tyrimo  doh.gif

Jei dar kada reikės- patariu į 1l skysčio išspausti 1 citrinos sultis, padoresnis kažkiek skonis. Užsiversdavau visą litrą be tąsymosi, nes pirmą litrą be nieko gėriau, tai galvojau iškart išvemsiu... O su citrina dar dar suėjo... Pas mane irgi nebuvo taip, kad ištisai sedėčiau, nueini, po 15min kažkur vėl. Nors būdavo,kad nespėji iš WC išeit ir vėl prispaudža doh.gif tikiuosi pakartoti niekada neteks.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 01 07, 20:46)
O del kokiu bedu kolonoskopija darys?
Siaip tai dietologai rekomenduoja valgyti viska drinks_cheers.gif Stengtis atsisakyti tik mieliniu patiekalu, pusfabrikaciu ir didelio kiekio cukraus vartojimo. O visa kita yra reikalinga musu organizmui:ir grudiniai produktai, ir mesiniai, ir darzoves, ir vaisiai, ir virti, ir troskinti. drinks_cheers.gif

Zinau , kad viska , bet man nepriima organizmas... mesa zarnyne puvo kelias paras... miltiniu nemegstu nuo vaikystes ax.gif
Mano labai blogas kraujas ... itaria leukocitoze, per daug baltu kuneliu, raudonu trukumas... kraujyje bakterija ir grybelis... Zarnyne irgi, nes kompiuterine diagnostika dariausi , tai ziauriai uzterstas zarnynas... eile metu stipri anemija , gelezi geriu, bet nieko nekyla Hmb-98 su gelezies gerimu. Tai va dabar ieskos slapto kraujavimo, be to jau seniai itarinejo opini koalita, nes ir ta Dirglios zarnos sindroma turiu.... ai zodziu... kaip nors...isgyvensiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Airinė* @ 2014 01 07, 22:08)
Zinau , kad viska , bet man nepriima organizmas... mesa zarnyne puvo kelias paras... miltiniu nemegstu nuo vaikystes  ax.gif
Mano labai blogas kraujas ... itaria leukocitoze, per daug baltu kuneliu, raudonu trukumas... kraujyje bakterija ir grybelis... Zarnyne irgi, nes kompiuterine diagnostika dariausi , tai ziauriai uzterstas zarnynas... eile metu stipri anemija , gelezi geriu, bet nieko nekyla Hmb-98 su gelezies gerimu. Tai va dabar ieskos slapto kraujavimo, be to jau seniai itarinejo opini koalita, nes ir ta Dirglios zarnos sindroma turiu.... ai zodziu... kaip nors...isgyvensiu...  ax.gif

Na jei ta kompiuterine diagnostika-Folio metodas, tai baikos cia, vaiku pasakos, po jo fantastiniu radiniu, kurie nepasitvirtino jokiais tradicines medicinos tyrimais, nustojau tiketi. Nes rado tokiu ligu, kuriu neturiu, o nerado rimtu pakitimu.
Man analogiskai buvo: kraujyje bakterija, slapime kraujas, skausmas kaireje pilvo apacioje, hemoglobinas 100. Ieskojo divertikuliozes, o nerado nieko. Papildomai dar ir skrandi istyre, kai ir ten nieko nerado, skyre antibiotikus ir gelezies preparatus. Sugeriau kursa, pasveikau, hemoglobinas baigia atsistatyti iki normos thumbup.gif Hemoglobinas kartais krenta prie letinio ar uzleisto uzdegimo. 4u.gif
Kaip ten bebutu, linkiu, kad sios dienos kolonoskopija nepatvirtintu jokiu baisybiu 4u.gif Praneskit po visko, kaip sekesi, ka rado 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Airinė* @ 2014 01 07, 22:08)
Zinau , kad viska , bet man nepriima organizmas... mesa zarnyne puvo kelias paras... miltiniu nemegstu nuo vaikystes  ax.gif
Mano labai blogas kraujas ... itaria leukocitoze, per daug baltu kuneliu, raudonu trukumas... kraujyje bakterija ir grybelis... Zarnyne irgi, nes kompiuterine diagnostika dariausi , tai ziauriai uzterstas zarnynas... eile metu stipri anemija , gelezi geriu, bet nieko nekyla Hmb-98 su gelezies gerimu. Tai va dabar ieskos slapto kraujavimo, be to jau seniai itarinejo opini koalita, nes ir ta Dirglios zarnos sindroma turiu.... ai zodziu... kaip nors...isgyvensiu...  ax.gif

