Įkraunama...
Įkraunama...

Kolonoskopija

Sveikutės smile.gif

Antradienį darys man kolonoskopiją santariškėse.. .gal kuri darėtės snatariškėse? Ar ten reikia prašyti nuskausminamųjų ar narkozės, ar aptys suleidžia? Kaip ten vyksta?

Labai bijau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškauogė @ 2013 11 13, 12:11)
Sveikutės smile.gif

Antradienį darys man kolonoskopiją santariškėse.. .gal kuri darėtės snatariškėse? Ar ten reikia prašyti nuskausminamųjų ar narkozės, ar aptys suleidžia? Kaip ten vyksta?

Labai bijau...  unsure.gif

Man rytoj Santariskese darys, galesiu parasyti po viskam 4u.gif Siaip tai gavau informacini lapeli, kiek ko isgerti, ka ta diena daryti, nes parasyta, jog bus su bendrine nejautra. O ar tikrai nieko nejausiu-matysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 11 13, 11:16)
Man rytoj Santariskese darys, galesiu parasyti po viskam 4u.gif Siaip tai gavau informacini lapeli, kiek ko isgerti, ka ta diena daryti, nes parasyta, jog bus su bendrine nejautra. O ar tikrai nieko nejausiu-matysim smile.gif

O, labai lauksiu informacijos iš jūsų ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškauogė @ 2013 11 13, 12:21)
O, labai lauksiu informacijos iš jūsų ačiū labai  4u.gif

Skubu dalintis svieziausiomis ziniomis. Vakar visa diena geriau Fortransa, viso 4 litrus doh.gif Tai paskutines stikline man nebetilpo blush2.gif Nors merginos blogejosi Fortransu, man jis pasirode geresnis nei Cololyt, kurio skonis panasus i Rehidrona arba mineralini Vytauta, fee, labai surus ir neskanus. I Fortransa sudejus citrinos sulciu, visai neblogai buvo, skonis kaip pigaus limonado, tik kad negazuotas lotuliukas.gif
Dabar apie kolonoskopija Santariskese. Viso procedura truko 45 minutes. I tai iejo dokumentu pasirasymas, nusirengimas iki puses, atsigulimas, deguonies kaukes uzdejimas, vaistu i vena suleidimas, pati procedura, paskui apsirengimas ir dar daktaro informacija, ka rado.
Labai bijojau, ziauriai tiesiog. I delno virsutine dali istate kateteri ir eme leisti vaistus, tuo paciu sesute uzdejo deguonies kauke, liepe atsipalaiduoti ir kvepuoti. Pajutau, kad eme suktis galva, liepe uzsimerkti ir kalbetis. Procedura prasidejo... Nemiegojau schmoll.gif Girdejau, ka daktares tarpusavyje kalbejo, jutau viduje ta zarna, kai kada skaudejo, tada ir sakiau, kad skauda, jos patraukdavo kamera nuo sieneliu. I proceduros pabaiga ir is viso visa nejautra pasibaige doh.gif Paskutinias kelias desimtis cm jau man visai blaiviai dare ir komentavo, o as atsakinejau. Tada istrauke, liepe paguleti, nors pasakiau, kad jauciuosi gerai, visai blaiva, galeciau net vairuoti biggrin.gif Apsirengiau, isklausiau daktares komentaru, pasiemiau atsakyma ir isejau.
Va ir visa procedura. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 11 14, 14:09)
Skubu dalintis svieziausiomis ziniomis. Vakar visa diena geriau Fortransa, viso 4 litrus doh.gif Tai paskutines stikline man nebetilpo blush2.gif Nors merginos blogejosi Fortransu, man jis pasirode geresnis nei Cololyt, kurio skonis panasus i Rehidrona arba mineralini Vytauta, fee, labai surus ir neskanus. I Fortransa sudejus citrinos sulciu, visai neblogai buvo, skonis kaip pigaus limonado, tik kad negazuotas lotuliukas.gif
Dabar apie kolonoskopija Santariskese. Viso procedura truko 45 minutes. I tai iejo dokumentu pasirasymas, nusirengimas iki puses, atsigulimas, deguonies kaukes uzdejimas, vaistu i vena suleidimas, pati procedura, paskui apsirengimas ir dar daktaro informacija, ka rado.
Labai bijojau, ziauriai tiesiog. I delno virsutine dali istate kateteri ir eme leisti vaistus, tuo paciu sesute uzdejo deguonies kauke, liepe atsipalaiduoti ir kvepuoti. Pajutau, kad eme suktis galva, liepe uzsimerkti ir kalbetis. Procedura prasidejo... Nemiegojau schmoll.gif Girdejau, ka daktares tarpusavyje kalbejo, jutau viduje ta zarna, kai kada skaudejo, tada ir sakiau, kad skauda, jos patraukdavo kamera nuo sieneliu. I proceduros pabaiga ir is viso visa nejautra pasibaige doh.gif Paskutinias kelias desimtis cm jau man visai blaiviai dare ir komentavo, o as atsakinejau. Tada istrauke, liepe paguleti, nors pasakiau, kad jauciuosi gerai, visai blaiva, galeciau net vairuoti biggrin.gif Apsirengiau, isklausiau daktares komentaru, pasiemiau atsakyma ir isejau.
Va ir visa procedura. mirksiukas.gif