4u.gif ne visokia gelezi organizmas isisavina.as per 3 menesiu nuo 90 iki 120 hemoglobina pasikeliau,naudoodama papildus(ne is vaistines),kuriuose yra gelezies.tik nepagalvokit,kad noriu juos pareklamuot.tiesiog rasau savo patirti,siuliau juos ir draugei pabandyt,pas kuria rimtesne mazakraujyste,bet ji verciau renkasi gydytojo skiriama gelezi,kurios neisisavina.taip,kad negaliu pasakyt ar jie padedu prie rimtos mazakraujystes,bet pabandyt galima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 01 08, 07:11)
Na jei ta kompiuterine diagnostika-Folio metodas, tai baikos cia, vaiku pasakos, po jo fantastiniu radiniu, kurie nepasitvirtino jokiais tradicines medicinos tyrimais, nustojau tiketi. Nes rado tokiu ligu, kuriu neturiu, o nerado rimtu pakitimu.
Man analogiskai buvo: kraujyje bakterija, slapime kraujas, skausmas kaireje pilvo apacioje, hemoglobinas 100. Ieskojo divertikuliozes, o nerado nieko. Papildomai dar ir skrandi istyre, kai ir ten nieko nerado, skyre antibiotikus ir gelezies preparatus. Sugeriau kursa, pasveikau, hemoglobinas baigia atsistatyti iki normos thumbup.gif Hemoglobinas kartais krenta prie letinio ar uzleisto uzdegimo. 4u.gif
Kaip ten bebutu, linkiu, kad sios dienos kolonoskopija nepatvirtintu jokiu baisybiu 4u.gif Praneskit po visko, kaip sekesi, ka rado 4u.gif


Tai ne folio metodas ir ne is plauku ar kokiu nagu biggrin.gif ... Tiesiog tokie netradiciniai budai, kartais uzveda ant kelio...jei nebutu pasake, kad problema su krauju ir kaulu ciulpais turbut, niekada tradicine medicina , net nebutu del mazakraujystes siuntus pas hematologus. ( juk mano mieste net rimt tokio daktaro nera, kazkokia sunute virs 70 metu, tai ka ji be stazuociu, rusiskomis ziniomis gali pasakyt ... ) Tiesiog po sio tyrimo pati prasiausi... ir ka... leukocitoze, bei leukoze pasitvirtino ( tik aciu D. tai 0 stadija) kada neskiriama chemoterapijos, o stiprinamas kraujas bei imunitetas ) verysad.gif, o butu sekmingai gyde tik mazakraujyste. Veliau is tos 0 gali ir 3 but... Skrandi as jau 6 metai kas pusmeti tiriuosi, taip turiu opa , ir ne viena , bet siuo metu turbut man neskauda skrandzio delto, kad as jau atsirinkus maista... vat zarnyne amzinas putimas, rugimas puvimas ... Nors nuo mazens esu daugiau prie sveikuoliu, nuo vkystes nevalgiau mesu ar sriubu su duona, desros nei rukytos nei slapiankes, per savo gyvenima gal ir suvalgius 5 sasyskas biggrin.gif Dabar kiaulienos visiskai nevalgau, jau kokie 4 metai , bet ir vistiena labai retai , nes man jau ir ji nebevirskinama. Kolkas galiu valgyt zuvi, bet tik troskinta , arba orkaitej savo sultyse... vaisiai, darzoves, kruopos... Bet kaip matau, zarnynui vistiek nepatinka ....