^iek tiek nurmainot kad ten visko suleidžia ir pan smile.gif Bet dabar baisu kad jautėt viską ir kad skaudėjo ir kad ant galo visai nebeveikė vaistai unsure.gif
O kai pšiaip įvardintumėte šį potyrį, labai baisu? Aš tiap bijau kad šakės doh.gif

P.S. ačiū Jums už pasidalintą patirtį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miškauogė: 15 lapkričio 2013 - 11:39
QUOTE(Miškauogė @ 2013 11 15, 12:38)
^iek tiek nurmainot kad ten visko suleidžia ir pan smile.gif Bet dabar baisu kad jautėt viską ir kad skaudėjo ir kad ant galo visai nebeveikė vaistai  unsure.gif
O kai pšiaip įvardintumėte šį potyrį, labai baisu? Aš tiap bijau kad šakės  doh.gif

P.S. ačiū Jums už pasidalintą patirtį  4u.gif

Ne, ne, nesigasdinkit tikrai, buvo nemalonu, jauciau, kaip po vidurius kirba, bet tikrai tiek neskaudejo, kad reiktu rekti ar blaskytis biggrin.gif Suskausdavo tada, kai echoskopas atsitrenkdavo i zarnos sienele, juk ta storoji zarna lenkta kaip apversta C raide. Jei butu ji tiesiai, tai, garantuoju, niekas net nenuskausmintu, tiesiai ikistu ir istrauktu. Dabar kadangi ji lenkta ir ta lenktuma reikia praeiti, tai ir suleidzia ta nejautra.
Is pradziu visa echoskopa ir sukisa iki galo, kol dar galva sukasi, o paskui is leto traukia ji nekliudant sieneliu, tad ir neskauda, tik siaip nemalonu, kaip koks kaspinuotis ten blaskosi lotuliukas.gif Tai jau kai visai prasiblaiviau, tai ir paciai buvo idomu, ziurejau i ekrana, niekas neskaudejo. Gal dar cia priklauso nuo zmogaus jautrumo nejautrai? g.gif Paskaitau va kitu atsiliepimus, tai ir uzmiega, kitos raso, kad tai prisimena, tai neprisimena, trecios, kad liezuvio pajudinti negalejo. Nu, zodziu, as is pradziu jauciausi tikrai kaip buteli degtines isgerusi lotuliukas.gif

Visumoj, nieko ten baisaus 4u.gif Nors as irgi bijojau juodai, nes esu baile visokiu skausmu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 11 15, 13:29)
Ne, ne, nesigasdinkit tikrai, buvo nemalonu, jauciau, kaip po vidurius kirba, bet tikrai tiek neskaudejo, kad reiktu rekti ar blaskytis biggrin.gif Suskausdavo tada, kai echoskopas atsitrenkdavo i zarnos sienele, juk ta storoji zarna lenkta kaip apversta C raide. Jei butu ji tiesiai, tai, garantuoju, niekas net nenuskausmintu, tiesiai ikistu ir istrauktu. Dabar kadangi ji lenkta ir ta lenktuma reikia praeiti, tai ir suleidzia ta nejautra.
Is pradziu visa echoskopa ir sukisa iki galo, kol dar galva sukasi, o paskui is leto traukia ji nekliudant sieneliu, tad ir neskauda, tik siaip nemalonu, kaip koks kaspinuotis ten blaskosi lotuliukas.gif Tai jau kai visai prasiblaiviau, tai ir paciai buvo idomu, ziurejau i ekrana, niekas neskaudejo. Gal dar cia priklauso nuo zmogaus jautrumo nejautrai? g.gif Paskaitau va kitu atsiliepimus, tai ir uzmiega, kitos raso, kad tai prisimena, tai neprisimena, trecios, kad liezuvio pajudinti negalejo. Nu, zodziu, as is pradziu jauciausi tikrai kaip buteli degtines isgerusi lotuliukas.gif