As jau po tyrimo... Labai tai nieko rimto, polipu nerasta ,kraujavimo nerasta.... hemarojinai mazgai krentantys i isore, ir visdel to patvirtino Opini Kolita ... nors jis nera nekalta liga... bet dzin... pasveiksiu , as tuo tikiu !
Pats tyrimas nepasakyciau, kad labai skausmingas, tai del to kad uoda lengva narkoze, bet tiesiog nemalonus, viska girdi , jauti siektiek tam zarnyne kaip mala su ta zarna ir nuo oro pertekliaus labai raizo, ypc apie bamba .... Zodziu isgyvenamas tas tyrimas , man po jo dabar labiau skauda pilva , zarnas , pykina nuo narkozes, sukas galvele... Eisiu prigulsiu ir po poros valandu busiu kaip nauja .... ax.gif

QUOTE(liepa27 @ 2014 01 08, 10:45)
4u.gif ne visokia gelezi organizmas isisavina.as per 3 menesiu nuo 90 iki 120 hemoglobina pasikeliau,naudoodama papildus(ne is vaistines),kuriuose yra gelezies.tik nepagalvokit,kad noriu juos pareklamuot.tiesiog rasau savo patirti,siuliau juos ir draugei pabandyt,pas kuria rimtesne mazakraujyste,bet ji verciau renkasi gydytojo skiriama gelezi,kurios neisisavina.taip,kad negaliu pasakyt ar jie padedu prie rimtos mazakraujystes,bet pabandyt galima ax.gif


Geriu seniai ne is vaistines , jau tiek pribandyta ... ne papilduose esme , nes mazakraujyste ne liga, tai simtomas mirksiukas.gif Reikia gydyti ne ja ... ji atina kaip kitos ligos paekme... Aisku butin gerti gelezi mirksiukas.gif
O ka jus geriat, gal jau tuos esu bandzius , seip idomu... gali ir i a.z parasyt, jei bijai , kad apsauksim , kad del reklamos ... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airinė*: 08 sausio 2014 - 11:49
man kita savaite kolonoskopija darys,mirstu is baimes...
Atsakyti
QUOTE(Airinė* @ 2014 01 08, 11:47)
ne papilduose esme , nes mazakraujyste ne liga, tai simtomas  mirksiukas.gif  Reikia gydyti ne ja ... ji atina kaip kitos ligos paekme...

Tik kad ne visi gydytojai nori su tuo sutikti ir ieskoti priezasciu, paprasciau pasakyti, pagerk gelezies, praeis.

QUOTE(lopeta ir greblys @ 2014 02 10, 03:53)
man kita savaite kolonoskopija darys,mirstu is baimes...

Nereikia taip bijoti. Nemalonu, bet nera taip baisu.
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2014 02 13, 15:00)
Tik kad ne visi gydytojai nori su tuo sutikti ir ieskoti priezasciu, paprasciau pasakyti, pagerk gelezies, praeis.
Nereikia taip bijoti. Nemalonu, bet nera taip baisu.

jau po tyrimo as.kadsangi dare uk,tai cia visiems be isimties suleidzia stebuklingu vaistu-buciau zinojus,tai nebuciau bijojus,jutau ,kad makaluojas po zarnas,bet neskaudejo labiau nei per menesines.o siaip nuo vaistu nelabai ka ir pamenu.
Atsakyti
QUOTE(lopeta ir greblys @ 2014 02 14, 15:27)
jau po tyrimo as.kadsangi dare uk,tai cia visiems be isimties suleidzia stebuklingu vaistu-buciau zinojus,tai nebuciau bijojus,jutau ,kad makaluojas po zarnas,bet neskaudejo labiau nei per menesines.o siaip nuo vaistu nelabai ka ir pamenu.

Laukimas bei isivaizdavimas buvo baisesni nei pats procesas smile.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu jūsų paklausti, gal kas atlikinėjote procedūra Antakalnyje?nes man nustatė DŽS, bet noriu jog atliktu kolonoskopiją, nes pilvo pūtimas didelis, gurgėjimas pilve beprotiškas, skausmas tik retkarčiais, bet tiesiog dėl savęs pačios noriu jog atliktu, nes diagnozė DŽS man nesuprantama -vaistų nėra, istorijoje radau įrašą jog dietą man pristatė, tik deja to nebuvo verysad.gif , tiesiog jaučiu didelį diskomfortą pilve verysad.gif
Ir dar pas kokius gastroenterologus lankotės( jei lankotės)? biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki. siandien man atliko kolonoskopija. Nera ko bijoti, ejau visa drebedama, o procndura visiskai baika,aisku geda, siek tiek nemalonu,suskausta,bet kentet galima, nereikia nei narkoziu nei nuo skausmo vaistu:))
Atsakyti
Sveiki,gal kas daresi kolonoskopija Alytaus konsultacinej poliklininkoj? g.gif
Atsakyti