Visumoj, nieko ten baisaus 4u.gif Nors as irgi bijojau juodai, nes esu baile visokiu skausmu blush2.gif


truputi ramiau ax.gif ačiū Jums labai notworthy.gif
Atsakyti
Man du kartus buvo daryta kolonoskopija, abu kartus be jokios nejautros: pirmąkart Kauno klinikose nejautros nepasiūlė, antrąkart Panevėžy jos atsisakiau, nes jau žinojau, kaip viskas vyksta. Teisybę pasakius, šioje visoje procedūroje man nemaloniausias paskutinio litro Fortrans'o gėrimas ir būsena po procedūros, kai reikia išbezdėti visas į žarnyną prileistas dujas. O pati procedūra tikrai iškenčiama be jokios nejautros. Aišku, nemalonu, kai ta šlangelė žarnyne turi "daryti posūkį", pasakai apie tą, gydytojas sulėtina judesius. Nemalonu, kai pabaigoje lyg jauti tą šlangelę skrandyje... bet jau čia pati pabaiga ir ji trumpa. Žodžiu, tikrai iškenčiama be jokio siaubo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 11 14, 15:09)
Skubu dalintis svieziausiomis ziniomis. Vakar visa diena geriau Fortransa, viso 4 litrus doh.gif Tai paskutines stikline man nebetilpo blush2.gif Nors merginos blogejosi Fortransu, man jis pasirode geresnis nei Cololyt, kurio skonis panasus i Rehidrona arba mineralini Vytauta, fee, labai surus ir neskanus. I Fortransa sudejus citrinos sulciu, visai neblogai buvo, skonis kaip pigaus limonado, tik kad negazuotas lotuliukas.gif
Dabar apie kolonoskopija Santariskese. Viso procedura truko 45 minutes. I tai iejo dokumentu pasirasymas, nusirengimas iki puses, atsigulimas, deguonies kaukes uzdejimas, vaistu i vena suleidimas, pati procedura, paskui apsirengimas ir dar daktaro informacija, ka rado.
Labai bijojau, ziauriai tiesiog. I delno virsutine dali istate kateteri ir eme leisti vaistus, tuo paciu sesute uzdejo deguonies kauke, liepe atsipalaiduoti ir kvepuoti. Pajutau, kad eme suktis galva, liepe uzsimerkti ir kalbetis. Procedura prasidejo... Nemiegojau schmoll.gif Girdejau, ka daktares tarpusavyje kalbejo, jutau viduje ta zarna, kai kada skaudejo, tada ir sakiau, kad skauda, jos patraukdavo kamera nuo sieneliu. I proceduros pabaiga ir is viso visa nejautra pasibaige doh.gif Paskutinias kelias desimtis cm jau man visai blaiviai dare ir komentavo, o as atsakinejau. Tada istrauke, liepe paguleti, nors pasakiau, kad jauciuosi gerai, visai blaiva, galeciau net vairuoti biggrin.gif Apsirengiau, isklausiau daktares komentaru, pasiemiau atsakyma ir isejau.
Va ir visa procedura. mirksiukas.gif

4u.gif o kaip rezultatai,jei ne paslaptis,nieko blogo nerado?
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2013 11 15, 18:51)
4u.gif o kaip rezultatai,jei ne paslaptis,nieko blogo nerado?

Aciu, nieko baisaus nerado 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Ir aš jau po tyrimo smile.gif Nu bet tas fortrans tia tikrai slykštu, aš paskutinį litrą kai gėriau tai glavojau neištversiu ir visa išsekus buvau nuo nevlagymo vakar doh.gif O pats tyrimas tai nieko baisaus smile.gif Dariausi santariškėse, labai malonios daktarytės. Paaiškino viską, uzdėjo degonies kaukę, suleido vaistukų, pradėjo leisti šlangyte, šiek tiek skaudėjo, tada suleido dar vaistukų ir aš iškart užmigau, atsiudua jau daugmaž į pabaigą kai tikria nebeskaudėjo, jaučiau kaip biopsiją imė bet tai rigi buvo neskausmingą smile.gif Ir viskas .

Jeigu dar kada reikės tai tikrai taip nebebijosiu blush2.gif ačiū visoms už pasidalintą patirti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškauogė @ 2013 11 19, 12:10)
Sveikos smile.gif Ir aš jau po tyrimo smile.gif Nu bet tas fortrans tia tikrai slykštu, aš paskutinį litrą kai gėriau tai glavojau neištversiu ir visa išsekus buvau nuo nevlagymo vakar  doh.gif  O pats tyrimas tai nieko baisaus smile.gif Dariausi santariškėse, labai malonios daktarytės. Paaiškino viską, uzdėjo degonies kaukę, suleido vaistukų, pradėjo leisti šlangyte, šiek tiek skaudėjo, tada suleido dar vaistukų ir aš iškart užmigau, atsiudua jau daugmaž į pabaigą kai tikria nebeskaudėjo, jaučiau kaip biopsiją imė bet tai rigi buvo neskausmingą smile.gif Ir viskas .

Jeigu dar kada reikės tai tikrai taip nebebijosiu  blush2.gif  ačiū visoms už pasidalintą patirti  4u.gif

Idomu, kodel man nebeleido antros porcijos vaistu? g.gif
Bet tikrai nera ten nieko baisaus drinks_cheers.gif
O kokiu blogybiu nerado?
Atsakyti